Spelprogram - Pantamera P Div. 19

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Magnus Flygare magnus.flygare@gmail.com 070-3339918 Svart, Svart, Svart
Gimonäs Umeå IF/Svart Gabriella Moritz gabriella.moritz@kompetenslaget.se 070-6213535 Svart, Svart, Svart
Hörnefors IF Johan Bergsdorf nahojb@hotmail.com 0702050072 Röd/röd/röd
IBF Dalen/Södra/Vit Jenny Ermling jennyermling@hotmail.com 073-8484455 Svart/svart/svart
Sandåkerns SK/Röd Martin Wiklund martin@sportswik.com 070-685 84 55 Blå, Blå, Blå
Umeå City IBF/Blå Cecilia Ökvist c.okvist@gmail.com 070-3368122 Blå/blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-11-07 09:15 1 Sandåkerns SK/Röd - IBF Dalen/Södra/Vit Mille Forsberg, Malte Lövgren Midgårdshallen
2020-11-07 10:15 1 Umeå City IBF/Blå - Hörnefors IF Adrian Vidmark, Edvard Vimberg Umeå Energi Arena Vatten
2020-11-07 13:00 1 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Gimonäs Umeå IF/Svart Jimmie Nilsson, Thanasis Provatas Umeå Energi Arena Vatten
Omgång 2
2020-11-14 11:15 2 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Hörnefors IF Sjöfruhallen
2020-11-15 13:30 2 IBF Dalen/Södra/Vit - Umeå City IBF/Blå Musköten 2
2020-11-15 16:30 2 Gimonäs Umeå IF/Svart - Sandåkerns SK/Röd Sporthushallen
Omgång 3
2020-11-21 12:30 3 Hörnefors IF - IBF Dalen/Södra/Vit Bråvallahallen
2020-11-21 14:30 3 Umeå City IBF/Blå - Gimonäs Umeå IF/Svart Vildmannahallen
2020-11-21 15:00 3 Sandåkerns SK/Röd - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Musköten 2
Omgång 4
2020-12-05 12:30 4 Umeå City IBF/Blå - Sandåkerns SK/Röd Umeå Energi Arena Väst
2020-12-06 09:15 4 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/Svart Bråvallahallen
2020-12-06 13:00 4 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - IBF Dalen/Södra/Vit Ålidhemshallen
Omgång 5
2020-12-19 10:10 5 Umeå City IBF/Blå - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Midgårdshallen
2020-12-19 14:00 5 IBF Dalen/Södra/Vit - Gimonäs Umeå IF/Svart Vildmannahallen
2020-12-20 11:30 5 Hörnefors IF - Sandåkerns SK/Röd Bråvallahallen
Omgång 6
2021-01-09 11:30 6 Gimonäs Umeå IF/Svart - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Ålidhemshallen
2021-01-09 12:30 6 Hörnefors IF - Umeå City IBF/Blå Bråvallahallen
2021-01-09 14:00 6 IBF Dalen/Södra/Vit - Sandåkerns SK/Röd Musköten 2
Omgång 7
2021-01-30 11:15 7 Sandåkerns SK/Röd - Gimonäs Umeå IF/Svart Musköten 1
2021-01-30 11:30 7 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Bråvallahallen
2021-01-30 13:00 7 Umeå City IBF/Blå - IBF Dalen/Södra/Vit Vildmannahallen
Omgång 8
2021-02-07 11:30 8 Gimonäs Umeå IF/Svart - Umeå City IBF/Blå Ålidhemshallen
2021-02-07 12:30 8 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Sandåkerns SK/Röd Ålidhemshallen
2021-02-07 14:30 8 IBF Dalen/Södra/Vit - Hörnefors IF Musköten 2
Omgång 9
2021-02-20 15:30 9 Gimonäs Umeå IF/Svart - Hörnefors IF Sjöfruhallen
2021-02-21 11:30 9 Sandåkerns SK/Röd - Umeå City IBF/Blå Musköten 2
2021-02-21 12:30 9 IBF Dalen/Södra/Vit - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Musköten 2
Omgång 10
2021-02-27 13:05 10 Gimonäs Umeå IF/Svart - IBF Dalen/Södra/Vit Sjöfruhallen
2021-02-27 14:00 10 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Umeå City IBF/Blå Sjöfruhallen
2021-02-28 11:15 10 Sandåkerns SK/Röd - Hörnefors IF Musköten 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis