Spelprogram - Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge Clas Collin halali70@gmail.com 0703-869530 Orange, Svart, Svart
Nacka Wallenstam IBK Susanne Forss susanneforss1@gmail.com 0702182245 Vit, Svart, Vit
Salems IF Andreas Svedberg andreas.svedberg@salemsif.se 0790107552 Lila/Vit/Vit
Segeltorps IF Sonny Sik Sonny.sik@segeltorpsif.se 0735069832 Vit/vit/vit
Skogås/Trångsunds IBK (B) Blå, Blå, Blå
Tungelsta IF Jonas Burgren jonasburgren@gmail.com 0708761835 Orange/svart/svart
Tyresö Trollbäcken IBK svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK Blå, Blå, Blå
Älta IF Per Eleblad per.eleblad@gmail.com 072-207 76 40 Svart, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-09-29 08:00 1 FBI Tullinge - Vendelsö IK 0 - 7 Thomas Gjutarenäfve, Karl-Johan Leijon Tullingehallen 30
2018-09-29 12:00 1 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tungelsta IF 5 - 9 Kent Budell, Martin Åkesson Skogåshallen
2018-09-29 15:15 1 Salems IF - Älta IF 4 - 4 Sam Robertsson, Gustav Frank Skogsängshallen
2018-10-16 20:00 1 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK 5 - 7 Johan Ståhl, Mats Andersson Stuvstahallen
Omgång 2
2018-10-13 10:00 2 Vendelsö IK - Salems IF 2 - 17 Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Lyckeby Sporthall
2018-10-13 13:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge 2 - 6 Hampus Viking, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2018-10-13 13:30 2 Tungelsta IF - Segeltorps IF 4 - 4 Johnny Andersson, Anton Forsell Tungelsta Sporthall
2018-10-14 15:00 2 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK 7 - 3 Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Stavsborgshallen
Omgång 3
2018-10-20 18:00 3 FBI Tullinge - Tungelsta IF 2 - 2 Leif Karlsson, Johannes Ekenberg Tullingehallen
2018-10-21 11:00 3 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK 2 - 2 Kevin Helly, Johan Nima Ormingehallen
2018-10-21 12:00 3 Segeltorps IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) 14 - 0 Gustav Levin, Magnus Berg Kvarnbergshallen
2018-11-04 12:00 3 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK 9 - 2 Magnus Berg, Marco Svenström Skogsängshallen
Omgång 4
2018-10-27 11:30 4 Vendelsö IK - Älta IF 3 - 11 Messaye Aberra, Alexander Rosén Lyckeby Sporthall
2018-10-27 12:15 4 Skogås/Trångsunds IBK (B) - FBI Tullinge 1 - 8 Kevin Helly, Gustav Frank Skogåshallen
2018-10-27 14:00 4 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK 9 - 5 Gabriel Nääs, Osama Abaied Strandhallen - Tyresö
2018-10-27 14:15 4 Tungelsta IF - Salems IF 6 - 3 Johnny Andersson, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
Omgång 5
2018-11-10 10:15 5 FBI Tullinge - Segeltorps IF 2 - 8 Gustav Frank, Messaye Aberra Tullingehallen
2018-11-10 14:00 5 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK 9 - 12 Joel Säve-Söderbergh, Jonathan Wallén Brobäck Järla Sporthall
2018-11-11 10:00 5 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF 1 - 3 Noah Hulin, William Zetterquist Ormingehallen
2018-11-11 15:00 5 Salems IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) 11 - 1 Kim Svedberg, Johan Nima Skogsängshallen
Omgång 6
2018-11-17 11:15 6 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK 5 - 2 Sam Varahram, Tobias Jansson Skogåshallen
2018-11-17 11:30 6 Tungelsta IF - Älta IF 3 - 6 Fredrik Pålsson, Erik Nyman Tungelsta Sporthall
2018-11-17 15:00 6 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK 3 - 1 Daniel Bjerdahl, Isak Sjöblom Strandhallen - Tyresö
2018-11-18 13:45 6 Segeltorps IF - Salems IF 3 - 3 Mauricio Castillo, Johan Nima Kvarnbergshallen
Omgång 7
2018-11-24 10:15 7 Vendelsö IK - Tungelsta IF 2 - 7 Johnny Andersson, Christian Berger Lyckeby Sporthall
2018-11-24 13:00 7 Salems IF - FBI Tullinge 7 - 7 My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
2018-11-25 11:00 7 Nacka Wallenstam IBK - Segeltorps IF 7 - 0 William Zetterquist, Noah Hulin Ormingehallen
2018-11-25 14:00 7 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) 6 - 2 Malva Sölvemark, Max Sjöberg Stavsborgshallen
Omgång 8
2018-12-01 11:15 8 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Vendelsö IK 6 - 5 Linnea Westerlund, Ida Sandberg Skogåshallen
2018-12-01 12:00 8 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK 5 - 2 Lennart Asp, Kenneth Johansson Tullingehallen
2018-12-01 12:30 8 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK 6 - 2 Nicholas Lindgren, Kari Malmros Tungelsta Sporthall
2018-12-01 16:00 8 Segeltorps IF - Älta IF 3 - 8 Niclas Woxmark, Nicholas Lindgren Kvarnbergshallen
Omgång 9
2018-12-08 10:00 9 Vendelsö IK - Segeltorps IF 2 - 10 Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Lyckeby Sporthall
2018-12-08 13:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) 10 - 6 Linnea Westerlund, Ida Sandberg Strandhallen - Tyresö
2018-12-09 14:00 9 Nacka Wallenstam IBK - Salems IF 5 - 2 Adam Lindell, Henry Niss Lager Ormingehallen
2018-12-09 14:00 9 Älta IF - FBI Tullinge 6 - 1 Sam Robertsson, Daniel Bjerdahl Stavsborgshallen
Omgång 10
2019-01-12 12:30 10 Tungelsta IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) 10 - 4 Morgan Nordh, Johnny Andersson Tungelsta Sporthall
2019-01-12 13:00 10 Tyresö Trollbäcken IBK - Segeltorps IF 4 - 5 Zana Guzel, Daniel Bjerdahl Strandhallen - Tyresö
2019-01-13 13:30 10 Vendelsö IK - FBI Tullinge 3 - 3 Shabbir Ahmed, Johnny Andersson Torvalla Sporthall
2019-01-13 15:00 10 Älta IF - Salems IF 6 - 7 Max Sjöberg, Malva Sölvemark Stavsborgshallen
Omgång 11
2019-01-19 10:15 11 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK 1 - 1 Zana Guzel, Johan Nima Tullingehallen
2019-01-19 16:15 11 Segeltorps IF - Tungelsta IF 1 - 5 Zana Guzel, Fredrik Bousset Kvarnbergshallen
2019-01-19 18:00 11 Salems IF - Vendelsö IK 7 - 5 Sezgin Youmer, Marco Svenström Skogsängshallen
2019-01-20 13:00 11 Nacka Wallenstam IBK - Älta IF 4 - 12 Lucas Werelius, Can Asal Ormingehallen
Omgång 12
2019-02-02 12:15 12 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Segeltorps IF 2 - 6 Albin Hedenstedt, Erik Adolfsson Skogåshallen
2019-02-02 14:00 12 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK 4 - 8 Magnus Eriksson, Isak Sjöblom Lyckeby Sporthall
2019-02-03 14:00 12 Tungelsta IF - FBI Tullinge 2 - 4 Mario Mallengren, Didrik Axen Tungelsta Sporthall
2019-03-16 14:15 12 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF 1 - 12 Kent Kastell, Kevin Helly Strandhallen - Tyresö
Omgång 13
2019-02-09 10:00 13 FBI Tullinge - Skogås/Trångsunds IBK (B) 3 - 1 Heimo Lyly, My Källström Lyly Tullingehallen
2019-02-09 14:00 13 Älta IF - Vendelsö IK 5 - 7 Daniel Karlsson, Noah Hulin Järla Sporthall
2019-02-09 15:15 13 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK 1 - 9 Noah Hulin, William Zetterquist Ormingehallen
2019-02-10 15:00 13 Salems IF - Tungelsta IF 4 - 8 Wilmer Axén, Didrik Axen Skogsängshallen
Omgång 14
2019-02-16 11:15 14 Tyresö Trollbäcken IBK - Älta IF 12 - 6 Linnea Westerlund, Ida Sandberg Strandhallen - Tyresö
2019-02-16 13:30 14 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Salems IF 3 - 16 Tuva Egman, Tommy Egman Skogåshallen
2019-02-16 14:00 14 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK 7 - 0 Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2019-02-17 10:00 14 Segeltorps IF - FBI Tullinge 10 - 0 Zana Guzel, Malva Sölvemark Kvarnbergshallen
Omgång 15
2019-03-10 10:15 15 Nacka Wallenstam IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) 26 - 0 Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Ormingehallen
2019-03-10 14:00 15 Salems IF - Segeltorps IF 7 - 4 Johan Nima, Michael Hillblom Skogsängshallen
2019-03-10 15:00 15 Älta IF - Tungelsta IF 5 - 4 Christian Berger, Jonathan Wallén Brobäck Stavsborgshallen
2019-03-10 16:30 15 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK 3 - 2 Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Lyckeby Sporthall
Omgång 16
2019-03-16 09:45 16 FBI Tullinge - Salems IF 7 - 5 Sam Varahram, Lennart Asp Tullingehallen
2019-03-16 12:00 16 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Älta IF 6 - 4 Joel Säve-Söderbergh, Tony Verho Skogåshallen
2019-03-16 13:30 16 Tungelsta IF - Vendelsö IK 4 - 6 Kenneth Johansson, Petra Dynesius Tungelsta Sporthall
2019-03-16 14:30 16 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK 2 - 2 Mauricio Castillo, Tobias Jansson Kvarnbergshallen
Omgång 17
2019-03-23 09:00 17 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF 4 - 5 Anton Forsell, Joel Säve-Söderbergh Strandhallen - Tyresö
2019-03-23 12:00 17 Vendelsö IK - Skogås/Trångsunds IBK (B) 7 - 4 Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Lyckeby Sporthall
2019-03-24 13:00 17 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge 7 - 4 Albin Hedenstedt, Felix Fernström Ormingehallen
2019-03-24 15:00 17 Älta IF - Segeltorps IF 3 - 5 Osama Abaied, Max Sjöberg Stavsborgshallen
Omgång 18
2019-03-30 09:45 18 FBI Tullinge - Älta IF 3 - 11 Zana Guzel, Lennart Asp Tullingehallen
2019-03-30 12:00 18 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK 11 - 0 Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Skogsängshallen
2019-03-30 14:15 18 Segeltorps IF - Vendelsö IK 3 - 8 William Rennerfelt, Gustaf Reimer Kvarnbergshallen
2019-03-31 11:00 18 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK 2 - 13 Ida Sandberg, Daniel Enkulla Skogåshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis