Spelprogram - Pantamera P Div. 24

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Jesper Lind jeppelindh@gmail.com 073-690 44 57 Svart, Svart, Svart
Hörnefors IF Caroline Heierstam caroline.heierstam@gmail.com 070-282 19 89 Röd
IBF Dalen/Svart Hanna Mikaelsson hasomi1986@gmail.com 0702524748 Svart, Svart, Svart
Obbola IK Frida Johansson fridaj1317@gmail.com 070-392 28 42 Grön, Svart, Svart
Spöland Vännäs IF Charlotte Linder charlotteli82.cl@gmail.com 070-2642943 svart/svart/svart
Umeå City IBF/Blå-1 Martin Rudeström martin.rudestrom@dhl.com 0708182982 Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 11:20 1 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Hörnefors IF Ally Wirenblad, Felix Wirenblad Midgårdshallen
2023-10-21 12:20 1 Obbola IK - Spöland Vännäs IF , Robert Segerstedt Olasjöhallen
2023-10-22 10:20 1 Umeå City IBF/Blå-1 - IBF Dalen/Svart Ilgar Bahar Gogani, Algot Eriksson Vildmannahallen
Omgång 2
2023-11-11 2 Obbola IK - IBF Dalen/Svart Olasjöhallen
2023-11-12 2 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Spöland Vännäs IF Sjöfruhallen
Omgång 3
2023-11-25 12:00 3 Spöland Vännäs IF - Hörnefors IF Henny Häggström, Naomi Tigabu Hammarhallen Vännäs
2023-11-25 12:20 3 Obbola IK - Umeå City IBF/Blå-1 Axel Gullberg, Betty J-Ödmalm Olasjöhallen
2023-11-26 12:10 3 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - IBF Dalen/Svart Ilgar Bahar Gogani, Alexander Rönnqvist Sjöfruhallen
Omgång 4
2023-12-03 4 Umeå City IBF/Blå-1 - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Vildmannahallen
2023-12-03 4 Hörnefors IF - Obbola IK Bråvallahallen
Omgång 5
2023-12-10 11:20 5 Hörnefors IF - Umeå City IBF/Blå-1 Lucas Bergsdorf, Maja Bergsdorf Bråvallahallen
2023-12-10 12:00 5 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen/Svart , Maud Mukkala Liljahallen
2023-12-10 13:30 5 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Obbola IK Robin Lundberg, Joel Lindblad Midgårdshallen
Omgång 6
2023-12-16 6 Umeå City IBF/Blå-1 - Spöland Vännäs IF Vildmannahallen
2024-03-18 6 IBF Dalen/Svart - Hörnefors IF Bråvallahallen
Omgång 7
2024-01-21 09:20 7 IBF Dalen/Svart - Umeå City IBF/Blå-1 Ralia Mohammed, Lova Forsberg Midgårdshallen
2024-01-21 11:20 7 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Lucas Bergsdorf, Maja Bergsdorf Bråvallahallen
2024-01-21 11:20   Uppskj. 7 Spöland Vännäs IF - Obbola IK Hammarhallen Vännäs
Omgång 8
2024-01-27 8 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Hammarhallen Vännäs
2024-01-28 8 IBF Dalen/Svart - Obbola IK Musköten 1
Omgång 9
2024-02-03 14:00 9 IBF Dalen/Svart - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Linus Moritz, Hjalmar Rydberg Musköten 2
2024-02-04 10:30 9 Umeå City IBF/Blå-1 - Obbola IK Astrid Karlsson, Oskar Lärka Vildmannahallen
2024-02-04 12:00   Uppskj. 9 Hörnefors IF - Spöland Vännäs IF Bråvallahallen
Omgång 10
2024-02-24 10 Obbola IK - Hörnefors IF Olasjöhallen
2024-02-25 10 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG - Umeå City IBF/Blå-1 Umeå Energi Arena Öst
Omgång 11
2024-03-16 11 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/Blå-1 Hammarhallen Vännäs
2024-03-17 11 Hörnefors IF - IBF Dalen/Svart Bråvallahallen
Omgång 12
2024-03-23 11:15 12 IBF Dalen/Svart - Spöland Vännäs IF Musköten 2
2024-03-23 11:20 12 Umeå City IBF/Blå-1 - Hörnefors IF Vildmannahallen
2024-03-23 11:20 12 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-TBG Olasjöhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis