Spelprogram - Träningsmatch Herr

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dalarna P 16 David Normark Normark39@gmail.com 0722018801
Distriktslag P06 ÖLIBF
Eskilstuna Nyfors IK A-lag Thomas Tenglin tenglin.t@gmail.com 072-5159393 Rött/svart/rött
Eskilstuna Nyfors IK U-Lag Thomas Tenglin tenglin.t@gmail.com 072-5159393 Röd, Svart, Röd
FBC Kalmarsund Ungdom Viktor Johansson viktor.johansson@fbckalmarsund.se Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Lerum Herr A-lag Anton Olofsson anton.olofsson@fbclerum.se 0739284075 Röd, Röd, Svart
FBI Tullinge HJ Joakim Hauer joakimhauer@gmail.com 0725991012 Orange, Svart, Svart
Hammarby IF IBF HJ Lotta Bringnäs lotta.bringnas@hotmail.com 0704-126320 Grön, Vit, Vit
Huddinge IBS H2 Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
Hässelby SK IBK JAS Petra Lundmark petra.lundmark@marknadsstrategen.se +46 73-387 77 53 Rött,Svart,svart
IBF Kolmården Fredrik Asperud fredrik@asperud.org 0709-813813 Röd/Svart, Svart, Röd/Svart
IBF Norrköping H2 Olliver Franzen Olliver3@hotmail.com Blå, Blå, Blå
IBF Norrköping H3 Olliver Franzen Olliver3@hotmail.com Blå, Blå, Blå
IBF Örebro Div 1 Janne Ekengren janne@btrs.se 070-6030703 röd, svart, svart
IBF Örebro Ungdom JAS Marie Johansson mariejohansson1910@gmail.com 0704555919 Röd, svart, svarta
IBK Köping P-10 PK4 Tim Hult Timhult@hotmail.se 0736944616 Svart, Svart, Svart
IBK Succé Röd, Vit, Vit
IFK Arboga H2 Magnus Andersson magnus.andersson1972@gmail.com Blå, Blå, Blå
IFK Gnesta Herrlag Jessica Blom jessicablom75@gmail.com 070-3695751 Blå/blå/vit
IFK Gnesta P-09/10 Jessica Blom jessicablom75@gmail.com 070-3695751 Blå/vit, blå, blå
IFK Gnesta U-lag Jessica Blom jessicablom75@gmail.com 070-3695751 Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred H3 Philip Nystedt philip.nystedt@sparbankenrekarne.se 0725864303 blå, vit, blå
IFK Mariefred PF09/10 Åsa Norman aska11735@hotmail.com 0709460280 blå, vit, blå
Järna SK Annelie Andersson annelie@kallforsmark.se 0702006341 Röd, Röd, Röd
Karlstads IBK A-lag Mikael Tjus mikael_tjus@hotmail.com 0738457011 Blå, Svart, Blå
Katrineholms IBF H2 Emma Callhammar callitzz@hotmail.com 0709520757 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF HJ John Larsson jhl619@outlook.com 0702522283 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF P09/10 Emma Callhammar callitzz@hotmail.com 0709520757 Vit, Svart, Svart
Kungsörs IBK H3 Peter Skogsberg peter.skogsberg@lyreco.com 0733138869 Svart, Svart , Svart
Lillån IBK Allsvenskan Joakim Björnstad joakim.bjornstad@gmail.com Grön, Vit , Vit
Malmköpings IBF /Flens IBF HJ Mattias Östman mattias.ostman@afafastigheter.se 0767212103 Svart/röd, Svart/Röd H3 och Flicklag), Svart/Röd H3)
Malmköpings IBF FM21 Marco Hedlund mh.63@hotmail.se 070-2395790 Svart/Röd tröja, svarta byxor, svarta strumpor
Mesta IBK P10 Daniel Harlén Daniel.Harlen@regionsormland.se 0704058510 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IBF Ungdom A-lag Thomas Nilsson Thomas.Nilsson@tocbygg.se 070-557 07 28 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IBF Ungdom A-lag Magnus Högqvist magnus.hogqvist@gmail.com 0702666755 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Herr Ann-Sofie Persson annsofie.persson@astrazeneca.com 0768-129932 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF HJAS Lars Dahlgren larsnykvarn@telia.com 0709927584 Svart/Svart/Svart
Onyx IBK Johan Gustafsson jogu0001@gmail.com 0739649101 orange/svart/svart
Onyx IBS H3 Andreas Sulonen andreas.sulonen@gmail.com 073-9525735 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Veteran Jonas Olsson jonas.olsson@innebandy.se 070-5214749 Orange, Svart, Svart
Rosersberg Arlanda IBK HJ/JAS Birgitta Eklund birgittaeklund@telia.com 0708800601 Blå, Blå, Blå
Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 Orange, Svart, Vit
Sala Silverstaden IBK H2 Hannes Cederfeldt Hannes@rodjevent.se Svart, Svart, Svart
Salems IF Pljusröd-Medel Kim Svedberg kimmen1997@hotmail.com 0722370787 Lila, Vit, Vit
Salems IF Pljusröd-Medellätt Stina Axelsson dahlberg_stina@hotmail.com Lila, Vit, Vit
Skälby IBK H1 Martin Nilsson nille280@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Skälby IBK/Skälby IBK Ung HJ17 Albin Lindberg albin02lindberg@gmail.com Svart, Svart, Svart
Strängnäs IBK AS Johan Blomdahl blomdahl.johan74@gmail.com 070-511 25 09 Rött/ Rött/ Rött
Strängnäs IBK H3 Conny Lindqvist lindqvistconny10@gmail.com 0709743758 Röd, Röd, Röd
Surahammars IBF P-10 Sami Luiro zami-73@hotmail.com 073-030 23 98 Svart, Svart, Gul
Södermanland P16 Filip Robertsson robertsson98filip@gmail.com 073-7536968
Södermanlands IBF F16 2006
Södermanlands IBF P16 2006 Filip Robertsson robertsson98filip@gmail.com 073-7536968
Telge SIBK HJ Jörgen Rogstam jorgen.rogstam@telgesibk.se 0768581545 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK P07/08 Richard Anglered richard.anglered@telgesibk.se 0707922166 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK P09/10 Elof Hansjons elof.hansjons@gmail.com 0709573211 Röd, Röd, Vita
Torshälla IBK Tommy Nilsson nilssontommy27@gmail.com 070-0099914 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK JAS Fredrik Lindhé fredde.lindhe@gmail.com 070-1642400 Röd/Svart/Svart
Trosa Edanö IBK F 09/10 Kristian Grönvall kristian1980@hotmail.com SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK H2 Helena Persson helena.x.persson@outlook.com 070-6808718 svart/svart/svart
Trosa Edanö IBK HJ Mia Lindholm mialindholm74@gmail.com 0705529505 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd B Ronnie Spångberg ronnie@ligro.se SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK P 09/10 Mathias Flodin mathiasflodin@hotmail.com SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Åby IBK Ungdom Div 2 Steffi Selander steffi.selander@abyoilers.se 0738541846 Svart, Svart, Svart
Åby IBK Ungdom HJ Steffi Selander steffi.selander@abyoilers.se 0738541846 Svart, Svart, Svart
Örebro SK IBK Björn Reinholdsson bjorn@btrindustry.se 072-5388102 Vit, Svart, Vit
Örebro SK Ungdomsklubb/ IBF Örebro JAS Emil Lund emil.lund@orebroinnebandy.se 0709795852 Vit, svart, vit
Östergötland F 16 Viktoria Gustafsson viktoria.gustafsson@innebandy.se 0768-77 66 05
Östergötland P 16 Dan Leijon danleijon846@gmail.com 0706 61 51 40
Östergötlands IBF F16 2006
Östergötlands IBF P16 2006
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-08-07 16:00 1 Strängnäs IBK AS - Onyx IBK 9 - 1 Thomas Arena 220
2022-08-10 19:30 1 Onyx IBK - Strängnäs IBK AS 2 - 8 Rosvalla Arena 193
2022-08-13 13:00 1 Katrineholms IBF H2 - Hässelby SK IBK JAS 4 - 5 Duveholmshallen A 100
2022-08-13 15:00 1 Hässelby SK IBK JAS - Åby IBK Ungdom HJ 12 - 2 Duveholmshallen A 40
2022-08-13 15:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - FBC Lerum Herr A-lag 4 - 4 Furuborghallen
2022-08-14 13:00 1 Strängnäs IBK AS - FBC Kalmarsund Ungdom 4 - 3 Thomas Arena 100
2022-08-20 13:00 1 IFK Gnesta Herrlag - IBF Norrköping H2 5 - 5 Gnesta Sporthall
2022-08-21 10:00 1 Trosa Edanö IBK HJ - Hammarby IF IBF HJ 3 - 3 Hedebyhallen 45
2022-08-21 11:00 1 Nykvarns IF HJAS - Örebro SK Ungdomsklubb/ IBF Örebro JAS 4 - 1 Furuborghallen 51
2022-08-21 13:00 1 Hammarby IF IBF HJ - Rosersberg Arlanda IBK HJ/JAS 6 - 2 Hedebyhallen
2022-08-21 14:00 1 Nykvarns IF Herr - Örebro SK IBK 6 - 3 Furuborghallen 127
2022-08-21 16:00 1 Rosersberg Arlanda IBK HJ/JAS - Trosa Edanö IBK HJ 4 - 2 Hedebyhallen 61
2022-08-21 18:00 1 Katrineholms IBF HJ - Malmköpings IBF /Flens IBF HJ 9 - 4 Duveholmshallen A
2022-08-24 19:00 1 Strängnäs IBK AS - IFK Arboga H2 15 - 3 Thomas Arena 150
2022-08-24 19:00 1 IFK Mariefred H3 - Strängnäs IBK H3 7 - 12 Hammarens IP
2022-08-24 19:30 1 Katrineholms IBF H2 - Torshälla IBK 2 - 9 Duveholmshallen A
2022-08-26 19:30 1 IFK Gnesta Herrlag - Torshälla IBK 3 - 4 Gnesta Sporthall 128
2022-08-27 15:00 1 Torshälla IBK JAS - Telge SIBK HJ 4 - 5 Skjulstahallen A 42
2022-08-28 14:00 1 Strängnäs IBK AS - Karlstads IBK A-lag 3 - 8 Thomas Arena 172
2022-08-28 14:00 1 Malmköpings IBF FM21 - Strängnäs IBK H3 3 - 6 Hammarvallen 74
2022-08-28 15:00 1 Torshälla IBK - Eskilstuna Nyfors IK A-lag 11 - 4 Stiga Sports Arena A2
2022-08-30 19:30 1 Onyx IBS H3 - IBK Succé 17 - 5 Ramdalens Sportcenter 50
2022-08-31 19:00 1 Strängnäs IBK AS - Lillån IBK Allsvenskan 6 - 3 Thomas Arena 150
2022-09-03 15:00 1 Torshälla IBK JAS - Örebro SK Ungdomsklubb/ IBF Örebro JAS 3 - 7 Skjulstahallen A 50
2022-09-04 15:00 1 Torshälla IBK JAS - Skälby IBK/Skälby IBK Ung HJ17 6 - 6 Skjulstahallen A 50
2022-09-10 13:00 1 IFK Gnesta U-lag - IFK Mariefred H3 7 - 6 Gnesta Sporthall 64
2022-09-10 16:00 1 Strängnäs IBK AS - Skälby IBK H1 Inst. Thomas Arena
2022-09-11 14:00 1 Malmköpings IBF FM21 - Eskilstuna Nyfors IK U-Lag 11 - 6 Hammarvallen 65
2022-09-11 15:00 1 Torshälla IBK JAS - IBF Örebro Ungdom JAS 4 - 5 Skjulstahallen A 35
2022-09-11 15:30 1 Katrineholms IBF HJ - FBI Tullinge HJ 5 - 5 Sandbäckshallen
2022-09-16 20:00 1 IFK Mariefred H3 - Eskilstuna Nyfors IK U-Lag 7 - 8 Hammarens IP 32
2022-09-17 11:00 1 Telge SIBK P09/10 - Salems IF Pljusröd-Medel 5 - 3 Västergård Arena A
2022-09-17 12:30 1 Telge SIBK P07/08 - Salems IF Pljusröd-Medel 3 - 2 Västergård Arena A
2022-09-17 13:00 1 Trosa Edanö IBK H2 - Huddinge IBS H2 11 - 10 Hedebyhallen 70
2022-09-18 11:30 1 Eskilstuna Nyfors IK A-lag - Kungsörs IBK H3 13 - 6 Stiga Sports Arena A2 47
2022-09-18 15:00 1 Torshälla IBK - Sala Silverstaden IBK H2 7 - 7 Skjulstahallen A 75
2022-09-18 16:00 1 IFK Mariefred PF09/10 - IFK Gnesta P-09/10 Hammarens IP
2022-09-19 19:30 1 Onyx IBS H3 - IBF Kolmården 12 - 7 Rosvalla C-hall
2022-09-24 16:00 1 IFK Mariefred PF09/10 - Järna SK Hammarens IP
2022-09-24 19:45 1 Katrineholms IBF H2 - Torshälla IBK Inst. Duveholmshallen A
2022-09-25 14:30 1 Mesta IBK P10 - Surahammars IBF P-10 Skjulstahallen A
2022-09-25 16:00 1 Mesta IBK P10 - Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 Skjulstahallen A
2022-09-28 19:30 1 Katrineholms IBF H2 - Åby IBK Ungdom Div 2 7 - 8 Duveholmshallen A 69
2022-10-01 11:00 1 Mesta IBK P10 - Katrineholms IBF P09/10 Skjulstahallen A
2022-10-04 18:15 1 IFK Gnesta P-09/10 - Trosa Edanö IBK P 09/10 8 - 0 Gnesta Sporthall
2022-10-08 11:15 1 Mesta IBK P10 - IBK Köping P-10 PK4 Skjulstahallen A
2022-10-09 16:30 1 Mesta IBK P10 - Surahammars IBF P-10 Skjulstahallen A
2022-10-25 20:00 1 Trosa Edanö IBK H2 - Södermanland P16 3 - 6 Hedebyhallen 61
2022-10-30 09:15 1 Södermanlands IBF P16 2006 - Östergötlands IBF P16 2006 2 - 2 Rosvalla B-hall 200
2022-10-30 13:15 1 Södermanland P16 - Östergötland P 16 3 - 0 Rosvalla B-hall
2022-11-10 19:00 TESTMATCH! 1 Onyx IBS Veteran - Onyx IBS H3 Rosvalla Arena
2022-12-29 11:00 1 Södermanland P16 - Distriktslag P06 ÖLIBF Skjulstahallen A
2022-12-29 13:00 1 Distriktslag P06 ÖLIBF - Dalarna P 16 Skjulstahallen A
2022-12-29 15:00 1 Dalarna P 16 - Södermanland P16 Skjulstahallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis