Spelprogram - FPC Pojkar 11 grupp A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK Mathias Rehnström m.rehnstrom@outlook.com 0702603974 Blå, Blå, Blå
CL98IC 1 Blå Sofia Johansson fia_johan@hotmail.com 0736440936 Blå, Blå, Blå
FBC Kalmarsund Ungdom Håkan Engström hakan.engstrom@me.com 0768969105 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Lerum Röd, Röd, Vit
IBK Lockerud Mariestad 2 Vit Fredrik Olsson fred2008@live.se Röd, Röd, Röd
IBK Vöikers 1 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Olofströms IBK 1 Christofer Mattsson christofer.mattsson@oktv.se 0709-54 88 44 vit, svart, vit
S/W 2010
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-04-08 08:00 1 FBC Kalmarsund Ungdom - S/W 2010 5 - 1 Ebba Bladh, Paul Arnebert Arenan - Jönköpings Idrottshus
2017-04-08 08:00 1 CL98IC 1 Blå - Olofströms IBK 1 2 - 8 Jesper Abrahamsson, Håkan Abrahamsson Attarpsskolans Sporthall A-hall
2017-04-08 08:00 1 FBC Lerum - IBK Vöikers 1 2 - 6 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Attarpsskolans Sporthall B-hall 25
2017-04-08 08:00 1 Bankeryds Skid o MK - IBK Lockerud Mariestad 2 Vit 8 - 1 Wilma Einarsson, Alicia Almberg Kålgårdshallen
Omgång 2
2017-04-08 13:00 2 Olofströms IBK 1 - FBC Kalmarsund Ungdom 2 - 2 Wilma Einarsson, Alicia Almberg Jönköpings Idrottshus C-hall
2017-04-08 13:00 2 IBK Vöikers 1 - S/W 2010 15 - 2 Malin Gelin, Claes Waernholm Jönköpings Idrottshus D-hall
2017-04-08 13:00 2 IBK Lockerud Mariestad 2 Vit - CL98IC 1 Blå 2 - 6 Jonny Nilsson, Jesper Rygert Arenan - Jönköpings Idrottshus
2017-04-08 13:00 2 Bankeryds Skid o MK - FBC Lerum 10 - 1 Jesper Abrahamsson, Håkan Abrahamsson Kålgårdshallen
Omgång 3
2017-04-08 17:00 3 FBC Kalmarsund Ungdom - IBK Vöikers 1 0 - 3 Leffe Henryson, Rolf Vatvedt Attarpsskolans Sporthall A-hall
2017-04-08 17:00 3 Olofströms IBK 1 - IBK Lockerud Mariestad 2 Vit 5 - 1 Jesper Abrahamsson, Håkan Abrahamsson Jönköpings Idrottshus B-hall
2017-04-08 17:00 3 S/W 2010 - Bankeryds Skid o MK 1 - 7 Magnus Widlund, Therese Lindquist Attarpsskolans Sporthall B-hall
2017-04-08 17:00 3 CL98IC 1 Blå - FBC Lerum 6 - 3 Oskar Kedmalm, Albin Idensjö Kålgårdshallen
Omgång 4
2017-04-09 08:40 4 IBK Lockerud Mariestad 2 Vit - FBC Kalmarsund Ungdom 1 - 2 Josef Bard, Nicklas Bard Attarpsskolans Sporthall A-hall
2017-04-09 08:40 4 Bankeryds Skid o MK - IBK Vöikers 1 4 - 2 Claes Waernholm, Malin Gelin Jönköpings Idrottshus B-hall
2017-04-09 08:40 4 FBC Lerum - Olofströms IBK 1 2 - 13 Jesper Abrahamsson, Håkan Abrahamsson Attarpsskolans Sporthall B-hall
2017-04-09 08:40 4 CL98IC 1 Blå - S/W 2010 5 - 1 Alicia Almberg, Wilma Einarsson Kålgårdshallen
Omgång 5
2017-04-09 11:20 5 FBC Kalmarsund Ungdom - Bankeryds Skid o MK 2 - 4 Leffe Henryson, Rolf Vatvedt Attarpsskolans Sporthall A-hall
2017-04-09 11:20 5 IBK Lockerud Mariestad 2 Vit - FBC Lerum 2 - 6 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Attarpsskolans Sporthall B-hall
2017-04-09 11:20 5 IBK Vöikers 1 - CL98IC 1 Blå 6 - 2 Kjell Persson, Hani Mousaviyan-Utter Kålgårdshallen
2017-04-09 11:20 5 Olofströms IBK 1 - S/W 2010 8 - 1 Oskar Kedmalm, Albin Idensjö Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 6
2017-04-09 14:00 6 FBC Lerum - FBC Kalmarsund Ungdom 2 - 7 Oskar Kedmalm, Albin Idensjö Jönköpings Idrottshus B-hall
2017-04-09 14:00 6 CL98IC 1 Blå - Bankeryds Skid o MK 1 - 2 Kjell Persson, Hani Mousaviyan-Utter Attarpsskolans Sporthall A-hall
2017-04-09 14:00 6 S/W 2010 - IBK Lockerud Mariestad 2 Vit 3 - 10 Malou Hallström, Pelle Hallström Attarpsskolans Sporthall B-hall
2017-04-09 14:00 6 Olofströms IBK 1 - IBK Vöikers 1 2 - 3 Ebba Bladh, Paul Arnebert Kålgårdshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis