Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Svår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF (B) Tomas Jörneblad tomas.jorneblad@bredband.net 070-5091890 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge Orange, Svart, Svart
Huddinge IK (A) Minna Vendel Auinger minna.vendel-auinger@huddinge.se Röd
Ingarö IF (A) Svart, Svart, Svart
Nynäshamns IBK Annika Olsson annika-h-olsson@telia.com 0733-942591 Blå, Blå, Vit
Salems IF Cecilia Wadell cecilia.wadell2007@gmail.com 0702531422 Lila/Svart/Vit
Sköndals IK Stefan Sudra sudra.sudra@gmail.com 0703974071 Blå/Blå/Blå
Tungelsta IF Jesper Tornborg jesper.tornborg@zeiss.com Orange, Svart, Svart
Vendelsö IK Tommy Norrgård tommy.norrgard@telia.com 070-2424211 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF (B) Anders Olson innebandy@varmdoif.se 0708779988 Blå, Blå, Blå
Västerhaninge IBK Maria Forsberg maria.forsberg.75@gmail.com 0704931718 Blå/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-09-30 10:15 1 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (B) Johan Ståhl, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2017-09-30 12:00 1 Vendelsö IK - Tungelsta IF Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Vendelsömalmshallen
2017-09-30 13:00 1 Ingarö IF (A) - Västerhaninge IBK Can Asal, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2017-10-01 10:00 1 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge Gustav Frank, Sadjad Nima Kvarnbergshallen
2017-10-01 12:00 1 Sköndals IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Ida Sandberg, Manne Jahnsson Sköndalshallen
Omgång 2
2017-10-07 10:15 2 FBI Tullinge - Ingarö IF (A) Gustav Frank, Marco Svenström Tullingehallen
2017-10-07 12:00 2 Västerhaninge IBK - Sköndals IK Björn Landin, Roland Nester Söderbymalmskolan
2017-10-07 14:30 2 Tungelsta IF - Huddinge IK (A) Daniel Enkulla, Svedje Ohlson Tungelsta Sporthall
2017-10-08 14:00 2 Bele Barkarby IF IBF (B) - Salems IF Hussein Tourabi, Totte Hallgren Björkebyhallen
2017-10-08 15:15 2 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK Noah Hulin, Can Asal Värmdö sporthall
Omgång 3
2017-10-12 18:00 3 Sköndals IK - FBI Tullinge Madelene Westerberg, Theodore Hurtig Sköndalshallen
2017-10-14 09:45 3 Salems IF - Västerhaninge IBK Sezgin Youmer, Johan Ståhl Skogsängshallen
2017-10-14 12:00 3 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK Shabbir Ahmed, Johan Hessing Vendelsömalmshallen
2017-11-10 19:00 3 Ingarö IF (A) - Tungelsta IF Johan Ståhl, Jonas Robertson Ingarö Sporthall
2017-11-14 19:00 3 Huddinge IK (A) - Värmdö IF (B) Ida Sandberg, Rebecka Edin Skogåshallen
Omgång 4
2017-10-21 09:15 4 Västerhaninge IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Sam Robertsson, Oscar Olsson Berglund Söderbymalmskolan
2017-10-21 11:45 4 Nynäshamns IBK - Huddinge IK (A) Arne Brovig, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2017-10-21 14:15 4 FBI Tullinge - Salems IF My Källström Lyly, Heimo Lyly Tullingehallen
2017-10-22 09:15 4 Värmdö IF (B) - Ingarö IF (A) Milton Scholder, Noah Pettersson-Fors Värmdö sporthall
2017-11-13 19:10 4 Tungelsta IF - Sköndals IK Johan Ståhl, Jonas Robertson Tungelsta Sporthall
Omgång 5
2017-10-28 10:00 5 Salems IF - Tungelsta IF Tommy Egman, Tuva Egman Skogsängshallen
2017-10-28 10:00 5 Huddinge IK (A) - Vendelsö IK Torbjörn Lundin, Hilda Lundin Kvarnbergshallen
2017-10-29 12:00 5 Sköndals IK - Värmdö IF (B) Gustaf Reimer, William Rennerfelt Sköndalshallen
2017-10-29 12:00 5 Bele Barkarby IF IBF (B) - FBI Tullinge Vilgot Widlöf, Max Ekstedt Björkebyhallen
2017-11-19 14:30 5 Ingarö IF (A) - Nynäshamns IBK Leif Karlsson, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
Omgång 6
2017-11-11 10:00 6 FBI Tullinge - Västerhaninge IBK Sadjad Nima, Sezgin Youmer Tullingehallen
2017-11-11 11:00 6 Vendelsö IK - Ingarö IF (A) Anton Forsell, Johnny Andersson Vendelsömalmshallen
2017-11-11 11:00 6 Nynäshamns IBK - Sköndals IK Arne Brovig, Adrian Hiram Kvarnängshallen
2017-11-11 12:30 6 Tungelsta IF - Bele Barkarby IF IBF (B) Kenneth Johansson, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2017-11-12 10:15 6 Värmdö IF (B) - Salems IF Noah Hulin, William Zetterquist Värmdö sporthall
Omgång 7
2017-11-18 10:00 7 Salems IF - Nynäshamns IBK Sezgin Youmer, Marco Svenström Skogsängshallen
2017-11-18 11:00 7 Ingarö IF (A) - Huddinge IK (A) Kevin Helly, Daniel Wiberg Ingarö Sporthall
2017-11-18 15:00 7 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF Sezgin Youmer, Kenneth Johansson Ribby Sporthall
2017-11-19 10:00 7 Bele Barkarby IF IBF (B) - Värmdö IF (B) Martin Hjelmberg, Fredrik Berglund Sonesson Björkebyhallen
2017-11-19 13:00 7 Sköndals IK - Vendelsö IK Gustaf Reimer, Adam Milestad Sköndalshallen
Omgång 8
2017-11-25 12:15 8 Nynäshamns IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Arne Brovig, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2017-11-25 12:30 8 Tungelsta IF - FBI Tullinge Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2017-11-25 14:00 8 Vendelsö IK - Salems IF Christian Berger, Nicholas Lindgren Vendelsömalmshallen
2017-11-26 17:30 8 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Jouni Kekkonen, Jonas Jatko Värmdö sporthall
2017-12-12 19:30 8 Huddinge IK (A) - Sköndals IK Johan Ståhl, Hampus Viking Skogåshallen
Omgång 9
2017-12-02 11:30 9 Sköndals IK - Ingarö IF (A) Jonathan Wallén Brobäck, Simon Holm Schlemowitz Farstahallen 3
2017-12-02 13:00 9 Salems IF - Huddinge IK (A) Sezgin Youmer, Mats Andersson Skogsängshallen
2017-12-02 13:00 9 FBI Tullinge - Värmdö IF (B) Jonas Robertson, Eskil Simonsen Tullingehallen
2017-12-02 16:00 9 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK Leif Karlsson, Kenneth Johansson Ribby Sporthall
2017-12-03 10:00 9 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vendelsö IK Niklas Van Lienden, William Wetterud Björkebyhallen
Omgång 10
2017-12-09 09:00 10 Vendelsö IK - Västerhaninge IBK Håkan Augustsson, Sezgin Youmer Vendelsömalmshallen
2017-12-09 10:00 10 Ingarö IF (A) - Salems IF Milton Scholder, Noah Pettersson-Fors Ingarö Sporthall
2017-12-09 10:00 10 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Adrian Hiram, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2017-12-09 13:15 10 Huddinge IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Sezgin Youmer, Filippa Agnekil Kvarnbergshallen
2017-12-09 15:15 10 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF Johan Ståhl, Shabbir Ahmed Värmdö sporthall
Omgång 11
2017-12-16 09:45 11 Salems IF - Sköndals IK Osama Abaied, Magnus Berg Skogsängshallen
2017-12-16 13:30 11 FBI Tullinge - Vendelsö IK Heimo Lyly, Gustav Frank Tullingehallen
2017-12-16 15:00 11 Västerhaninge IBK - Huddinge IK (A) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Ribby Sporthall
2017-12-16 15:15 11 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK Gabriel Nääs, Sezgin Youmer Tungelsta Sporthall
2017-12-17 13:00 11 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ingarö IF (A) Charlie Bohlin, Daniel Bäckner Björkebyhallen
Omgång 12
2017-12-04 19:10 12 Tungelsta IF - Vendelsö IK Håkan Taxén, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
2018-01-07 17:15 12 Bele Barkarby IF IBF (B) - Sköndals IK Max Ekstedt, Totte Hallgren Viksjö Sporthall
2018-01-15 18:00 12 Västerhaninge IBK - Ingarö IF (A) Imtiaz Karim, Arne Brovig Söderbymalmskolan
2018-02-02 19:15 12 FBI Tullinge - Huddinge IK (A) Sezgin Youmer, Gustav Frank Tullingehallen
2018-03-23 18:00 12 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK Kevin Helly, Leif Karlsson Värmdö sporthall
Omgång 13
2018-01-13 09:30 13 Salems IF - Bele Barkarby IF IBF (B) Tommy Egman, Tuva Egman Skogsängshallen
2018-01-13 10:00 13 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge Kevin Helly, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-01-13 11:00 13 Vendelsö IK - Värmdö IF (B) Nicholas Lindgren, Johan Engvall Vendelsömalmshallen
2018-01-14 10:00 13 Huddinge IK (A) - Tungelsta IF Sam Robertsson, Hampus Viking Kvarnbergshallen
2018-01-14 11:00 13 Sköndals IK - Västerhaninge IBK Leo Odell/Johansson, Magnus Berg Sköndalshallen
Omgång 14
2018-01-20 12:00 14 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK Anton Forsell, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2018-01-20 12:30 14 FBI Tullinge - Sköndals IK Shabbir Ahmed, Johan Hessing Tullingehallen
2018-01-20 16:00 14 Västerhaninge IBK - Salems IF Elias Gyllstedt, Nicholas Lindgren Ribby Sporthall
2018-01-21 14:45 14 Tungelsta IF - Ingarö IF (A) Nicholas Lindgren, Sezgin Youmer Tungelsta Sporthall
2018-01-21 15:00 14 Värmdö IF (B) - Huddinge IK (A) William Zetterquist, Noah Hulin Värmdö sporthall
Omgång 15
2018-01-27 11:00 15 Ingarö IF (A) - Värmdö IF (B) Henry Niss Lager, Edvin Leijon Ingarö Sporthall
2018-01-28 11:00 15 Bele Barkarby IF IBF (B) - Västerhaninge IBK William Wetterud, Thomas Gjutarenäfve Björkebyhallen
2018-01-28 13:00 15 Huddinge IK (A) - Nynäshamns IBK Alva Forsberg, Rebecka Eriksson Kvarnbergshallen
2018-01-28 16:00 15 Sköndals IK - Tungelsta IF Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Sköndalshallen
2018-01-28 18:30 15 Salems IF - FBI Tullinge Marco Svenström, Mats Andersson Skogsängshallen
Omgång 16
2018-02-03 12:00 16 Nynäshamns IBK - Ingarö IF (A) Patrik Arvinder, Bjarne Hekkelstrand Kvarnängshallen
2018-02-03 12:15 16 FBI Tullinge - Bele Barkarby IF IBF (B) Tommy Egman, Tuva Egman Tullingehallen
2018-02-03 13:30 16 Tungelsta IF - Salems IF Kenneth Johansson, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
2018-02-03 17:00 16 Vendelsö IK - Huddinge IK (A) Kent Kastell, Christian Hamnström Vendelsömalmshallen
2018-02-04 13:15 16 Värmdö IF (B) - Sköndals IK Osama Abaied, Sezgin Youmer Värmdö sporthall
Omgång 17
2018-02-10 09:30 17 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge Marko Maikkunen, Aarre Hietanen Söderbymalmskolan
2018-02-10 11:00 17 Salems IF - Värmdö IF (B) Kent Budell, Mats Andersson Skogsängshallen
2018-02-10 11:00 17 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK Lucas Werelius, Can Asal Ingarö Sporthall
2018-02-11 12:00 17 Bele Barkarby IF IBF (B) - Tungelsta IF Totte Hallgren, Charlie Bohlin Björkebyhallen
2018-02-11 12:15 17 Sköndals IK - Nynäshamns IBK Ida Sandberg, Linnea Westerlund Sköndalshallen
Omgång 18
2018-02-17 12:30 18 Nynäshamns IBK - Salems IF Kenneth Johansson, Johan Ståhl Kvarnängshallen
2018-02-17 14:00 18 Vendelsö IK - Sköndals IK Niclas Woxmark, Anton Forsell Vendelsömalmshallen
2018-02-17 15:15 18 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Ola Bigestans, Robin Vall Tungelsta Sporthall
2018-02-18 10:00 18 Huddinge IK (A) - Ingarö IF (A) Adam Milestad, William Rennerfelt Kvarnbergshallen
2018-02-18 11:30 18 Värmdö IF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
Omgång 19
2018-03-10 09:00 19 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (B) Karl-Johan Leijon, Thomas Gjutarenäfve Söderbymalmskolan
2018-03-10 12:15 19 Salems IF - Vendelsö IK Johan Hessing, Shabbir Ahmed Skogsängshallen
2018-03-11 13:00 19 Sköndals IK - Huddinge IK (A) Nicholas Lindgren, Johannes Sandberg Sköndalshallen
2018-03-11 13:00 19 Bele Barkarby IF IBF (B) - Nynäshamns IBK William Wetterud, Niklas Van Lienden Björkebyhallen
2018-03-11 18:45 19 FBI Tullinge - Tungelsta IF Leif Karlsson, Gustav Frank Tullingehallen
Omgång 20
2018-03-17 10:00 20 Huddinge IK (A) - Salems IF Isak Sjöblom, Mats Andersson Kvarnbergshallen
2018-03-17 11:00 20 Ingarö IF (A) - Sköndals IK Kevin Helly, Aldin Imamovic Ingarö Sporthall
2018-03-17 12:00 20 Vendelsö IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Daniel Enkulla, Joacim Hansson Vendelsömalmshallen
2018-03-17 12:30 20 Nynäshamns IBK - Västerhaninge IBK Adrian Hiram, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2018-03-18 15:15 20 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge Didrik Axen, Wilmer Axén Värmdö sporthall
Omgång 21
2018-03-24 12:00 21 FBI Tullinge - Nynäshamns IBK Leif Karlsson, Christian Berger Tullingehallen
2018-03-24 13:15 21 Salems IF - Ingarö IF (A) Hussein Tourabi, Jonas Holm Skogsängshallen
2018-03-24 16:00 21 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Leif Karlsson, Sezgin Youmer Ribby Sporthall
2018-03-25 10:00 21 Bele Barkarby IF IBF (B) - Huddinge IK (A) Ricky Bagge, Charlie Bohlin Björkebyhallen
2018-03-25 15:00 21 Tungelsta IF - Värmdö IF (B) Johnny Andersson, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
Omgång 22
2018-02-06 19:30 22 Huddinge IK (A) - Västerhaninge IBK Mats Andersson, Osama Abaied Skogåshallen
2018-03-22 18:00 22 Sköndals IK - Salems IF Johan Ståhl, Johannes Sandberg Sköndalshallen
2018-04-07 09:15 22 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF Nicholas Lindgren, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2018-04-07 10:00 22 Vendelsö IK - FBI Tullinge Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Vendelsömalmshallen
2018-04-07 13:00 22 Ingarö IF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Erik Nyman, Leif Karlsson Ingarö Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis