Spelprogram - Träningsmatcher Pojkar

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Flens IBF Mattias Östman mattias.ostman@hotmail.se Vit, Svart, Vit
IBF Kolmården P 03/04 Michel Liljeberg michel.liljeberg@telia.com 070-376 77 82 Röd/Svart, Svart, Röd/Svart
IFK Gnesta P 03-05 Tony Carlsson nr 603 tonygnesta@spray.se 0734-368 794 Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred P06 Annelie Lundell annelie.lundell@live.se 076-7222143 blå/vit/blå
IK Standard P05/06 Sofia Stark sofiaestark@gmail.com 070-684 91 43 Svart, Svart, Vit
Katrineholms IBF P04 Claes Rosenkvist claes.rosenkvist@telia.com 070-289 21 31 Vit, Svarta, Svart
Katrineholms IBF P05 Carina Bergius carina.bergius@yahoo.se 073-524 27 41 Vit, Svarta, Svart
Katrineholms IBF p06 Vit, Svarta, Svart
Katrineholms IBF PE P01 Ulrika Gustavsson ulrika242@gmail.com 0735-77 24 90 Vit, Svarta, Svart
Ledberg IBF P 03 Fredrik Hemmingberg fredrik.hemmingberg@allt2.se 0733-142075
Mesta IBK 04/05-lag Anders Fröberg k.anders.froberg@gmail.com 070-779 18 40 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Vit P03 Magnus Hultquist magnushultquist@yahoo.se 0706622586 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS P01/02 Leif Eklund leif.eklund@onyxinnebandy.se 070-3996317 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P04 Joakim Aldén jocke.alden@hotmail.com 073-7129061 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P06 Nyköping Sara Ekström ekstroms@yahoo.se 0706004457 Orange, Svart, Svart
Södermanland P16 Tobias Henriksson tobbeh@yahoo.com 0730-776078
Telge SIBK P03b PG Röd, Röd , Vita
Torshälla IBK P00/01 Svart Mathias Axelsson tias.axelsson@spray.se Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK P00/01 Vit Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK P-06 Johan Jonsson johan.jonsson@ek-kyl.se 0733-166777 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK P07 Lennart Kisswani lennart.kisswani@mektig.se 070-237 09 39 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Pj-F Johan Onestam johan.onestam@telia.com 076-115 2311 SVART, SVART, SVART
Älvsjö AIK IBF P04 Ann Gebeyehu Jansson ann.gebeyehu27@gmail.com 0706160921 Blå, Blå, Blå
Östergötland P 16 Jonas Jacobsson 0725876523
Spelprogram
Tid Omgång Matchnr Match Resultat Domare Plats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-08-26 13:30 1 169030001 Onyx IBS P01/02 - Katrineholms IBF PE P01 Göran Karlsson, Dennis Wagermark Rosvalla A
2017-08-27 09:00 1 169030002 Onyx IBS P01/02 - Trosa Edanö IBK Pj-F Sigge Maurer, Karl-Gustav Bergström Rosvalla A
2017-08-27 18:00 1 169030004 Onyx IBS P04 - Älvsjö AIK IBF P04 Josef Cakici, Camilla Örnebro Rosvalla B
2017-08-30 20:00 1 169030006 Torshälla IBK P00/01 Svart - Torshälla IBK P00/01 Vit 2 - 0 Marcus Åbom, Niclas Andersson Skjulstahallen A
2017-09-14 18:00 1 169030010 Torshälla IBK P00/01 Svart - Torshälla IBK P00/01 Vit 2 - 0 Skjulstahallen A
2017-09-15 18:00 1 169030009 Telge SIBK P03b PG - IFK Gnesta P 03-05 Mats Hällgren, Joacim Hansson Västergård Arena
2017-09-20 18:30 1 169030007 Katrineholms IBF P05 - Flens IBF Nora Öbrink, Klara Sundholm Duveholmshallen C
2017-09-20 19:00 1 169030013 Mesta IBK 04/05-lag - IK Standard P05/06 Göran Karlsson, Bethel Zaya Skjulstahallen B
2017-09-23 11:00 1 169030011 Nykvarns IF Vit P03 - Ledberg IBF P 03 Mathias Lindvall, Tommy Nyring Björkestahallen
2017-09-23 15:00 1 169030012 Nykvarns IF Vit P03 - Ledberg IBF P 03 Mathias Lindvall, Tommy Nyring Björkestahallen
2017-09-24 13:00 1 169030005 Onyx IBS P06 Nyköping - Katrineholms IBF p06 Ej offentliggjord, Sigge Maurer Gripenskolan
2017-09-24 16:15 1 169030008 Flens IBF - Katrineholms IBF P05 Hammarvallen
2017-09-28 14:00 1 169030017 Onyx IBS P04 - Onyx IBS P04 Henrik Ibjer, Niclas Andersson Rosvalla A
2017-09-28 19:00 1 169030016 IK Standard P05/06 - Mesta IBK 04/05-lag Christian Engfors Hållstahallen
2017-10-01 11:45 1 169030014 IFK Mariefred P06 - Torshälla IBK P-06 7 - 4 Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Hammarens IP
2017-10-07 12:30 1 169030015 IFK Mariefred P06 - Torshälla IBK P07 10 - 5 Michael Amberg, Robin Hynninen Hammarens IP
2017-10-10 18:45 1 169030018 Katrineholms IBF P04 - IBF Kolmården P 03/04 Håkan Rask, Mikael Samuelsson Duveholmshallen C
2017-11-04 12:00 1 169030003 Södermanland P16 - Östergötland P 16 Lånestahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis