Spelprogram - Newbody Pojk Svår B Vår-22

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P10 Grön Tobias Hellman tobias.hellman79@gmail.com 0707-925079 Marinblå/Marinblå/Vit
FBC Lerum P10 Panthers Röd Minna Teir Brendelökken minna.teir@telia.com 0760-38 00 30 Röd/Röd/Vit
FBC Partille P10 blå Martin Pennycook martinpennycook@gmail.com 0709-999337 Svart/Svart/Svart
Floda IBK P10 David Mjögeman david.mjogeman@gmail.com 0765533920 Vit/Svart/Svart
IBF Backadalen P10 Jenny Sörensen jennysorensen@hotmail.com 0707608729 Röd/Röd/Röd
Kärra IBK P10 Svart Jonas Linde Finkensmaleri@gmail.com 0735077520 Svart/Svart/Vit
Landvetter IBK P10 Vit Magnus Taskinen magnus.taskinen@gmail.com 0766-210202 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK P10 Grön Jonas Wikberg Jonaswikberg3@gmail.com 0706949949 Grön/Vit/Vit
Mölndals IBF P10 Röd Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Stenungsunds IBK P10 svart Mattias Rudbäck mattiasrudback@hotmail.com 0707896563 Blå/Svart/Svart/Svart
Utbynäs SK P 09/10 Petter Lindqvist petter.lindqvizt@gmail.com 0735622680 Gul/Blå/Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 12:00 1 Mölndals IBF P10 Röd - FBC Partille P10 blå Simon Hulten, Isak Lundström Aktiviteten A-Hall
2022-01-15 13:30 1 IBF Backadalen P10 - Ale IBF P10 Grön Sebastian Henriksen, Ludvig Granath Tuve Sporthall
2022-01-16 09:00 1 Landvetter IBK P10 Vit - Floda IBK P10 Annie Sigvardson, Maja Pehrsson Pinntorps Idrottshall
2022-01-16 10:10 1 Utbynäs SK P 09/10 - FBC Lerum P10 Panthers Röd Rasmus Ahlgren, Amer Mehanovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-01-16 10:15 1 Lindome IBK P10 Grön - Kärra IBK P10 Svart Emrik Appelgren, Vinzent Vikström Almåshallen A
Omgång 2
2022-01-22 14:30 2 Stenungsunds IBK P10 svart - Floda IBK P10 , Casper Larsson Kyrkenorumsskolan
2022-01-22 16:25 2 Kärra IBK P10 Svart - IBF Backadalen P10 Axel Ericsson, Viktor Fryk Kärra Sporthall
2022-01-23 09:00 2 Lindome IBK P10 Grön - Mölndals IBF P10 Röd Linus Berthou, Joakim Jögi Almåshallen A
2022-01-23 14:00 2 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Landvetter IBK P10 Vit Ella Wingfors, Alice Engström Lerum Arena C
2022-04-02 10:20 2 Ale IBF P10 Grön - Utbynäs SK P 09/10 Nellie Jakobsson, Wilma Johansson Ale Kulturrum
Omgång 3
2022-01-29 15:15 3 Landvetter IBK P10 Vit - Stenungsunds IBK P10 svart Oskar Kanerva, Marcus Orrhult Landvetter Idrottshall
2022-01-30 09:00 3 Utbynäs SK P 09/10 - Kärra IBK P10 Svart Adam Ottosson, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-01-30 16:20 3 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Ale IBF P10 Grön Måns Eliason, Gustav Biveby Hjällsnäshallen B-hallen
2022-01-30 16:40 3 Floda IBK P10 - FBC Partille P10 blå Tage Sandquist, Ludwig Zachrisson Nova Floda Sportcenter
2022-02-02 18:30 3 IBF Backadalen P10 - Mölndals IBF P10 Röd Sebastian Henriksen, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
Omgång 4
2022-02-05 10:00 4 Lindome IBK P10 Grön - Floda IBK P10 Isak Bokesten, Felix Juréen Almåshallen A
2022-02-05 10:20 4 FBC Partille P10 blå - Stenungsunds IBK P10 svart Oscar Fränberg, Rasmus Jarnestål Qvisthallen
2022-02-05 11:00 4 Ale IBF P10 Grön - Landvetter IBK P10 Vit Alice Sundelid, Nellie Jakobsson Ale Kulturrum
2022-02-05 13:50 4 Mölndals IBF P10 Röd - Utbynäs SK P 09/10 Isak Lundström, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2022-02-06 13:40 4 Kärra IBK P10 Svart - FBC Lerum P10 Panthers Röd Viktor Berggren, Rasmus Kristiansson Kärra Sporthall
Omgång 5
2022-02-26 12:00 5 Ale IBF P10 Grön - Kärra IBK P10 Svart Stina Gustavsson, Wilma Johansson Ale Kulturrum
2022-02-26 14:30 5 Stenungsunds IBK P10 svart - Lindome IBK P10 Grön Casper Larsson, Rasmus Lindmark Kyrkenorumsskolan
2022-02-27 11:00 5 Landvetter IBK P10 Vit - FBC Partille P10 blå , Vincent Gårlin Pinntorps Idrottshall
2022-02-27 12:40 5 Floda IBK P10 - IBF Backadalen P10 Felix Janarp, Pontus Rydén Båth Nova Floda Sportcenter
2022-02-27 15:15 5 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Mölndals IBF P10 Röd Måns Eliason, Ludwig Zachrisson Lerum Arena C
Omgång 6
2022-03-05 14:10 6 Mölndals IBF P10 Röd - Ale IBF P10 Grön Isak Lundström, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2022-03-05 19:00 6 Kärra IBK P10 Svart - Landvetter IBK P10 Vit Max Gabrielii, Axel Ericsson Kärra Sporthall
2022-03-06 10:10 6 Utbynäs SK P 09/10 - Floda IBK P10 Rasmus Ahlgren, Amer Mehanovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-06 10:30 6 Lindome IBK P10 Grön - FBC Partille P10 blå Vinzent Vikström, Emrik Appelgren Almåshallen A
2022-03-06 14:00 6 IBF Backadalen P10 - Stenungsunds IBK P10 svart Noel Dittmer, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
Omgång 7
2022-03-12 11:20 7 FBC Partille P10 blå - IBF Backadalen P10 Oscar Fränberg, Rasmus Jarnestål Qvisthallen
2022-03-12 16:25 7 Kärra IBK P10 Svart - Mölndals IBF P10 Röd Selma Hadziselimovic Kärra Sporthall
2022-03-12 16:30 7 Stenungsunds IBK P10 svart - Utbynäs SK P 09/10 Casper Larsson Spekerödsskolan
2022-03-13 10:00 7 Landvetter IBK P10 Vit - Lindome IBK P10 Grön Annie Sigvardson, Felicia Edwardh Pinntorps Idrottshall
2022-03-13 18:40 7 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Floda IBK P10 Karl Dahlsjö, Erik Brendelökken Lerum Arena C
Omgång 8
2022-03-19 13:00 8 Mölndals IBF P10 Röd - Landvetter IBK P10 Vit Felix Östberg, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2022-03-19 13:00 8 IBF Backadalen P10 - Lindome IBK P10 Grön Albin Sundberg, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2022-03-20 09:00 8 Utbynäs SK P 09/10 - FBC Partille P10 blå Amer Mehanovic, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-20 12:50 8 Floda IBK P10 - Ale IBF P10 Grön Phoenix Wigilius, Oskar Nilsson Nova Floda Sportcenter
2022-03-20 14:00 8 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Stenungsunds IBK P10 svart Joel Mellby, Karl Dahlsjö Lerum Arena C
Omgång 9
2022-03-26 10:00 9 FBC Partille P10 blå - FBC Lerum P10 Panthers Röd Elvira Palmer, Klara Öhrn Qvisthallen
2022-03-26 10:00 9 Ale IBF P10 Grön - Stenungsunds IBK P10 svart Matilda Janz, Wilma Johansson Ale Kulturrum
2022-03-26 10:15 9 Lindome IBK P10 Grön - Utbynäs SK P 09/10 Isak Bokesten, Noel Sager Almåshallen A
2022-03-27 10:30 9 Landvetter IBK P10 Vit - IBF Backadalen P10 Annie Sigvardson, Felicia Edwardh Pinntorps Idrottshall
2022-03-27 12:55 9 Kärra IBK P10 Svart - Floda IBK P10 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
Omgång 10
2022-03-30 19:30 10 Floda IBK P10 - Mölndals IBF P10 Röd Alma Lundblad, Maja Haablahe Nova Floda Sportcenter 16
2022-04-09 09:30 10 Stenungsunds IBK P10 svart - Kärra IBK P10 Svart Stenungsund Arena
2022-04-09 11:00 10 Ale IBF P10 Grön - FBC Partille P10 blå Stina Gustavsson, Nellie Jakobsson Ale Kulturrum
2022-04-09 13:45 10 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Lindome IBK P10 Grön , Karl Dahlsjö Rydsbergshallen
2022-04-10 09:00 10 Utbynäs SK P 09/10 - IBF Backadalen P10 William Axell, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis