Spelprogram - Träningsmatcher Ungdom

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK F07/Lomma FBC F08 Johan Nordgren johan.nordgren@yahoo.se 0733-365305 Neongul, Svart, Svart
Bjärreds IBK F09/10 Erik Arheden erik.arheden@gmail.com 072398 27 33 Neongul, Svart, Svart
Carlshamns IBK F09/10 Oscar Alvarsson oscar.alvarsson@gmail.com 0739918576 Vit, Svart, Vit
FBC Engelholm F08/F09 Donny Svensson Vit, Svart, Orange
FBC Engelholm/Munka Ljungby IBK David Ljungdahl david.ljungdahl@engelholm.se 0709-963367 Vit, Svart, Orange
Gantofta IBK F09 Annica Zernell annica.zernell@telia.com 0709-429298 Rosa, Svart, Svart
Gantofta IBK F11/12 Mattias Toft mattias.toft@icloud.com 073-3017373 Rosa, Svart, Svart
Hjärnarps IBK F08-10 Christoffer Carlsson christoffercarlsson78@gmail.com 0703-614120 Grön, Svart, Svart
Häljarps SK F07/08 Mikael Strömblad mickestromblad@outlook.com 0708549570 Vit, Blå, Blå
Häljarps SK F07/08 2 Marcus Valterson mackan.tesla@gmail.com 0722078729 Vit, Blå, Blå
Häljarps SK F09/10 Marcus Valterson mackan.tesla@gmail.com 0722078729 Vit, Blå, Blå
Häljarps SK F11/12 Maria Torpling miatorpling@hotmail.com 0734477123 Vit, Blå, Blå
Höganäs IBF F11 Jonas Müller Jonasm.80@hotmail.com Röd, Blå, Vit
Höllvikens IBF P12 Henrik Sverremo Henrik.sverremo@officemanagement.se 0726-005063 Orange, Vit, Vit
IBK Landskrona F09/10 Andreas Persson Ahlberg andpers@telia.com 0705987007 Svart, Svart, Svart
IBK Lund P2011 Dalby Markus Gustafsson markus.e.gustafsson@hotmail.com 0731528231 Svart-grön, Svart, Svart
IBS Svedala P12/13 Mikael Lundin mikael.lundin@nbibygg.se 0729-958352 Gul, Gul-Sen,Svart-Jun, Gul-Sen,Svart-Jun
IK Stanstad P07 Mathias Norrman Mnorrman74@gmail.com Blå, Svart, Svart
IK Stanstad P10/11 Jenny Henningsson Jenkann81@gmail.com 0702792914 Blå, Svart, Svart
Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09 Tea Kratz kratztea@gmail.com 0733-154484 Neongrön, Svart, Svart
Malmhaug IBF Flickor 07/08 Jessica Rydell Jessica.rydell@malmhaug.se 0736-100470 Svart, Svart, Svart
Malmhaug IBF P11 Hampus Olsson hampus.olsson5@hotmail.com 0733-97 54 04 Svart, Svart, Svart
Malmhaug IBF P11/12 Hampus Olsson hampus.olsson5@hotmail.com 0733-97 54 04 Svart, Svart, Svart
Malmhaug IBF/Tygelsjö IK Hampus Olsson hampus.olsson5@hotmail.com 0733-97 54 04 Svart, Svart, Svart
Malmö FBC F07/08 Lars-Olov Åhrberg lars.olov.ahrberg@gmail.com 0761-655755 Magenta, Magenta, Vita
Malmö FBC P07-08 Johan Löfgren hartviglofgren@hotmail.com 0707657495 Magenta, Magenta, Vita
Malmö FBC P09-10 Tony Carlin tony.carlin@live.se 0768890182 Magenta, Magenta, Vita
Malmö FBC P10-12 Husie/Slottstaden Robert Rodriguez rwrodriguezz@hotmail.com 0709665425 Magenta, Magenta, Vita
Munka-Ljungby IBK F08 Peter Herrström peter.herrstrom@akeab.se Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Palmstaden IK P11-13 Benny Wendel benny.wendel@palmstadenik.se 0722-200579 Svart, Svart, Svart
Röke IBK Pojkar 07-08 Bengt Nilsson bengt.nilsson.tagerod@gmail.com 070-862 66 45 Vinröd, Svarta, Svarta
Röke IBK Pojkar 09 Jörgen Sandqvist sandqvist.jorgen@gmail.com 0736208151 Vinröd, Svarta, Svarta
Värnamo IK DJ17 Richard Lööf loof.richard@gmail.com VIT, SVART, VIT
Åkarps IBK P12/13 Falk Christoffer falk.christoffer@gmail.com 0702713745 Blå, Svart, Svart
Åstorp/Kvidinge IBS F07 Niclas Olsson niclas.72@hotmail.se 070-088 99 09 Svart, Svart, Svart
Åstorp/Kvidinge IBS F08/09/10 Andreas Sandgren andreassandgren@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 Per Käck per@kack.nu 070-001 97 39 Svart, Svart, Svart
Örkelljunga IF F07/09 Mårten Svensson 0760143000 Gul, Svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-08-19 12:00 1 Häljarps SK F07/08 - Malmö FBC F07/08 6 - 4 Häljarps Idrottshall
2023-08-22 19:30 1 Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09 - Häljarps SK F07/08 6 - 4 Slättängshallen 66
2023-08-26 10:00 1 Gantofta IBK F11/12 - Häljarps SK F11/12 7 - 1 Påarps Sporthall
2023-09-02 14:00 1 Gantofta IBK F09 - IBK Landskrona F09/10 7 - 0 Gantoftahallen 60
2023-09-09 14:00 1 Malmö FBC P09-10 - IK Stanstad P10/11 Toftanäs Sporthall
2023-09-16 11:00 1 Häljarps SK F07/08 2 - FBC Engelholm F08/F09 2 - 4 Häljarps Idrottshall
2023-09-16 12:00 1 Åstorp/Kvidinge IBS F08/09/10 - Värnamo IK DJ17 1 - 4 Arena Åstorp 55
2023-09-16 13:00 1 Malmö FBC F07/08 - Bjärreds IBK F07/Lomma FBC F08 3 - 12 Toftanäs Sporthall
2023-09-23 11:00 1 Häljarps SK F07/08 - Munka-Ljungby IBK F08 2 - 2 Häljarps Idrottshall
2023-09-23 12:30 1 Gantofta IBK F11/12 - Höganäs IBF F11 Gantoftahallen
2023-09-23 13:00 1 Malmö FBC P07-08 - Röke IBK Pojkar 07-08 3 - 2 Toftanäs Sporthall
2023-09-23 14:00 1 Gantofta IBK F11/12 - Höganäs IBF F11 Gantoftahallen
2023-09-23 15:00 1 Malmö FBC P07-08 - IK Stanstad P07 1 - 0 Toftanäs Sporthall
2023-09-24 13:30 1 Gantofta IBK F09 - FBC Engelholm F08/F09 1 - 5 Gantoftahallen 51
2023-09-25 18:30 1 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 - Röke IBK Pojkar 09 1 - 1 Tingdalshallen
2023-09-26 19:00 1 Malmhaug IBF Flickor 07/08 - Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/09 4 - 2 Kulladals Sporthall
2023-09-27 19:00 1 Örkelljunga IF F07/09 - Häljarps SK F07/08 2 - 5 FORUM Örkelljunga
2023-09-30 11:15 1 Åkarps IBK P12/13 - IBS Svedala P12/13 0 - 0 Burlövs Sporthall
2023-10-01 13:30 1 Gantofta IBK F11/12 - Bjärreds IBK F09/10 Gantoftahallen
2023-10-03 18:45 1 Malmhaug IBF/Tygelsjö IK - Palmstaden IK P11-13 12 - 4 Gottorpshallen
2023-10-05 17:00 1 Malmö FBC P10-12 Husie/Slottstaden - Malmhaug IBF/Tygelsjö IK 3 - 4 Kirsebergs Sporthall
2023-10-23 17:30 1 Höllvikens IBF P12 - Malmhaug IBF/Tygelsjö IK 2 - 7 Gyahallen
2023-10-28 11:00 1 IBS Svedala P12/13 - Åkarps IBK P12/13 Marbäckhallen
2023-11-09 19:00 1 Häljarps SK F07/08 2 - Malmö FBC F07/08 Häljarps Idrottshall
2023-11-13 19:15 1 Häljarps SK F09/10 - Hjärnarps IBK F08-10 5 - 7 Häljarps Idrottshall
2023-11-15 19:00 1 Malmhaug IBF/Tygelsjö IK - IBK Lund P2011 Dalby 3 - 13 Pilbäckshallen
2023-11-23 19:00 1 Malmhaug IBF P11/12 - Höllvikens IBF P12 2 - 5 Gottorpshallen
2024-01-28 12:30 1 FBC Engelholm F08/F09 - Carlshamns IBK F09/10 Kungsgårdshallen
2024-01-29 20:15 1 Åstorp/Kvidinge IBS F07 - FBC Engelholm/Munka Ljungby IBK Tingdalshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis