Spelprogram - Pantamera F Ö Röd Gr 3 (-05)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL98IC F05-07 Tobias Johansson tobias7johansson@gmail.com 070-3623883 Vit/Blå/Blå
FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 Viktoria Gustavsson Dimond vickidimond@yahoo.se 070-56 316 63 Cyan/Cyan/Vit
FBC Karlskrona F05-06/1 Magnus Söderlund soderlund.magnus@gmail.com 0733495702 orange, Svart, svart
KaRo IBF F04-06 Emelie Andersson emelie.andersson@karoibf.nu 0706177803 svart, svart, svart
Slätafly/SK IBK F05-07 Lars Hammarstedt lars.hammarstedt@nordenmachinery.se 0702-22 67 79 blå/blå/blå
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 Niklas Olsson nicke.olsson@live.se 0708482475 Röd,Blå,Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-05 12:30 1 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - FBC Karlskrona F05-06/1 0 - 5 Färjehallen 75
2019-10-06 13:00 1 Slätafly/SK IBK F05-07 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 3 - 3 Torsås Sporthall 65
Omgång 2
2019-10-11 19:00 2 CL98IC F05-07 - Slätafly/SK IBK F05-07 11 - 2 Allaktivitetshuset, Rockneby 60
2020-01-11 11:00 2 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - KaRo IBF F04-06 2 - 1 Oskar Kedmalm, Pelle Hallström Gårdby Sporthall
Omgång 3
2019-10-19 10:30 3 KaRo IBF F04-06 - FBC Karlskrona F05-06/1 3 - 2 Kallinge Sporthall
2019-10-19 11:00 3 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - CL98IC F05-07 1 - 3 Gårdby Sporthall
2019-10-20 11:00 3 Slätafly/SK IBK F05-07 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 6 - 5 Torsås Sporthall
Omgång 4
2019-10-23 18:30 4 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 3 - 5 Färjehallen 80
2019-10-27 11:30 4 CL98IC F05-07 - KaRo IBF F04-06 8 - 1 Falkenbergshallen
Omgång 5
2019-11-02 12:00 5 FBC Karlskrona F05-06/1 - Slätafly/SK IBK F05-07 5 - 3 Vedeby Sporthall A 62
2019-11-03 12:30 5 CL98IC F05-07 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 7 - 1 Falkenbergshallen
Omgång 6
2019-11-16 11:00 6 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - FBC Karlskrona F05-06/1 7 - 2 Malou Hallström, Pelle Hallström Gårdby Sporthall
2019-11-17 15:30 6 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - KaRo IBF F04-06 2 - 4 Färjehallen 80
Omgång 7
2019-11-22 19:30 7 CL98IC F05-07 - FBC Karlskrona F05-06/1 8 - 2 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-11-23 13:00 7 KaRo IBF F04-06 - Slätafly/SK IBK F05-07 3 - 6 Kallinge Sporthall
Omgång 8
2019-11-30 11:00 8 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - Slätafly/SK IBK F05-07 4 - 5 Alexia Rasmussen, Malte Blomqvist Gårdby Sporthall
2019-11-30 11:45 8 FBC Karlskrona F05-06/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 3 - 5 Anton Norrby, Agaton Månsson Vedeby Sporthall B 76
Omgång 9
2019-12-07 13:00 9 KaRo IBF F04-06 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 2 - 3 Kallinge Sporthall
2019-12-07 16:00 9 Slätafly/SK IBK F05-07 - CL98IC F05-07 3 - 1 Torsås Sporthall
Omgång 10
2019-12-06 19:00 10 CL98IC F05-07 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 5 - 0 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-14 12:00 10 FBC Karlskrona F05-06/1 - KaRo IBF F04-06 2 - 4 Elias Petersson, Eddy Emilsson Vedeby Sporthall A 45
2019-12-14 12:30 10 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - Slätafly/SK IBK F05-07 2 - 2 Färjehallen 69
Omgång 11
2019-12-17 18:30 11 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 1 - 1 Bengt Bolander, Pelle Hallström Gårdby Sporthall 25
2019-12-22 13:00 11 KaRo IBF F04-06 - CL98IC F05-07 0 - 5 Kallinge Sporthall
Omgång 12
2020-01-11 12:30 12 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - CL98IC F05-07 2 - 3 Torslundahallen 75
2020-01-12 12:00 12 Slätafly/SK IBK F05-07 - FBC Karlskrona F05-06/1 3 - 1 Torsås Sporthall 52
Omgång 13
2020-01-18 12:00 13 FBC Karlskrona F05-06/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 1 - 3 Alva Olá, Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall A 70
2020-01-19 13:00 13 KaRo IBF F04-06 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 1 - 2 Kallinge Sporthall
Omgång 14
2020-01-25 12:00 14 FBC Karlskrona F05-06/1 - CL98IC F05-07 3 - 4 Nellie Skarpsvärd, Annie Sköldin Vedeby Sporthall A 62
2020-01-26 13:00 14 Slätafly/SK IBK F05-07 - KaRo IBF F04-06 4 - 2 Torsås Sporthall
Omgång 15
2020-02-01 12:30 15 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - FBC Karlskrona F05-06/1 2 - 2 Färjehallen 95
2020-02-02 15:00 15 Slätafly/SK IBK F05-07 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 3 - 5 Torsås Sporthall
Omgång 16
2020-02-07 19:30 16 CL98IC F05-07 - Slätafly/SK IBK F05-07 7 - 5 Camilla Carlsson, Ej offentliggjord Falkenbergshallen 70
2020-02-08 11:00 16 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - KaRo IBF F04-06 3 - 0 Pelle Hallström, Leffe Henryson Gårdby Sporthall
Omgång 17
2020-02-15 11:00 17 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - CL98IC F05-07 1 - 5 Ulrika Harrysson, Oskar Kedmalm Gårdby Sporthall
2020-02-15 13:00 17 KaRo IBF F04-06 - FBC Karlskrona F05-06/1 5 - 8 Kallinge Sporthall
2020-03-22 14:00 17 Slätafly/SK IBK F05-07 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 Torsås Sporthall
Omgång 18
2020-02-22 11:30 18 CL98IC F05-07 - KaRo IBF F04-06 8 - 5 Hugo Vedin, Meja Jakobsson KIFAB Arena 84
2020-02-23 12:30 18 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 1 - 3 Färjehallen 75
Omgång 19
2020-02-28 19:00 19 CL98IC F05-07 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 13 - 2 Falkenbergshallen
2020-02-29 14:00 19 FBC Karlskrona F05-06/1 - Slätafly/SK IBK F05-07 3 - 2 , Axel Carlsson Vedeby Sporthall A
Omgång 20
2020-03-07 11:00 20 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F05 - FBC Karlskrona F05-06/1 5 - 4 Rolf Vatvedt, Stefan Karlsson Gårdby Sporthall
2020-03-07 14:15 20 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - KaRo IBF F04-06 2 - 5 Färjehallen 70
Omgång 21
2020-03-13 19:30 21 KaRo IBF F04-06 - Slätafly/SK IBK F05-07 Kallinge Sporthall
2020-03-14 12:00 21 CL98IC F05-07 - FBC Karlskrona F05-06/1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Falkenbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis