Spelprogram - Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Norra Allsvenskan Marita Lieback marita.lieback@aikinnebandy.se 070-749 94 43 Svart, Svart, Svartgul
Askersunds IBK HJ svart, svart, svart
Bergs IK H1 Anton Nydén anton@bergsik.se Gul, Svart, Svart
Ekeby IF PK6 Svart, Svart, Svart
Gropens IF Kim Palmroth palmroth93@hotmail.com 073-025 57 16 Svart/Svart/Svart
Gropens IF 10/11 Peter Bergström peterbergstrom1@hotmail.com 070-7681242 Svart
Gropens IF P07/08 PK3 Stefan Carlsson stefan-carlsson@live.se 0707958833 Svart, Svart, Svart
Gropens IF P08/09 Svart, Svart, Svart
Gropens IF PK3 Svart, Svart, Svart
Gävle GIK Allsvenskan Håkan Gavlén hakan.gavlen@bredband.net 073-089 83 43 Blå, Blå, Blå
Hagfors IBS div 1 Simon Larsson Simpan_99@hotmail.com 073-843 05 99 Röd, Vit, Röd
Hovsta IF PK4 (P0708) Ulrika Björk ulrika.bjork@telia.com 0706141590 Orange, Svart, Svart
Hovsta IF PK6 (P11) Gustaf Heedman gustaf.heedman@gmail.com 070-1904143 Orange, Svart, Svart
IBF Örebro Allsv Janne Ekengren janne@btrs.se 070-6030703 röd, svart, svart
IBF Örebro Ung H2 Röd, svart, svarta
IBF Örebro Utv HJ17 Emil Lund emil.lund@orebroinnebandy.se 0709795852 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utv P08/09 PK4 Lätt Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utv/Ekeby IF Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P06/07 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P07/08 Henrik Axling henrik.axling@innebandy.se 073-409 60 96 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P08/09 Henrik Axling henrik.axling@innebandy.se 073-409 60 96 Röd,svart,röd
IBK Köping H2 Micael Magnusson micke@ibkkoping.se 070-323 70 07 Svart, Svart, Svart
IBK Köping P-07 PK2 Klas Hagelin kindbron@gmail.com 070-882 99 10 Svart, Svart, Svart
IFK Arboga H2 Magnus Andersson magnus.andersson1972@gmail.com Blå, Blå, Blå
IFK Arboga PK3 Blå, Blå, Blå
Karlskoga FBC Nicklas Jonsson nicklas.jonsson.coach@gmail.com 0725040003 Vit , vit, vit
Karlskoga IBF A-Lag Daniel Fallholm dfallholm@icloud.com 076-2822118 Blå, Blå, Blå
Karlskoga IBF A-Lag Blå, Blå, Blå
Karlstad IBF Ungdom Div 1 Fredrik Aronsson fred.aronsson@icloud.com 0709 96 88 26 Blå, svart, svart
Kumla IBK Magnus Oskarsson magnus.oskarsson@sanda.se 073-0334577 Blå, Blå, Blå
Kumla IBK P05/06 Pär-Johan Wedell wedell16@hotmail.com Blå, blå, vit
Kumla IBK PK3 Jan Björck jannebj@hotmail.com 070-3612334 Blå, blå, vit
Kumla IBK PK4 Lätt P08/09 Peter Wernqvist peter@wernqvist.se 070-441 58 86 Blå, blå, vit
Lillån IBK Allsvenskan Joakim Björnstad joakim.bjornstad@gmail.com Grönt/vitt/vitt
Lillån IBK HJ Henning Christiansson henning.christiansson@gmail.com 0706-570298 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK HJ Grön Grön, Vit , Vit
Lillån IBK HJ17 Vit Anton Drake drake.anton@outlook.com 076-1000555 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK JAS Herr Grön, Vit , Vit
Lillån IBK P06 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK P08 Jonny Strömberg jonnystromberg@hotmail.com 070-4135805 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK P09 Ola Elmvik olaelmvik@gmail.com 0706830867 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK P10 Sebastian Hultkvist sebastian.hultkvist@hotmail.com 0704882355 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK Ung (H3) Henning Christiansson henning.christiansson@gmail.com 0706-570298 Grön, Vit, Vit
Linköping FBC H1 Svart, Svart, Svart
Nilsby IK Div1 blå, blå, vit
Rönnby P05/Dingtuna GIF Johan Fredriksson johanjennie@australiamail.com 070-552 66 53 svart, svart, svart/vita
Skoghalls IBK Björn Haevaker bjorn.haevaker@addoceo.se 070-1806546 BLÅ, BLÅ, BLÅ
Skoghalls IBK Utveckling P06 Röd 3 Blå, Blå, Vit
Skälby IBK H1 Mika Kaipainen mika.kaipainen@se.abb.com 0730301773 Svart, Svart, Svart
Strängnäs IBK AS Johan Blomdahl blomdahl.johan74@gmail.com 070-511 25 09 Röd, Röd, Röd
Södermanland P16
WSK Lindesberg H2 Marinblå, Marinblå, Marinblå
WSK Lindesberg P09/10 Ronnie Pettersson ronniebalboa@hotmail.com 0706142883 Marinblå, Marinblå, Marinblå
WSK Lindesberg P11 Kimmo Rahkonen lindesberg123@gmail.com 0704017255 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Västergötland P 16
Västerås IBS Ungdom P06 Patrik Axén patrik.axen@effem.com 070-6241155 Vit, Svart, Vit
Åsbro GOIF 08-11 Annica Efremov annicaefremov.asbrogoif@gmail.com 0735095222 Gul, Svart, svart
Örebro Läns IBF P16
Örebro SK IBK Björn Reinholdsson bjorn@btrindustry.se 072-5388102 Vit, Svart, Vit
Örebro SK Ung HJ17 Jesper Håkansson jesper.hakansson@yahoo.se 072-9027979 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P06 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P07 Gustav Eklund Gustav.de.eklund@gmail.com 0722456909 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P09 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P10 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P11 Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Örebro SK Ungdomsklubb P10 - WSK Lindesberg P09/10 Inst.
2020-02-05 10:00 1 Rönnby P05/Dingtuna GIF - Västerås IBS Ungdom P06 4 - 3 Mälarenergi Arena A
2021-06-07 18:15 1 Lillån IBK P06 - Örebro SK Ungdomsklubb P06 Norrbyhallen
2021-06-15 19:15 1 Lillån IBK P06 - IBF Örebro Utveckling P06/07 Norrbyhallen
2021-08-10 19:00 1 Örebro SK IBK - Lillån IBK Allsvenskan Mellringehallen - Örebro
2021-08-12 20:00 1 IBF Örebro Allsv - Hagfors IBS div 1 4 - 4 Idrottshuset Örebro, Arenahallen 22
2021-08-14 12:00 1 IBF Örebro Allsv - Strängnäs IBK AS 5 - 3 Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2021-08-16 19:00 1 Örebro SK IBK - IBF Örebro Allsv Mellringehallen - Örebro
2021-08-20 20:00 1 Lillån IBK Allsvenskan - Skälby IBK H1 Inst. Norrbyhallen
2021-08-20 20:00 1 IBF Örebro Allsv - AIK IBF Norra Allsvenskan 3 - 8 Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2021-08-21 11:30 1 IBF Örebro Ung H2 - Karlskoga FBC Inst. Idrottshuset, Örebro Plan 2
2021-08-21 11:30 1 IBF Örebro Ung H2 - Karlskoga IBF A-Lag Idrottshuset Örebro
2021-08-22 14:00 1 IBF Örebro Allsv - Skoghalls IBK 7 - 7 Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2021-08-28 14:00 1 Kumla IBK - Linköping FBC H1 Inst. Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-08-30 20:00 1 Örebro SK IBK - WSK Lindesberg H2 Mellringehallen - Örebro
2021-08-31 18:20 1 Lillån IBK P06 - IBF Örebro Utveckling P06/07 Norrbyhallen
2021-09-01 20:00 1 Lillån IBK JAS Herr - IFK Arboga H2 2 - 11 Rostahallen Örebro
2021-09-02 17:30 1 Lillån IBK HJ - Örebro SK Ung HJ17 3 - 1 Norrbyhallen
2021-09-03 20:00 1 Lillån IBK JAS Herr - Hagfors IBS div 1 Norrbyhallen
2021-09-04 12:00 1 Örebro SK IBK - Nilsby IK Div1 Tybblelundsskolan
2021-09-04 14:00 1 Lillån IBK Allsvenskan - Gävle GIK Allsvenskan Inst. Norrbyhallen
2021-09-05 12:00 1 Örebro SK Ung HJ17 - IBF Örebro Utv HJ17 8 - 6 Norrbyhallen
2021-09-05 12:00 1 Gropens IF - Karlskoga FBC Inst. Best Arena i Lanna
2021-09-06 18:30 1 IBF Örebro Utv HJ17 - Lillån IBK HJ Mellringehallen - Örebro
2021-09-07 18:30 1 Örebro SK Ungdomsklubb P06 - Lillån IBK P06 1 - 1 Mellringehallen - Örebro
2021-09-07 20:00 1 Gropens IF P08/09 - IBF Örebro Utveckling P08/09 Best Arena i Lanna
2021-09-12 13:00 1 Gropens IF - IBK Köping H2 1 - 9 Best Arena i Lanna 50
2021-09-12 13:30 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - Hovsta IF PK4 (P0708) Adolfsbergsskolan
2021-09-12 14:00 1 Kumla IBK - Bergs IK H1 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-09-12 14:30 1 Örebro SK Ungdomsklubb P06 - Skoghalls IBK Utveckling P06 Röd 3 8 - 2 Norrbyhallen
2021-09-12 15:00 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - IBK Köping P-07 PK2 12 - 9 Adolfsbergsskolan
2021-09-13 19:30 1 Örebro SK IBK - IBF Örebro Ung H2 8 - 6 Mellringehallen - Örebro
2021-09-16 17:30 1 Gropens IF 10/11 - Ekeby IF PK6 0 - 0 Best Arena i Lanna
2021-09-16 19:00 1 WSK Lindesberg H2 - Karlskoga IBF A-Lag 8 - 6 Lindbacka Sporthall
2021-09-16 20:00 1 Örebro SK Ung HJ17 - Lillån IBK HJ Grön 8 - 4 Norrbyhallen
2021-09-19 18:30 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - Hovsta IF PK4 (P0708) Mellringehallen - Örebro
2021-09-20 18:30 1 Kumla IBK P05/06 - Lillån IBK P06 Skogstorpskolan
2021-09-23 17:30 1 Gropens IF 10/11 - Lillån IBK P10 0 - 0 Best Arena i Lanna
2021-09-26 14:30 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - IBF Örebro Utveckling P07/08 Tybblelundsskolan
2021-09-26 18:15 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - IFK Arboga PK3 Tybblelundsskolan
2021-09-28 20:00 1 Gropens IF P08/09 - Kumla IBK PK4 Lätt P08/09 Best Arena i Lanna
2021-09-30 17:30 1 IBF Örebro Utv P08/09 PK4 Lätt - Örebro SK Ungdomsklubb P09 Tybblelundsskolan
2021-09-30 19:30 1 IBF Örebro Utv/Ekeby IF - Kumla IBK PK3 Skogstorpskolan
2021-10-02 10:15 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - Lillån IBK P08 Tybblelundsskolan
2021-10-02 12:00 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - Lillån IBK P06 Tybblelundsskolan
2021-10-02 15:30 1 IBF Örebro Utv P08/09 PK4 Lätt - Lillån IBK P09 Inst. Tybblelundsskolan
2021-10-03 13:00 1 Örebro SK Ungdomsklubb P10 - Åsbro GOIF 08-11 Tybblelundsskolan
2021-10-09 16:00 1 Örebro SK Ungdomsklubb P11 - WSK Lindesberg P11 Tybblelundsskolan
2021-10-14 17:30 1 Gropens IF 10/11 - Hovsta IF PK6 (P11) 0 - 0 Best Arena i Lanna
2021-11-07 17:00 1 IBF Örebro Utveckling P06/07 - Örebro SK Ungdomsklubb P06 3 - 6 Tybblelundsskolan
2021-12-28 12:30 1 Örebro Läns IBF P16 - Västergötland P 16 Inst. Tybblelundsskolan
2021-12-28 15:30 1 Västergötland P 16 - Södermanland P16 Inst. Tybblelundsskolan
2022-01-02 18:00 1 IBF Örebro Utv HJ17 - Askersunds IBK HJ Inst. Mellringehallen - Örebro
2022-01-04 17:20 1 IBF Örebro Utv P08/09 PK4 Lätt - Örebro SK Ungdomsklubb P09 Tybblelundsskolan
2022-03-08 18:15 1 IBF Örebro Utv/Ekeby IF - Gropens IF P07/08 PK3 Tybblelundsskolan
2022-03-22 19:30 1 Gropens IF PK3 - IBF Örebro Utv/Ekeby IF 6 - 5 Fjugesta Bollhall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis