Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Danderyds SK IBF Blå, Vit, Vita
Enebybergs IF Kristina Trossmo k.trossmo@gmail.com 0736960887 Lila, Vit, Lila
Grimsta AIK (B) Emma Johansson emma@cadputer.se 073-975 71 17 Röd/Röd/Vit
IK Frej TäbyIBK Gul, Svart, Gul
Sigtuna IF IBK (B) Blå, Blå, Blå
Silverdals IF (C) Anna Karin Jelinek Annakarin@jelinek.se 0705375131 Vit, Vit, Vit
Sundbybergs IK Grön, Vit, Grön
Täby FC (A) Susanna Olofsson mammasanna@gmail.com Vit, Vit, Vit
Vaxholms IBF Johan Rilegård Johan.rilegard@gmail.com 070-7944095 Svart/Svart/Svart
Åkersberga IBF (B) Joakim Persson jocke@t-lab.se 0709812630 Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Sundbybergs IK - Täby FC (A)
2017-09-30 13:00 1 Grimsta AIK (B) - Silverdals IF (C) Väsby skolan
2017-10-01 14:15 1 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (B) Mörbyhallen
2017-10-01 18:15 1 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Danderyds Gymnasium
2017-11-18 15:30 1 IK Frej TäbyIBK - Sigtuna IF IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
Omgång 2
2 Silverdals IF (C) - Sundbybergs IK
2017-10-07 11:00 2 Täby FC (A) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2017-10-07 14:30 2 Vaxholms IBF - Danderyds SK IBF Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-08 11:15 2 Åkersberga IBF (B) - IK Frej TäbyIBK Åkersberga Sporthall A
2017-10-08 12:00 2 Sigtuna IF IBK (B) - Grimsta AIK (B) Prästängshallen
Omgång 3
3 Sundbybergs IK - Sigtuna IF IBK (B)
2017-10-21 09:30 3 Grimsta AIK (B) - IK Frej TäbyIBK Väsby skolan
2017-10-21 13:30 3 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-22 12:15 3 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Mörbyhallen
2017-10-22 16:15 3 Enebybergs IF - Silverdals IF (C) Danderyds Gymnasium
Omgång 4
4 IK Frej TäbyIBK - Sundbybergs IK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-28 09:00 4 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2017-10-28 10:15 4 Åkersberga IBF (B) - Grimsta AIK (B) Åkersberga Sporthall A
2017-10-29 12:00 4 Sigtuna IF IBK (B) - Enebybergs IF Prästängshallen
2017-11-05 17:45 4 Silverdals IF (C) - Danderyds SK IBF Silverdalshallen
Omgång 5
2017-11-11 10:00 5 Sundbybergs IK - Grimsta AIK (B) Brotorpshallen
2017-11-11 14:30 5 Vaxholms IBF - Silverdals IF (C) Innebandyhallen Vaxholm
2017-11-11 15:00 5 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2017-11-12 12:15 5 Danderyds SK IBF - Sigtuna IF IBK (B) Mörbyhallen
2017-11-12 17:15 5 Enebybergs IF - IK Frej TäbyIBK Danderyds Gymnasium
Omgång 6
2017-11-25 09:00 6 IK Frej TäbyIBK - Danderyds SK IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-11-25 11:00 6 Grimsta AIK (B) - Enebybergs IF Väsby skolan
2017-11-26 09:15 6 Åkersberga IBF (B) - Sundbybergs IK Åkersberga Sporthall A
2017-11-26 10:00 6 Sigtuna IF IBK (B) - Vaxholms IBF Prästängshallen
2017-11-26 10:30 6 Silverdals IF (C) - Täby FC (A) Silverdalshallen
Omgång 7
2017-12-02 12:00 7 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK (B) Skarpängskolan B
2017-12-03 09:15 7 Silverdals IF (C) - Åkersberga IBF (B) Silverdalshallen
2017-12-03 12:15 7 Danderyds SK IBF - Grimsta AIK (B) Mörbyhallen
2017-12-03 12:30 7 Vaxholms IBF - IK Frej TäbyIBK Innebandyhallen Vaxholm
2017-12-03 17:30 7 Enebybergs IF - Sundbybergs IK Danderyds Gymnasium
Omgång 8
2017-12-09 09:00 8 Sundbybergs IK - Danderyds SK IBF Brotorpshallen
2017-12-09 10:00 8 IK Frej TäbyIBK - Täby FC (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-12-09 11:00 8 Grimsta AIK (B) - Vaxholms IBF Väsby skolan
2017-12-10 10:00 8 Sigtuna IF IBK (B) - Silverdals IF (C) Prästängshallen
2017-12-10 16:00 8 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Hackstahallen
Omgång 9
2018-01-13 11:00 9 Täby FC (A) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan B
2018-01-14 10:15 9 Silverdals IF (C) - IK Frej TäbyIBK Silverdalshallen
2018-01-14 11:00 9 Sigtuna IF IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Prästängshallen
2018-01-14 13:30 9 Vaxholms IBF - Sundbybergs IK Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-27 11:00 9 Danderyds SK IBF - Enebybergs IF Mörbyhallen
Omgång 10
2018-01-20 11:00 10 Silverdals IF (C) - Grimsta AIK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-20 15:30 10 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-21 09:00 10 Täby FC (A) - Sundbybergs IK Skarpängskolan B
2018-01-21 10:00 10 Sigtuna IF IBK (B) - IK Frej TäbyIBK Prästängshallen
2018-01-21 14:00 10 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK IBF Hackstahallen
Omgång 11
2018-01-27 09:15 11 IK Frej TäbyIBK - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-01-27 09:30 11 Sundbybergs IK - Silverdals IF (C) Brotorpshallen
2018-01-28 13:00 11 Grimsta AIK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Väsby skolan
2018-01-28 13:15 11 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF Mörbyhallen
2018-01-28 16:15 11 Enebybergs IF - Täby FC (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 12
2018-02-10 09:00 12 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2018-02-10 13:00 12 IK Frej TäbyIBK - Grimsta AIK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-02-11 08:30 12 Silverdals IF (C) - Enebybergs IF Silverdalshallen
2018-02-11 09:00 12 Sigtuna IF IBK (B) - Sundbybergs IK Prästängshallen
2018-02-11 13:00 12 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF Hackstahallen
Omgång 13
2018-02-17 10:00 13 Sundbybergs IK - IK Frej TäbyIBK Brotorpshallen
2018-02-17 10:50 13 Danderyds SK IBF - Silverdals IF (C) Mörbyhallen
2018-02-18 12:00 13 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2018-02-18 13:30 13 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
2018-02-18 16:15 13 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 14
2017-12-17 12:00 14 IK Frej TäbyIBK - Enebybergs IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-02-03 13:15 14 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2018-02-04 11:00 14 Sigtuna IF IBK (B) - Danderyds SK IBF Prästängshallen
2018-02-04 12:00 14 Grimsta AIK (B) - Sundbybergs IK Väsby skolan
2018-02-04 13:15 14 Silverdals IF (C) - Vaxholms IBF Silverdalshallen
Omgång 15
2018-03-10 13:00 15 Täby FC (A) - Silverdals IF (C) Skarpängskolan B
2018-03-10 13:30 15 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-03-10 16:00 15 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (B) Brotorpshallen
2018-03-11 12:15 15 Danderyds SK IBF - IK Frej TäbyIBK Mörbyhallen
2018-03-11 16:15 15 Enebybergs IF - Grimsta AIK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 16
2018-03-17 09:00 16 Grimsta AIK (B) - Danderyds SK IBF Väsby skolan
2018-03-17 11:00 16 Sundbybergs IK - Enebybergs IF Brotorpshallen
2018-03-17 11:00 16 IK Frej TäbyIBK - Vaxholms IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-03-17 15:00 16 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF (C) Åkersberga Sporthall A
2018-03-18 12:00 16 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (A) Prästängshallen
Omgång 17
2018-03-24 14:00 17 Täby FC (A) - IK Frej TäbyIBK Skarpängskolan B
2018-03-24 15:30 17 Vaxholms IBF - Grimsta AIK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-03-25 12:15 17 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (B) Mörbyhallen
2018-03-25 12:30 17 Silverdals IF (C) - Sigtuna IF IBK (B) Silverdalshallen
2018-03-25 15:15 17 Danderyds SK IBF - Sundbybergs IK Mörbyhallen
Omgång 18
2018-04-07 09:00 18 Sundbybergs IK - Vaxholms IBF Brotorpshallen
2018-04-07 11:00 18 Grimsta AIK (B) - Täby FC (A) Väsby skolan
2018-04-07 11:00 18 IK Frej TäbyIBK - Silverdals IF (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-04-07 11:15 18 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2018-04-08 16:15 18 Enebybergs IF - Danderyds SK IBF Danderyds Gymnasium

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis