Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Grimsta AIK (C) Röd, Röd, Vit+Röd
Huddinge IBS Röd, Röd, Vita
Ingarö IF Roger Ghiselli roger.ghiselli@regeringskansliet.se 0709496864 Svart/svart/svart
Salems IF Christoffer Nilsson stoffe_n83@hotmail.com Lila/Vit/Vit
Sköndals IK Fatima Andic fatima_andic@hotmail.com 0707453441 Blå/Blå/Blå
Tyresö Trollbäcken IBK Max Streng max_streng@hotmail.com 0761308945 svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK Blå, Blå, Blå
Älta IF Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF (A) Ann Gebeyehu Jansson ann.gebeyehu27@gmail.com 0706160921 Blå/blå/blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-09-30 12:00 1 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Tuva Egman, Tommy Egman Sätrahallen
2017-09-30 13:00 1 Vendelsö IK - Salems IF Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Vendelsömalmshallen
2017-10-22 14:00 1 Älta IF - Ingarö IF Didrik Axen, Christian Berger Stavsborgshallen
2017-12-03 16:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK - Grimsta AIK (C) Sezgin Youmer, Leif Karlsson Strandhallen - Tyresö
Omgång 2
2017-10-07 13:30 2 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (A) Gustav Levin, Petra Dynesius Tomtbergahallen
2017-10-07 14:30 2 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK Kim Svedberg, Alexander Rajala Skogsängshallen
2017-10-07 16:15 2 Grimsta AIK (C) - Älta IF Sebastian Johansson, Bjarne Hekkelstrand Väsby skolan
2017-10-08 11:00 2 Sköndals IK - Vendelsö IK Jonas Robertson, Petra Dynesius Sköndalshallen
Omgång 3
2017-10-14 11:00 3 Vendelsö IK - Huddinge IBS Heimo Lyly, My Källström Lyly Vendelsömalmshallen
2017-10-14 12:15 3 Sköndals IK - Salems IF Martin Claësson, Viking Claësson Farstahallen 3
2017-10-14 14:30 3 Älvsjö AIK IBF (A) - Ingarö IF Svedje Ohlson, Rebecka Edin Sätrahallen
2017-10-29 18:00 3 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Isak Sjöblom, Christian Berger Stavsborgshallen
Omgång 4
2017-10-28 10:00 4 Ingarö IF - Vendelsö IK William Zetterquist, Noah Hulin Ingarö Sporthall
2017-10-28 16:15 4 Salems IF - Älta IF Fredrik Berglund Sonesson, Mikael Wiklund Skogsängshallen
2017-10-29 13:00 4 Huddinge IBS - Sköndals IK Patrik Arvinder, Rebecka Edin Tomtbergahallen
2017-10-29 17:45 4 Grimsta AIK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) William Grafström, Sezgin Youmer Väsby skolan
Omgång 5
2017-11-11 10:30 5 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Leo Odell/Johansson, William Rennerfelt Sätrahallen
2017-11-11 13:00 5 Vendelsö IK - Grimsta AIK (C) Isak Sjöblom, Erik Adolfsson Vendelsömalmshallen
2017-11-12 11:00 5 Sköndals IK - Ingarö IF Daniel Kölborn, Jonathan Wallén Brobäck Sköndalshallen
2017-11-12 12:00 5 Huddinge IBS - Salems IF Linnea Westerlund, Ida Sandberg Tomtbergahallen
Omgång 6
2017-11-18 12:00 6 Ingarö IF - Huddinge IBS William Zetterquist, Noah Hulin Ingarö Sporthall
2017-11-18 15:00 6 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2017-11-19 14:00 6 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (A) Marcus Ljungberg, Christian Berger Stavsborgshallen
2017-11-19 16:15 6 Grimsta AIK (C) - Sköndals IK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Väsby skolan
Omgång 7
2017-11-26 11:00 7 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK Kevin Helly, Theodore Hurtig Sköndalshallen
2017-12-02 11:00 7 Ingarö IF - Salems IF Didrik Axen, Wilmer Axén Ingarö Sporthall
2017-12-02 12:00 7 Vendelsö IK - Älta IF Tomas Jansson, Robin Jansson Vendelsömalmshallen
2017-12-02 16:15 7 Huddinge IBS - Grimsta AIK (C) Svedje Ohlson, Samuel Oreland Tomtbergahallen
Omgång 8
2017-12-09 17:00 8 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2017-12-10 11:00 8 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS Mats Andersson, Theodore Hurtig Strandhallen - Tyresö
2017-12-10 12:00 8 Älta IF - Sköndals IK Patrik Andersén, Wilmer Axén Stavsborgshallen
2017-12-10 12:00 8 Grimsta AIK (C) - Ingarö IF Richard Jonsson, Jan Lingemark Väsby skolan
Omgång 9
2017-12-16 11:15 9 Huddinge IBS - Älta IF Filippa Agnekil, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2017-12-16 11:45 9 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Noah Pettersson-Fors, Milton Scholder Ingarö Sporthall
2017-12-16 12:00 9 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (A) Nicholas Lindgren, Christian Berger Vendelsömalmshallen
2017-12-17 12:30 9 Grimsta AIK (C) - Salems IF Fredrik Nensén, Richard Jonsson Väsby skolan
Omgång 10
2018-01-12 18:45 10 Ingarö IF - Älta IF Fredrik Landin, Jimmy Rittervall Ingarö Sporthall
2018-01-13 17:00 10 Salems IF - Vendelsö IK Johan Hessing, Shabbir Ahmed Skogsängshallen
2018-01-13 17:45 10 Grimsta AIK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Daniel Hultberg, Jan Lingemark Väsby skolan
2018-01-14 12:00 10 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (A) Magnus Berg, Leo Odell/Johansson Sköndalshallen
Omgång 11
2018-01-20 10:00 11 Vendelsö IK - Sköndals IK Leif Karlsson, Rebecka Edin Vendelsömalmshallen
2018-01-20 10:00 11 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS Leo Odell/Johansson, Ida Sandberg Sätrahallen
2018-01-21 15:00 11 Älta IF - Grimsta AIK (C) Mats Andersson, Wilmer Axén Stavsborgshallen
2018-02-10 17:45 11 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF Kari Malmros, Fredrik Pålsson Strandhallen - Tyresö
Omgång 12
2018-01-27 13:00 12 Tyresö Trollbäcken IBK - Älta IF Kevin Neemé, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2018-01-27 13:00 12 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (A) Filippa Agnekil, Adam Lindell Ingarö Sporthall
2018-01-27 13:15 12 Huddinge IBS - Vendelsö IK Gustav Frank, Johannes Sandberg Tomtbergahallen
2018-01-27 17:00 12 Salems IF - Sköndals IK Sezgin Youmer, Osama Abaied Skogsängshallen
Omgång 13
2018-02-03 15:00 13 Vendelsö IK - Ingarö IF Johannes Sandberg, Osama Abaied Vendelsömalmshallen
2018-02-04 11:00 13 Älvsjö AIK IBF (A) - Grimsta AIK (C) Ida Sandberg, Rebecka Eriksson Vintervikshallen
2018-02-04 11:00 13 Sköndals IK - Huddinge IBS Andreas Mattsson, Sam Robertsson Sköndalshallen
2018-02-04 15:00 13 Älta IF - Salems IF Felix Fernström, Emil Pagrot Stavsborgshallen
Omgång 14
2018-02-17 12:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Fabian Magnell, Christian Berger Trollbäckshallen
2018-02-17 12:00 14 Ingarö IF - Sköndals IK Patrik Arvinder, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-02-17 14:00 14 Salems IF - Huddinge IBS Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2018-02-17 18:30 14 Grimsta AIK (C) - Vendelsö IK Ken Johansson, Imtiaz Karim Väsby skolan
Omgång 15
2018-02-18 16:00 15 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Leif Karlsson, Johan Ståhl Söderbymalmskolan
2018-03-10 13:00 15 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF Gustaf Reimer, Leo Odell/Johansson Sätrahallen
2018-03-11 12:00 15 Huddinge IBS - Ingarö IF Filippa Agnekil, Jonathan Wallén Brobäck Tomtbergahallen
2018-03-11 14:00 15 Sköndals IK - Grimsta AIK (C) Nicholas Lindgren, Johannes Sandberg Sköndalshallen
Omgång 16
2018-03-17 10:00 16 Tyresö Trollbäcken IBK - Sköndals IK Svedje Ohlson, Oscar Olsson Berglund Strandhallen - Tyresö
2018-03-17 14:30 16 Salems IF - Ingarö IF Tommy Egman, Marko Maikkunen Skogsängshallen
2018-03-18 14:00 16 Grimsta AIK (C) - Huddinge IBS Richard Jonsson, Mats Järnmark Väsby skolan
2018-03-18 15:00 16 Älta IF - Vendelsö IK Jessika Forsberg, Christian Berger Stavsborgshallen
Omgång 17
2018-03-24 10:00 17 Älvsjö AIK IBF (A) - Salems IF Ida Sandberg, Rebecka Edin Sätrahallen
2018-03-24 10:15 17 Ingarö IF - Grimsta AIK (C) Hampus Viking, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-03-24 10:15 17 Sköndals IK - Älta IF Daniel Mårtensson, Ellinor Hellberg Farstahallen 1
2018-03-25 14:00 17 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK Martin Claësson, Viking Claësson Tomtbergahallen
Omgång 18
2018-03-24 14:30 18 Tyresö Trollbäcken IBK - Ingarö IF Isak Sjöblom, Erik Adolfsson Strandhallen - Tyresö
2018-04-07 10:00 18 Salems IF - Grimsta AIK (C) Robert Jäderlund, Sadjad Nima Skogsängshallen
2018-04-07 11:00 18 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK Tommy Egman, Tuva Egman Sätrahallen
2018-04-08 14:00 18 Älta IF - Huddinge IBS Linnea Westerlund, Ida Sandberg Stavsborgshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis