Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Enebybergs IF Johan Lange johan.lange@gmail.com Lila, Vit, Lila
IK Frej Täby IBK Martin Spångberg martin.spangberg@gmail.com 0708365657 Gul/Svart/Gul
Rotebro IS IBK Jens Bäck jens@kulmed.se mörkblå/mörkblå/vit
Silverdals IF Jonas Ullman jonas@ullman.com 0706994360 Vit/Vit/Vit
Täby FC (A) Bruce Atkinson bruce.atkinson@gmail.com Vit/Vit/Vit
Täby FC (B) Daniel Byberg daniel.leaf@hotmail.com Vit/Vit/Vit
Töjnan IBK Alexander Puekker alexander@puekker.se 0703518355 Gul/Svart/Svart
Vaxholms IBF Annika Ekdahl annika@ekdahl.org 070-7930668 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK Anneli Estun anneli_estun@hotmail.com 0707380155 Röd, Röd, Vit+Röd
Åkersberga IBF (A) Peter Landér slimshandy72@gmail.com Orange/Svart/Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-03 11:30 1 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Vikingavallen
2020-10-04 09:30 1 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A) Rotebrohallen (Nya)
2020-10-04 09:30 1 Töjnan IBK - Täby FC (B) Töjnahallen
2020-10-04 15:30 1 Enebybergs IF - Väsby AIK Mörbyhallen
2020-10-18 11:15 1 Silverdals IF - Täby FC (A) Silverdalshallen
Omgång 2
2020-10-10 09:00 2 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2020-10-10 09:15 2 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
2020-10-10 11:00 2 Täby FC (B) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2020-10-10 15:00 2 Väsby AIK - Töjnan IBK Smedsgärdshallen
2020-10-11 14:30 2 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Vaxholm innebandyhallen
Omgång 3
2020-10-24 11:15 3 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Vikingavallen
2020-10-24 13:15 3 Rotebro IS IBK - Täby FC (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-25 12:30 3 Vaxholms IBF - Väsby AIK Vaxholm innebandyhallen
2020-10-25 14:30 3 Silverdals IF - Töjnan IBK Arena Satelliten
2020-10-25 16:15 3 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 5
2020-12-12 13:30 5 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Vaxholm innebandyhallen
Omgång 6
2020-11-21 08:00 6 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Smedsgärdshallen
2020-11-21 12:30 6 Silverdals IF - IK Frej Täby IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-11-21 13:30 6 Töjnan IBK - Enebybergs IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-11-21 15:00 6 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2020-11-22 10:00 6 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
Omgång 7
2020-11-28 10:15 7 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK Vikingavallen
2020-11-28 17:00 7 Täby FC (A) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2020-11-29 12:15 7 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Skärgårdsstadshallen
2020-11-29 12:30 7 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Vaxholm innebandyhallen
2020-11-29 16:15 7 Enebybergs IF - Silverdals IF Danderyds Gymnasium
Omgång 8
2020-12-05 09:00 8 Täby FC (B) - Täby FC (A) Grindtorpshallen
2020-12-05 09:00 8 Väsby AIK - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2020-12-05 09:15 8 Silverdals IF - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2020-12-05 10:00 8 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Rotebrohallen (Nya)
2020-12-05 10:15 8 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
Omgång 9
2020-12-19 10:00 9 Täby FC (A) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2020-12-19 13:30 9 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Vaxholm innebandyhallen
2020-12-20 12:15 9 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2020-12-20 14:15 9 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK Mörbyhallen
2020-12-20 16:30 9 Väsby AIK - Täby FC (B) Väsby skolan
Omgång 10
2021-01-09 12:30 10 Väsby AIK - Enebybergs IF Väsby skolan
2021-01-10 09:30 10 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2021-01-10 12:30 10 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK Vaxholm innebandyhallen
2021-01-10 14:00 10 Täby FC (B) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2021-01-10 15:00 10 Täby FC (A) - Silverdals IF Grindtorpshallen
Omgång 11
2021-01-16 10:00 11 Silverdals IF - Täby FC (B) Silverdalshallen
2021-01-16 10:30 11 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2021-01-16 11:15 11 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (A) Vikingavallen
2021-01-16 17:15 11 Töjnan IBK - Väsby AIK Silverdalshallen
2021-01-17 17:15 11 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Danderyds Gymnasium
Omgång 12
2021-01-23 11:30 12 Väsby AIK - Vaxholms IBF Smedsgärdshallen
2021-01-24 09:00 12 Töjnan IBK - Silverdals IF Töjnahallen
2021-01-24 09:15 12 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
2021-01-24 12:00 12 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2021-01-24 13:00 12 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
Omgång 13
2021-01-30 08:45 13 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Silverdalshallen
2021-01-30 13:00 13 IK Frej Täby IBK - Täby FC (B) Vikingavallen
2021-01-31 13:30 13 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Vaxholm innebandyhallen
2021-01-31 15:30 13 Silverdals IF - Väsby AIK Silverdalshallen
2021-01-31 16:15 13 Enebybergs IF - Täby FC (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 14
2021-02-06 08:00 14 Väsby AIK - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2021-02-06 08:30 14 Silverdals IF - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2021-02-06 11:30 14 Täby FC (B) - Enebybergs IF Erikslundshallen
2021-02-06 12:30 14 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Erikslundshallen
2021-02-07 08:00 14 Töjnan IBK - IK Frej Täby IBK Töjnahallen
Omgång 15
2021-02-13 09:00 15 Rotebro IS IBK - Väsby AIK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2021-02-13 10:15 15 IK Frej Täby IBK - Silverdals IF Vikingavallen
2021-02-13 16:00 15 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Skärgårdsstadshallen
2021-02-14 13:30 15 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Vaxholm innebandyhallen
2021-02-14 16:15 15 Enebybergs IF - Töjnan IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 16
2021-02-20 13:45 16 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2021-02-20 14:45 16 Silverdals IF - Enebybergs IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2021-02-20 15:45 16 Töjnan IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2021-02-21 12:00 16 Väsby AIK - Täby FC (A) Väsby skolan
2021-02-21 13:00 16 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
Omgång 17
2021-03-13 17:00 17 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK Skärgårdsstadshallen
2021-03-13 17:30 17 IK Frej Täby IBK - Väsby AIK Vikingavallen
2021-03-14 10:15 17 Täby FC (A) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2021-03-14 13:30 17 Vaxholms IBF - Silverdals IF Vaxholm innebandyhallen
2021-03-28 15:15 17 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 18
2021-03-20 10:00 18 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Nya)
2021-03-20 11:00 18 Silverdals IF - Åkersberga IBF (A) Rotebrohallen (Nya)
2021-03-20 11:30 18 IK Frej Täby IBK - Enebybergs IF Vikingavallen
2021-03-20 12:00 18 Töjnan IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Nya)
2021-03-20 17:00 18 Täby FC (B) - Väsby AIK Grindtorpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis