Spelprogram - Träningsmatcher - GIBF 2020-2021

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alunda IBF Dam Magdalena Danielsson danielsson.solbacken@gmail.com 076-1090496 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF Herr Dan Collin alundainnebandy@yahoo.se 0739-321314 Blå, Svart, Svart
Andersbergs IBK F07-08 Marie Wallmark mariewallmark@hotmail.com 0707614040 Svart, Svart, Svart
Andersbergs IBK P06 Jimmy Andersson jimmy.s.andersson@gmail.com 070-289 30 09 Svart/svart/svart
Andersbergs IBK P07 Jimmy Andersson jimmy.s.andersson@gmail.com 070-289 30 09 Svart, Svart, Svart
Andersbergs IBK P08 Erik Illerhag erikillerhag@hotmail.com 070-2799009 Svart, Svart, Svart
Andersbergs IBK P10 Joakim Kokk joakim.kokk@gmail.com 070-318 39 66 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF Andreas Briselius dahlgren20@hotmail.com 0765452437 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK DJ Mathias Lundqvist lundqvistmathias@hotmail.com 0732-634879 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK P06/07 Fredrik Uhrbom fruh405@gmail.com 0793399735 Svart, Svart, Svart
FBC Bollnäs H1 Jimmy Löf jimmy___9119@hotmail.com 0705177458 Vit, Svart, Vit
FBC Bollnäs P05-06 Niklas Olsson niklas72olsson@gmail.com 070-328 70 93 Vit, Svart, Vit
Forsbacka IK -04 Sebastian Olsson sebastian.olsson@gavle.se Svart, Svart, Svart
Forsbacka IK Div.3 Jessica Norin jessica.norin@hotmail.com +46737358075 Svart, Svart, Svart
Gästriklands MIBF
Gävle GIK Akademi Rickard Nordgren rickard.nordgren@outlook.com 070-6161839 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK Allsvenskan Håkan Gavlén hakan.gavlen@bredband.net 073-089 83 43 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK Div 1 Jonas Jonsson jonas.atig@gmail.com 070-3909729 blå/blå/blå
Gävle GIK F06 Kent Wedin kent.wedin@home.se 070-6421015 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK F07 Fredrik Öhman fredrik.ohman@c-green.se 076-049 35 01 Blå/Blå/Blå
Gävle GIK F10 Anna Gertzén Fällgren anna.gertzen@hotmail.com 0702773199 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK F11 Blå Peter Cargerman Pcargerman@gmail.com 0705952770 Blå/Blå/Blå
Gävle GIK F11 Röd Peter Cargerman Pcargerman@gmail.com 0705952770 Blå/Blå/Blå
Gävle GIK F12/13 Johan Kling johankling84@gmail.com 0705176877 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK P03 Röd Jens Bengtsson jens.bengtsson@svenskfast.se 0706181217 Blå, blå, blå
Gävle GIK P04 Linus Bruce linus.bruce@metria.se 070-5933470 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK P05 Röd Henrik Söderholm henrik.soderholm@se.atlascopco.com 070-237 61 26 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK P06 Henrik Söderholm henrik.soderholm@se.atlascopco.com 070-237 61 26 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK P07 Iréne Lodell irrelo@icloud.com 070-666 86 93 blå/blå/blå
Gävle GIK P08 Martin Johansson jsonseebass@gmail.com 079-0798941 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK Parasport Göran Djusberg goran.djusberg@live.se Blå, Blå, Blå
Hofors IBK Herr Adam Rehn hoforsibkherr@hotmail.com 0725722979 Svart, Svart, Svart
Hosjö IBK Anton Mårtensson anton030404@gmail.com 0709573760 Ljusblå, Vit, Vit
Hudik/Björkberg IBK Dam div 1 Marlene Nordlund marlene@wikinggruppen.se 070-356 30 87 Blå, Blå, Blå
Håsta IBK H1 Thomas Falk Borgg82@hotmail.com 0738102245 Svart, Svart, Svart
Håsta IBK Håsta juniorallsvenskan Hans Erixon hans.erixon@wb-revision.se 070-6621704 Svart, Svart, Svart
Högbo AIK P/F13 Johan Lundqvist Johan.lundqvist@sandvik.com 0761462626 Vit, Grön, Grön
Högbo AIK P05 Örjan Norgren orjan.norgren@telia.com 070-6071222 grön-grön-vit
IBF Borlänge DJ GUD Christer Hammarström christer.hammarstrom@gmail.com 072-5145153 Blå, Svart, Svart
IBF Borlänge H2 GUD Marcus Andersson marcusandersson1992@live.se 0736358055 Blå, Svart, Svart
IBF Falun Ungdom Magnus Röhnisch magnus.rohnisch70@gmail.com 070-731 64 98 Rosa, Svart, Svart
IBF Falun Ungdom DJ Magnus Röhnisch magnus.rohnisch70@gmail.com 070-731 64 98 Rosa, Svart, Svart
IBF Falun Utveckling H-JAS Andreas Ekbladh andreasekbladh@me.com 076-8715564 Rosa, Svart, Svart
IBF Hedemora D1 Kicki Olhans kickibanun@live.se 0730274485 Röd, Röd, Röd
IBK Runsten A-lag Mathias Bondeson ibk@runsten.nu 070-99 444 86 Röd, Svart, Svart
IBK Runsten HJ17 Tessan Berglind Murén tess4_@live.se 070-658 09 95 Röd/svart/svart
IBK Runsten P04 Per Tapper per.tapper@outlook.com 0739830607 Röd, Svart, Svart
IBK Runsten P07 Krister Örnblom kror75@gmail.com Svart/Svart/Svart
IBK Runsten P08 Johan Lehnbom johan_lehnbom@hotmail.com 0793339386 Röd, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer David Eriksson davve_112@hotmail.com 0736965215 Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK DJ Johan Gelin johan.gelin@uppsalaevenemang.se 070-5774404 Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sätra A-lag Bosse Westerlund bosse.westerlund@emrik.se 070-5854699 Grön, Svart, Grön
IK Sätra Dam Helena Laulainen helena.laulainen@gmail.com 070-9783346 Grön/Svart/Grön
IK Sätra DJ Lasse Larsson Larsson.Lasse@live.se 070-526 23 28 Grönt/svart/grönt
IK Sätra F10-12 Jerry Nilsson Jerrynilsson86@gmail.com Grön, Svart, Grön
IK Sätra F16 (fd F0405) Jenny Fahlstedt jenny.fahlstedt@hotmail.com 070-795 17 41 Grön/svart/svart
IK Sätra P08-09 Tobias Westin tobias.westin@gmail.com 0707250337 Svart/Svart/Grön
KFUM Falun F-03/04 Per Wallin per.wallin@ahlsell.se 070-6715999 röd, svart, svart
LI20 16 GUD Anneli Oscarsson annelihoscarsson@gmail.com 0702740178 Svart, Svart, Svart
OBM-Gruppen lag 1
Sala Silverstaden IBK Tommy Jonsson tompa1955@hotmail.com 0735119426 Svart, Svart, Svart
Sandvikens AIK DJ Jonas Lilja jonas.lilja@peab.se 0733-371884 Svart, Svart, Svart
Sandvikens AIK F06/07 Jessica Eriksson jessica.eriksson@regiongavleborg.se 070-253 55 98 Svart, Svart, Svart
Sandvikens AIK H2 Christer Norin norinchrister@hotmail.com 070-9934371 Svart, Svart, Svart
Sandvikens AIK HJ17 Svart, Svart, Svart
Sandvikens AIK P06 Magnus Elg magnus_elg@hotmail.com 073-040 99 98 Svart, Svart, Svart
Sandvikens AIK P11 Johan Jäderkvist lajkan_g@hotmail.com 073-949 70 35 svart/svart/svart
Sandvikens AIK P12/13 Marcus Persson bengtmarcus78@gmail.com 070 212 58 57 Svart, Svart, Svart
Skutskärs IBK Div 1 Röd P03 Jonas Asplund jonas.asplund@gastrikeraddningstjanst.se Blå, Blå, Vit
Skutskärs IBK Div1 Röd P03/04 Jörgen Häggblom jorgen@preenergi.se 070-6593655 Blå/Blå/Blå
Skutskärs IBK H3 Uppland Janne Joons joonsa70@gmail.com 070-644 47 83 Blå, Blå, Vit
Skutskärs IBK P09-10 Jukka Rantala jukka_esko_tapio.rantala@gavledriftservice.se 073-079 82 17 Blå, Blå, Vit
Storviks IF Dam Stefan Broman stbrom69@gmail.com 070-218 02 01 Grön/svart/svart
Storviks IF P08/09 Anders Hansemyr 0706843428 Grön, Svart, Svart
Storviks IF P10/11 Caroline Eriksson kontakt@brofoto.se 0705972145 Grön, Svart, Svart
Storvreta IBK F06 Jonas Eriksson Jono75@msn.com 070-22 55 286 Röd, Svart, Röd
Strömsbro IF Patrik Lau patrikminglau@gmail.com 072-575 27 87 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF DJ17 Ulrika Karlsson ullisk75@outlook.com 070-417 38 51 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF F05 Carina Hedström cina1968@hotmail.com 073-981 67 67 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF F06 Susanne Blomdahl eriksson.blomdahl@gmail.com Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF F07 Pär Stark par.stark@gmail.com +46702308132 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF P-03 Anders Hermansson anders.hermansson@protonmail.com 070-996 69 59 Orange/blå/vit
Strömsbro IF P05 Patrik Eriksson patrik.eriksson1@icloud.com 070-3368446 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF P06 Jessika Belusa Jessika.belusa@gmail.com 073-037 40 09 Orange, Blå, Vit
Södra Tolvfors IF Niklas Hermansson niklas.hermansson@metria.se 0702968107 Svart, Svart, Svart
Temakurs Sala
Tierp IBK F06-07 Andreas Strand svanby.strand@outlook.com 0708667594 Rosa, Svart, Svart
Täby FC F06 Gribby M Tobias Bergman bergmantobbe@gmail.com 0703751543 Vit, Vit, Vit
Vakant
VAKANT
Valbo AIF 06 Hans Johansson hansjohansson1@icloud.com 070-5176007 Gröna tröjor, svarta byxor och gröna strumpor
Valbo AIF 07 Jonas Wallinder jonaswallinder@yahoo.se 070-243 31 21 Grön, Svart/Grön, Svart/Grön
Valbo IBF DJ Peter Lindberg peter.lindberg@bonniernews.se 070-305 96 88 Vit, Svart, Vit
Valbo IBF F06 Pernilla Mattsson mattsson.pm@gmail.com 070-643 30 49 Vit, Svart, Vit
Valbo IBF F10-11 Per Eklund eklund.per@hotmail.com 070-453 96 40 Vit, Svart, Vit
Valbo IBF F16 Jan Lindman jannecarola@telia.com 073-837 60 70 Vit/Svart/Svart
Wallviks IK H1 Jörgen Wasberg jwasberg@hotmail.se 070-669 13 92 Blå, Blå, Gul
Älvkarleby IK 10-11 Michael Swedh michael.swedh@hotmail.com 072-2339769 Vit, Grön, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-08-09 14:00 1 IBK Runsten A-lag - Wallviks IK H1 16 - 4 Jonas Tidsjö, Jakob Westerlund Alfahallen - Gavlehov
2020-08-09 16:30 1 IBK Runsten A-lag - Södra Tolvfors IF 12 - 4 Marcus Svedinger, Richard Öhneskog Alfahallen - Gavlehov
2020-08-16 14:00 1 IBK Runsten A-lag - FBC Bollnäs H1 9 - 4 Jonas Tidsjö, Jakob Westerlund Alfahallen - Gavlehov
2020-08-16 15:00 1 Sandvikens AIK H2 - Wallviks IK H1 13 - 4 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Arena Jernvallen
2020-08-20 18:00 1 Strömsbro IF - Strömsbro IF 0 - 0 Oliver Parment, Gustav Johansson Testebo Arena
2020-08-22 11:00 1 IK Sätra A-lag - Bele Barkarby IF IBF 5 - 9 Roger Collin, Jakob Westerlund Alfahallen - Gavlehov
2020-08-22 15:00 1 Gävle GIK Allsvenskan - Bele Barkarby IF IBF 5 - 3 Roger Collin, Jakob Westerlund Alfahallen - Gavlehov
2020-08-23 15:30 1 Sandvikens AIK DJ - Strömsbro IF DJ17 6 - 2 Alfons Eriksson, Gustav Johansson Arena Jernvallen
2020-08-28 1 Sandvikens AIK H2 - IBK Uppsala Teknologer Arena Jernvallen
2020-08-29 13:30 1 Gävle GIK Akademi - Strömsbro IF 7 - 10 Sean Norouz, Emil Sanderfors Alfahallen - Gavlehov 1
2020-08-29 14:00 1 Strömsbro IF DJ17 - Björklinge BK DJ Gustav Johansson, Oliver Parment Testebo Arena
2020-08-29 15:00 1 Valbo IBF F06 - Täby FC F06 Gribby M Torbjörn Ström, Pär Hedlund Ludvigbergsskolan
2020-08-30 13:30 1 Gävle GIK Div 1 - Alunda IBF Dam 3 - 10 Erik Lindberg, Pontus Grönberg Novahallen - Gavlehov
2020-08-30 14:00 1 Strömsbro IF DJ17 - Valbo IBF DJ Pär Hedlund, Johan Andersson Testebo Arena
2020-08-30 14:30 1 Storviks IF Dam - IK Sätra Dam 1 - 10 Sean Norouz, Emil Sanderfors Arena Jernvallen
2020-08-30 15:00 1 Valbo IBF F06 - Täby FC F06 Gribby M Torbjörn Ström, Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
2020-08-30 15:45 1 IBK Runsten P07 - Andersbergs IBK P06 6 - 12 Erik Lindberg, Pontus Grönberg Novahallen - Gavlehov
2020-08-30 16:30 1 IK Sätra A-lag - IBF Borlänge H2 GUD 10 - 7 Richard Öhneskog, Marcus Svedinger Alfahallen - Gavlehov
2020-09-05 09:00 1 Temakurs Sala - VAKANT Ej offentliggjord Andersbergs Sporthall
2020-09-05 15:00 1 Sandvikens AIK H2 - Håsta IBK H1 5 - 7 Richard Öhneskog, Marcus Svedinger Arena Jernvallen
2020-09-05 15:15 1 IBK Runsten P07 - Björklinge BK P06/07 0 - 0 Torbjörn Ström, Daniel Ahlin Alfahallen - Gavlehov
2020-09-05 15:30 1 IBK Runsten HJ17 - Gävle GIK P04 5 - 6 Anders Löfgren, Mats Fernlund Novahallen - Gavlehov
2020-09-11 19:00 1 IK Sätra DJ - Valbo IBF DJ 5 - 3 Sean Norouz, Emil Sanderfors Träffen Arena 3
2020-09-11 19:30 1 Sandvikens AIK H2 - Alunda IBF Herr 4 - 4 Erik Lindberg, Jakob Westerlund Arena Jernvallen
2020-09-12 15:30 1 IBK Runsten P04 - Skutskärs IBK Div1 Röd P03/04 5 - 7 Markus Renström, Alfons Eriksson Novahallen - Gavlehov
2020-09-13 13:00 1 IBK Runsten P04 - Gävle GIK P04 7 - 8 Markus Renström, Torbjörn Ström Novahallen - Gavlehov
2020-09-13 16:00 1 Sandvikens AIK HJ17 - IBF Falun Utveckling H-JAS 10 - 9 Pär Hedlund, Johan Andersson Arena Jernvallen
2020-09-17 20:30 1 Gävle GIK Akademi - Skutskärs IBK H3 Uppland 7 - 2 Sean Norouz, Jonas Tidsjö Alfahallen - Gavlehov
2020-09-18 18:30 1 IK Sätra F16 (fd F0405) - LI20 16 GUD 2 - 5 Mats Fernlund, Sean Norouz Träffen Arena
2020-09-18 19:30 1 Sandvikens AIK H2 - Wallviks IK H1 8 - 1 Erik Lindberg, Henrik Hultin-Öberg Arena Jernvallen
2020-09-19 1 Storviks IF Dam - Sala Silverstaden IBK WO (5 - 0) Erik Lindberg, Andreas Sjöberg Parkhallen
2020-09-19 11:30 1 Strömsbro IF - Södra Tolvfors IF 5 - 4 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Testebo Arena
2020-09-19 14:00 1 Strömsbro IF DJ17 - IBF Borlänge DJ GUD 2 - 4 Imre Mattsson-Åkerlund, Markus Renström Testebo Arena
2020-09-20 12:00 1 Hofors IBK Herr - Hosjö IBK 10 - 9 Pär Hedlund, Johan Andersson Hoforshallen
2020-09-20 14:00 1 IK Sätra Dam - Hudik/Björkberg IBK Dam div 1 9 - 3 Erik Lindberg, Pontus Grönberg Träffen Arena
2020-09-20 15:00 1 Storviks IF Dam - IBF Hedemora D1 6 - 6 Pär Hedlund, Sean Norouz Parkhallen
2020-09-20 16:00 1 Sandvikens AIK H2 - Forsbacka IK Div.3 Arena Jernvallen
2020-09-20 16:45 1 Andersbergs IBK P06 - Gävle GIK P06 10 - 9 Alfons Eriksson, Imre Mattsson-Åkerlund Alfahallen - Gavlehov
2020-09-21 19:45 1 Forsbacka IK Div.3 - Skutskärs IBK H3 Uppland 14 - 8 Emil Sanderfors, Sean Norouz Forsbackahallen
2020-09-23 18:00 1 Forsbacka IK -04 - Gävle GIK P05 Röd Pär Hedlund, Magnus Undén Forsbackahallen
2020-09-24 17:15 1 Gävle GIK Parasport - Gästriklands MIBF Oliver Parment, Gustav Johansson Kunskapsskolans Sporthall
2020-09-24 18:20 1 Andersbergs IBK F07-08 - Gävle GIK F07 4 - 6 Alfons Eriksson, Anton Rapp Andersbergs Sporthall
2020-09-25 18:30 1 Gävle GIK F07 - Sandvikens AIK F06/07 0 - 13 Anton Rapp, Gabriel Hermansson Novahallen - Gavlehov
2020-09-25 19:00 1 Sandvikens AIK DJ - IBF Falun Ungdom 2 - 4 Johan Andersson, Pär Hedlund Arena Jernvallen
2020-09-25 19:30 1 Strömsbro IF DJ17 - IK Sätra DJ 4 - 2 Imre Mattsson-Åkerlund, Markus Renström Testebo Arena
2020-09-27 16:15 1 IBK Runsten P07 - Gävle GIK P06 5 - 12 Gabriel Hermansson, Imre Mattsson-Åkerlund Novahallen - Gavlehov
2020-09-27 17:00 1 Sandvikens AIK DJ - IK Sirius IBK DJ Inst. Sean Norouz, Alfons Eriksson Arena Jernvallen
2020-09-27 17:00 1 Strömsbro IF P06 - Valbo AIF 06 7 - 4 Mats Fernlund, Mattias Dahlqvist Testebo Arena
2020-09-29 18:00 1 Valbo AIF 06 - Sandvikens AIK P06 5 - 7 Celine Pettersson, Imre Mattsson-Åkerlund Valbo Sportcenter
2020-09-29 18:15 1 Strömsbro IF F06 - Strömsbro IF F05 Ida Markusson, Gabriel Hermansson Testebo Arena
2020-10-02 18:00 1 IBK Runsten HJ17 - Skutskärs IBK Div 1 Röd P03 Torbjörn Ström, Celine Pettersson Nynäshallen
2020-10-03 11:30 1 Gävle GIK F06 - Tierp IBK F06-07 8 - 1 Celine Pettersson, Alfons Eriksson Novahallen - Gavlehov
2020-10-03 13:30 1 Strömsbro IF P-03 - Gävle GIK P04 3 - 6 Ida Markusson, Celine Pettersson Testebo Arena
2020-10-04 11:30 1 Gävle GIK F06 - Storvreta IBK F06 1 - 4 Gabriel Hermansson, Alfons Eriksson Kunskapsskolans Sporthall
2020-10-04 13:30 1 FBC Bollnäs P05-06 - Högbo AIK P05 2 - 5 Leif Sundberg, Jimmy Löfgren Bollnäs Sporthall A 42
2020-10-04 14:00 1 IK Sätra P08-09 - Storviks IF P08/09 0 - 0 Ida Markusson, Celine Pettersson Träffen Arena
2020-10-08 17:30 1 Gävle GIK Parasport - Vakant Gustav Johansson, Magnus Undén Kunskapsskolans Sporthall
2020-10-15 17:15 1 Gävle GIK Parasport - Gävle GIK Parasport Torbjörn Ström, Reine Schröder Kunskapsskolans Sporthall
2020-10-22 17:30 1 Gävle GIK Parasport - OBM-Gruppen lag 1 Torbjörn Ström, Alfons Eriksson Kunskapsskolans Sporthall
2020-10-29 17:30 1 Gävle GIK Parasport - OBM-Gruppen lag 1 Torbjörn Ström, Rikard Karlsson Kunskapsskolans Sporthall
2021-02-13 10:00 1 Gävle GIK F11 Röd - IK Sätra F10-12 14 - 1 Jaad Abou Chaaya, Faraz Arabshoorabi Vallbackskolan
2021-02-13 11:30 1 Andersbergs IBK P06 - IBK Runsten P07 7 - 3 Anders Löfgren, Benny Grönblad Novahallen - Gavlehov
2021-02-13 12:30 1 Gävle GIK F11 Blå - IK Sätra F10-12 8 - 5 Celine Pettersson, Melinda Pettersson Vallbackskolan
2021-02-14 11:30 1 IBK Runsten P08 - Gävle GIK P08 11 - 14 Ida Markusson, Torbjörn Ström Novahallen - Gavlehov
2021-02-18 19:00 1 Sandvikens AIK P06 - Valbo AIF 06 Inst. Bessemerhallen
2021-02-20 10:00 1 Strömsbro IF F07 - Gävle GIK F07 2 - 2 Imre Mattsson-Åkerlund, Mattias Dahlqvist Testebo Arena
2021-02-20 10:00 1 Valbo IBF F16 - IK Sätra F16 (fd F0405) Ida Markusson, Benny Grönblad Valbo Sportcenter
2021-02-20 10:00 1 Gävle GIK F10 - Valbo IBF F10-11 17 - 6 Jaad Abou Chaaya, Faraz Arabshoorabi Kunskapsskolans Sporthall
2021-02-20 10:00 1 Skutskärs IBK P09-10 - Älvkarleby IK 10-11 6 - 8 , Conny Carlsson Rotskärs sporthall
2021-02-20 11:00 1 Gävle GIK P06 - Andersbergs IBK P06 12 - 3 Reine Schröder, Anders Löfgren Alfahallen - Gavlehov
2021-02-20 11:00 1 Sandvikens AIK P11 - Storviks IF P10/11 0 - 0 Linnea Höcke Blomquist, Astrid Haglund Parkhallen
2021-02-20 12:00 1 Skutskärs IBK P09-10 - Andersbergs IBK P10 -1 - -1 , Conny Carlsson Rotskärs sporthall
2021-02-20 13:00 1 Strömsbro IF F06 - Valbo IBF F06 3 - 4 Gustav Johansson, Magnus Undén Testebo Arena
2021-02-21 11:00 1 Gävle GIK P05 Röd - Strömsbro IF P05 7 - 4 Sean Norouz, Marcus Svedinger Novahallen - Gavlehov
2021-02-21 11:00 1 Gävle GIK P07 - Valbo AIF 07 6 - 9 Torbjörn Ström, Markus Renström Nynäshallen
2021-02-21 11:30 1 IBK Runsten P08 - Andersbergs IBK P08 Inst. Alfahallen - Gavlehov
2021-02-21 14:30 1 IBK Runsten P07 - Strömsbro IF P06 8 - 9 Mats Fernlund, Imre Mattsson-Åkerlund Novahallen - Gavlehov
2021-03-14 16:15 1 Sandvikens AIK P12/13 - Högbo AIK P/F13 Arena Jernvallen 4 - 3vs3
2021-03-14 16:30 1 Sandvikens AIK P12/13 - Högbo AIK P/F13 Arena Jernvallen 5 - 3vs3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis