Spelprogram - Pantamera Pojkar blå 1 4 vs 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bålsta FBC PF12 Magnus Karlsson 073-713 72 77 Svart/grå, Svart, Svart
Frötuna IBF P-11 Therese Allard therese.allard@telia.com 070-7485892 Rött/blått/rött
Frötuna IBF P-11 röd Therese Allard therese.allard@telia.com 070-7485892 Röd/blå/röd
Hagunda IF P11 blå Fredrik Nordin hifp09fredrik@hotmail.com 0725-819500 Blå/Svart/Blå
IK Sirius FBC P12 Stina Andersson enstina@gmail.com Blå/Svart/svart/svart
Rasbo IK P12/13 Johan Eriksson Johan@jwror.se 0768124300 Vinröd/Vit, Svart/vinröd, Svarta
Stenhagens KK P11/12 Röd Nikolaus Mattheos nikolaus.t.mattheos@gmail.com Röd/Svart/Svart
Vaksala SK P 12 Gul Petra Synneborn petra.synneborn@outlook.com 0704-989230 Svart/Gul/Svart/Gul
Vaksala SK P 2012 svart Maria Blomberg maria76b@gmail.com Svart/Gul/Svart/Gul
VÅSC P11/12 Wictor Ekblom wiggo_ekblom@hotmail.com +358407613463 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 09:00 1 Frötuna IBF P-11 - Stenhagens KK P11/12 Röd Elin Trolin, Vilgot Nord Sävja Sporthall
2022-10-15 11:30 1 Vaksala SK P 2012 svart - Frötuna IBF P-11 röd Mabel Jonasson, Alice Morley IFU Arena Tell Media Group (B)
Omgång 2
2022-10-22 10:15 2 Frötuna IBF P-11 röd - Stenhagens KK P11/12 Röd Sigrid Thun, Tilde Lundgren Sävja Sporthall
2022-10-22 12:45 2 Frötuna IBF P-11 - Vaksala SK P 2012 svart Hanna Stenson, Lydia Törnfeldt Sävja Sporthall
Omgång 3
2022-10-29 12:15 3 Frötuna IBF P-11 röd - Bålsta FBC PF12 Sävja Sporthall
2022-10-30 15:10 3 Stenhagens KK P11/12 Röd - Vaksala SK P 2012 svart Markus Lundquist, Lydia Törnfeldt Stenhagenskolans Sporthall
2022-10-30 16:10 3 VÅSC P11/12 - Vaksala SK P 2012 svart Markus Lundquist, Lydia Törnfeldt Stenhagenskolans Sporthall
2022-10-30 17:10 3 Stenhagens KK P11/12 Röd - VÅSC P11/12 Markus Lundquist, Lydia Törnfeldt Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 4
2022-11-05 13:15 4 IK Sirius FBC P12 - Frötuna IBF P-11 röd Ludvig Eriksson, Gustav Lindgren IFU Arena Upplands Energi
2022-11-05 14:30 4 Vaksala SK P 2012 svart - Bålsta FBC PF12 Ludvig Eriksson, Gustav Lindgren IFU Arena Upplands Energi
2022-11-12 11:30 4 Vaksala SK P 2012 svart - Frötuna IBF P-11 röd Nelly Hultgren, Lydia Törnfeldt IFU Arena Upplands Energi
2022-11-13 14:45 4 Stenhagens KK P11/12 Röd - Frötuna IBF P-11 Felicia Bergström, Rut Häll Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 5
2022-11-19 11:00 5 Frötuna IBF P-11 - VÅSC P11/12 Tilde Lundgren, Maya Strengbom Sävja Sporthall
2022-11-19 12:00 5 Frötuna IBF P-11 röd - VÅSC P11/12 Tilde Lundgren, Maya Strengbom Sävja Sporthall
2022-11-20 13:30 5 Stenhagens KK P11/12 Röd - Bålsta FBC PF12 Mattias Patrik Robert Thorsén, Fredrik Longgren Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 6
2022-11-26 10:15 6 Bålsta FBC PF12 - Frötuna IBF P-11 Albin Forsman, Jan-Olov Cederholm Fridegårdsskolan
2022-11-26 11:30 6 IK Sirius FBC P12 - Frötuna IBF P-11 Hanna Stenson, Emma Nordström IFU Arena Upplands Energi
2022-11-27 13:15 6 Vaksala SK P 12 Gul - Frötuna IBF P-11 röd Elliot Ohlsson, Samuel Trolin IFU Arena Upplands Energi
2022-11-27 14:30 6 Vaksala SK P 2012 svart - Stenhagens KK P11/12 Röd Elliot Ohlsson, Samuel Trolin IFU Arena Upplands Energi
Omgång 7
2022-12-03 09:00 7 Frötuna IBF P-11 - Vaksala SK P 2012 svart Mabel Jonasson, Sigrid Thun Sävja Sporthall
2022-12-03 10:15 7 Frötuna IBF P-11 röd - Stenhagens KK P11/12 Röd Mabel Jonasson, Sigrid Thun Sävja Sporthall
Omgång 8
2022-12-10 15:00 8 Hagunda IF P11 blå - Vaksala SK P 2012 svart Elina Sand, Elsa Öhrn Vänge Sporthall
2022-12-10 16:10 8 VÅSC P11/12 - Vaksala SK P 2012 svart Felicia Bergström, Elsa Öhrn Vänge Sporthall
2022-12-10 17:10 8 Hagunda IF P11 blå - VÅSC P11/12 Felicia Bergström, Elsa Öhrn Vänge Sporthall
2022-12-11 15:30 8 Stenhagens KK P11/12 Röd - Bålsta FBC PF12 Jonathan Höög, Wilhelmina Åström Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 9
2022-12-18 09:00   Uppskj. 9 Bålsta FBC PF12 - IK Sirius FBC P12 Albin Forsman, Jan-Olov Cederholm Fridegårdsskolan
2022-12-18 14:45 9 Vaksala SK P 2012 svart - Rasbo IK P12/13 Elias Westerlund, Hannes Hämäläinen IFU Arena Upplands Energi
2022-12-18 15:00 9 Stenhagens KK P11/12 Röd - Frötuna IBF P-11 röd Mimma Spasic, Fredrik Longgren Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 10
2023-01-14 12:45 10 Vaksala SK P 2012 svart - Bålsta FBC PF12 Felicia Svensk, Astrid Andersson IFU Arena Upplands Energi
2023-01-15 13:30 10 Stenhagens KK P11/12 Röd - Vaksala SK P 12 Gul Felicia Bergström, Elliot Ohlsson Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 11
2023-01-20 18:15 11 Vaksala SK P 2012 svart - IK Sirius FBC P12 Mira Zetterman Reinholtz, Astrid Andersson IFU Arena Gibon
2023-01-22 14:30   Uppskj. 11 VÅSC P11/12 - Vaksala SK P 12 Gul Baltichallen - ÅLAND
2023-01-22 16:00   Uppskj. 11 VÅSC P11/12 - Vaksala SK P 12 Gul Baltichallen - ÅLAND
Omgång 12
2023-01-28 09:00 12 Bålsta FBC PF12 - Vaksala SK P 2012 svart Albin Forsman, Niklas Forsman Fridegårdsskolan
2023-01-29 15:15 12 IK Sirius FBC P12 - Stenhagens KK P11/12 Röd Sara Axelsson, Ludvig Eriksson IFU Arena Upplands Energi
Omgång 13
2023-02-05 12:30 13 Stenhagens KK P11/12 Röd - Vaksala SK P 2012 svart Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 14
2023-02-11 11:30 14 Bålsta FBC PF12 - Stenhagens KK P11/12 Röd Albin Forsman Fridegårdsskolan
2023-02-11 16:15 14 Vaksala SK P 2012 svart - Rasbo IK P12/13 Ej offentliggjord, Felicia Svensk IFU Arena DHinox
Omgång 15
2023-03-04 10:30 15 Frötuna IBF P-11 röd - Bålsta FBC PF12 Sävja Sporthall
2023-03-05 17:45 15 Vaksala SK P 2012 svart - Frötuna IBF P-11 IFU Arena Tell Media Group (B)
Omgång 16
2023-03-11 11:15 16 Frötuna IBF P-11 röd - VÅSC P11/12 Sävja Sporthall
2023-03-11 12:30 16 Frötuna IBF P-11 - VÅSC P11/12 Sävja Sporthall
Omgång 17
2023-03-16 18:00 17 Stenhagens KK P11/12 Röd - Frötuna IBF P-11 , Elsa Öhrn Stenhagenskolans Sporthall
2023-03-18 17 Bålsta FBC PF12 - Frötuna IBF P-11 röd Fridegårdsskolan
Omgång 18
2023-03-25 18 Frötuna IBF P-11 - Bålsta FBC PF12 Sävja Sporthall
2023-03-25 12:45 18 IK Sirius FBC P12 - Frötuna IBF P-11 röd IFU Arena DHinox
2023-03-26 14:00 18 VÅSC P11/12 - Vaksala SK P 2012 svart Baltichallen - ÅLAND
2023-03-26 15:15 18 Vaksala SK P 2012 svart - Stenhagens KK P11/12 Röd Baltichallen - ÅLAND
2023-03-26 16:20 18 VÅSC P11/12 - Stenhagens KK P11/12 Röd Baltichallen - ÅLAND

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis