Spelprogram - Newbody Pojk Lätt C Vår-22

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eken IBK P12 Caroline Bergius carolinebergius84@gmail.com 0738183550 Lila/gul/Svart/Svart
Floda IBK P12 Vit Josef Olsson josef_olsson@outlook.com 0763226026 Vit/Vit/Vit
Frölunda IBK P12 Fredrik Berg fryczek@gmail.com svart/svart/röd
IBF Älvstranden 11/12 Svart Jonas Wenner jonas_wenner@trimble.com 0761-388553 Vit/Svart/Svart
IBK Kungälv P12 Blå Niclas Cronholm Niclas.cronholm@gmail.com 072-888 83 58 Vit, Svart, Svart
IK Zenith P12 Grön Henrik Järlebrant henrik_jarlebrant@hotmail.com grön(/vit/grön
Landvetter IBK P12 Grön nytt Linn Ansfors fam.ansfors@hotmail.com 0736601514 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK P12 Stefan Thörnqvist steve_tornqvist@hotmail.com 0723110727 Grön/Vit/Vit
Myggenäs IBK P-11 Krisztian Borbely krisztian.borbely71@gmail.com 0707-481961 Grön/Svart/Svart
Mölndals IBF P12/13 1 Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Öckerö IBK P12 Jonas Mickelsson jonas.mickelsson@elilund.se 0707310176 Blå/Blå/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 12:45 1 Öckerö IBK P12 - IBK Kungälv P12 Blå Agnes Spengler, Maja Hansson Hedenskolans Idrottshall
2022-01-15 15:40 1 Eken IBK P12 - Mölndals IBF P12/13 1 Alice Hallström, Isabelle Bäckman Ekenhallen 1
2022-01-16 09:00 1 IBF Älvstranden 11/12 Svart - Landvetter IBK P12 Grön nytt Jordan Skoog, Mariah Marcelo Santoshallen
2022-01-16 10:00 1 Frölunda IBK P12 - Floda IBK P12 Vit Axel Wigh, Isak Larsson Flatåsskolan
Omgång 2
2022-01-22 08:45 2 Lindome IBK P12 - Floda IBK P12 Vit Jacob Ebeling, Ian Blomqvist Almåshallen A
2022-01-23 09:00 2 IK Zenith P12 Grön - Öckerö IBK P12 Albin Durvik, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2022-01-23 14:30 2 IBK Kungälv P12 Blå - Frölunda IBK P12 Ej offentliggjord, Wilma Svahn Munkegärdehallen
2022-02-26 14:00 2 Eken IBK P12 - IBF Älvstranden 11/12 Svart Rebecca Blume, Alicia Ilin Persson Ekenhallen 1
Omgång 3
2022-01-29 12:00 3 Myggenäs IBK P-11 - IBF Älvstranden 11/12 Svart Martinus Martinsson, Charles Martinsson Häggvallsskolan
2022-01-29 13:00 3 Öckerö IBK P12 - Mölndals IBF P12/13 1 , Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2022-01-29 13:30 3 Floda IBK P12 Vit - Landvetter IBK P12 Grön nytt Sebastian Cedgard, Phoenix Wigilius Nova Floda Sportcenter
2022-01-30 11:30 3 Frölunda IBK P12 - Lindome IBK P12 Leon Abelsson, Isak Larsson Skyttesskolan
2022-01-30 12:30 3 IBK Kungälv P12 Blå - IK Zenith P12 Grön , Oscar Enbom Munkegärdehallen
Omgång 4
2022-02-05 08:45 4 Landvetter IBK P12 Grön nytt - Lindome IBK P12 , Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2022-02-05 10:00 4 Eken IBK P12 - Floda IBK P12 Vit Ludwig Ahlström, Melker Kjellberg Ekenhallen 1
2022-02-05 11:40 4 Mölndals IBF P12/13 1 - IBK Kungälv P12 Blå Isak Lundström, Simon Hulten Katrinebergshallen
2022-02-06 09:00 4 IK Zenith P12 Grön - Frölunda IBK P12 Viktor Fryk, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2022-02-06 10:00 4 IBF Älvstranden 11/12 Svart - Öckerö IBK P12 Yasminne Henningsson, Helin Beyza Altuntas Santoshallen
Omgång 5
2022-02-26 09:00 5 Lindome IBK P12 - Eken IBK P12 Ian Blomqvist, Jacob Ebeling Almåshallen A
2022-02-27 09:00 5 IK Zenith P12 Grön - Mölndals IBF P12/13 1 Albin Durvik, Wilmer Eurén Björlanda Idrottshall
2022-02-27 11:30 5 Floda IBK P12 Vit - Myggenäs IBK P-11 Felix Janarp, Pontus Rydén Båth Nova Floda Sportcenter
2022-02-27 12:00 5 Frölunda IBK P12 - Landvetter IBK P12 Grön nytt Ej offentliggjord, Axel Wigh Skyttesskolan
2022-02-27 12:30 5 IBK Kungälv P12 Blå - IBF Älvstranden 11/12 Svart Wilma Svahn, Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
Omgång 6
2022-03-05 09:00 6 Eken IBK P12 - Landvetter IBK P12 Grön nytt Liah Flodell, Alice Hallström Ekenhallen 1
2022-03-05 12:00 6 Myggenäs IBK P-11 - Lindome IBK P12 Martinus Martinsson, Charles Martinsson Häggvallsskolan
2022-03-05 13:45 6 Öckerö IBK P12 - Floda IBK P12 Vit , Melvin Stenberg Hedenskolans Idrottshall
2022-03-06 10:00 6 IBF Älvstranden 11/12 Svart - IK Zenith P12 Grön Wilma Björk, Fillippa Cabaj Santoshallen
2022-04-30 10:00 6 Mölndals IBF P12/13 1 - Frölunda IBK P12 Felix Östberg, Carl Brooker Katrinebergshallen
Omgång 7
2022-03-12 09:00 7 Mölndals IBF P12/13 1 - IBF Älvstranden 11/12 Svart Simon Hulten, Isak Lundström Katrinebergshallen
2022-03-12 09:00 7 Lindome IBK P12 - Öckerö IBK P12 Ian Blomqvist, Emanuel Sangrud Almåshallen A
2022-03-12 18:10 7 Landvetter IBK P12 Grön nytt - Myggenäs IBK P-11 Elof Lundqvist, Melvin Niklasson Landvetter Idrottshall
2022-03-13 12:00 7 Frölunda IBK P12 - Eken IBK P12 , Ej offentliggjord Skyttesskolan
2022-03-13 12:30 7 IBK Kungälv P12 Blå - Floda IBK P12 Vit Munkegärdehallen
Omgång 8
2022-03-19 12:00 8 Myggenäs IBK P-11 - Eken IBK P12 Oliver Hallsten, Hampus Räffling Häggvallsskolan
2022-03-19 12:30 8 Floda IBK P12 Vit - IK Zenith P12 Grön Anton Ryberg, Sebastian Cedgard Nova Floda Sportcenter
2022-03-19 12:45 8 Öckerö IBK P12 - Landvetter IBK P12 Grön nytt Agnes Spengler, Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2022-03-20 09:00 8 IBF Älvstranden 11/12 Svart - Frölunda IBK P12 Wilma Björk, Mariah Marcelo Santoshallen
2022-03-20 12:30 8 IBK Kungälv P12 Blå - Lindome IBK P12 , Wilma Svahn Munkegärdehallen
Omgång 9
2022-03-26 10:00 9 Eken IBK P12 - Öckerö IBK P12 Liah Flodell, Rebecca Blume Ekenhallen 1
2022-03-26 10:20 9 Mölndals IBF P12/13 1 - Floda IBK P12 Vit Isak Lundström, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2022-03-26 16:00 9 Landvetter IBK P12 Grön nytt - IBK Kungälv P12 Blå Tuva Aebischer Skogbäck, Tindra Bäckvall Landvetter Idrottshall
2022-03-27 09:00 9 IK Zenith P12 Grön - Lindome IBK P12 Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2022-03-27 12:00 9 Frölunda IBK P12 - Myggenäs IBK P-11 Skyttesskolan
Omgång 10
2022-04-09 10:00 10 Lindome IBK P12 - Mölndals IBF P12/13 1 Vinzent Vikström, Emrik Appelgren Almåshallen A
2022-04-09 12:30 10 Floda IBK P12 Vit - IBF Älvstranden 11/12 Svart Linnea Silvén, Maja Pozsgai Nova Floda Sportcenter
2022-04-09 13:00 10 Öckerö IBK P12 - Myggenäs IBK P-11 Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2022-04-10 09:00 10 IK Zenith P12 Grön - Landvetter IBK P12 Grön nytt Helin Beyza Altuntas, Roger Zahnér Björlanda Idrottshall
2022-04-10 12:30 10 IBK Kungälv P12 Blå - Eken IBK P12 Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis