Spelprogram - Pantamera P Div. 9

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF/P10 Jonas Nylander vidjupiter@hotmail.com 070-310 72 95 Svart, Svart, Svart
Hörnefors IF Angelica Johansson angie918@hotmail.com 070-6023868 Röd, Röd, Röd
Röbäcks IF/Röd Andreas Norén andreas.noren@sartorius.com; andreas.noren@umetrics.com 0705-39 82 21 Röd, Blå, Röd
Sävar IK/P10 Sandra Löfling Westerlund S_l_westerlund@hotmail.com Röd, Röd, Röd
Team Thorengruppen SK/P11-2 Peter Larsson peter.larsson@releasefinans.se 076-677 72 03 Grön, Grön, Grön
Täfteå IK Lillemor Örebrand lillemor.orebrand@gmail.com 070-2692566 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-29 11:10 1 Gimonäs Umeå IF/P10 - Röbäcks IF/Röd 6 - 3 Umeå Energi Arena Öst
2023-10-29 14:30 1 Team Thorengruppen SK/P11-2 - Sävar IK/P10 2 - 8 Umeå Energi Arena Vatten
2023-11-10 19:30 1 Hörnefors IF - Täfteå IK 0 - 5 Bråvallahallen
Omgång 2
2023-11-11 12:30 2 Hörnefors IF - Röbäcks IF/Röd 4 - 5 Bråvallahallen
2023-11-12 12:30 2 Sävar IK/P10 - Gimonäs Umeå IF/P10 7 - 2 Sävaråhallen
2023-11-13 20:20 2 Täfteå IK - Team Thorengruppen SK/P11-2 4 - 6 Täftehallen 43
Omgång 3
2023-11-19 11:30 3 Röbäcks IF/Röd - Sävar IK/P10 1 - 8 Elofssonhallen
2023-11-19 14:30 3 Gimonäs Umeå IF/P10 - Täfteå IK 10 - 2 Midgårdshallen
2023-11-19 14:30 3 Team Thorengruppen SK/P11-2 - Hörnefors IF Jubileumshallen Teg
Omgång 4
2023-12-01 18:30 4 Gimonäs Umeå IF/P10 - Team Thorengruppen SK/P11-2 5 - 2 Sjöfruhallen
2023-12-02 12:30 4 Röbäcks IF/Röd - Täfteå IK 7 - 6 Elofssonhallen
2023-12-03 12:30 4 Hörnefors IF - Sävar IK/P10 1 - 16 Bråvallahallen
Omgång 5
2023-12-16 14:30 5 Röbäcks IF/Röd - Team Thorengruppen SK/P11-2 2 - 5 Elofssonhallen
2023-12-16 14:30 5 Gimonäs Umeå IF/P10 - Hörnefors IF 5 - 3 Sjöfruhallen 70
2023-12-16 16:00 5 Sävar IK/P10 - Täfteå IK 9 - 0 Umeå Energi Arena Öst
Omgång 6
2024-01-13 09:20 6 Sävar IK/P10 - Team Thorengruppen SK/P11-2 5 - 10 Sävaråhallen
2024-01-14 11:10 6 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF/P10 7 - 7 Elofssonhallen
2024-01-14 12:15 6 Täfteå IK - Hörnefors IF 3 - 2 Täftehallen
Omgång 7
2024-01-27 12:30 7 Team Thorengruppen SK/P11-2 - Täfteå IK Jubileumshallen Teg
2024-01-27 14:15 7 Gimonäs Umeå IF/P10 - Sävar IK/P10 7 - 6 Sjöfruhallen 53
2024-01-28 13:30 7 Röbäcks IF/Röd - Hörnefors IF 2 - 6 Elofssonhallen
Omgång 8
2024-02-10 12:00 8 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/P10 1 - 6 Täftehallen
2024-02-10 12:00 8 Hörnefors IF - Team Thorengruppen SK/P11-2 2 - 4 Bråvallahallen
2024-02-10 12:30 8 Sävar IK/P10 - Röbäcks IF/Röd 6 - 3 Sävaråhallen
Omgång 9
2024-02-24 10:30 9 Team Thorengruppen SK/P11-2 - Gimonäs Umeå IF/P10 3 - 10 Thoren Arena 57
2024-02-24 12:30 9 Sävar IK/P10 - Hörnefors IF Sävaråhallen
2024-02-24 14:15 9 Täfteå IK - Röbäcks IF/Röd 1 - 5 Täftehallen
Omgång 10
2024-03-16 14:45 10 Täfteå IK - Sävar IK/P10 Täftehallen
2024-03-17 11:30 10 Team Thorengruppen SK/P11-2 - Röbäcks IF/Röd Jubileumshallen Teg
2024-03-17 13:30 10 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/P10 Bråvallahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis