Spelprogram - Pantamera Pojkar E Vår (P07) Svår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eslövs IBF F/P06-08 Jenny Heurlin jenny.heurlin@eslov.se 0704-470918 Röd/Svart/Svart
IBK Genarp PF07/08 Cassandra Galic cassandragalic@gmail.com 0739146727 Svart/Svart/Svart
IBK Höllviken P07 Fredrik Johansson fredrikjohansson000@gmail.com 0709-904113 Orange/Svart/Orange
IBK Lund P07/08S Grön Andreas Kloow andreas.kloow@hotmail.com 076-779 79 13 Svart-grön/Svart-grön/Svart
Lomma FBC P07 Urban Fagrell urban.fagrell@gmail.com 070-209 89 20 Neongrön/Svart/Svart
Lönsboda IBK P08-09 Per Jacob Persson mcper80@hotmail.com +46733944297 Röd/Svart/Svart
Skurups IBK/FBC Ystad 1 André Larsson andre.larsson81@live.se 0708-554 107 Blå/Blå/Blå
Åstorp/Kvidinge IBS P07/08 Bonny Lindberg bonny.lindberg@gmail.com 072-352 7331 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 IBK Lund P07/08S Grön - Lönsboda IBK P08-09
1 Lomma FBC P07 - Eslövs IBF F/P06-08
2020-01-18 13:00 1 IBK Höllviken P07 - Skurups IBK/FBC Ystad 1 2 - 7 Gyahallen
2020-01-18 14:30 1 IBK Genarp PF07/08 - Åstorp/Kvidinge IBS P07/08 5 - 6 Genarps Idrottshall
Omgång 2
2020-01-26 11:00 2 Lönsboda IBK P08-09 - IBK Genarp PF07/08 10 - 4 Lönsboda Sporthall
2020-01-26 13:00 2 Skurups IBK/FBC Ystad 1 - IBK Lund P07/08S Grön 6 - 2 Skurups Sparbank Arena
2020-01-26 14:15 2 Åstorp/Kvidinge IBS P07/08 - Lomma FBC P07 1 - 2 Åstorps Sporthall
2020-01-26 15:00 2 Eslövs IBF F/P06-08 - IBK Höllviken P07 9 - 3 Sallerupshallen
Omgång 3
2020-01-31 18:00 3 IBK Genarp PF07/08 - Skurups IBK/FBC Ystad 1 5 - 7 Genarps Idrottshall
2020-02-01 12:00 3 IBK Lund P07/08S Grön - Eslövs IBF F/P06-08 4 - 1 Lerbäckshallen A
2020-02-02 15:00 3 Lomma FBC P07 - Lönsboda IBK P08-09 2 - 5 Slättängshallen
2020-02-02 16:00 3 IBK Höllviken P07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07/08 2 - 5 Gyahallen
Omgång 4
2020-02-08 14:00 4 Eslövs IBF F/P06-08 - IBK Genarp PF07/08 3 - 0 Sallerupshallen
2020-02-09 11:00 4 Lönsboda IBK P08-09 - IBK Höllviken P07 1 - 6 Lönsboda Sporthall
2020-02-09 11:30 4 Skurups IBK/FBC Ystad 1 - Lomma FBC P07 4 - 3 Skurups Sparbank Arena
2020-02-09 12:45 4 Åstorp/Kvidinge IBS P07/08 - IBK Lund P07/08S Grön 3 - 3 Åstorps Sporthall
Omgång 5
2020-02-29 11:00 5 IBK Lund P07/08S Grön - IBK Genarp PF07/08 4 - 5 Lerbäckshallen A
2020-02-29 11:00 5 Lomma FBC P07 - IBK Höllviken P07 2 - 3 Slättängshallen
2020-03-01 10:00 5 Lönsboda IBK P08-09 - Åstorp/Kvidinge IBS P07/08 2 - 3 Lönsboda Sporthall
2020-03-01 13:00 5 Eslövs IBF F/P06-08 - Skurups IBK/FBC Ystad 1 2 - 4 Sallerupshallen
Omgång 6
2020-03-07 13:00 6 IBK Höllviken P07 - IBK Lund P07/08S Grön 6 - 4 Halörhallen
2020-03-08 10:00 6 Åstorp/Kvidinge IBS P07/08 - Eslövs IBF F/P06-08 8 - 1 Kvidinge Sporthall
2020-03-08 16:00 6 Skurups IBK/FBC Ystad 1 - Lönsboda IBK P08-09 10 - 2 Skurups Sparbank Arena
2020-03-08 17:00 6 IBK Genarp PF07/08 - Lomma FBC P07 5 - 8 Genarps Idrottshall
Omgång 7
7 IBK Lund P07/08S Grön - Lomma FBC P07
7 IBK Genarp PF07/08 - IBK Höllviken P07
7 Åstorp/Kvidinge IBS P07/08 - Skurups IBK/FBC Ystad 1
7 Lönsboda IBK P08-09 - Eslövs IBF F/P06-08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis