Spelprogram - Pantamera F Div. 15

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF /F12-Vit Johanna Hellqvist hellqvistjohanna@hotmail.com 0706968857 Svart, Svart, Svart
Gimonäs Umeå IF /Svart André Lindberg andrelindberg75@gmail.com 070-644 40 47 Svart, Svart, Svart
Sandåkerns SK f 12 Martin Wiklund martin@sportswik.com 070-685 84 55 Vit, Röd, Röd
Sandåkerns SK/Röd Ralph Sandin Ralph.sandin@gmail.com 0703461616 Vit, Röd, Röd
Sävar IK Thomas Persson Tpersson87@gmail.com 0702889228 Röd, Röd, Röd
Umeå City IBF Niklas Larsson tietophone@gmail.com 070-2015382 Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-28 14:30 1 Sandåkerns SK f 12 - Gimonäs Umeå IF /F12-Vit Helmer Vestberg, Isak Folkesson Vildmannahallen
2023-10-29 15:30 1 Sandåkerns SK/Röd - Gimonäs Umeå IF /Svart , Alexander Hedlund Musköten 2
2023-11-16 18:10 1 Umeå City IBF - Sävar IK , Leo Lundgren Vildmannahallen
Omgång 2
2023-11-11 15:00 2 Sävar IK - Sandåkerns SK/Röd Alvina Mukkala, Matilda Karlsson Sävaråhallen
2023-11-12 12:30 2 Sandåkerns SK f 12 - Gimonäs Umeå IF /Svart Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Vildmannahallen
2023-11-12 16:30 2 Gimonäs Umeå IF /F12-Vit - Umeå City IBF Thor Nordendahl, Thor Schönfeldt Sjöfruhallen
Omgång 3
2023-11-19 11:30 3 Umeå City IBF - Sandåkerns SK f 12 Daniel Bjerdahl, Elias Schmidt Vildmannahallen
2023-11-19 12:30 3 Gimonäs Umeå IF /Svart - Sävar IK Thor Nordendahl, Thor Schönfeldt Midgårdshallen
2023-11-19 15:30 3 Sandåkerns SK/Röd - Gimonäs Umeå IF /F12-Vit Wilmer Karlsson, Filip Sandström Musköten 1
Omgång 4
2023-12-02 15:30 4 Gimonäs Umeå IF /Svart - Gimonäs Umeå IF /F12-Vit Pontus Andersson, Otto Rylander Midgårdshallen
2023-12-03 14:30 4 Sandåkerns SK f 12 - Sävar IK Elias Norén, Erik Kram Musköten 2
2023-12-03 15:30 4 Sandåkerns SK/Röd - Umeå City IBF Elias Norén, Erik Kram Musköten 2
Omgång 5
2023-12-16 11:30 5 Sandåkerns SK/Röd - Sandåkerns SK f 12 , Erik Hörnros Vildmannahallen 60
2023-12-17 11:30 5 Gimonäs Umeå IF /Svart - Umeå City IBF Vendela Bergström, Stella Bodén Sjöfruhallen
2023-12-17 13:00 5 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF /F12-Vit , Axel Ahlm-Larsson Sävaråhallen
Omgång 6
2024-01-14 13:05 6 Gimonäs Umeå IF /F12-Vit - Sandåkerns SK f 12 Robin Lundberg, Joel Lindblad Umeå Energi Arena Väst
2024-01-14 13:30 6 Sävar IK - Umeå City IBF Björn Glad, Viktoria Glad Sävaråhallen
2024-01-14 14:00 6 Gimonäs Umeå IF /Svart - Sandåkerns SK/Röd Robin Lundberg, Joel Lindblad Umeå Energi Arena Väst
Omgång 7
2024-01-28 11:30 7 Umeå City IBF - Gimonäs Umeå IF /F12-Vit , Emilia Sjöström Vildmannahallen
2024-01-28 11:30 7 Gimonäs Umeå IF /Svart - Sandåkerns SK f 12 Vendela Bergström, Stella Bodén Umeå Energi Arena Öst
2024-01-28 16:10 7 Sandåkerns SK/Röd - Sävar IK Joel Lindblad, Robin Lundberg Musköten 2 42
Omgång 8
2024-02-10 14:30 8 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF /Svart , Thanasis Provatas Sävaråhallen
2024-02-10 14:30 8 Gimonäs Umeå IF /F12-Vit - Sandåkerns SK/Röd Axel Löfstedt, Kalle Löfstedt Midgårdshallen
2024-02-11 13:30 8 Sandåkerns SK f 12 - Umeå City IBF Vendela Bergström, Maud Mukkala Vildmannahallen
Omgång 9
2024-02-24 11:30 9 Sävar IK - Sandåkerns SK f 12 Isabella Emdin, Viktoria Glad Sävaråhallen
2024-02-24 16:15 9 Gimonäs Umeå IF /F12-Vit - Gimonäs Umeå IF /Svart Klara Roos, Livia Svartvadet Sjöfruhallen
2024-02-25 13:30 9 Umeå City IBF - Sandåkerns SK/Röd , Rolf Svanold Vildmannahallen
Omgång 10
2024-03-16 10:30 10 Umeå City IBF - Gimonäs Umeå IF /Svart Joel Lindblad, Robin Lundberg Midgårdshallen
2024-03-17 13:30 10 Sandåkerns SK f 12 - Sandåkerns SK/Röd Ludvig Bjuhr, Thor Schönfeldt Musköten 2
2024-03-17 15:15 10 Gimonäs Umeå IF /F12-Vit - Sävar IK Linus Moritz, Hjalmar Rydberg Sjöfruhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis