Spelprogram - Pantamera P V Blå Gr2 (-12)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK P12 Ola Andersson Olahandboll@hotmail.com 0731520265 röd, svart, svart
Carlshamns IBK P13/1 Kristian Nilsson kiddenilsson77@icloud.com 0738102698 Vit, Svart, Vit
FBC Karlskrona P12/3 Emelie Olsson emelie.olsson@rfsisu.se 0708280178 Svart, Svart, Svart
FBC Ljungby P12-13/1 Ronny Lindell ronnylindell78@gmail.com Rosa, Svart, Rosa
Hovshaga AIF P12* Andreas Nyström Högemark andreas.sb.nystrom@gmail.com Blå, Blå, Blå
LEDIG PLATS
Rottne IF P12 Charlotta Malmqvist Charlottamalmqvist@hotmail.com 0702861910 Blå, Blå, Blå
Växjö IBK Utveckling P12/2 Marika Sengoltz sengoltz@hotmail.com 0705305807 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P12/3 Marika Sengoltz sengoltz@hotmail.com 0705305807 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P13* Susanne Fransson fransson_susanne@yahoo.se Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Öjaby Sport IBK P12-13/2 Gustav Blixt gus.and84@gmail.com 0702005398 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 LEDIG PLATS - Växjö IBK Utveckling P12/2
1 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Öjaby Sport IBK P12-13/2
1 Öjaby Sport IBK P12-13/2 - LEDIG PLATS
Omgång 2
2023-10-07 11:00 2 FBC Karlskrona P12/3 - Carlshamns IBK P13/1 , Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall B
2023-10-07 12:00 2 Carlshamns IBK P13/1 - Rottne IF P12 , Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall B
2023-10-07 13:00 2 Rottne IF P12 - FBC Karlskrona P12/3 , Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall B
Omgång 3
2023-10-14 09:30 3 Alvesta IBK P12 - FBC Ljungby P12-13/1 Alvesta Sporthall
2023-10-14 11:00 3 FBC Ljungby P12-13/1 - Växjö IBK Utveckling P12/3 Alvesta Sporthall
2023-10-14 12:30 3 Växjö IBK Utveckling P12/3 - Alvesta IBK P12 Alvesta Sporthall
Omgång 4
2023-10-21 13:00 4 Växjö IBK Utveckling P12/2 - FBC Karlskrona P12/3 Fortnox Arena B-hall
2023-10-21 13:55 4 FBC Karlskrona P12/3 - Alvesta IBK P12 Fortnox Arena B-hall
2023-10-21 14:50 4 Alvesta IBK P12 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 5
2023-10-21 14:00 5 Öjaby Sport IBK P12-13/2 - Rottne IF P12 , Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2023-10-21 15:00 5 Rottne IF P12 - FBC Ljungby P12-13/1 , Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2023-10-21 16:00 5 FBC Ljungby P12-13/1 - Öjaby Sport IBK P12-13/2 , Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
Omgång 6
2023-10-28 12:30 6 Växjö IBK Utveckling P12/3 - Carlshamns IBK P13/1 Sparbanken Arena
2023-10-28 13:30 6 Öjaby Sport IBK P12-13/2 - Växjö IBK Utveckling P12/3 Sparbanken Arena
2023-10-28 14:30 6 Carlshamns IBK P13/1 - Öjaby Sport IBK P12-13/2 Sparbanken Arena
Omgång 7
2023-11-11 13:00 7 Rottne IF P12 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Gustav Lydig, Susanne Frantz Rottne Sporthall
2023-11-11 14:15 7 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Alvesta IBK P12 Susanne Frantz, Gustav Lydig Rottne Sporthall
2023-11-11 15:30 7 Alvesta IBK P12 - Rottne IF P12 Susanne Frantz, Gustav Lydig Rottne Sporthall
Omgång 8
2023-11-18 09:00 8 Växjö IBK Utveckling P12/2 - FBC Ljungby P12-13/1 Wilma Iversen, Maja Nilsson Innebandyhallen
2023-11-18 10:00 8 FBC Karlskrona P12/3 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Wilma Iversen, Maja Nilsson Innebandyhallen
2023-11-18 11:00 8 FBC Ljungby P12-13/1 - FBC Karlskrona P12/3 Wilma Iversen, Maja Nilsson Innebandyhallen
Omgång 9
2023-11-11 13:00 9 Växjö IBK Utveckling P12/3 - Öjaby Sport IBK P12-13/2 Fortnox Arena B-hall
2023-11-11 13:55 9 Öjaby Sport IBK P12-13/2 - Carlshamns IBK P13/1 Fortnox Arena B-hall
2023-11-11 14:50 9 Carlshamns IBK P13/1 - Växjö IBK Utveckling P12/3 Fortnox Arena B-hall
Omgång 10
10 LEDIG PLATS - FBC Ljungby P12-13/1
10 FBC Ljungby P12-13/1 - Carlshamns IBK P13/1
10 Carlshamns IBK P13/1 - LEDIG PLATS
Omgång 11
2023-11-25 13:00 11 FBC Karlskrona P12/3 - Öjaby Sport IBK P12-13/2 Ida Hansson, Mikael Lundin Vedeby Sporthall B
2023-11-25 14:00 11 Öjaby Sport IBK P12-13/2 - Växjö IBK Utveckling P12/3 Linus Persson, Oscar Erlandsson Vedeby Sporthall B
2023-11-25 15:00 11 Växjö IBK Utveckling P12/3 - FBC Karlskrona P12/3 Oscar Erlandsson, Linus Persson Vedeby Sporthall B
Omgång 12
2023-12-03 13:30 12 Alvesta IBK P12 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Alvesta Sporthall
2023-12-03 14:45 12 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Rottne IF P12 Alvesta Sporthall
2023-12-03 16:00 12 Rottne IF P12 - Alvesta IBK P12 Alvesta Sporthall
Omgång 13
2023-12-09 09:30 13 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Hovshaga AIF P12* Fortnox Arena B-hall
2023-12-09 10:25 13 Hovshaga AIF P12* - FBC Karlskrona P12/3 Fortnox Arena B-hall
2023-12-09 11:20 13 FBC Karlskrona P12/3 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 14
2024-02-03 13:00 14 Öjaby Sport IBK P12-13/2 - Alvesta IBK P12 Öjabyskolan
2024-02-03 14:00 14 Alvesta IBK P12 - FBC Ljungby P12-13/1 Öjabyskolan
2024-02-03 15:00 14 FBC Ljungby P12-13/1 - Öjaby Sport IBK P12-13/2 Öjabyskolan
Omgång 15
2023-12-16 12:00 15 Carlshamns IBK P13/1 - Rottne IF P12 Sparbanken Arena
2023-12-16 13:00 15 Rottne IF P12 - Växjö IBK Utveckling P12/3 Sparbanken Arena
2023-12-16 14:00 15 Växjö IBK Utveckling P12/3 - Carlshamns IBK P13/1 Sparbanken Arena
Omgång 16
2024-01-20 11:00 16 Rottne IF P12 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Meja Bergerfalk, Safaa Abdulaal Rottne Sporthall
2024-01-20 12:15 16 Växjö IBK Utveckling P12/2 - FBC Karlskrona P12/3 Meja Bergerfalk, Safaa Abdulaal Rottne Sporthall
2024-01-20 13:30 16 FBC Karlskrona P12/3 - Rottne IF P12 Meja Bergerfalk, Safaa Abdulaal Rottne Sporthall
Omgång 17
2024-01-13 09:00 17 FBC Ljungby P12-13/1 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Emma Karlsman, Alice Johansson Innebandyhallen
2024-01-13 10:00 17 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Carlshamns IBK P13/1 Alice Johansson, Emma Karlsman Innebandyhallen
2024-01-13 11:00 17 Carlshamns IBK P13/1 - FBC Ljungby P12-13/1 Emma Karlsman, Alice Johansson Innebandyhallen
Omgång 18
2024-01-13 13:00 18 Växjö IBK Utveckling P12/3 - Alvesta IBK P12 Fortnox Arena B-hall
2024-01-13 13:55 18 Alvesta IBK P12 - Öjaby Sport IBK P12-13/2 Fortnox Arena B-hall
2024-01-13 14:50 18 Öjaby Sport IBK P12-13/2 - Växjö IBK Utveckling P12/3 Fortnox Arena B-hall
Omgång 19
19 LEDIG PLATS - Öjaby Sport IBK P12-13/2
19 Öjaby Sport IBK P12-13/2 - Växjö IBK Utveckling P12/2
19 Växjö IBK Utveckling P12/2 - LEDIG PLATS
Omgång 20
2024-01-28 13:00 20 FBC Karlskrona P12/3 - Carlshamns IBK P13/1 Alarik König, Isak Sköld Vedeby Sporthall A
2024-01-28 14:00 20 Carlshamns IBK P13/1 - FBC Ljungby P12-13/1 Linus Persson, Alarik König Vedeby Sporthall A
2024-01-28 15:00 20 FBC Ljungby P12-13/1 - FBC Karlskrona P12/3 Isak Sköld, Linus Persson Vedeby Sporthall A
Omgång 21
2024-02-10 09:30 21 Alvesta IBK P12 - Rottne IF P12 Alvesta Sporthall
2024-02-10 11:00 21 Rottne IF P12 - Växjö IBK Utveckling P12/3 Alvesta Sporthall
2024-02-10 12:30 21 Växjö IBK Utveckling P12/3 - Alvesta IBK P12 Alvesta Sporthall
Omgång 22
2024-02-17 13:00 22 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Rottne IF P12 Fortnox Arena B-hall
2024-02-17 13:55 22 Rottne IF P12 - FBC Ljungby P12-13/1 Fortnox Arena B-hall
2024-02-17 14:50 22 FBC Ljungby P12-13/1 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 23
2024-03-03 10:00 23 Öjaby Sport IBK P12-13/2 - FBC Karlskrona P12/3 Pär Lagerkvistskolan
2024-03-03 11:00 23 FBC Karlskrona P12/3 - Alvesta IBK P12 Pär Lagerkvistskolan
2024-03-03 12:00 23 Alvesta IBK P12 - Öjaby Sport IBK P12-13/2 Pär Lagerkvistskolan
Omgång 24
2024-02-24 12:30 24 Carlshamns IBK P13/1 - FBC Ljungby P12-13/1 Sparbanken Arena
2024-02-24 13:30 24 FBC Ljungby P12-13/1 - Växjö IBK Utveckling P12/3 Sparbanken Arena
2024-02-24 14:30 24 Växjö IBK Utveckling P12/3 - Carlshamns IBK P13/1 Sparbanken Arena
Omgång 25
2024-03-17 11:00 25 Rottne IF P12 - Alvesta IBK P12 Rottne Sporthall
2024-03-17 12:15 25 Alvesta IBK P12 - Växjö IBK Utveckling P12/2 Rottne Sporthall
2024-03-17 13:30 25 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Rottne IF P12 Rottne Sporthall
Omgång 26
2024-03-09 11:00 26 FBC Ljungby P12-13/1 - Carlshamns IBK P13/1 Innebandyhallen
2024-03-09 12:00 26 Carlshamns IBK P13/1 - Öjaby Sport IBK P12-13/2 Innebandyhallen
2024-03-09 13:00 26 Öjaby Sport IBK P12-13/2 - FBC Ljungby P12-13/1 Innebandyhallen
Omgång 27
2024-03-09 09:15 27 Växjö IBK Utveckling P12/3 - Rottne IF P12 Fortnox Arena B-hall
2024-03-09 10:10 27 Rottne IF P12 - Växjö IBK Utveckling P13* Fortnox Arena B-hall
2024-03-09 11:05 27 Växjö IBK Utveckling P13* - Växjö IBK Utveckling P12/3 Fortnox Arena B-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis