Spelprogram - Pojkar Östra (04/05) Blå Grupp 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL98IC 1 (05) Sofia Johansson fia_johan@hotmail.com 0736440936 Blå, Blå, Blå
CL98IC 2 (06) Thomas Björklund Astemo thomas.astemo@gmail.com 070-7679440 Blå, Blå, Blå
FBC Drag Svart, Röd, Svart
FBC Kalmarsund Ungdom (05) Håkan Engström hakan.engstrom@me.com 0768969105 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
Gantesbo IBK (05/06) Peter Frögren peterfrogren@hotmail.com 0735050466 Vit-vit-vit
KaRo IBF Rickard Lövdahl rickard.lovdahl@karoibf.nu 0709-10 59 30 svart, svart, svart
Örlogsstaden IBK 1(05) Daniel Krantz daniel.krantz@telenor.se 0721742341 Ljusblå/svart/svart
Örlogsstaden IBK 2 (06) Lars Öhman larohm13@gmail.com 070-8370780 Ljusblå/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2016-10-15 12:00 1 Gantesbo IBK (05/06) - Örlogsstaden IBK 1(05) 11 - 5 Emmaboda Sporthall
2016-10-16 11:30 1 Örlogsstaden IBK 2 (06) - CL98IC 1 (05) 6 - 9 Vedeby Sporthall A
2017-02-26 1 KaRo IBF - FBC Drag 7 - 7 Kallinge Sporthall
Omgång 2
2016-10-20 17:30 2 Örlogsstaden IBK 1(05) - Örlogsstaden IBK 2 (06) 11 - 12 Vedeby Sporthall A
2016-10-23 12:00 2 FBC Drag - CL98IC 2 (06) 5 - 11 Claes Juto, Robert Risberg Allaktivitetshuset, Rockneby
2016-10-23 14:15 2 FBC Kalmarsund Ungdom (05) - KaRo IBF 17 - 4 Färjehallen
Omgång 3
2016-10-29 11:00 3 KaRo IBF - CL98IC 1 (05) 6 - 4 Kallinge Sporthall
2016-10-30 14:00 3 Gantesbo IBK (05/06) - Örlogsstaden IBK 2 (06) 5 - 7 Emmaboda Sporthall
2016-10-30 15:30 3 CL98IC 2 (06) - FBC Kalmarsund Ungdom (05) 1 - 9 Falkenbergshallen
Omgång 4
2016-11-12 10:00 4 Gantesbo IBK (05/06) - FBC Kalmarsund Ungdom (05) 3 - 12 Alsbohallen Johansfors
2016-11-13 10:30 4 Örlogsstaden IBK 1(05) - CL98IC 1 (05) 14 - 6 Vedeby Sporthall A
2017-01-28 16:30 4 Örlogsstaden IBK 2 (06) - FBC Drag WO (5 - 0) Vedeby Sporthall A
Omgång 5
2016-11-20 11:30 5 CL98IC 2 (06) - KaRo IBF 8 - 3 Falkenbergshallen 74
2016-11-20 13:30 5 CL98IC 1 (05) - Gantesbo IBK (05/06) 8 - 1 Falkenbergshallen
2016-11-20 14:15 5 FBC Kalmarsund Ungdom (05) - Örlogsstaden IBK 2 (06) 14 - 1 Färjehallen
Omgång 6
2016-11-26 09:30 6 Örlogsstaden IBK 2 (06) - KaRo IBF 18 - 9 Rödeby Sporthall
2016-11-26 12:00 6 Gantesbo IBK (05/06) - CL98IC 2 (06) 3 - 11 Alsbohallen Johansfors
2016-11-27 11:30 6 CL98IC 1 (05) - FBC Kalmarsund Ungdom (05) 4 - 4 Falkenbergshallen
2016-11-27 12:30 6 Örlogsstaden IBK 1(05) - FBC Drag 12 - 3 Rödeby Sporthall
Omgång 7
2016-12-03 12:30 7 FBC Kalmarsund Ungdom (05) - Örlogsstaden IBK 1(05) 10 - 7 Färjehallen
2016-12-03 14:30 7 CL98IC 2 (06) - Örlogsstaden IBK 2 (06) 7 - 8 Lindsdals Sporthall 68
2016-12-04 12:00 7 FBC Drag - Gantesbo IBK (05/06) 0 - 14 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 8
2016-12-10 14:30 8 CL98IC 1 (05) - CL98IC 2 (06) 18 - 11 Falkenbergshallen
2016-12-11 08:30 8 Örlogsstaden IBK 1(05) - KaRo IBF 6 - 14 Vedeby Sporthall A
2016-12-11 14:15 8 FBC Kalmarsund Ungdom (05) - FBC Drag WO (5 - 0) Färjehallen
Omgång 9
2016-12-17 11:00 9 KaRo IBF - Gantesbo IBK (05/06) 12 - 2 Kallinge Sporthall
2016-12-17 14:30 9 CL98IC 2 (06) - Örlogsstaden IBK 1(05) 24 - 2 Falkenbergshallen 78
2016-12-18 12:00 9 FBC Drag - CL98IC 1 (05) 8 - 16 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 10
2017-01-08 12:00 10 FBC Drag - KaRo IBF 5 - 19 Allaktivitetshuset, Rockneby
2017-01-08 13:30 10 Örlogsstaden IBK 1(05) - Gantesbo IBK (05/06) 3 - 8 Vedeby Sporthall A
2017-01-14 16:15 10 CL98IC 1 (05) - Örlogsstaden IBK 2 (06) 10 - 8 Falkenbergshallen
Omgång 11
2017-01-12 17:30 11 Örlogsstaden IBK 2 (06) - Örlogsstaden IBK 1(05) 5 - 14 Vedeby Sporthall A
2017-01-14 10:30 11 CL98IC 2 (06) - FBC Drag 15 - 4 Falkenbergshallen 42
2017-01-14 13:00 11 KaRo IBF - FBC Kalmarsund Ungdom (05) 2 - 9 Kallinge Sporthall 45
Omgång 12
2017-01-20 18:00 12 FBC Kalmarsund Ungdom (05) - CL98IC 2 (06) 5 - 10 Färjehallen
2017-01-22 08:30 12 Örlogsstaden IBK 2 (06) - Gantesbo IBK (05/06) 16 - 4 Vedeby Sporthall A
2017-01-22 13:30 12 CL98IC 1 (05) - KaRo IBF 6 - 7 Falkenbergshallen
Omgång 13
2017-02-04 12:30 13 FBC Kalmarsund Ungdom (05) - Gantesbo IBK (05/06) 17 - 0 Färjehallen
2017-02-05 12:00 13 FBC Drag - Örlogsstaden IBK 2 (06) OW (0 - 5) Allaktivitetshuset, Rockneby
2017-02-05 14:30 13 CL98IC 1 (05) - Örlogsstaden IBK 1(05) 25 - 0 Lindsdals Sporthall
Omgång 14
2017-02-11 12:00 14 Gantesbo IBK (05/06) - CL98IC 1 (05) 5 - 10 Emmaboda Sporthall
2017-02-11 14:00 14 KaRo IBF - CL98IC 2 (06) 6 - 4 Kallinge Sporthall
2017-02-11 16:00 14 Örlogsstaden IBK 2 (06) - FBC Kalmarsund Ungdom (05) 3 - 16 Vedeby Sporthall A
Omgång 15
2017-02-18 10:30 15 CL98IC 2 (06) - Gantesbo IBK (05/06) 9 - 5 Falkenbergshallen 88
2017-02-18 13:00 15 KaRo IBF - Örlogsstaden IBK 2 (06) 10 - 14 Kallinge Sporthall
2017-02-19 12:00 15 FBC Drag - Örlogsstaden IBK 1(05) 1 - 18 Allaktivitetshuset, Rockneby
2017-02-19 14:00 15 FBC Kalmarsund Ungdom (05) - CL98IC 1 (05) 6 - 3 Torslundahallen
Omgång 16
2017-03-04 11:30 16 Örlogsstaden IBK 2 (06) - CL98IC 2 (06) 7 - 8 Rödeby Sporthall
2017-03-04 14:00 16 Gantesbo IBK (05/06) - FBC Drag 5 - 0 Emmaboda Sporthall
2017-03-05 11:00 16 Örlogsstaden IBK 1(05) - FBC Kalmarsund Ungdom (05) 7 - 13 Vedeby Sporthall A
Omgång 17
2017-03-11 12:30 17 CL98IC 2 (06) - CL98IC 1 (05) 11 - 12 Falkenbergshallen 96
2017-03-12 12:00 17 FBC Drag - FBC Kalmarsund Ungdom (05) 2 - 10 Allaktivitetshuset, Rockneby
2017-03-12 14:00 17 KaRo IBF - Örlogsstaden IBK 1(05) 4 - 13 Kallinge Sporthall
Omgång 18
2017-03-18 12:00 18 Gantesbo IBK (05/06) - KaRo IBF 4 - 4 Emmaboda Sporthall 200
2017-03-19 11:00 18 Örlogsstaden IBK 1(05) - CL98IC 2 (06) 4 - 10 Vedeby Sporthall A
2017-03-19 13:30 18 CL98IC 1 (05) - FBC Drag 8 - 2 Falkenbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis