Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Grimsta AIK (C) Röd, Röd, Vit+Röd
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Ingarö IF Roger Ghiselli roger.ghiselli@regeringskansliet.se 0709496864 Svart/svart/svart
Salems IF Tobias Jansson tjansson77@hotmail.com 0760971855 Lila/Vit/Vit
Sköndals IK Fatima Andic fatima_andic@hotmail.com 0707453441 Blå/Blå/Blå
Tyresö Trollbäcken IBK Tom Widegren tom.widegren@gmail.com 0708 / 75 25 84 svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK Therese Sjöberg tessis75@gmail.com 0736422880 Blå/Blå/Blå
Älta IF Per Eleblad per.eleblad@gmail.com 072-207 76 40 Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF (A) Johan Winther johanwinther1@gmail.com +46707945343 Blå/blå/blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-09-30 12:00 1 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Tuva Egman, Tommy Egman Sätrahallen
2017-09-30 13:00 1 Vendelsö IK - Salems IF Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Vendelsömalmshallen
2017-10-22 14:00 1 Älta IF - Ingarö IF Christian Berger, Didrik Axen Stavsborgshallen
2017-12-03 16:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK - Grimsta AIK (C) Sezgin Youmer, Leif Karlsson Strandhallen - Tyresö
Omgång 2
2017-10-07 13:30 2 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (A) Gustav Levin, Petra Dynesius Tomtbergahallen
2017-10-07 14:30 2 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK Kim Svedberg, Alexander Rajala Skogsängshallen
2017-10-07 16:15 2 Grimsta AIK (C) - Älta IF Sebastian Johansson, Bjarne Hekkelstrand Väsby skolan
2017-10-08 11:00 2 Sköndals IK - Vendelsö IK Jonas Robertson, Petra Dynesius Sköndalshallen
Omgång 3
2017-10-14 11:00 3 Vendelsö IK - Huddinge IBS My Källström Lyly, Heimo Lyly Vendelsömalmshallen
2017-10-14 12:15 3 Sköndals IK - Salems IF Viking Claësson, Martin Claësson Farstahallen 3
2017-10-14 14:30 3 Älvsjö AIK IBF (A) - Ingarö IF Rebecka Edin, Svedje Ohlson Sätrahallen
2017-10-29 18:00 3 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Christian Berger, Isak Sjöblom Stavsborgshallen
Omgång 4
2017-10-28 10:00 4 Ingarö IF - Vendelsö IK William Zetterquist, Noah Hulin Ingarö Sporthall
2017-10-28 16:15 4 Salems IF - Älta IF Fredrik Berglund Sonesson, Mikael Wiklund Skogsängshallen
2017-10-29 13:00 4 Huddinge IBS - Sköndals IK Patrik Arvinder, Rebecka Edin Tomtbergahallen
2017-10-29 17:45 4 Grimsta AIK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) William Grafström, Sezgin Youmer Väsby skolan
Omgång 5
2017-11-11 10:30 5 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Leo Odell/Johansson, William Rennerfelt Sätrahallen
2017-11-11 13:00 5 Vendelsö IK - Grimsta AIK (C) Erik Adolfsson, Isak Sjöblom Vendelsömalmshallen
2017-11-12 11:00 5 Sköndals IK - Ingarö IF Jonathan Wallén Brobäck, Daniel Kölborn Sköndalshallen
2017-11-12 12:00 5 Huddinge IBS - Salems IF Linnea Westerlund, Ida Sandberg Tomtbergahallen
Omgång 6
2017-11-18 12:00 6 Ingarö IF - Huddinge IBS William Zetterquist, Noah Hulin Ingarö Sporthall
2017-11-18 15:00 6 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2017-11-19 14:00 6 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (A) Christian Berger, Marcus Ljungberg Stavsborgshallen
2017-11-19 16:15 6 Grimsta AIK (C) - Sköndals IK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Väsby skolan
Omgång 7
2017-11-26 11:00 7 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK Theodore Hurtig, Kevin Helly Sköndalshallen
2017-12-02 11:00 7 Ingarö IF - Salems IF Didrik Axen, Wilmer Axén Ingarö Sporthall
2017-12-02 12:00 7 Vendelsö IK - Älta IF Tomas Jansson, Robin Jansson Vendelsömalmshallen
2017-12-02 16:15 7 Huddinge IBS - Grimsta AIK (C) Samuel Oreland, Svedje Ohlson Tomtbergahallen
Omgång 8
2017-12-09 17:00 8 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2017-12-10 11:00 8 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS Theodore Hurtig, Mats Andersson Strandhallen - Tyresö
2017-12-10 12:00 8 Älta IF - Sköndals IK Patrik Andersén, Wilmer Axén Stavsborgshallen
2017-12-10 12:00 8 Grimsta AIK (C) - Ingarö IF Jan Lingemark, Richard Jonsson Väsby skolan
Omgång 9
2017-12-16 11:15 9 Huddinge IBS - Älta IF Sezgin Youmer, Filippa Agnekil Tomtbergahallen
2017-12-16 11:45 9 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Milton Scholder, Noah Pettersson-Fors Ingarö Sporthall
2017-12-16 12:00 9 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (A) Christian Berger, Nicholas Lindgren Vendelsömalmshallen
2017-12-17 12:30 9 Grimsta AIK (C) - Salems IF Fredrik Nensén, Richard Jonsson Väsby skolan
Omgång 10
2018-01-12 18:45 10 Ingarö IF - Älta IF Fredrik Landin, Jimmy Rittervall Ingarö Sporthall
2018-01-13 17:00 10 Salems IF - Vendelsö IK Shabbir Ahmed, Johan Hessing Skogsängshallen
2018-01-13 17:45 10 Grimsta AIK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Jan Lingemark, Daniel Hultberg Väsby skolan
2018-01-14 12:00 10 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (A) Leo Odell/Johansson, Magnus Berg Sköndalshallen
Omgång 11
2018-01-20 10:00 11 Vendelsö IK - Sköndals IK Leif Karlsson, Rebecka Edin Vendelsömalmshallen
2018-01-20 10:00 11 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS Leo Odell/Johansson, Ida Sandberg Sätrahallen
2018-01-21 15:00 11 Älta IF - Grimsta AIK (C) Wilmer Axén, Mats Andersson Stavsborgshallen
2018-02-10 17:45 11 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF Fredrik Pålsson, Kari Malmros Strandhallen - Tyresö
Omgång 12
2018-01-27 13:00 12 Tyresö Trollbäcken IBK - Älta IF Kevin Neemé, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2018-01-27 13:00 12 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (A) Filippa Agnekil, Adam Lindell Ingarö Sporthall
2018-01-27 13:15 12 Huddinge IBS - Vendelsö IK Gustav Frank, Johannes Sandberg Tomtbergahallen
2018-01-27 17:00 12 Salems IF - Sköndals IK Sezgin Youmer, Osama Abaied Skogsängshallen
Omgång 13
2018-02-03 15:00 13 Vendelsö IK - Ingarö IF Johannes Sandberg, Osama Abaied Vendelsömalmshallen
2018-02-04 11:00 13 Älvsjö AIK IBF (A) - Grimsta AIK (C) Ida Sandberg, Rebecka Eriksson Vintervikshallen
2018-02-04 11:00 13 Sköndals IK - Huddinge IBS Andreas Mattsson, Sam Robertsson Sköndalshallen
2018-02-04 15:00 13 Älta IF - Salems IF Felix Fernström, Emil Pagrot Stavsborgshallen
Omgång 14
2018-02-17 12:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Christian Berger, Fabian Magnell Trollbäckshallen
2018-02-17 12:00 14 Ingarö IF - Sköndals IK Patrik Arvinder, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-02-17 14:00 14 Salems IF - Huddinge IBS My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
2018-02-17 18:30 14 Grimsta AIK (C) - Vendelsö IK Ken Johansson, Imtiaz Karim Väsby skolan
Omgång 15
2018-02-18 16:00 15 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Leif Karlsson, Johan Ståhl Söderbymalmskolan
2018-03-10 13:00 15 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF Leo Odell/Johansson, Gustaf Reimer Sätrahallen
2018-03-11 12:00 15 Huddinge IBS - Ingarö IF Filippa Agnekil, Jonathan Wallén Brobäck Tomtbergahallen
2018-03-11 14:00 15 Sköndals IK - Grimsta AIK (C) Nicholas Lindgren, Johannes Sandberg Sköndalshallen
Omgång 16
2018-03-17 10:00 16 Tyresö Trollbäcken IBK - Sköndals IK Oscar Olsson Berglund, Svedje Ohlson Strandhallen - Tyresö
2018-03-17 14:30 16 Salems IF - Ingarö IF Marko Maikkunen, Tommy Egman Skogsängshallen
2018-03-18 14:00 16 Grimsta AIK (C) - Huddinge IBS Richard Jonsson, Mats Järnmark Väsby skolan
2018-03-18 15:00 16 Älta IF - Vendelsö IK Christian Berger, Jessika Forsberg Stavsborgshallen
Omgång 17
2018-03-24 10:00 17 Älvsjö AIK IBF (A) - Salems IF Ida Sandberg, Rebecka Edin Sätrahallen
2018-03-24 10:15 17 Ingarö IF - Grimsta AIK (C) Lucas Werelius, Hampus Viking Ingarö Sporthall
2018-03-24 10:15 17 Sköndals IK - Älta IF Daniel Mårtensson, Ellinor Hellberg Farstahallen 1
2018-03-25 14:00 17 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK Viking Claësson, Martin Claësson Tomtbergahallen
Omgång 18
2018-03-24 14:30 18 Tyresö Trollbäcken IBK - Ingarö IF Isak Sjöblom, Erik Adolfsson Strandhallen - Tyresö
2018-04-07 10:00 18 Salems IF - Grimsta AIK (C) Robert Jäderlund, Sadjad Nima Skogsängshallen
2018-04-07 11:00 18 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK Tommy Egman, Tuva Egman Sätrahallen
2018-04-08 14:00 18 Älta IF - Huddinge IBS Ida Sandberg, Linnea Westerlund Stavsborgshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis