Spelprogram - Pojkar Grön Poolspel Nybörjare

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Arvika IBF Håkan Nykvist hakan.nykvist75@gmail.com 0734147998 Svart/vit, Svart, Svarta
Billingsfors IBK Mikael Ömnehag mikael@bilbudet.se 0708-305196 Svart/röd, Svart/röd, Svart
BK Vålberg Patrik Hållbus patrik.hallbus@gmail.com 0736151860 Röd,svart,röd
BKI Sunnanå 1 Helena Olsson helena.77.olsson@hotmail.com Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 2 Helena Olsson helena.77.olsson@hotmail.com Gul, Svart, Svart
Degerfors IBK Veronika Törnqvist veronika.tornqvist@metodicum.se 070-5973103 Röd, Svart, Svarta/Röda
Dotteviks IF 1 Peter Johansson johansson.eriksson@comhem.se 0761038786 Röd, Röd, Röd
Dotteviks IF 2 Peter Johansson johansson.eriksson@comhem.se 0761038786 Röd, Röd, Röd
Fagerås BK 1 Stefan Haglund Stefan.Haglund@byggdialog.se 0761662437 Gul, Svart, svart
Fagerås BK 2 Anna Nilsson Hernes Nilsson.hernes@hotmail.com 0762760088 Gul, Svart, svart
Grums IBK 1 Moa Malmgren moa.malmgren@edu.grums.se 070-082 23 14 Orange, Svart, Svart
Grums IBK 2 Michaela Malmgren Orange, Svart, Svart
GS 86 AIF 1 Tomas Keiner tomas.c.keiner@gmail.com 0703500013 Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 2 Tomas Keiner tomas.c.keiner@gmail.com 0703500013 Rosa, Svart, Svart
Hagfors IBS Mari Carlsson mari_carlsson@hotmail.com 076-1254327
Hertzöga BK 1 Fredrik Hildebrand fredrik.hildebrand@lfvarmland.se 0702538750
Hertzöga BK 2 Fredrik Hildebrand fredrik.hildebrand@lfvarmland.se 0702538750
Hultsberg/Björkås IBF 1 Christian Knutsson knutsson@klaravik.se 070-2807920 svart, svart, svart
Hultsberg/Björkås IBF 2 Christian Knutsson knutsson@klaravik.se 070-2807920 svart, svart, svart
IBF Lesjöfors Jimmy Ernetoft svensk-7198@live.com röd/svart, svart, svart
IFK Heden Henrik Kjellbom henrik.kjellbom@hotmail.com 0706661005 Blå, Blå, Blå
Karlskoga IBF Tomas Alm tomasalm73@hotmail.se Svart/Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Central Fredrik Appel leverhogen@gmail.com Blå/Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Väst 1 Niclas Höglind Fors 0705100407 Blå/Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Väst 2 Niclas Höglind Fors 0705100407 Blå/Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Öst Marielle Johansson mariellejohansson77@gmail.com Blå/Svart/Svart
Kristinehamns IBF 1 Daniel Landmark dl@kreativteknik.se 073-7129209 Svart, Svart, Svart
Kristinehamns IBF 2 Daniel Landmark dl@kreativteknik.se 073-7129209 Svart, Svart, Svart
Mangskog SK Robert Edvardsson Röd/Svart/Svart
SK Sifhälla Therese Lindgren Treslindgren@gmail.com Blå, Blå, Blå
SK Örnen 1 Fredrik Gustafsson fredrik.gustafsson78@gmail.com Orange, Svart, Svart
SK Örnen 2 Fredrik Gustafsson fredrik.gustafsson78@gmail.com Orange, Svart, Svart
Skattkärrs IK 1 Andreas Bengtsson bengtsson82a@gmail.com 072-5226050 blå, blå, blå
Skattkärrs IK 2 Andreas Bengtsson bengtsson82a@gmail.com 072-5226050 blå, blå, blå
Skoghalls IBK Utveckling 1 Linus Karlsson linus.karlsson@gmail.com 076-112 06 77 Blå, Blå, Vit
Skoghalls IBK Utveckling 2 Linus Karlsson linus.karlsson@gmail.com 076-112 06 77 Blå, Blå, Vit
Skoghalls IBK Utveckling 3 Linus Karlsson linus.karlsson@gmail.com 076-112 06 77 Blå, Blå, Vit
Sunne IBK 1 Per-Olof Lindgren per-olov.lindgren@Skanska.se 070-230 26 99 svart, svart, svart
Sunne IBK 2 Per-Olof Lindgren per-olov.lindgren@Skanska.se 070-230 26 99 svart, svart, svart
Åmotfors IF Lars Eriksson larseriksson8009@gmail.com 070-3530753 Vit/svart/vit
Åmåls IBK Robert Andersson whobban@gmail.com 0709911811 orange/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-26 09:30 1 Billingsfors IBK - Grums IBK 1 Billingsfors Bollhall
2019-10-26 09:30 1 SK Sifhälla - Grums IBK 2 Billingsfors Bollhall
2019-10-26 10:30 1 Arvika IBF - Billingsfors IBK Billingsfors Bollhall
2019-10-26 10:30 1 Grums IBK 1 - SK Sifhälla Billingsfors Bollhall
2019-10-26 11:30 1 Grums IBK 2 - Arvika IBF Billingsfors Bollhall
Omgång 2
2019-10-27 10:30 2 BKI Sunnanå 1 - Åmåls IBK Sannerudshallen
2019-10-27 10:30 2 BKI Sunnanå 2 - BK Vålberg Sannerudshallen
2019-10-27 11:30 2 Åmåls IBK - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Sannerudshallen
2019-10-27 11:30 2 BK Vålberg - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Sannerudshallen
2019-10-27 12:30 2 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - BKI Sunnanå 1 Sannerudshallen
2019-10-27 12:30 2 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - BKI Sunnanå 2 Sannerudshallen
Omgång 3
2019-10-27 09:30 3 Mangskog SK - Dotteviks IF 1 Strandhallen
2019-10-27 09:30 3 Åmotfors IF - Dotteviks IF 2 Strandhallen
2019-10-27 10:30 3 Dotteviks IF 1 - Sunne IBK 1 Strandhallen
2019-10-27 10:30 3 Dotteviks IF 2 - Sunne IBK 2 Strandhallen
2019-10-27 11:30 3 Sunne IBK 1 - Mangskog SK Strandhallen
2019-10-27 11:30 3 Sunne IBK 2 - Åmotfors IF Strandhallen
Omgång 4
2019-10-27 12:30 4 Hagfors IBS - Hultsberg/Björkås IBF 1 Älvstrandshallen
2019-10-27 12:30 4 IBF Lesjöfors - Hultsberg/Björkås IBF 2 Älvstrandshallen
2019-10-27 13:30 4 Hultsberg/Björkås IBF 1 - SK Örnen 1 Älvstrandshallen
2019-10-27 13:30 4 Hultsberg/Björkås IBF 2 - SK Örnen 2 Älvstrandshallen
2019-10-27 14:30 4 SK Örnen 1 - Hagfors IBS Älvstrandshallen
2019-10-27 14:30 4 SK Örnen 2 - IBF Lesjöfors Älvstrandshallen
Omgång 5
2019-10-27 09:30 5 Kristinehamns IBF 1 - Karlskoga IBF Brogårdshallen
2019-10-27 09:30 5 Kristinehamns IBF 2 - Degerfors IBK Brogårdshallen
2019-10-27 10:30 5 Degerfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling 1 Brogårdshallen
2019-10-27 10:30 5 Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Brogårdshallen
2019-10-27 11:30 5 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Kristinehamns IBF 1 Brogårdshallen
2019-10-27 11:30 5 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Kristinehamns IBF 2 Brogårdshallen
Omgång 6
2019-10-26 10:30 6 IFK Heden - Karlstad IBF Bredd Öst Väse Sporthall
2019-10-26 10:30 6 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Karlstad IBF Bredd Central Väse Sporthall
2019-10-26 11:30 6 Karlstad IBF Bredd Öst - Skattkärrs IK 1 Väse Sporthall
2019-10-26 11:30 6 Karlstad IBF Bredd Central - Skattkärrs IK 2 Väse Sporthall
2019-10-26 12:30 6 Skattkärrs IK 1 - IFK Heden Väse Sporthall
2019-10-26 12:30 6 Skattkärrs IK 2 - Skoghalls IBK Utveckling 3 Väse Sporthall
Omgång 7
2019-10-26 10:00 7 Hertzöga BK 1 - Fagerås BK 1 Hultsbergshallen
2019-10-26 10:00 7 Hertzöga BK 2 - Fagerås BK 2 Hultsbergshallen
2019-10-26 11:00 7 Fagerås BK 1 - GS 86 AIF 1 Hultsbergshallen
2019-10-26 11:00 7 Fagerås BK 2 - GS 86 AIF 2 Hultsbergshallen
2019-10-26 12:00 7 GS 86 AIF 1 - Hertzöga BK 1 Hultsbergshallen
2019-10-26 12:00 7 GS 86 AIF 2 - Hertzöga BK 2 Hultsbergshallen
Omgång 8
2019-11-24 09:00 8 Grums IBK 1 - Arvika IBF Grums Sporthall
2019-11-24 10:00 8 Grums IBK 2 - Billingsfors IBK Grums Sporthall
2019-11-24 10:00 8 SK Sifhälla - Grums IBK 1 Grums Sporthall
2019-11-24 11:00 8 Arvika IBF - Grums IBK 2 Grums Sporthall
2019-11-24 11:00 8 Billingsfors IBK - SK Sifhälla Grums Sporthall
Omgång 9
2019-11-23 10:00 9 Fagerås BK 1 - BKI Sunnanå 1 Fageråshallen
2019-11-23 10:00 9 Fagerås BK 2 - BKI Sunnanå 2 Fageråshallen
2019-11-23 11:00 9 BKI Sunnanå 1 - Skattkärrs IK 1 Fageråshallen
2019-11-23 11:00 9 BKI Sunnanå 2 - Skattkärrs IK 2 Fageråshallen
2019-11-23 12:00 9 Skattkärrs IK 1 - Fagerås BK 1 Fageråshallen
2019-11-23 12:00 9 Skattkärrs IK 2 - Fagerås BK 2 Fageråshallen
Omgång 10
2019-11-23 10:00 10 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - GS 86 AIF 1 Klubbhuset Arena
2019-11-23 10:00 10 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - GS 86 AIF 2 Klubbhuset Arena
2019-11-23 11:00 10 GS 86 AIF 1 - Mangskog SK Klubbhuset Arena
2019-11-23 11:00 10 GS 86 AIF 2 - Åmotfors IF Klubbhuset Arena
2019-11-23 12:00 10 Mangskog SK - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Klubbhuset Arena
2019-11-23 12:00 10 Åmotfors IF - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Klubbhuset Arena
Omgång 11
2019-11-24 10:00 11 Karlstad IBF Bredd Öst - BK Vålberg Mariebergshallen Karlstad
2019-11-24 10:00 11 Karlstad IBF Bredd Central - Åmåls IBK Mariebergshallen Karlstad
2019-11-24 11:00 11 BK Vålberg - IBF Lesjöfors Mariebergshallen Karlstad
2019-11-24 11:00 11 Åmåls IBK - Hagfors IBS Mariebergshallen Karlstad
2019-11-24 12:00 11 IBF Lesjöfors - Karlstad IBF Bredd Öst Mariebergshallen Karlstad
2019-11-24 12:00 11 Hagfors IBS - Karlstad IBF Bredd Central Mariebergshallen Karlstad
Omgång 12
2019-11-23 14:00 12 SK Örnen 1 - Sunne IBK 1 Molkoms Sporthall
2019-11-23 14:00 12 SK Örnen 2 - Sunne IBK 2 Molkoms Sporthall
2019-11-23 15:00 12 Sunne IBK 1 - Kristinehamns IBF 1 Molkoms Sporthall
2019-11-23 15:00 12 Sunne IBK 2 - Kristinehamns IBF 2 Molkoms Sporthall
2019-11-23 16:00 12 Kristinehamns IBF 1 - SK Örnen 1 Molkoms Sporthall
2019-11-23 16:00 12 Kristinehamns IBF 2 - SK Örnen 2 Molkoms Sporthall
Omgång 13
2019-11-24 10:00 13 Degerfors IBK - IFK Heden Stora Vallahallen
2019-11-24 10:00 13 Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling 3 Stora Vallahallen
2019-11-24 11:00 13 IFK Heden - Hultsberg/Björkås IBF 1 Stora Vallahallen
2019-11-24 11:00 13 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Hultsberg/Björkås IBF 2 Stora Vallahallen
2019-11-24 12:00 13 Hultsberg/Björkås IBF 1 - Degerfors IBK Stora Vallahallen
2019-11-24 12:00 13 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Karlskoga IBF Stora Vallahallen
Omgång 14
2019-11-24 10:00 14 Dotteviks IF 1 - Hertzöga BK 1 Strandhallen
2019-11-24 10:00 14 Dotteviks IF 2 - Hertzöga BK 2 Strandhallen
2019-11-24 11:00 14 Hertzöga BK 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Strandhallen
2019-11-24 11:00 14 Hertzöga BK 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Strandhallen
2019-11-24 12:00 14 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Dotteviks IF 1 Strandhallen
2019-11-24 12:00 14 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Dotteviks IF 2 Strandhallen
Omgång 15
2019-12-15 10:00 15 SK Sifhälla - Grums IBK 1 Tegnérhallen
2019-12-15 10:00 15 Billingsfors IBK - Grums IBK 2 Tegnérhallen
2019-12-15 11:00 15 Arvika IBF - SK Sifhälla Tegnérhallen
2019-12-15 11:00 15 Grums IBK 1 - Billingsfors IBK Tegnérhallen
2019-12-15 12:00 15 Grums IBK 2 - Arvika IBF Tegnérhallen
Omgång 16
2019-12-14 10:00 16 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Karlstad IBF Bredd Central Klubbhuset Arena
2019-12-14 10:00 16 Hultsberg/Björkås IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Öst Klubbhuset Arena
2019-12-14 11:00 16 Karlstad IBF Bredd Central - BKI Sunnanå 2 Klubbhuset Arena
2019-12-14 11:00 16 Karlstad IBF Bredd Öst - BKI Sunnanå 1 Klubbhuset Arena
2019-12-14 12:00 16 BKI Sunnanå 2 - Hultsberg/Björkås IBF 2 Klubbhuset Arena
2019-12-14 12:00 16 BKI Sunnanå 1 - Hultsberg/Björkås IBF 1 Klubbhuset Arena
Omgång 17
2019-12-15 10:00 17 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Fagerås BK 2 Hammarö Arena B
2019-12-15 10:00 17 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Fagerås BK 1 Hammarö Arena B
2019-12-15 11:00 17 Fagerås BK 2 - Åmotfors IF Hammarö Arena B
2019-12-15 11:00 17 Fagerås BK 1 - Mangskog SK Hammarö Arena B
2019-12-15 12:00 17 Åmotfors IF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Hammarö Arena B
2019-12-15 12:00 17 Mangskog SK - Skoghalls IBK Utveckling 1 Hammarö Arena B
Omgång 18
2019-12-15 10:30 18 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Väse Sporthall
2019-12-15 10:30 18 Skattkärrs IK 1 - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Väse Sporthall
2019-12-15 11:30 18 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Degerfors IBK Väse Sporthall
2019-12-15 11:30 18 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Karlskoga IBF Väse Sporthall
2019-12-15 12:30 18 Degerfors IBK - Skattkärrs IK 2 Väse Sporthall
2019-12-15 12:30 18 Karlskoga IBF - Skattkärrs IK 1 Väse Sporthall
Omgång 19
2019-12-14 12:30 19 GS 86 AIF 2 - Kristinehamns IBF 2 Forshaga Sporthall
2019-12-14 12:30 19 GS 86 AIF 1 - Kristinehamns IBF 1 Forshaga Sporthall
2019-12-14 13:30 19 Kristinehamns IBF 2 - Dotteviks IF 2 Forshaga Sporthall
2019-12-14 13:30 19 Kristinehamns IBF 1 - Dotteviks IF 1 Forshaga Sporthall
2019-12-14 14:30 19 Dotteviks IF 2 - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
2019-12-14 14:30 19 Dotteviks IF 1 - GS 86 AIF 1 Forshaga Sporthall
Omgång 20
2019-12-15 09:30 20 BK Vålberg - SK Örnen 1 Vålbergs Sporthall
2019-12-15 10:30 20 Åmåls IBK - SK Örnen 2 Vålbergs Sporthall
2019-12-15 11:30 20 SK Örnen 1 - IFK Heden Vålbergs Sporthall
2019-12-15 12:30 20 SK Örnen 2 - Skoghalls IBK Utveckling 3 Vålbergs Sporthall
2019-12-15 13:30 20 BK Vålberg - Åmåls IBK Vålbergs Sporthall
2019-12-15 14:30 20 IFK Heden - Skoghalls IBK Utveckling 3 Vålbergs Sporthall
Omgång 21
2019-12-15 10:30 21 Sunne IBK 2 - Hagfors IBS Sparbankshallen
2019-12-15 10:30 21 Sunne IBK 1 - IBF Lesjöfors Sparbankshallen
2019-12-15 11:30 21 Hagfors IBS - Hertzöga BK 2 Sparbankshallen
2019-12-15 11:30 21 IBF Lesjöfors - Hertzöga BK 1 Sparbankshallen
2019-12-15 12:30 21 Hertzöga BK 2 - Sunne IBK 2 Sparbankshallen
2019-12-15 12:30 21 Hertzöga BK 1 - Sunne IBK 1 Sparbankshallen
Omgång 22
2020-01-26 09:30 22 Arvika IBF - Grums IBK 1 Strandhallen
2020-01-26 09:30 22 SK Sifhälla - Grums IBK 2 Strandhallen
2020-01-26 10:30 22 Billingsfors IBK - Arvika IBF Strandhallen
2020-01-26 10:30 22 Grums IBK 1 - SK Sifhälla Strandhallen
2020-01-26 11:30 22 Grums IBK 2 - Billingsfors IBK Strandhallen
Omgång 23
2020-01-26 09:30 23 BKI Sunnanå 2 - Sunne IBK 2 Sannerudshallen
2020-01-26 09:30 23 BKI Sunnanå 1 - Sunne IBK 1 Sannerudshallen
2020-01-26 10:30 23 Sunne IBK 2 - GS 86 AIF 2 Sannerudshallen
2020-01-26 10:30 23 Sunne IBK 1 - GS 86 AIF 1 Sannerudshallen
2020-01-26 11:30 23 GS 86 AIF 2 - BKI Sunnanå 2 Sannerudshallen
2020-01-26 11:30 23 GS 86 AIF 1 - BKI Sunnanå 1 Sannerudshallen
Omgång 24
2020-01-25 10:00 24 Åmotfors IF - Karlstad IBF Bredd Öst Gärdeshallen
2020-01-25 10:00 24 Mangskog SK - Karlstad IBF Bredd Central Gärdeshallen
2020-01-25 11:00 24 Karlstad IBF Bredd Öst - BK Vålberg Gärdeshallen
2020-01-25 11:00 24 Karlstad IBF Bredd Central - Åmåls IBK Gärdeshallen
2020-01-25 12:00 24 BK Vålberg - Åmotfors IF Gärdeshallen
2020-01-25 12:00 24 Åmåls IBK - Mangskog SK Gärdeshallen
Omgång 25
2020-01-25 10:00 25 Hertzöga BK 2 - Fagerås BK 2 Hultsbergshallen
2020-01-25 10:00 25 Hertzöga BK 1 - Fagerås BK 1 Hultsbergshallen
2020-01-25 11:00 25 Fagerås BK 2 - Skattkärrs IK 2 Hultsbergshallen
2020-01-25 11:00 25 Fagerås BK 1 - Skattkärrs IK 1 Hultsbergshallen
2020-01-25 12:00 25 Skattkärrs IK 2 - Hertzöga BK 2 Hultsbergshallen
2020-01-25 12:00 25 Skattkärrs IK 1 - Hertzöga BK 1 Hultsbergshallen
Omgång 26
2020-01-26 09:30 26 Kristinehamns IBF 2 - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Brogårdshallen
2020-01-26 09:30 26 Kristinehamns IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Brogårdshallen
2020-01-26 10:30 26 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Hultsberg/Björkås IBF 2 Brogårdshallen
2020-01-26 10:30 26 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Hultsberg/Björkås IBF 1 Brogårdshallen
2020-01-26 11:30 26 Hultsberg/Björkås IBF 1 - Kristinehamns IBF 1 Brogårdshallen
2020-01-26 11:30 26 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Kristinehamns IBF 2 Brogårdshallen
Omgång 27
2020-01-26 10:00 27 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Dotteviks IF 1 Hammarö Arena
2020-01-26 10:00 27 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Dotteviks IF 2 Hammarö Arena
2020-01-26 11:00 27 Skoghalls IBK Utveckling 1 - IFK Heden Hammarö Arena
2020-01-26 11:00 27 Dotteviks IF 2 - Skoghalls IBK Utveckling 3 Hammarö Arena
2020-01-26 12:00 27 IFK Heden - Skoghalls IBK Utveckling 2 Hammarö Arena
2020-01-26 12:00 27 Dotteviks IF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Hammarö Arena
Omgång 28
2020-01-26 10:00 28 IBF Lesjöfors - Hagfors IBS Lesjöforshallen
2020-01-26 10:00 28 Karlskoga IBF - Degerfors IBK Lesjöforshallen
2020-01-26 11:00 28 Degerfors IBK - SK Örnen 2 Lesjöforshallen
2020-01-26 11:00 28 SK Örnen 1 - Karlskoga IBF Lesjöforshallen
2020-01-26 12:00 28 SK Örnen 2 - IBF Lesjöfors Lesjöforshallen
2020-01-26 12:00 28 Hagfors IBS - SK Örnen 1 Lesjöforshallen
Omgång 29
2020-02-16 09:00 29 Grums IBK 2 - Billingsfors IBK Grums Sporthall
2020-02-16 09:00 29 SK Sifhälla - Grums IBK 1 Grums Sporthall
2020-02-16 10:00 29 Arvika IBF - Grums IBK 2 Grums Sporthall
2020-02-16 10:00 29 Billingsfors IBK - SK Sifhälla Grums Sporthall
2020-02-16 11:00 29 Grums IBK 1 - Arvika IBF Grums Sporthall
Omgång 30
2020-02-15 12:00 30 SK Örnen 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Molkoms Sporthall
2020-02-15 12:00 30 SK Örnen 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Molkoms Sporthall
2020-02-15 13:00 30 Skoghalls IBK Utveckling 2 - BKI Sunnanå 2 Molkoms Sporthall
2020-02-15 13:00 30 Skoghalls IBK Utveckling 1 - BKI Sunnanå 1 Molkoms Sporthall
2020-02-15 14:00 30 BKI Sunnanå 2 - SK Örnen 2 Molkoms Sporthall
2020-02-15 14:00 30 BKI Sunnanå 1 - SK Örnen 1 Molkoms Sporthall
Omgång 31
2020-02-16 10:30 31 Karlskoga IBF - Skattkärrs IK 1 Karlbergshallen B Karlskoga
2020-02-16 10:30 31 Degerfors IBK - Skattkärrs IK 2 Karlbergshallen B Karlskoga
2020-02-16 11:30 31 Skattkärrs IK 1 - Hultsberg/Björkås IBF 1 Karlbergshallen B Karlskoga
2020-02-16 11:30 31 Skattkärrs IK 2 - Hultsberg/Björkås IBF 2 Karlbergshallen B Karlskoga
2020-02-16 12:30 31 Hultsberg/Björkås IBF 1 - Karlskoga IBF Karlbergshallen B Karlskoga
2020-02-16 12:30 31 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Degerfors IBK Karlbergshallen B Karlskoga
Omgång 32
2020-02-15 10:00 32 Karlstad IBF Bredd Central - GS 86 AIF 2 Klubbhuset Arena
2020-02-15 10:00 32 Karlstad IBF Bredd Öst - GS 86 AIF 1 Klubbhuset Arena
2020-02-15 11:00 32 GS 86 AIF 2 - Hagfors IBS Klubbhuset Arena
2020-02-15 11:00 32 GS 86 AIF 1 - IBF Lesjöfors Klubbhuset Arena
2020-02-15 12:00 32 Hagfors IBS - Karlstad IBF Bredd Central Klubbhuset Arena
2020-02-15 12:00 32 IBF Lesjöfors - Karlstad IBF Bredd Öst Klubbhuset Arena
Omgång 33
2020-02-16 10:00 33 Fagerås BK 2 - BK Vålberg Fageråshallen
2020-02-16 10:00 33 Fagerås BK 1 - Åmåls IBK Fageråshallen
2020-02-16 11:00 33 BK Vålberg - Kristinehamns IBF 2 Fageråshallen
2020-02-16 11:00 33 Åmåls IBK - Kristinehamns IBF 1 Fageråshallen
2020-02-16 12:00 33 Kristinehamns IBF 2 - Fagerås BK 2 Fageråshallen
2020-02-16 12:00 33 Kristinehamns IBF 1 - Fagerås BK 1 Fageråshallen
Omgång 34
2020-02-16 10:00 34 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - IFK Heden Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-16 10:00 34 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Skoghalls IBK Utveckling 3 Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-16 11:00 34 IFK Heden - Sunne IBK 2 Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-16 11:00 34 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Sunne IBK 1 Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-16 12:00 34 Sunne IBK 2 - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Stavdal Hyrcity Arena
2020-02-16 12:00 34 Sunne IBK 1 - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 35
2020-02-15 10:00 35 Dotteviks IF 2 - Mangskog SK Strandhallen
2020-02-15 10:00 35 Dotteviks IF 1 - Åmotfors IF Strandhallen
2020-02-15 11:00 35 Mangskog SK - Hertzöga BK 2 Strandhallen
2020-02-15 11:00 35 Åmotfors IF - Hertzöga BK 1 Strandhallen
2020-02-15 12:00 35 Hertzöga BK 2 - Dotteviks IF 2 Strandhallen
2020-02-15 12:00 35 Hertzöga BK 1 - Dotteviks IF 1 Strandhallen
Omgång 36
2020-03-14 10:00 36 SK Sifhälla - Grums IBK 1 Tegnérhallen
2020-03-14 10:00 36 Arvika IBF - Billingsfors IBK Tegnérhallen
2020-03-14 11:00 36 Grums IBK 2 - SK Sifhälla Tegnérhallen
2020-03-14 11:00 36 Grums IBK 1 - Arvika IBF Tegnérhallen
2020-03-14 12:00 36 Billingsfors IBK - Grums IBK 2 Tegnérhallen
Omgång 37
2020-03-15 10:30 37 Sunne IBK 1 - BKI Sunnanå 1 Sparbankshallen
2020-03-15 10:30 37 Sunne IBK 2 - BKI Sunnanå 2 Sparbankshallen
2020-03-15 11:30 37 BKI Sunnanå 1 - Dotteviks IF 1 Sparbankshallen
2020-03-15 11:30 37 BKI Sunnanå 2 - Dotteviks IF 2 Sparbankshallen
2020-03-15 12:30 37 Dotteviks IF 1 - Sunne IBK 1 Sparbankshallen
2020-03-15 12:30 37 Dotteviks IF 2 - Sunne IBK 2 Sparbankshallen
Omgång 38
2020-03-14 10:00 38 Hultsberg/Björkås IBF 1 - SK Örnen 1 Hultsbergshallen
2020-03-14 10:00 38 Hultsberg/Björkås IBF 2 - SK Örnen 2 Hultsbergshallen
2020-03-14 11:00 38 SK Örnen 1 - Mangskog SK Hultsbergshallen
2020-03-14 11:00 38 SK Örnen 2 - Åmotfors IF Hultsbergshallen
2020-03-14 12:00 38 Mangskog SK - Hultsberg/Björkås IBF 1 Hultsbergshallen
2020-03-14 12:00 38 Åmotfors IF - Hultsberg/Björkås IBF 2 Hultsbergshallen
Omgång 39
2020-03-14 10:00 39 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlskoga IBF Hammarö Arena B
2020-03-14 10:00 39 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Degerfors IBK Hammarö Arena B
2020-03-14 11:00 39 Karlskoga IBF - Hagfors IBS Hammarö Arena B
2020-03-14 11:00 39 Degerfors IBK - IBF Lesjöfors Hammarö Arena B
2020-03-14 12:00 39 Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling 1 Hammarö Arena B
2020-03-14 12:00 39 IBF Lesjöfors - Skoghalls IBK Utveckling 2 Hammarö Arena B
Omgång 40
2020-03-15 10:00 40 Skattkärrs IK 1 - Karlstad IBF Bredd Öst Väse Sporthall
2020-03-15 10:00 40 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Bredd Central Väse Sporthall
2020-03-15 11:00 40 Karlstad IBF Bredd Öst - Kristinehamns IBF 1 Väse Sporthall
2020-03-15 11:00 40 Karlstad IBF Bredd Central - Kristinehamns IBF 2 Väse Sporthall
2020-03-15 12:00 40 Kristinehamns IBF 1 - Skattkärrs IK 1 Väse Sporthall
2020-03-15 12:00 40 Kristinehamns IBF 2 - Skattkärrs IK 2 Väse Sporthall
Omgång 41
2020-03-15 09:30 41 GS 86 AIF 1 - Fagerås BK 1 Forshaga Sporthall
2020-03-15 09:30 41 GS 86 AIF 2 - Fagerås BK 2 Forshaga Sporthall
2020-03-15 10:30 41 Fagerås BK 1 - IFK Heden Forshaga Sporthall
2020-03-15 10:30 41 Fagerås BK 2 - Skoghalls IBK Utveckling 3 Forshaga Sporthall
2020-03-15 11:30 41 IFK Heden - GS 86 AIF 1 Forshaga Sporthall
2020-03-15 11:30 41 Skoghalls IBK Utveckling 3 - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
Omgång 42
2020-03-15 09:00 42 Åmåls IBK - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Karlbergshallen Åmål
2020-03-15 09:00 42 BK Vålberg - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Karlbergshallen Åmål
2020-03-15 10:00 42 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Hertzöga BK 1 Karlbergshallen Åmål
2020-03-15 10:00 42 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Hertzöga BK 2 Karlbergshallen Åmål
2020-03-15 11:00 42 Hertzöga BK 1 - Åmåls IBK Karlbergshallen Åmål
2020-03-15 11:00 42 Hertzöga BK 2 - BK Vålberg Karlbergshallen Åmål

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis