Spelprogram - Pantamera P Div. 18

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ersboda SK Jimmie Bylund Bylund_86@hotmail.com 073-690 44 77 Röd/Svart/Röd
Gimonäs Umeå IF /TBG Markus Nygren mr.markus.nygren@gmail.com 070-553 91 22 Svart, Svart, Svart
Röbäcks IF /Blå Olof Schäfer ohschafer@hotmail.com 0702060785 Röd, Blå, Röd
Spöland Vännäs IF Erik Karlsson pilophae@gmail.com 070-2713351 Svart, SVART, SVART
Sävar IK Johan Königsson Johan.konigsson@gmail.com 0703431988 Röd/Röd/Röd
Umeå City IBF/Vit Per Söderberg soderbergper79@gmail.com 070-689 66 82 Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-22 12:30 1 Röbäcks IF /Blå - Ersboda SK Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Elofssonhallen
2023-10-22 13:30 1 Gimonäs Umeå IF /TBG - Sävar IK Adrian Vidmark, Daniel Johannesson Midgårdshallen
2023-10-22 14:30 1 Umeå City IBF/Vit - Spöland Vännäs IF Axel Löfstedt, Kalle Löfstedt Vildmannahallen
Omgång 2
2023-11-11 2 Umeå City IBF/Vit - Sävar IK Vildmannahallen
2023-11-11 2 Gimonäs Umeå IF /TBG - Ersboda SK Sjöfruhallen
Omgång 3
2023-11-25 11:30 3 Sävar IK - Spöland Vännäs IF Viktoria Glad, Björn Glad Sävaråhallen
2023-11-26 14:10 3 Gimonäs Umeå IF /TBG - Röbäcks IF /Blå Robert Segerstedt, Björn Glad Sjöfruhallen
2023-11-26 14:30 3 Umeå City IBF/Vit - Ersboda SK , Allis Broadhall Vildmannahallen
Omgång 4
2023-12-02 4 Röbäcks IF /Blå - Umeå City IBF/Vit Elofssonhallen
2023-12-03 4 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF /TBG Hammarhallen Vännäs
Omgång 5
2023-12-09 12:30 5 Spöland Vännäs IF - Röbäcks IF /Blå Rickard Strömgren, Elin Konradsson Åberg Hammarhallen Vännäs
2023-12-09 16:00 5 Umeå City IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF /TBG Joel Lindblad, Robin Lundberg Vildmannahallen
2023-12-10 11:30   Uppskj. 5 Sävar IK - Ersboda SK Umeå Energi Arena Öst
Omgång 6
2023-12-16 6 Röbäcks IF /Blå - Sävar IK Elofssonhallen
2023-12-17 6 Ersboda SK - Spöland Vännäs IF Ersängshallen
Omgång 7
2024-01-20 12:30 7 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF /TBG Richard Jonsson, Adrian Vidmark Sävaråhallen
2024-01-20 12:30 7 Ersboda SK - Röbäcks IF /Blå Linnea Westergren Holmström, Alvina Mukkala Ersängshallen
2024-01-21 14:30 7 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/Vit Robin Lundberg, Joel Lindblad Hammarhallen Vännäs
Omgång 8
2024-01-27 8 Sävar IK - Umeå City IBF/Vit Midgårdshallen
2024-01-27   Uppskj. 8 Ersboda SK - Gimonäs Umeå IF /TBG Ersängshallen
Omgång 9
2024-02-03 11:30 9 Ersboda SK - Umeå City IBF/Vit , Thor Schönfeldt Umeå Energi Arena Väst
2024-02-03 12:30 9 Röbäcks IF /Blå - Gimonäs Umeå IF /TBG Robert Segerstedt, Rickard Strömgren Elofssonhallen
2024-02-03 13:30   Uppskj. 9 Spöland Vännäs IF - Sävar IK Olle Nilsson, Rickard Strömgren Hammarhallen Vännäs
Omgång 10
2024-02-25 10 Umeå City IBF/Vit - Röbäcks IF /Blå Vildmannahallen
2024-02-25 10 Gimonäs Umeå IF /TBG - Spöland Vännäs IF Umeå Energi Arena Öst
Omgång 11
2024-03-16 11 Sävar IK - Röbäcks IF /Blå Sävaråhallen
2024-03-17 11 Spöland Vännäs IF - Ersboda SK Hammarhallen Vännäs
Omgång 12
2024-03-24 12:30 12 Ersboda SK - Sävar IK Ersängshallen
2024-03-24 13:30 12 Röbäcks IF /Blå - Spöland Vännäs IF Elofssonhallen
2024-03-24 13:30 12 Gimonäs Umeå IF /TBG - Umeå City IBF/Vit Lowe Jellnor, Sebastian Arnlund Sjöfruhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis