Spelprogram - Träningsmatcher Ungdom

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK P02 röd, svart, svart
Carlshamns IBK P02-03 Magnus Karlsson magnus.karlsson35@gmail.com 0708 19 2871 Röd-svart, Svart, Svart
Carlshamns IBK P03-04 Magnus Lundström magnus.lundstrom@sodra.com 070-5125843 Svart/Svart/Svart
FBK Jicin
FC Helsingborg P02 Blå/Svart, Svart, Svart
Hovslätts IK (P02) Röd, Vit, Vit
Hovslätts IK DJSM Martin Carlson martin.carlson@comhem.se 073-8090542 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK F02 Mattias Winbladh mattias.hallonett@gmail.com 0735654604 Svart/Svart/Svart
IBK Lund P03 Victoria Svart-grön, Svart-grön, Svart
Jönköping IBK Ungdom J Jonas Nyström jonas.nystrom@evry.com 070-3089302 Röd, Röd, Röd
Jönköpings IK (F02-05) Robert Lindblad robert.lindblad@ncc.se 070-819 19 36
KFUM Jönköping Peter Lannes 0702387424 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Mullsjö AIS P02 Stefan Lundén stefan.lundn@telia.com 070-632 47 79 Blå, Blå, Svart
Partille IBS (F04) Håkan Engquist willman.61@hotmail.com 0704-568017 Svart, Svart, Svarta
Skillingaryds IK F 02 Kristofer Hedberg hedbergkristofer@gmail.com 0707-69 53 83 Röd/svart, Svart, Svart
Småland F16
Småland P16
Värnamo IK P02 VIT, SVART, VIT
Värnamo IK P03 Johan Lundgren johan.b.lundgren@hotmail.se 0706843716 VIT, SVART, VIT
Västergötlands F16
Västergötlands P16
Växjö IBK Utveckling (P02) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Öjaby Sport IBK (P02) Vit, Svart, Svart
Öjaby Sport IBK P03 Dennis Söderling Denniz.vipers@hotmail.com Vit, Svart, Svart
Östergötland F16
Östergötland P16
Östra SK Jönköping P02 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-06-05 18:30 1 Husqvarna IK F02 - FBK Jicin 0 - 0 Gustav Jarnegren, Anders A Nilsson Huskvarna Sporthall A
2018-08-26 09:30 1 Jönköpings IK (F02-05) - Partille IBS (F04) 0 - 0 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Ribbahallen A-hall
2018-09-02 15:00 1 Öjaby Sport IBK (P02) - Växjö IBK Utveckling (P02) 6 - 1 Sean Norouz, Filip Karlsson Pär Lagerkvistskolan
2018-09-04 20:15 1 Växjö IBK Utveckling (P02) - FC Helsingborg P02 0 - 0 Hani Mousaviyan-Utter, Sean Norouz Fortnox Arena B-hall
2018-09-21 19:00 1 Växjö IBK Utveckling (P02) - Hovslätts IK (P02) 7 - 5 Sean Norouz, Filip Karlsson Fortnox Arena B-hall
2018-09-28 17:45 1 Öjaby Sport IBK P03 - Växjö IBK Utveckling (P02) 6 - 4 Sean Norouz, Filip Karlsson Pär Lagerkvistskolan
2018-09-30 11:00 1 Växjö IBK Utveckling (P02) - Värnamo IK P02 5 - 2 Kjell Persson, Hani Mousaviyan-Utter Fortnox Arena Nivika hallen
2018-10-03 17:30 1 Östra SK Jönköping P02 - Mullsjö AIS P02 0 - 0 Suvad Kaltak, Nicklas Bard Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-10-03 20:00 1 Husqvarna IK F02 - Skillingaryds IK F 02 5 - 6 Nicklas Bard, Anders A Nilsson Öxnehaga Sporthall
2018-10-06 10:30 1 Carlshamns IBK P03-04 - IBK Lund P03 Victoria 3 - 6 Jonas Nilsson, Håkan Abrahamsson Väggahallen
2018-10-06 13:00 1 Carlshamns IBK P02-03 - IBK Lund P03 Victoria 3 - 5 Jonas Nilsson, Håkan Abrahamsson Väggahallen
2018-11-04 10:30 1 Småland F16 - Västergötlands F16 0 - 0 Mattias Tokic, Johan Ferm Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-11-04 10:30 1 Småland P16 - Västergötlands P16 0 - 0 Jonny Nilsson, Nicklas Bard Arenan - Jönköpings Idrottshus
2018-11-04 15:30 1 Småland P16 - Västergötlands P16 0 - 0 Jonny Nilsson, Oliver Hillerström Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-11-04 15:30 1 Småland F16 - Västergötlands F16 0 - 0 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Arenan - Jönköpings Idrottshus
2018-12-27 14:15 1 Småland F16 - Hovslätts IK DJSM 0 - 0 Jesper Rygert, Ebba Bladh Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-12-28 10:30 1 Småland P16 - Östergötland P16 0 - 0 Nicklas Bard, Johan Oxenmyr Arenan - Jönköpings Idrottshus
2018-12-28 10:30 1 Småland F16 - Östergötland F16 0 - 0 Adam Rydholm, Ricky Karlquist Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-12-28 14:30 1 Småland P16 - Östergötland P16 0 - 0 Adam Rydholm, Ricky Karlquist Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-12-28 14:30 1 Småland F16 - Östergötland F16 0 - 0 Nicklas Bard, Johan Oxenmyr Arenan - Jönköpings Idrottshus
2018-12-29 12:15 1 Jönköping IBK Ungdom J - KFUM Jönköping 0 - 0 Johnny Edh, Daniel Pettersson Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-12-29 13:30 1 Öjaby Sport IBK (P02) - Växjö IBK Utveckling (P02) 2 - 1 Kjell Persson, Hani Mousaviyan-Utter Pär Lagerkvistskolan
2018-12-29 14:00 1 Värnamo IK P03 - Östra SK Jönköping P02 11 - 1 Suvad Kaltak, Jan Blohm Tinas Ö 40
2018-12-30 11:30 1 Värnamo IK P02 - Alvesta IBK P02 0 - 0 Jan Blohm, Andreas Karlsson Tinas Ö
2019-04-13 11:00 1 Småland P16 - Småland P16 Johnny Edh Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-04-13 11:00 1 Småland F16 - Småland F16 Anders A Nilsson Arenan - Jönköpings Idrottshus
2019-04-13 12:30 1 Småland P16 - Småland P16 Johnny Edh Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-04-13 12:30 1 Småland F16 - Småland F16 Anders A Nilsson Arenan - Jönköpings Idrottshus
2019-04-13 15:00 1 Småland P16 - Småland P16 Johnny Edh Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-04-13 15:00 1 Småland F16 - Småland F16 Anders A Nilsson Arenan - Jönköpings Idrottshus
2019-04-13 16:30 1 Småland P16 - Småland P16 Johnny Edh Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-04-13 16:30 1 Småland F16 - Småland F16 Anders A Nilsson Arenan - Jönköpings Idrottshus
2019-04-14 09:00 1 Småland F16 - Småland F16 Kim Bjurek Jönköpings Idrottshus C-hall
2019-04-14 09:00 1 Småland P16 - Småland P16 Johnny Edh Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-04-14 10:30 1 Småland F16 - Småland F16 Kim Bjurek Jönköpings Idrottshus C-hall
2019-04-14 10:30 1 Småland P16 - Småland P16 Johnny Edh Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-04-14 13:00 1 Småland F16 - Småland F16 Jonas Jägerby Jönköpings Idrottshus C-hall
2019-04-14 13:00 1 Småland P16 - Småland P16 Kim Bjurek Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-04-14 14:30 1 Småland F16 - Småland F16 Jonas Jägerby Jönköpings Idrottshus C-hall
2019-04-14 14:30 1 Småland P16 - Småland P16 Kim Bjurek Jönköpings Idrottshus D-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis