Spelprogram - Träningsmatcher Dam

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF JAS DJ17 Linda Hedin linda.e.hedin@gmail.com 0706-231468 Svart, Svart, Svart
Bergs IK Dam Div1 Jonas Roback roback@bredband.net 0739750184 Gul, Svart, Svart
FBC Katrineholm A-lag Kent Olsson kentolsson61@hotmail.com 0707-530 485 Svart/Svart/Svart
FBI Tullinge Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge DJ 1 Martin Tonnert martin.ostman@gmail.com 070-5734637 Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge F05/06 Röd Svår Orange, Svart, Svart
Hammarby IF IBF Allsvenskan Anders Blomgren anders-blomgren@hotmail.se Grön, Vit, Vit
Huddinge IBS Blå-Svår (F08) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
IBK Hallsta FK1 F05 Vit, Svart, Vit
IBK Lund Elit DA Jörgen Hammer jorgen.hammer@repona.com 0708-152001 Svart-grön, Svart-grön, Svart
IBK Sala D2 Stefan Ekström steff.nr97@gmail.com 070-9806497 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Gnesta Damlag Hanna Engström hannacarin@hotmail.com 0707704205 Blå/vit, blå, blå
IFK Gnesta F 05-06 Hanna Engström hannacarin@hotmail.com 0707704205 Blå/vit, blå, blå
IFK Gnesta F 07-08 Blå/vit, blå, blå
IK Standard Dam Pernilla Söderström Pernilla_Soderstrom@hotmail.com 070-6126962 Svart, Svart, Svart
IK Standard F 05/06 Claus Broberg claus.broberg@yahoo.se 070-717 37 79 svart/svart/svart
Järna SK Flickor 06-08 Röd, Röd, Röd
Järna SK Flickor 07-08 Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF Damer Cecilia Blixt holm_cecilia@hotmail.com 076-394 87 63 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF F05/06 Vit, Svart, Svart
Lillån IBK A-lag Dam Anton Drake drake.anton@outlook.com 076-1000555 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK JAS Dam Grön, Vit , Vit
Linköping IBK Ungdom D1 Svart, Svart, Svart
Malmköpings IBF F04-07 Svart/röd, Svart/Röd H3 och Flicklag), Svart/Röd H3)
Malmö FBC Dam A Patric Johansson patric.johansson@malmofbc.se 0708-819900 Magenta, Magenta, Vit
Nacka Wallenstam IBK DAM SSL Tova Lindby tova.lindby@icloud.com 0708504749 Vit, Svart, Vit
Nykvarns IBF Ungdom /Telge JAS Svart, Svart, Svart
Nykvarns IBF Ungdom A-lag Magnus Högqvist magnus.hogqvist@gmail.com 0702666755 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF F05-06 P-O Lundkvist p-o.lundkvist@hotmail.com 073-3940747 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Dam Dennis Barawe dennis@onyxinnebandy.se 076-3901993 Orange/svart/svart
Onyx IBS F05 Orange, Svart, Svart
Salems IF Dam Ylva Åström ylva_astrom@yahoo.com 073-9462214 Lila, Vit, Vit
Salems IF F08/10 Annika Hedin annika.salemsif0910@gmail.com 0769499091 Lila, Vit, Vit
Salems IF F-Röd Svår Cecilia Wadell cecilia.wadell2007@gmail.com 0702531422 Lila, Vit, Vit
Storvreta IBK Dam Allsvenskan Noél Alm Johansson noelalmjohansson@storvretaibk.se 070-318 70 27 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK JAS Flick Göran Rohlin goran.rohlin@gmail.com 073-6917725 Röd, Svart, Röd
Strängnäs IBK F05-06 Annika Busch Palm annikabusch@hotmail.com Röd, Röd, Röd
Sundbybergs IK Grön, Vit, Grön
Surahammars IBF Damer Div 2 Olle Söderbäck olle@sandbergsmaskin.se 072-3153432 Svart, Svart, Gul
Svärtinge SK dam A Johanna Bertell johannabertell@gmail.com 0738221153 Blå, Blå, Svart
Telge SIBK Allsvenskan Tove Brodin Tove.brodin70@gmail.com 0765486618 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK D1 Åsa Wemmer asa@wemmer.se Röd, Röd, Vita
Telge SIBK DJ/JAS Joakim Höög joakim.hoog@volkswagen.se 0705686522 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK F03/05 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK F08/09 Lisa Hedh lisa.hedh@gmail.com 0703131566 Röd/Röd/Vita
Trosa Edanö IBK D1 Jenny Jagersten jenny@jagersten.com 070-7534287 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK F 05/06 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK JAS Robert Grafford robster100@hotmail.com 0733165942 Svart/svart/vitt
Täby FC Dam D1 Robin Andersson robin.andersson@tabyfc.se 0704121065 Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC IBK Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC IBK Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC IBK Robin Andersson robin.andersson@tabyfc.se 0704121065 Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC JAS Vit, Mörkblå, Vit
Västerås Rönnby IBK Hans Ericsson hasse.suz@gmail.com 0760-23 83 55
Åkersberga IBF DJ Div1/DM/JAS Jörgen Fastesson jorgen.fastesson@gmail.com 0702584626 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF JAS DJ Orange, Svart, Orange
Älvsjö AIK IBF Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-06-29 19:30 1 Telge SIBK Allsvenskan - Täby FC IBK Västergård Arena A
2020-08-12 19:00 1 Trosa Edanö IBK D1 - Nykvarns IBF Ungdom A-lag 3 - 8 Hedebyhallen
2020-08-16 13:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Täby FC Dam D1 9 - 3 Björkestahallen
2020-08-21 00:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Onyx IBS Dam Inst. Rosvalla Multihall
2020-08-21 18:30 1 Telge SIBK Allsvenskan - Nacka Wallenstam IBK DAM SSL 0 - 6 Västergård Arena A 10
2020-08-21 21:00 1 IBK Lund Elit DA - Västerås Rönnby IBK 2 - 5 Västergård Arena A
2020-08-22 11:00 1 Telge SIBK Allsvenskan - Malmö FBC Dam A 3 - 6 Västergård Arena A 1
2020-08-22 13:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - FBC Katrineholm A-lag 3 - 6 Rosvalla Multihall
2020-08-22 13:30 1 Nacka Wallenstam IBK DAM SSL - IBK Lund Elit DA Västergård Arena A
2020-08-22 16:00 1 Malmö FBC Dam A - Täby FC IBK 3 - 5 Västergård Arena A 1
2020-08-23 09:00 1 Trosa Edanö IBK F 05/06 - FBI Tullinge F05/06 Röd Svår 0 - 7 Hedebyhallen
2020-08-23 10:30 1 Trosa Edanö IBK F 05/06 - FBI Tullinge F05/06 Röd Svår 1 - 5 Hedebyhallen
2020-08-23 11:00 1 Täby FC IBK - IBK Lund Elit DA Västergård Arena A
2020-08-23 12:00 1 Trosa Edanö IBK D1 - Telge SIBK D1 4 - 2 Hedebyhallen
2020-08-23 13:30 1 Nacka Wallenstam IBK DAM SSL - Malmö FBC Dam A 0 - 3 Västergård Arena A 1
2020-08-23 14:30 1 Trosa Edanö IBK F 05/06 - Salems IF F-Röd Svår 4 - 2 Hedebyhallen
2020-08-23 16:00 1 Telge SIBK Allsvenskan - Västerås Rönnby IBK 3 - 9 Västergård Arena A 1
2020-08-29 13:00 1 FBC Katrineholm A-lag - Bergs IK Dam Div1 7 - 5 Duveholmshallen A
2020-08-29 14:00 1 Telge SIBK Allsvenskan - Nacka Wallenstam IBK DAM SSL 2 - 1 Västergård Arena A
2020-08-30 11:00 1 Sundbybergs IK - Onyx IBS Dam Rosvalla B-hall
2020-08-30 16:00 1 Trosa Edanö IBK D1 - FBI Tullinge 3 - 3 Hedebyhallen
2020-09-05 10:00 1 Trosa Edanö IBK JAS - Täby FC JAS 2 - 4 Hedebyhallen
2020-09-05 11:00 1 Onyx IBS Dam - IFK Gnesta Damlag 3 - 3 Ramdalens Sportcenter
2020-09-05 12:00 1 Täby FC JAS - Lillån IBK JAS Dam 3 - 3 Hedebyhallen
2020-09-05 14:00 1 Trosa Edanö IBK JAS - Lillån IBK JAS Dam 2 - 1 Hedebyhallen
2020-09-05 14:00 1 IFK Gnesta Damlag - Lillån IBK A-lag Dam Ramdalens Sportcenter
2020-09-05 17:00 1 Onyx IBS Dam - Lillån IBK A-lag Dam 5 - 5 Ramdalens Sportcenter
2020-09-06 11:00 1 Onyx IBS Dam - Katrineholms IBF Damer 5 - 0 Ramdalens Sportcenter 1
2020-09-06 12:00 1 Katrineholms IBF F05/06 - IFK Gnesta F 05-06 2 - 7 Valla Sporthall
2020-09-06 15:00 1 Telge SIBK D1 - Trosa Edanö IBK D1 8 - 4 Västergård Arena A
2020-09-06 17:45 1 FBC Katrineholm A-lag - Lillån IBK A-lag Dam 8 - 2 Duveholmshallen A 32
2020-09-12 10:00 1 Telge SIBK F03/05 - FBI Tullinge F05/06 Röd Svår 2 - 11 Västergård Arena A
2020-09-12 13:00 1 Katrineholms IBF F05/06 - Strängnäs IBK F05-06 2 - 7 Duveholmshallen C
2020-09-12 15:00 1 FBC Katrineholm A-lag - FBI Tullinge 5 - 4 Duveholmshallen A 37
2020-09-13 11:00 1 Katrineholms IBF Damer - Onyx IBS Dam 3 - 8 Duveholmshallen A
2020-09-13 16:00 1 Trosa Edanö IBK D1 - IFK Gnesta Damlag 9 - 3 Hedebyhallen
2020-09-16 19:30 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Hammarby IF IBF Allsvenskan 4 - 6 Björkestahallen 10
2020-09-17 18:30 1 IFK Gnesta Damlag - Salems IF Dam 10 - 1 Gnesta Sporthall 49
2020-09-18 19:00 1 Telge SIBK F08/09 - Huddinge IBS Blå-Svår (F08) 0 - 5 Västergård Arena A
2020-09-19 12:15 1 Katrineholms IBF F05/06 - Trosa Edanö IBK F 05/06 Duveholmshallen A
2020-09-19 14:00 1 Nykvarns IBF Ungdom /Telge JAS - Bele Barkarby IF IBF JAS DJ17 0 - 0 Björkestahallen
2020-09-19 14:00 1 IK Standard Dam - IBK Sala D2 2 - 13 Skjulstahallen A
2020-09-19 15:00 1 IFK Gnesta F 05-06 - Telge SIBK F03/05 3 - 2 Gnesta Sporthall
2020-09-20 11:00 1 Onyx IBS Dam - Svärtinge SK dam A 7 - 3 Rosvalla Arena 2
2020-09-20 11:00 1 Trosa Edanö IBK F 05/06 - Salems IF F-Röd Svår 0 - 3 Hedebyhallen
2020-09-20 12:00 1 Nykvarns IBF Ungdom /Telge JAS - Älvsjö AIK IBF 5 - 2 Björkestahallen
2020-09-20 13:00 1 Trosa Edanö IBK JAS - FBI Tullinge DJ 1 2 - 2 Hedebyhallen 50
2020-09-25 18:00 1 Strängnäs IBK F05-06 - Malmköpings IBF F04-07 2 - 0 Thomas Arena 20
2020-09-26 13:00 1 Onyx IBS Dam - Telge SIBK D1 4 - 6 Rosvalla B-hall 50
2020-09-27 12:00 1 Onyx IBS Dam - IFK Gnesta Damlag Inst. Rosvalla Arena
2020-09-27 12:00 1 Katrineholms IBF F05/06 - IBK Hallsta FK1 F05 Duveholmshallen A
2020-09-27 12:00 1 Trosa Edanö IBK F 05/06 - Onyx IBS F05 7 - 1 Hedebyhallen
2020-09-27 12:30 1 IFK Gnesta F 07-08 - Järna SK Flickor 07-08 Gnesta Sporthall
2020-09-27 13:30 1 Trosa Edanö IBK F 05/06 - Onyx IBS F05 5 - 0 Hedebyhallen
2020-09-29 19:15 1 IK Standard F 05/06 - Malmköpings IBF F04-07 Stiga Sports Arena C
2020-09-29 19:30 1 IK Standard Dam - Surahammars IBF Damer Div 2 4 - 6 Skjulstahallen A
2020-10-03 10:30 1 Telge SIBK D1 - Onyx IBS Dam 7 - 3 Hölö Allaktivitetshall
2020-10-04 10:00 1 Telge SIBK F03/05 - Malmköpings IBF F04-07 6 - 0 Västergård Arena A
2020-10-19 18:15 1 Trosa Edanö IBK F 05/06 - Nykvarns IF F05-06 Lånestahallen
2021-06-14 18:30 1 Järna SK Flickor 06-08 - Telge SIBK F08/09 2 - 1 Hölö Allaktivitetshall
2021-06-17 19:00 1 Telge SIBK DJ/JAS - Åkersberga IBF DJ Div1/DM/JAS 0 - 0 Västergård Arena A
2021-06-19 11:00 1 Telge SIBK F08/09 - Salems IF F08/10 Västergård Arena A
2021-06-20 16:00 1 Onyx IBS Dam - Linköping IBK Ungdom D1 Rosvalla B-hall
2021-07-01 18:30 1 Telge SIBK DJ/JAS - Storvreta IBK JAS Flick Västergård Arena A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis