Spelprogram - Träningsmatcher 3x20 23/24

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alviks IK /BAIK P07-11 Ulrika Lindström hotnspicy_25@hotmail.com 070-204 16 40 Svart/grå, Svart, Svart
Bergnäsets AIK H1 Therese Rydström thereserydstrom@gmail.com 0706755545 Grön, Svart, Svart
Bergnäsets AIK P11/12 Stina Pettersson stina.j.pettersson@gmail.com Grön, Svart, Svart
Bergnäsets AIK/Alviks IK Hutv Robert Lindblom robban.lindblom@gmail.com 0706996796 Grön, Svart, Svart
FBC Moröbacke A-lag Mikael Nöjd m_nojd@hotmail.com 070-797 75 44 Vit, Svart, Svart
Gamla Stan IBK/Skellefteå IBK Robert Holmberg robertholmberg11@hotmail.com 0764922808 Svart, Svart, Svart
Gammelstads IF /Sunderby SK Pröd Sören Isaksson sorenisaksson@hotmail.com 070-5144049 Grön/Vit, Svart, Grön
Gammelstads IF P08/09/10 Jonas Lehto jonas.lehto@telia.com 070-5678078 Grön/Vit, Svart, Grön
Gammelstads IF P13 Johan Persson johpeer1980@outlook.com 0725897707 Grön/Vit, Svart, Grön
Haparanda AIK D1 Caroline Snäll caroline_s_86@hotmail.com 0702635386 Grå, Grå, Vit
Haparanda AIK H2 Kimmo Harjutsalo haiktavlingsansvarig@gmail.com 070-2773064 Grå, Grå, Vit
IBF Argentum 91 H2 Nina Dahlberg ninaarjeplog@gmail.com 070-2298486 Svart , Svart, Svart
IBF Argentum 91/K4 IF Andreas Bäcklund backlund.andreas@live.se Svart , Svart, Svart
IBK Boden D1 Vanessa Falk V-falk@hotmail.com 0703316528 Svart, Svart, Svart
IBK Luleå H3 Utveckling Veronica Wikström verwik@gmail.com 070-3977642 Orange/svart, Svart, Svart
IBK Luleå JAS Henrik Sundberg henrik.sundberg@ltu.se 070-6194954 Orange/svart, Svart, Svart
IBK Luleå P12 Andreas Asplund aaspen84@gmail.com 0705518260 Orange/svart, Svart, Svart
IBK Luleå Utveckling Annasofia Djärf annasofiad@telia.com 070-5318266 Orange/svart, Svart, Svart
IBK Luleå Utveckling Dam Annasofia Djärf annasofiad@telia.com 070-5318266 Orange/svart, Svart, Svart
K 4 IF H 2 Susanne Norgren susanne.norgren68@gmail.com 070-2404638 Orange, Svart, Svart
Karungin Katajat
Luleå SK P10 Adam Wozniak adam@luleagolf.se 070-3385433 Blå, blå, blå
Luleå SK P12/13 Patrik Holmqvist holmqvist_56@hotmail.com 0703582144 Blå, blå, blå
Norrbottens IBF F16 Annasofia Djärf annasofiad@telia.com 070-5318266
Norrbottens IBF P16 Pär Johansson par@norrlandsjord.se 070-235 40 35
Notvikens IK D1 Christian Edunger edungerchristian@gmail.com 070-331 30 51 GUL, Svart, Gul
Notvikens IK Damer division 1 Christian Edunger edungerchristian@gmail.com 070-331 30 51 GUL, Svart, Gul
Pajala IF Jörgen Eriksson jorgen.eriksson@edu.pajala.se 072-5391906 Gul, svart, svart
Råneå BK Alice Larsson alice.larsson8@icloud.com 0703370745 Svart, Rosa väst, Svart
SBT Tornio
Skellefteå IBK F08 Mikke Ejrevi Ejrevi@gmail.com 0703304711 svart, svart, svart
Skellefteå IBS Herrar div 2 William Lundmark william.lundmark94@gmail.com 076-8259511 Svart, Svart, Svart
Team Kalix IBK D1 Malin Lindeholm malin.lindeholm@live.com 0705610516 Röd, Svart, Svart
Team Kalix IBK H2 Niclas Georgson niclasgeorgson@gmail.com 070-6771654 Röd, Svart, Svart
Vakant
Wibax IBF Piteå H2 Conny Björnfot conny.bjornfot@innebandy.se 073 - 814 60 03 svart, svart, svart
Wibax IBF Piteå Utv Conny Björnfot conny.bjornfot@innebandy.se 073 - 814 60 03 svart, svart, svart
Öjebyns IBF Akademi Lars Nyström info@nystromsbyggtjanst.se 070-6543484 Blå, Svart, Svart
Öjebyns IBF Herr A John Wirkola johnwirkola@hotmail.com 070-3334054 Blå, Svart, Svart
Öjebyns IBF P2012 Viktoria Johansson vikkis77@hotmail.com 0731811417 Blå, Svart, Svart
Överkalix FF A-lag Axel Persson axel_person98@hotmail.com 073-0690930 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 2
2023-08-20 20:00 2 IBK Luleå H3 Utveckling - Bergnäsets AIK/Alviks IK Hutv 8 - 7 Kronanhallen 56
Omgång 4
2023-08-24 19:00 4 Team Kalix IBK H2 - Haparanda AIK H2 12 - 4 Sportcity Kalix 50
2023-08-26 17:30 4 Haparanda AIK H2 - SBT Tornio 5 - 13 Idrottshuset Haparanda 78
2023-08-27 13:00 4 IBK Luleå JAS - Gamla Stan IBK/Skellefteå IBK 6 - 5 e.förl. Kronanhallen 52
Omgång 5
2023-08-29 20:15 5 Wibax IBF Piteå Utv - Bergnäsets AIK/Alviks IK Hutv 10 - 3 Norrmalmia Sph 90
2023-08-31 19:00 5 Haparanda AIK H2 - Team Kalix IBK H2 2 - 10 Idrottshuset Haparanda 58
2023-09-02 13:00 5 IBK Luleå JAS - Wibax IBF Piteå Utv 7 - 1 Kronanhallen 64
2023-09-03 14:30 5 IBK Boden D1 - Notvikens IK D1 0 - 3 Boden Arena 59
Omgång 6
2023-09-06 19:30 6 IBK Luleå JAS - Bergnäsets AIK H1 7 - 8 Kronanhallen 123
2023-09-07 18:40 6 IBK Luleå P12 - Råneå BK 6 - 2 Örnäsets Sp 30
2023-09-07 20:00 6 K 4 IF H 2 - Wibax IBF Piteå Utv 10 - 6 Camp Gielas 70
2023-09-09 11:00 6 Öjebyns IBF Akademi - Skellefteå IBS Herrar div 2 7 - 7 e.förl. Norrmalmia Sph 26
Omgång 7
2023-09-16 12:45 7 IBK Luleå Utveckling - Skellefteå IBK F08 1 - 2 Kronanhallen 52
2023-09-17 15:00 7 Öjebyns IBF Herr A - Bergnäsets AIK H1 8 - 4 Norrmalmia Sph 110
Omgång 8
2023-09-27 18:45 8 Gammelstads IF P08/09/10 - Luleå SK P10 6 - 5 Gammelstad Sp 23
2023-10-03 19:30 8 Alviks IK /BAIK P07-11 - Gammelstads IF P08/09/10 4 - 10 Bergskolan 60
2023-10-28 10:00 8 IBK Luleå P12 - Gammelstads IF P13 2 - 5 Kronanhallen 50
Omgång 9
2023-11-05 11:00 9 IBF Argentum 91 H2 - Norrbottens IBF P16 3 - 4 Arjeplog Sporthall 197
2023-11-05 13:30 9 IBF Argentum 91/K4 IF - Norrbottens IBF F16 0 - 5 Arjeplog Sporthall 138
Omgång 10
2023-11-25 11:30 10 Gammelstads IF P13 - Bergnäsets AIK P11/12 6 - 5 Sunderby Sp
Omgång 11
2023-12-09 11:00 11 Norrbottens IBF F16 - Team Kalix IBK D1 2 - 10 Hortlax Sp 52
2023-12-10 13:00 11 Norrbottens IBF P16 - Öjebyns IBF Herr A 2 - 11 Hortlax Sp 47
Omgång 12
2023-12-16 10:40 12 Gammelstads IF P13 - Bergnäsets AIK P11/12 9 - 4 Sunderby Sp
2023-12-17 10:30 12 Gammelstads IF P13 - Luleå SK P12/13 10 - 4 Sunderby Sp
Omgång 13
2023-12-29 18:00 13 Haparanda AIK H2 - Karungin Katajat 11 - 2 Idrottshuset Haparanda 69
Omgång 14
2024-01-13 10:30 14 Gammelstads IF P13 - Bergnäsets AIK P11/12 3 - 4 Sunderby Sp
2024-01-23 19:30 14 IBK Luleå Utveckling Dam - Notvikens IK D1 0 - 6 Hälsans hus 38
2024-01-28 10:20 14 Luleå SK P12/13 - Gammelstads IF P13 2 - 15 Sunderby Sp 20
Omgång 15
2024-02-04 14:00 15 Öjebyns IBF P2012 - Gammelstads IF P13 6 - 4 Hortlax Sp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis