Spelprogram - Pantamera P N Röd Gr6 -10

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK P10 Daniel Dahlström dallas_dahlstrom@hotmail.com 0730246626 Blå, Blå, Blå
Bankeryds Skid o MK P10/2 Åke Carlsson Sköld carlssonskoldake@gmail.com 076-1422154 Blå, Blå, Blå
Bodafors IBS P09-11 Johan Roman johanroman@telia.com 076-8699098 Svart, Svart, Svart
Hovslätts IK P10 Christoffer Andersson christofferandersson81@gmail.com 0705-19 00 41 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK P10/1 Christian Thulin christian.thulin81@gmail.com 0709677166 Svart, Svart, Svart
Månsarps IBK P10 Nicke Wiklund nickewiklund@gmail.com 0709504649 Lila, Vit, Vit
Sävsjö IBK P10 Linus Bringevall Linus.bringevall@bodaborg.se 0735060791 Röd, Svart, Vit
Vetlanda IBF P10 Mikael Hugosson mikael.hugosson@smalandsvillan.se 070-2928353 Blå, Blå, Blå
Värnamo IK P10/1 Johan Lingeskog johan.lingeskog@gmail.com 0705588451 VIT, SVART, VIT
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-07 09:30 1 Hovslätts IK P10 - Vetlanda IBF P10 7 - 3 Stadsgården, Råslätt
2023-10-07 11:45 1 Sävsjö IBK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 12 - 11 Hofgårdshallen
2023-10-08 11:15 1 Husqvarna IK P10/1 - Värnamo IK P10/1 7 - 5 Fagerslätt Idrottshall
2023-10-08 13:00 1 Aneby SK P10 - Månsarps IBK P10 15 - 2 FB-hallen
Omgång 2
2023-10-13 19:00 2 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Bodafors IBS P09-11 22 - 0 Torpshallen 34
2023-10-13 19:30 2 Vetlanda IBF P10 - Aneby SK P10 6 - 1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-10-14 16:00 2 Värnamo IK P10/1 - Sävsjö IBK P10 8 - 3 Tinas Ö
2024-01-13 12:45 2 Månsarps IBK P10 - Husqvarna IK P10/1 5 - 4 Norrahammars Sporthall 45
Omgång 3
2023-10-21 09:30 3 Hovslätts IK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 8 - 3 Stadsgården, Råslätt
2023-10-21 14:00 3 Värnamo IK P10/1 - Månsarps IBK P10 7 - 4 Tinas Ö
2023-10-21 16:00 3 Husqvarna IK P10/1 - Vetlanda IBF P10 14 - 1 Fagerslätt Idrottshall
2023-10-22 10:00 3 Sävsjö IBK P10 - Bodafors IBS P09-11 23 - 0 Hofgårdshallen
Omgång 4
2023-10-26 18:30 4 Hovslätts IK P10 - Husqvarna IK P10/1 2 - 8 Stadsgården, Råslätt 102
2023-10-28 11:45 4 Sävsjö IBK P10 - Vetlanda IBF P10 11 - 3 Hofgårdshallen
2023-10-28 12:30 4 Bodafors IBS P09-11 - Månsarps IBK P10 4 - 9 Bodafors Sporthall 50
2023-10-29 13:00 4 Aneby SK P10 - Värnamo IK P10/1 4 - 6 FB-hallen
Omgång 5
2023-11-11 14:00 5 Värnamo IK P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/2 5 - 3 Östboskolan
2023-11-12 09:00 5 Månsarps IBK P10 - Hovslätts IK P10 4 - 5 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-11-12 11:15 5 Husqvarna IK P10/1 - Aneby SK P10 4 - 4 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-12 16:00 5 Vetlanda IBF P10 - Bodafors IBS P09-11 20 - 4 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Omgång 6
2023-11-18 11:30 6 Hovslätts IK P10 - Värnamo IK P10/1 7 - 7 Stadsgården, Råslätt
2023-11-18 12:45 6 Sävsjö IBK P10 - Husqvarna IK P10/1 4 - 14 Hofgårdshallen 50
2023-11-18 14:00 6 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Månsarps IBK P10 6 - 3 Torpshallen 47
2023-11-19 12:30 6 Bodafors IBS P09-11 - Aneby SK P10 4 - 23 Bodafors Sporthall 43
Omgång 7
2023-11-24 19:30 7 Aneby SK P10 - Hovslätts IK P10 5 - 6 FB-hallen
2023-11-25 15:00 7 Vetlanda IBF P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 5 - 4 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2023-11-25 16:30 7 Husqvarna IK P10/1 - Bodafors IBS P09-11 31 - 0 Fagerslätt Idrottshall 35
2023-11-26 13:30 7 Månsarps IBK P10 - Sävsjö IBK P10 4 - 9 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen 60
Omgång 8
2023-12-02 12:30 8 Bodafors IBS P09-11 - Värnamo IK P10/1 1 - 15 Bodafors Sporthall 34
2023-12-02 12:45 8 Sävsjö IBK P10 - Hovslätts IK P10 7 - 4 Hofgårdshallen 40
2023-12-02 16:30 8 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Aneby SK P10 7 - 4 Torpshallen
2023-12-03 13:00 8 Vetlanda IBF P10 - Månsarps IBK P10 4 - 4 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
Omgång 9
2023-12-09 16:00 9 Aneby SK P10 - Sävsjö IBK P10 4 - 8 FB-hallen
2023-12-10 11:15 9 Husqvarna IK P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/2 12 - 3 Fagerslätt Idrottshall
2023-12-10 14:00 9 Värnamo IK P10/1 - Vetlanda IBF P10 4 - 1 Värnamo Sporthall
2023-12-21 18:30 9 Hovslätts IK P10 - Bodafors IBS P09-11 26 - 1 Stadsgården, Råslätt
Omgång 10
2023-12-16 14:00 10 Vetlanda IBF P10 - Hovslätts IK P10 6 - 7 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-12-16 17:30 10 Månsarps IBK P10 - Aneby SK P10 2 - 7 Norrahammars Sporthall 65
2023-12-17 16:00 10 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Sävsjö IBK P10 5 - 3 Torpshallen 49
2023-12-17 16:00 10 Värnamo IK P10/1 - Husqvarna IK P10/1 2 - 3 Värnamo Sporthall
Omgång 11
2023-10-14 09:30 11 Husqvarna IK P10/1 - Månsarps IBK P10 4 - 6 Fagerslätt Idrottshall
2024-01-14 12:30 11 Bodafors IBS P09-11 - Bankeryds Skid o MK P10/2 8 - 14 Bodafors Sporthall 51
2024-01-14 13:00 11 Aneby SK P10 - Vetlanda IBF P10 6 - 4 FB-hallen
2024-01-28 11:00 11 Sävsjö IBK P10 - Värnamo IK P10/1 7 - 5 Sävsjö Sporthall
Omgång 12
2024-01-20 12:30 12 Bodafors IBS P09-11 - Sävsjö IBK P10 3 - 18 Bodafors Sporthall 38
2024-01-20 16:00 12 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Hovslätts IK P10 1 - 7 Torpshallen
2024-01-21 13:00 12 Vetlanda IBF P10 - Husqvarna IK P10/1 3 - 7 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2024-02-09 19:30 12 Månsarps IBK P10 - Värnamo IK P10/1 3 - 5 Norrahammars Sporthall 60
Omgång 13
2024-01-27 09:30 13 Vetlanda IBF P10 - Sävsjö IBK P10 3 - 3 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-01-27 16:00 13 Värnamo IK P10/1 - Aneby SK P10 2 - 7 Park Arena
2024-01-28 12:45 13 Månsarps IBK P10 - Bodafors IBS P09-11 12 - 1 Norrahammars Sporthall 55
2024-01-28 17:30 13 Husqvarna IK P10/1 - Hovslätts IK P10 15 - 6 Fagerslätt Idrottshall 88
Omgång 14
2024-02-03 12:30 14 Bodafors IBS P09-11 - Vetlanda IBF P10 4 - 12 Bodafors Sporthall 50
2024-02-03 16:00 14 Aneby SK P10 - Husqvarna IK P10/1 3 - 8 FB-hallen
2024-02-04 09:30 14 Hovslätts IK P10 - Månsarps IBK P10 10 - 1 Stadsgården, Råslätt
2024-02-04 12:00 14 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Värnamo IK P10/1 9 - 2 Torpshallen 52
Omgång 15
2024-02-18 10:45 15 Månsarps IBK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 5 - 4 Norrahammars Sporthall
2024-02-24 10:15 15 Aneby SK P10 - Bodafors IBS P09-11 FB-hallen
2024-02-24 14:00 15 Värnamo IK P10/1 - Hovslätts IK P10 Värnamo Sporthall
2024-02-25 15:30 15 Husqvarna IK P10/1 - Sävsjö IBK P10 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 16
2024-03-02 11:30 16 Hovslätts IK P10 - Aneby SK P10 Stadsgården, Råslätt
2024-03-02 12:30 16 Bodafors IBS P09-11 - Husqvarna IK P10/1 Bodafors Sporthall
2024-03-02 16:30 16 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Vetlanda IBF P10 Torpshallen
2024-03-03 15:45 16 Sävsjö IBK P10 - Månsarps IBK P10 Hofgårdshallen
Omgång 17
2024-03-09 11:30 17 Hovslätts IK P10 - Sävsjö IBK P10 Stadsgården, Råslätt
2024-03-09 16:00 17 Värnamo IK P10/1 - Bodafors IBS P09-11 Tinas Ö
2024-03-10 13:00 17 Aneby SK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 FB-hallen
2024-03-10 14:45 17 Månsarps IBK P10 - Vetlanda IBF P10 Norrahammars Sporthall
Omgång 18
2024-03-16 12:30 18 Bodafors IBS P09-11 - Hovslätts IK P10 Bodafors Sporthall
2024-03-16 13:00 18 Vetlanda IBF P10 - Värnamo IK P10/1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-03-17 10:30 18 Sävsjö IBK P10 - Aneby SK P10 Hofgårdshallen
2024-03-17 17:30 18 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Husqvarna IK P10/1 Torpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis