Spelprogram - Träningsmatcher Pojkar

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF P03 LR Medelsvår Mellersta Per Linder per@familjenlinder.se 070-2982843 Svart, Vit, Svartgula
Farsta IBK USM16 Mauro Rongione mauro.rongione@farstaibk.se Svart, Svart, Svart
Flens IBF Mattias Östman mattias.ostman@afafastigheter.se 0767212103 Röd, Svart, Svart
IBF Kolmården P 03/04 Fredric Almkvist fredric.almkvist@gmail.com 0703-39 70 86 Röd/Svart, Svart, Röd/Svart
IBF Norrköping P 01 Mikael Rondahl micke.rondahl@outlook.com 0725351394 Blå, Blå, Blå
IFK Gnesta P 03-05 Therese Gustafsson tessa20531@hotmail.com 070-2577329 Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred P06 blå, vit, blå
IK Standard P05/06 Svart, Svart, Svart
Katrineholms IBF F03/04 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF P04 Claes Rosenkvist claes.rosenkvist@telia.com 070-289 21 31 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF P05 Carina Bergius carina.bergius@yahoo.se 073-524 27 41 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF p06 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF PE P01 Vit, Svart, Svart
Ledberg IBF P 01-02 Grön/Vit, Vit, Vit
Ledberg IBF P 03 Camilla Schill camillasoder@gmail.com +46703047214 Grön/Vit, Vit, Vit
Linköping IBK Ungdom JAS Mikael Forkner mikael.forkner@klovern.se 070-5651756 Svart, Svart, Svart
Mesta IBK 04/05-lag Svart, Svart, Svart
Nyfors IK Petri Kivipaasi petri.kj@outlook.com 0731-418866
Nykvarns IF Vit P03 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS F03/04 Dennis Barawe dempabarawe@yahoo.se 076-3901993 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P01/02 Leif Eklund leif.eklund@ssab.com 070-3996317 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P04 Joakim Aldén jocke.alden@hotmail.com 073-7129061 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P06 Nyköping Sara Ekström ekstroms@yahoo.se 0706004457 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P10 Nyköping Susanna Eklöf sussie_eklof@hotmail.com 073-9166220 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P10 Oxelösund Orange, Svart, Svart
Södermanland P16
Telge SIBK P03b PG Röd, Röd, Vita
Telge SIBK USM P16 Röd, Röd, Vita
Torshälla IBK (HJ-A) Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK P00/01 Svart Mathias Axelsson tias.axelsson@gmail.com 070-201 74 50 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK P00/01 Vit Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK P-06 Johan Jonsson johan@ceti.se 072-5095215 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK P07 Niklas Törnblom niklas.tornblom@tibnor.com 076-202 55 62 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Pj-F Johan Onestam johan.onestam@gmail.com 076-115 2311 SVART, SVART, SVART
Värmland P 16 Peter Andersson peter.andersson@innebandy.se 0706 86 54 34
Västmanland P 16 Stefan Löfgren stefan@webbyggaren.net 070-00 87 806
Älvsjö AIK IBF P04 Ann Gebeyehu Jansson ann.gebeyehu27@gmail.com 0706160921 Blå, Blå, Blå
Örebro F 16 Martin Hallberg martinhallberg76@gmail.com 0702-092249
Örebro P 16 Christer Olsson christer@exse.se
Östergötland F 16 Dan Leijon dan.leijon@se.storck.com 0706 61 51 40
Östergötland P 16 Dan Leijon dan.leijon@se.storck.com 0706 61 51 40
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-08-26 13:30 1 Onyx IBS P01/02 - Katrineholms IBF PE P01 Inst. Göran Karlsson, Dennis Wagermark Rosvalla A
2017-08-27 09:00 1 Onyx IBS P01/02 - Trosa Edanö IBK Pj-F Inst. Sigge Maurer, Karl-Gustav Bergström Rosvalla A
2017-08-27 18:00 1 Onyx IBS P04 - Älvsjö AIK IBF P04 Inst. Josef Cakici, Camilla Örnebro Rosvalla B
2017-08-30 20:00 1 Torshälla IBK P00/01 Svart - Torshälla IBK P00/01 Vit 2 - 0 Marcus Åbom, Niclas Andersson Skjulstahallen A
2017-09-14 18:00 1 Torshälla IBK P00/01 Svart - Torshälla IBK P00/01 Vit 2 - 0 Skjulstahallen A
2017-09-15 18:00 1 Telge SIBK P03b PG - IFK Gnesta P 03-05 Inst. Mats Hällgren, Joacim Hansson Västergård Arena A
2017-09-20 18:30 1 Katrineholms IBF P05 - Flens IBF Inst. Nora Öbrink, Klara Sundholm Duveholmshallen C
2017-09-20 19:00 1 Mesta IBK 04/05-lag - IK Standard P05/06 Inst. Göran Karlsson, Bethel Zaya Skjulstahallen B
2017-09-23 11:00 1 Nykvarns IF Vit P03 - Ledberg IBF P 03 Inst. Mathias Lindvall, Tommy Nyring Björkestahallen
2017-09-23 15:00 1 Nykvarns IF Vit P03 - Ledberg IBF P 03 Inst. Mathias Lindvall, Tommy Nyring Björkestahallen
2017-09-24 13:00 1 Onyx IBS P06 Nyköping - Katrineholms IBF p06 Inst. Lisabeth Lord, Sigge Maurer Gripenskolan
2017-09-24 16:15 1 Flens IBF - Katrineholms IBF P05 Inst. Hammarvallen
2017-09-28 14:00 1 Onyx IBS P04 - Onyx IBS P04 Inst. Henrik Ibjer, Niclas Andersson Rosvalla A
2017-09-28 19:00 1 IK Standard P05/06 - Mesta IBK 04/05-lag Inst. Christian Engfors Hållstahallen
2017-10-01 11:45 1 IFK Mariefred P06 - Torshälla IBK P-06 7 - 4 Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Hammarens IP 39
2017-10-07 12:30 1 IFK Mariefred P06 - Torshälla IBK P07 10 - 5 Michael Amberg, Robin Hynninen Hammarens IP
2017-10-10 18:45 1 Katrineholms IBF P04 - IBF Kolmården P 03/04 Inst. Håkan Rask, Mikael Samuelsson Duveholmshallen C
2017-11-04 12:00 1 Södermanland P16 - Östergötland P 16 7 - 1 Jonas Holm, Elin Holm Lånestahallen
2017-11-05 10:00 1 Östergötland P 16 - Örebro P 16 1 - 9 Tomas Edstrand, Rickard Olsen Åby Arena
2017-11-05 13:00 1 Östergötland P 16 - Örebro P 16 2 - 8 Tomas Edstrand, Rickard Olsen Åby Arena
2017-11-13 20:30 1 Östergötland P 16 - Ledberg IBF P 01-02 2 - 3 Johan Nordlander, Peter Persson Friidrottshallen
2017-11-26 12:30 1 Södermanland P16 - Värmland P 16 6 - 4 Göran Karlsson, Robin Hynninen Skjulstahallen B
2017-11-29 17:45 1 Telge SIBK USM P16 - Farsta IBK USM16 3 - 0 Mathias Lindvall, Tommy Nyring Västergård Arena A 38
2017-12-03 13:30 1 Onyx IBS F03/04 - Katrineholms IBF F03/04 9 - 5 Josef Cakici, Anton Carlsson Ramdalshallen
2017-12-04 20:30 1 Östergötland P 16 - Linköping IBK Ungdom JAS 4 - 7 Johan Nordlander, William Wengelin Linköpings Sporthall
2017-12-08 19:30 1 Södermanland P16 - Torshälla IBK (HJ-A) 0 - 0 Christian Engfors, Göran Karlsson Skjulstahallen A
2017-12-13 17:00 1 Mesta IBK 04/05-lag - Nyfors IK 0 - 0 Ludvig Carlsson, Linus Broberg Skjulstahallen B
2017-12-20 19:45 1 Östergötland P 16 - Södermanland P16 0 - 0 Oscar Bard, Hampus Larsson Folkungahallen
2018-01-02 19:30 1 Katrineholms IBF P05 - Flens IBF 0 - 0 Molly Samuelsson, Tuwa Engberg Duveholmshallen C
2018-04-04 20:00 1 Katrineholms IBF PE P01 - IBF Norrköping P 01 5 - 5 Håkan Rask, Mikael Samuelsson Duveholmshallen A
2018-06-28 18:30 1 Nykvarns IF Vit P03 - AIK IBF P03 LR Medelsvår Mellersta Göran Engfors, Martin Morén Björkestahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis