Spelprogram - Herrar Division 4 Nordvästra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Fagerhult Habo IBK Ungdom Röd, Svarta, Röd
Forserums IF Ulrik Thyrén Ulrik.thyren@fkm.se 070/2154463 Grön,Vit,Vit
Hestra Skid O SK Emil Melkersson Emil.Melker@hotmail.com 070-8835628 Blå/vit/blå
Husqvarna IK John Haglund johnh75@hotmail.se 0707796620 Svart, Svart, Svart
Malmbäcks IF Jesper Löf jesper.lof@elco.se 076-5346048 Gul/Svart/Svart
Månsarps IBK B Daniel Eriksson tipsoraklet@hotmail.com 0766-432701 Lila/vit/vit
S/W 2010 IBK Dan Heijel dfj80@hotmail.com 0762-404403 rött/rött/rött
Skillingaryds IK Elias Heijel heijel10@gmail.com 0730394747 Röd/svart/svart
Sportklubben Beduinerna Peter Gudbrand peter@beduinerna.se 0730-742900 Rosa/Rosa/Rosa
Tenhults IF B Jonas Tegvall jonas@lingmerths.se 070-539 30 55 svart,svart,svart
Värnamo IK B Johan Lundgren johan.b.lundgren@hotmail.se 0706843716 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-01 19:30 1 Malmbäcks IF - Husqvarna IK 8 - 15 Malmbäcks Sporthall
2021-10-01 19:30 1 Hestra Skid O SK - S/W 2010 IBK 7 - 0 Hestra Sporthall 53
2021-10-02 14:00 1 Tenhults IF B - Värnamo IK B 8 - 4 Tenhults Sporthall 51
2021-10-02 15:00 1 Forserums IF - Sportklubben Beduinerna 9 - 3 Forserums Sporthall 95
2021-10-03 13:00 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Skillingaryds IK 10 - 6 Habo Sporthall A-hall
Omgång 2
2021-10-08 19:30 2 Sportklubben Beduinerna - Malmbäcks IF 7 - 9 Tenhults Sporthall
2021-10-09 15:00 2 Värnamo IK B - Fagerhult Habo IBK Ungdom 6 - 14 Värnamo Sporthall
2021-10-09 15:00 2 Skillingaryds IK - Hestra Skid O SK 9 - 0 Skillingaryds Arena 98
2021-10-09 17:00 2 Månsarps IBK B - Forserums IF 7 - 13 Norrahammars Sporthall 80
2021-10-10 12:00 2 S/W 2010 IBK - Tenhults IF B 3 - 9 Vrigstad Sporthall 65
Omgång 3
2021-10-15 19:00 3 Hestra Skid O SK - Månsarps IBK B 18 - 3 Hestra Sporthall 60
2021-10-15 19:30 3 Malmbäcks IF - Skillingaryds IK 7 - 9 Malmbäcks Sporthall
2021-10-16 13:00 3 Forserums IF - Värnamo IK B 4 - 2 Forserums Sporthall 100
2021-10-17 12:00 3 Tenhults IF B - Sportklubben Beduinerna 3 - 0 Tenhults Sporthall
2021-10-17 15:00 3 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Husqvarna IK 7 - 4 Habo Sporthall A-hall
Omgång 4
2021-10-22 19:30 4 S/W 2010 IBK - Fagerhult Habo IBK Ungdom 0 - 16 Vrigstad Sporthall
2021-10-22 20:00 4 Månsarps IBK B - Malmbäcks IF 6 - 7 Norrahammars Sporthall 60
2021-10-23 15:00 4 Skillingaryds IK - Tenhults IF B 8 - 2 Skillingaryds Arena 61
2021-10-24 14:15 4 Värnamo IK B - Hestra Skid O SK 7 - 5 Värnamo Sporthall
2021-10-24 19:00 4 Husqvarna IK - Forserums IF 13 - 4 Huskvarna Sporthall A 102
Omgång 5
2021-10-29 19:30 5 Malmbäcks IF - S/W 2010 IBK 12 - 5 Malmbäcks Sporthall
2021-10-29 19:30 5 Tenhults IF B - Husqvarna IK 1 - 6 Tenhults Sporthall 43
2021-10-29 19:30 5 Hestra Skid O SK - Sportklubben Beduinerna 5 - 7 Hestra Sporthall 56
2021-10-30 13:00 5 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Månsarps IBK B 20 - 6 Habo Sporthall A-hall
2021-10-30 15:00 5 Forserums IF - Skillingaryds IK 6 - 7 Forserums Sporthall 80
Omgång 6
2021-11-12 19:30 6 Sportklubben Beduinerna - Fagerhult Habo IBK Ungdom 4 - 11 Tenhults Sporthall
2021-11-12 19:30 6 S/W 2010 IBK - Forserums IF 0 - 13 Vrigstad Sporthall 72
2021-11-12 20:00 6 Månsarps IBK B - Tenhults IF B 3 - 10 Norrahammars Sporthall 50
2021-11-12 20:00 6 Husqvarna IK - Hestra Skid O SK 19 - 4 Huskvarna Sporthall A
2021-11-14 11:00 6 Värnamo IK B - Malmbäcks IF 8 - 8 Värnamo Sporthall
Omgång 7
2021-11-19 19:30 7 Malmbäcks IF - Forserums IF 8 - 9 Malmbäcks Sporthall
2021-11-19 19:30 7 Hestra Skid O SK - Tenhults IF B 7 - 4 Hestra Sporthall 51
2021-11-19 20:00 7 Husqvarna IK - Sportklubben Beduinerna 8 - 3 Huskvarna Sporthall A 57
2021-11-20 15:00 7 Skillingaryds IK - Månsarps IBK B 13 - 3 Skillingaryds Arena 65
2021-11-21 10:45 7 Värnamo IK B - S/W 2010 IBK 9 - 5 Värnamo Sporthall
Omgång 8
2021-11-26 19:30 8 Sportklubben Beduinerna - S/W 2010 IBK 13 - 2 Tenhults Sporthall
2021-11-26 20:00 8 Månsarps IBK B - Husqvarna IK 2 - 27 Norrahammars Sporthall 50
2021-11-27 15:00 8 Forserums IF - Hestra Skid O SK 10 - 5 Forserums Sporthall 70
2021-11-27 17:00 8 Skillingaryds IK - Värnamo IK B 15 - 5 Skillingaryds Arena 46
2021-11-28 17:30 8 Tenhults IF B - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 - 13 Tenhults Sporthall 67
Omgång 9
2021-12-03 19:30 9 Malmbäcks IF - Tenhults IF B 2 - 8 Malmbäcks Sporthall
2021-12-03 20:00 9 Husqvarna IK - Värnamo IK B 9 - 1 Huskvarna Sporthall A 38
2021-12-04 15:00 9 S/W 2010 IBK - Skillingaryds IK 1 - 11 Vrigstad Sporthall 53
2021-12-06 20:15 9 Sportklubben Beduinerna - Månsarps IBK B 9 - 2 Tenhults Sporthall
2021-12-14 20:00 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Hestra Skid O SK 12 - 3 Habo Sporthall A-hall
Omgång 10
2021-12-11 15:00 10 Skillingaryds IK - Husqvarna IK 1 - 6 Skillingaryds Arena 51
2021-12-11 15:00 10 S/W 2010 IBK - Månsarps IBK B 8 - 6 Vrigstad Sporthall 90
2021-12-12 11:00 10 Värnamo IK B - Sportklubben Beduinerna 9 - 14 Värnamo Sporthall 50
2021-12-14 19:30 10 Tenhults IF B - Forserums IF 5 - 9 Tenhults Sporthall 99
2022-01-11 20:00 10 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Malmbäcks IF 23 - 1 Habo Sporthall A-hall
Omgång 11
2021-12-17 20:00 11 Husqvarna IK - S/W 2010 IBK 19 - 3 Huskvarna Sporthall A
2021-12-18 15:00 11 Månsarps IBK B - Värnamo IK B 6 - 9 Norrahammars Sporthall 22
2021-12-18 17:00 11 Sportklubben Beduinerna - Skillingaryds IK 5 - 10 Tenhults Sporthall
2021-12-21 19:30 11 Forserums IF - Fagerhult Habo IBK Ungdom 7 - 21 Forserums Sporthall 105
2022-02-27 12:00 11 Malmbäcks IF - Hestra Skid O SK 5 - 7 Malmbäcks Sporthall
Omgång 12
2022-01-08 11:00 12 Värnamo IK B - Tenhults IF B 5 - 3 Värnamo Sporthall
2022-01-09 18:00 12 Husqvarna IK - Malmbäcks IF 18 - 7 Huskvarna Sporthall A 36
2022-01-30 11:00 12 S/W 2010 IBK - Hestra Skid O SK 2 - 13 Vrigstad Sporthall 34
2022-01-31 20:00 12 Sportklubben Beduinerna - Forserums IF 8 - 9 Tenhults Sporthall
2022-02-10 20:00 12 Skillingaryds IK - Fagerhult Habo IBK Ungdom 7 - 10 Skillingaryds Arena 30
Omgång 13
2022-01-14 19:00 13 Hestra Skid O SK - Skillingaryds IK 4 - 14 Hestra Sporthall 29
2022-01-14 19:30 13 Malmbäcks IF - Sportklubben Beduinerna 5 - 9 Malmbäcks Sporthall
2022-01-14 19:30 13 Tenhults IF B - S/W 2010 IBK 10 - 5 Tenhults Sporthall 50
2022-01-25 19:30 13 Forserums IF - Månsarps IBK B 14 - 4 Forserums Sporthall
2022-02-05 15:00 13 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Värnamo IK B 16 - 5 Habo Sporthall A-hall
Omgång 14
2022-01-21 20:00 14 Månsarps IBK B - Hestra Skid O SK 5 - 4 Norrahammars Sporthall 14
2022-01-22 15:00 14 Skillingaryds IK - Malmbäcks IF 8 - 4 Skillingaryds Arena 31
2022-01-23 17:00 14 Husqvarna IK - Fagerhult Habo IBK Ungdom 4 - 8 Huskvarna Sporthall A 86
2022-02-07 20:15 14 Sportklubben Beduinerna - Tenhults IF B 10 - 10 Tenhults Sporthall
2022-03-02 19:30 14 Värnamo IK B - Forserums IF 7 - 14 Värnamo Sporthall
Omgång 15
2022-01-27 19:30 15 Hestra Skid O SK - Värnamo IK B 6 - 2 Hestra Sporthall 40
2022-01-28 19:30 15 Malmbäcks IF - Månsarps IBK B 12 - 3 Malmbäcks Sporthall
2022-01-28 19:30 15 Tenhults IF B - Skillingaryds IK 5 - 9 Tenhults Sporthall
2022-02-03 19:30 15 Forserums IF - Husqvarna IK 8 - 6 Forserums Sporthall 50
2022-03-06 15:00 15 Fagerhult Habo IBK Ungdom - S/W 2010 IBK 23 - 3 Habo Sporthall C-hall
Omgång 16
2022-02-04 20:00 16 Månsarps IBK B - Fagerhult Habo IBK Ungdom 2 - 24 Norrahammars Sporthall 40
2022-02-05 15:00 16 S/W 2010 IBK - Malmbäcks IF 4 - 18 Vrigstad Sporthall 51
2022-02-06 14:30 16 Husqvarna IK - Tenhults IF B 10 - 6 Huskvarna Sporthall A
2022-02-21 20:15 16 Sportklubben Beduinerna - Hestra Skid O SK 7 - 5 Tenhults Sporthall
2022-03-15 19:30 16 Skillingaryds IK - Forserums IF 7 - 6 Skillingaryds Arena 26
Omgång 17
2022-02-11 19:30 17 Malmbäcks IF - Värnamo IK B 10 - 5 Malmbäcks Sporthall 150
2022-02-11 19:30 17 Hestra Skid O SK - Husqvarna IK 2 - 11 Hestra Sporthall 37
2022-02-12 15:00 17 Forserums IF - S/W 2010 IBK 18 - 2 Forserums Sporthall
2022-02-12 16:00 17 Tenhults IF B - Månsarps IBK B 5 - 3 Tenhults Sporthall 50
2022-02-15 20:00 17 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Sportklubben Beduinerna 15 - 2 Habo Sporthall A-hall
Omgång 18
2022-02-18 19:30 18 Sportklubben Beduinerna - Husqvarna IK 5 - 11 Tenhults Sporthall
2022-02-18 20:00 18 Månsarps IBK B - Skillingaryds IK 2 - 11 Norrahammars Sporthall 35
2022-02-19 15:00 18 Forserums IF - Malmbäcks IF 13 - 7 Forserums Sporthall 200
2022-02-19 15:00 18 S/W 2010 IBK - Värnamo IK B 7 - 12 Vrigstad Sporthall 65
2022-02-19 17:00 18 Tenhults IF B - Hestra Skid O SK 7 - 3 Tenhults Sporthall 35
Omgång 19
2022-02-25 19:30 19 Hestra Skid O SK - Forserums IF 4 - 9 Hestra Sporthall 52
2022-02-26 10:15 19 Husqvarna IK - Månsarps IBK B 22 - 4 Huskvarna Sporthall A 36
2022-02-26 15:00 19 S/W 2010 IBK - Sportklubben Beduinerna 5 - 10 Vrigstad Sporthall 39
2022-02-27 13:45 19 Värnamo IK B - Skillingaryds IK 7 - 10 Värnamo Sporthall
2022-02-27 14:00 19 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Tenhults IF B WO (5 - 0) Habo Sporthall A-hall
Omgång 20
2022-03-04 19:30 20 Tenhults IF B - Malmbäcks IF 9 - 3 Tenhults Sporthall 85
2022-03-04 19:30 20 Hestra Skid O SK - Fagerhult Habo IBK Ungdom 6 - 24 Hestra Sporthall 33
2022-03-04 20:00 20 Månsarps IBK B - Sportklubben Beduinerna 7 - 15 Norrahammars Sporthall 24
2022-03-05 11:00 20 Värnamo IK B - Husqvarna IK 4 - 9 Värnamo Sporthall 35
2022-03-05 15:00 20 Skillingaryds IK - S/W 2010 IBK 21 - 0 Skillingaryds Arena 28
Omgång 21
2022-03-11 19:30 21 Malmbäcks IF - Fagerhult Habo IBK Ungdom 4 - 26 Malmbäcks Sporthall 150
2022-03-11 19:30 21 Sportklubben Beduinerna - Värnamo IK B 10 - 6 Tenhults Sporthall
2022-03-11 20:00 21 Husqvarna IK - Skillingaryds IK 8 - 4 Huskvarna Sporthall A
2022-03-12 15:00 21 Forserums IF - Tenhults IF B 8 - 5 Forserums Sporthall 100
2022-03-12 15:00 21 Månsarps IBK B - S/W 2010 IBK 6 - 6 Norrahammars Sporthall 61
Omgång 22
2022-03-19 11:00 22 Hestra Skid O SK - Malmbäcks IF 12 - 8 Hestra Sporthall 40
2022-03-19 11:00 22 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Forserums IF 21 - 7 Alléhallen
2022-03-19 11:00 22 S/W 2010 IBK - Husqvarna IK 4 - 16 Vrigstad Sporthall 89
2022-03-19 11:00 22 Värnamo IK B - Månsarps IBK B 5 - 5 Värnamo Sporthall
2022-03-22 19:30 22 Skillingaryds IK - Sportklubben Beduinerna 5 - 6 Skillingaryds Arena 23

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis