Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medellätt C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurö-Vindö IF Matilda Hellsing matilda.hellsing@icloud.com 070-888 73 41 Lila/vita tröjor, svartvita byxor.
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Nynäshamns IBK (A) Simon Terrell simonpterrell@gmail.com 0703500097 Blå,blå,vit
Salems IF Annika Hedin annika.salemsif0910@gmail.com 0769499091 Lila/vit/vit
Sköndals IK (A) Mimmi Eriksson Tinghög mimmi.tinghog@gmail.com Blå/Svart/Svart
Tumba GOIF Håkan Axelsson hakanaxelssons@gmail.com Röd tröja Svarta shorts Röda strumpor
Värmdö IF Tibor Kerenyi tibbe@tibbe.se 0709359742 Blå/Blå/Blå
Älta IF Malin Sand Malin.sands@gmail.com Svart/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-27 13:15 1 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF Noah Hulin, Filip Öhman Djurö Sporthall
2020-10-04 16:45 1 Nynäshamns IBK (A) - Salems IF , Kenneth Johansson Kvarnängshallen
Omgång 2
2020-10-04 09:00 2 Sköndals IK (A) - Älta IF Vanessa Permatz, Josefine Svensson Sköndalshallen
2020-10-04 12:15 2 Salems IF - Djurö-Vindö IF Oskar Ekman, Viggo Modigh Skogsängshallen
2020-10-04 13:00 2 Huddinge IBS - Tumba GOIF Hampus Bergholm, Osama Abaied Kvarnbergshallen
Omgång 3
2020-10-10 10:00 3 Tumba GOIF - Värmdö IF Elliot Helin Boucher, Casper Dahlberg Storvretens Sporthall
2020-10-11 16:30 3 Nynäshamns IBK (A) - Sköndals IK (A) Kenneth Johansson, Jouni Kekkonen Kvarnängshallen
Omgång 4
2020-10-17 19:00 4 Salems IF - Tumba GOIF Erik Gustafsson, Elliot Helin Boucher Skogsängshallen
2020-10-18 09:00 4 Sköndals IK (A) - Djurö-Vindö IF Rasmus Bergne, Ella Lassen Eriksson Sköndalshallen
2020-10-18 09:15 4 Värmdö IF - Huddinge IBS Niklas Lundberg, Simon Lundberg Värmdö sporthall
Omgång 5
2020-10-24 13:00 5 Nynäshamns IBK (A) - Älta IF Sam Varahram, Johan Nima Kvarnängshallen
2020-10-25 11:00 5 Huddinge IBS - Salems IF Mattias Patrik Robert Thorsén, Hampus Bergholm Kvarnbergshallen
Omgång 6
6 Älta IF - Djurö-Vindö IF Stavsborgshallen
Omgång 7
7 Djurö-Vindö IF - Nynäshamns IBK (A) Djurö Sporthall
Omgång 8
2020-11-21 10:15 8 Sköndals IK (A) - Värmdö IF Högdalshallen
2020-11-22 17:00 8 Älta IF - Tumba GOIF Stavsborgshallen
Omgång 9
2020-11-28 13:00 9 Tumba GOIF - Nynäshamns IBK (A) Storvretens Sporthall
2020-11-28 13:30 9 Salems IF - Sköndals IK (A) Skogsängshallen
2020-11-29 10:15 9 Huddinge IBS - Älta IF Kvarnbergshallen
Omgång 10
2020-12-05 11:00 10 Nynäshamns IBK (A) - Huddinge IBS Kvarnängshallen
2020-12-05 12:15 10 Djurö-Vindö IF - Tumba GOIF Djurö Sporthall
2020-12-06 13:00 10 Älta IF - Värmdö IF Stavsborgshallen
Omgång 11
2020-12-12 12:15 11 Salems IF - Älta IF Skogsängshallen
2020-12-13 09:15 11 Värmdö IF - Nynäshamns IBK (A) Värmdö sporthall
2020-12-13 10:00 11 Huddinge IBS - Djurö-Vindö IF Kvarnbergshallen
Omgång 12
2020-12-20 09:15 12 Värmdö IF - Djurö-Vindö IF Värmdö sporthall
2020-12-20 13:15 12 Salems IF - Nynäshamns IBK (A) Skogsängshallen
Omgång 13
2021-01-16 11:30 13 Tumba GOIF - Huddinge IBS Storvretens Sporthall
2021-01-16 14:15 13 Djurö-Vindö IF - Salems IF Djurö Sporthall
2021-01-17 15:00 13 Älta IF - Sköndals IK (A) Stavsborgshallen
Omgång 14
2021-01-23 10:15 14 Värmdö IF - Tumba GOIF Värmdö sporthall
2021-01-24 13:00 14 Sköndals IK (A) - Nynäshamns IBK (A) Sköndalshallen
Omgång 15
2021-01-30 10:15 15 Tumba GOIF - Salems IF Storvretens Sporthall
2021-01-30 12:15 15 Djurö-Vindö IF - Sköndals IK (A) Djurö Sporthall
2021-01-31 11:30 15 Huddinge IBS - Värmdö IF Kvarnbergshallen
Omgång 16
2021-02-07 14:00 16 Salems IF - Huddinge IBS Skogsängshallen
2021-02-07 15:00 16 Älta IF - Nynäshamns IBK (A) Stavsborgshallen
Omgång 17
2021-02-13 10:00 17 Tumba GOIF - Sköndals IK (A) Storvretens Sporthall
2021-02-13 10:15 17 Värmdö IF - Salems IF Värmdö sporthall
2021-02-13 12:15 17 Djurö-Vindö IF - Älta IF Djurö Sporthall
Omgång 18
2021-02-20 11:00 18 Nynäshamns IBK (A) - Djurö-Vindö IF Kvarnängshallen
2021-02-21 16:00 18 Sköndals IK (A) - Huddinge IBS Sköndalshallen
Omgång 19
2021-03-13 09:15 19 Värmdö IF - Sköndals IK (A) Värmdö sporthall
2021-03-13 13:15 19 Tumba GOIF - Älta IF Malmsjö Sporthall
Omgång 20
2021-03-20 11:00 20 Nynäshamns IBK (A) - Tumba GOIF Kvarnängshallen
2021-03-21 11:00 20 Sköndals IK (A) - Salems IF Sköndalshallen
2021-03-21 15:00 20 Älta IF - Huddinge IBS Stavsborgshallen
Omgång 21
2021-03-27 12:00 21 Tumba GOIF - Djurö-Vindö IF Storvretens Sporthall
2021-03-27 12:15 21 Värmdö IF - Älta IF Värmdö sporthall
2021-03-27 13:15 21 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK (A) Kvarnbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis