Spelprogram - Pantamera P Div. 28

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru Magnus Rutqvist magnus.rutqvist@gmail.com Svart, Svart, Svart
Holmsund City IBC Daniel Andersson daniel_pgm30@hotmail.com Svart, Svart, Svart
IBF Dalen/Vit Hanna Mikaelsson hasomi1986@gmail.com 0702524748 Svart, Svart, Svart
Sandåkerns SK/Röd Elin Valfridsson elin.valfridsson@tabussen.nu 0705588433 Vit, Röd, Röd
Sävar IK/Röd Thomas Persson Tpersson87@gmail.com 0702889228 Röd, Röd, Röd
Vindelns IF Christian Tegenfeldt kvarnbranet@gmail.com 0730556227 gul/svart, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 09:20 1 Sävar IK/Röd - Sandåkerns SK/Röd Björn Glad, Viktoria Glad Sävaråhallen
2023-10-21 11:20 1 IBF Dalen/Vit - Holmsund City IBC Axel Löfstedt, Kalle Löfstedt Musköten 2
2023-10-22 11:00 1 Vindelns IF - Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru , Erik Hörnros FC Vindeln
Omgång 2
2023-11-11 2 Vindelns IF - Sandåkerns SK/Röd FC Vindeln
2023-11-12 2 IBF Dalen/Vit - Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru Midgårdshallen
Omgång 3
2023-11-25 11:20 3 IBF Dalen/Vit - Sandåkerns SK/Röd Nova Boman, Ally Jeppsson Musköten 2
2023-11-25 11:30 3 Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru - Holmsund City IBC Isak Folkesson, Helmer Vestberg Umeå Energi Arena Väst
2023-11-25 12:00 3 Vindelns IF - Sävar IK/Röd Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen FC Vindeln
Omgång 4
2023-12-03 4 Sävar IK/Röd - IBF Dalen/Vit Sävaråhallen
2023-12-03 4 Holmsund City IBC - Vindelns IF Storsjöhallen
Omgång 5
2023-12-09 12:30 5 IBF Dalen/Vit - Vindelns IF Sebastian Arnlund, Lowe Jellnor Musköten 1
2023-12-10 12:20 5 Holmsund City IBC - Sävar IK/Röd , Axel Gullberg Storsjöhallen
2023-12-10 14:30 5 Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru - Sandåkerns SK/Röd Robin Lundberg, Joel Lindblad Midgårdshallen
Omgång 6
2023-12-16 6 Sävar IK/Röd - Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru Umeå Energi Arena Öst
2023-12-16 6 Sandåkerns SK/Röd - Holmsund City IBC Musköten 2
Omgång 7
2024-01-20 12:20 7 Holmsund City IBC - IBF Dalen/Vit Joel Backman, Elias Åkesson Storsjöhallen
2024-01-21 10:20 7 Sandåkerns SK/Röd - Sävar IK/Röd Ralia Mohammed, Lova Forsberg Midgårdshallen
2024-01-21 14:20 7 Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru - Vindelns IF Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Midgårdshallen
Omgång 8
2024-01-27 8 Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru - IBF Dalen/Vit Sjöfruhallen
2024-01-28 8 Sandåkerns SK/Röd - Vindelns IF Musköten 1
Omgång 9
2024-02-03 11:30 9 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru Theo Johansson, Axel Gullberg Storsjöhallen
2024-02-04 12:10 9 Sandåkerns SK/Röd - IBF Dalen/Vit Novalie Nygren, Alva Sundberg Musköten 1
2024-02-04 12:10 9 Sävar IK/Röd - Vindelns IF Noah Erebo Olofsson, Isak Hjalmarsson Sävaråhallen
Omgång 10
2024-02-24 10 Vindelns IF - Holmsund City IBC FC Vindeln
2024-02-25 10 IBF Dalen/Vit - Sävar IK/Röd Musköten 2
Omgång 11
2024-03-17 11 Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru - Sävar IK/Röd Sjöfruhallen
2024-03-17 11 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/Röd Storsjöhallen
Omgång 12
2024-03-23 11:20 12 Sävar IK/Röd - Holmsund City IBC Sävaråhallen
2024-03-23 12:10 12 Sandåkerns SK/Röd - Gimonäs Umeå IF/P14Sjöfru Musköten 2
2024-03-24 12:00 12 Vindelns IF - IBF Dalen/Vit FC Vindeln

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis