Spelprogram - Pantamera F Div. 18

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF /F12-Svart Johanna Hellqvist hellqvistjohanna@hotmail.com 0706968857 Svart, Svart, Svart
Gimonäs Umeå IF/Vit André Lindberg andrelindberg75@gmail.com 070-644 40 47 Svart, Svart, Svart
Holmsund City IBC Daniel Eliasson daniel.eliasson.de@gmail.com Svart, Svart, Svart
Röbäcks IF/Blå Maria Svedelius mariasvedelius@live.se Röd, Blå, Röd
Spöland Vännäs IF Johan Johansson johanssonjo@hotmail.com 070-2245934 Svart, SVART, SVART
Sävar IK Hans Olof Edblom edblom.h@gmail.com 0702766164 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 10:20 1 Gimonäs Umeå IF /F12-Svart - Röbäcks IF/Blå Ally Wirenblad, Felix Wirenblad Midgårdshallen
2023-10-21 11:20 1 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/Vit Olivia Berglund, Isabelle Lundblad Storsjöhallen
2023-10-22 10:20 1 Spöland Vännäs IF - Sävar IK Henny Häggström, Olle Nilsson Hammarhallen Vännäs
Omgång 2
2023-11-11 2 Gimonäs Umeå IF /F12-Svart - Gimonäs Umeå IF/Vit Bräntbergsskolan
2023-11-12 2 Holmsund City IBC - Sävar IK Storsjöhallen
Omgång 3
2023-11-25 12:30 3 Gimonäs Umeå IF /F12-Svart - Sävar IK Allis Broadhall, Emilia Sjöström Umeå Energi Arena Väst
2023-11-25 13:30 3 Gimonäs Umeå IF/Vit - Röbäcks IF/Blå Allis Broadhall, Emilia Sjöström Umeå Energi Arena Väst
2023-11-26 12:20 3 Holmsund City IBC - Spöland Vännäs IF Axel Norrman, Axel Gullberg Storsjöhallen
Omgång 4
2023-12-03 4 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF /F12-Svart Hammarhallen Vännäs
2023-12-03 4 Röbäcks IF/Blå - Holmsund City IBC Elofssonhallen
Omgång 5
2023-12-10 10:30 5 Gimonäs Umeå IF /F12-Svart - Holmsund City IBC Ralia Mohammed, Lova Forsberg Midgårdshallen
2023-12-10 11:20 5 Röbäcks IF/Blå - Spöland Vännäs IF Tilda Hammarstedt, Ella Hortlund Elofssonhallen
2023-12-10 11:30 5 Gimonäs Umeå IF/Vit - Sävar IK Ralia Mohammed, Lova Forsberg Midgårdshallen
Omgång 6
2023-12-16 6 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF/Vit Hammarhallen Vännäs
2023-12-17 6 Sävar IK - Röbäcks IF/Blå Sävaråhallen
Omgång 7
2024-01-21 11:20 7 Röbäcks IF/Blå - Gimonäs Umeå IF /F12-Svart Tilda Hammarstedt, Vendela Bergström Elofssonhallen
2024-01-21 12:20 7 Gimonäs Umeå IF/Vit - Holmsund City IBC Alexander Rönnqvist, Ilgar Bahar Gogani Midgårdshallen
2024-01-21 12:20 7 Sävar IK - Spöland Vännäs IF Viktoria Glad Sävaråhallen
Omgång 8
2024-01-27 8 Gimonäs Umeå IF/Vit - Gimonäs Umeå IF /F12-Svart Sjöfruhallen
2024-01-28 8 Sävar IK - Holmsund City IBC Sävaråhallen
Omgång 9
2024-02-03 11:20 9 Spöland Vännäs IF - Holmsund City IBC Kajsa Johansson, Maud Mukkala Hammarhallen Vännäs
2024-02-04 10:20 9 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF /F12-Svart Lasse Ekesryd Sävaråhallen
2024-02-04 10:50 9 Röbäcks IF/Blå - Gimonäs Umeå IF/Vit Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Elofssonhallen
Omgång 10
2024-02-25 10 Gimonäs Umeå IF /F12-Svart - Spöland Vännäs IF Umeå Energi Arena Öst
2024-02-25 10 Holmsund City IBC - Röbäcks IF/Blå Storsjöhallen
Omgång 11
2024-03-17 11 Gimonäs Umeå IF/Vit - Spöland Vännäs IF Sjöfruhallen
2024-03-17 11 Röbäcks IF/Blå - Sävar IK Elofssonhallen
Omgång 12
2024-03-23 10:10 12 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF /F12-Svart Storsjöhallen
2024-03-23 10:20 12 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF/Vit Sävaråhallen
2024-03-25 19:15 12 Spöland Vännäs IF - Röbäcks IF/Blå Hammarhallen Vännäs

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis