Spelprogram - Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-05)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL98IC P05/2 Sofia Johansson fia_johan@hotmail.com 0736440936 blå/blå/blå
CL98IC P05-06 Thomas Björklund Astemo thomas.astemo@gmail.com 070-7679440 blå/blå/blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P05 Daniel Björstrand daniel.bjorstrand@gmail.com 0705549906 röd/Svart/Svart
FBC Kalmarsund Ungdom P05 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Karlskrona P05 Daniel Krantz daniel.krantz@telenor.se 0721742341 Orange/Svart/Orange
Fliseryds IBK P05-06 Blå, Svart, Blå
Nybro IBK P05 Mattias Augustsson mattias.augustsson@hotmail.com 0705412487 Svart/Svart/Svart
Sandbäckshults IBK P04-05 Svart, Svart, Svart/Gula
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 09:30 1 CL98IC P05/2 - Sandbäckshults IBK P04-05 6 - 0 Falkenbergshallen 61
2018-10-13 14:15 1 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - FBC Karlskrona P05 8 - 3 Torslundahallen
2018-10-13 15:30 1 CL98IC P05-06 - Nybro IBK P05 2 - 3 Falkenbergshallen 86
2018-10-14 10:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - Fliseryds IBK P05-06 5 - 0 Oskarshamns Sporthall A-hall 45
Omgång 2
2018-10-19 19:00 2 Fliseryds IBK P05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 3 - 6 Fliseryds Sporthall 45
2018-10-20 11:00 2 Nybro IBK P05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 3 - 4 OG-Hallen
2018-10-21 13:30 2 CL98IC P05/2 - CL98IC P05-06 11 - 6 Falkenbergshallen
2018-12-01 12:30 2 Sandbäckshults IBK P04-05 - FBC Karlskrona P05 3 - 9 Krungårdshallen
Omgång 3
2018-10-27 15:30 3 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - Nybro IBK P05 5 - 2 Skansenhallen 42
2018-10-28 10:30 3 CL98IC P05-06 - Sandbäckshults IBK P04-05 19 - 2 Falkenbergshallen 68
2018-10-28 14:00 3 FBC Karlskrona P05 - Fliseryds IBK P05-06 8 - 2 Jonas Nilsson, Joel Johansson Vedeby Sporthall B
2018-10-28 16:00 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - CL98IC P05/2 5 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall 52
Omgång 4
2018-11-10 11:00 4 Nybro IBK P05 - FBC Karlskrona P05 9 - 3 OG-Hallen
2018-11-10 17:00 4 Sandbäckshults IBK P04-05 - Fliseryds IBK P05-06 11 - 14 Michael Johansson, Stefan Karlsson Krungårdshallen
2018-11-11 10:30 4 CL98IC P05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 2 - 10 Falkenbergshallen 58
2018-11-11 12:30 4 CL98IC P05/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 2 - 2 Falkenbergshallen
Omgång 5
2018-11-16 19:00 5 Fliseryds IBK P05-06 - Nybro IBK P05 4 - 11 Fliseryds Sporthall 60
2018-11-17 11:00 5 FBC Karlskrona P05 - CL98IC P05/2 8 - 4 Axel Carlsson, Peter Stridmark Vedeby Sporthall A
2018-11-17 14:00 5 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - Sandbäckshults IBK P04-05 19 - 2 Oskarshamns Sporthall A-hall 77
2018-11-17 14:15 5 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - CL98IC P05-06 9 - 5 Torslundahallen
Omgång 6
2018-11-24 10:30 6 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 6 - 1 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-11-24 14:00 6 CL98IC P05/2 - Fliseryds IBK P05-06 6 - 4 Falkenbergshallen
2018-11-25 10:30 6 CL98IC P05-06 - FBC Karlskrona P05 5 - 10 Falkenbergshallen 47
2018-11-25 12:30 6 Sandbäckshults IBK P04-05 - Nybro IBK P05 0 - 17 Jonas Axelsson, Axel Jarvisson Krungårdshallen 45
Omgång 7
2018-12-07 19:00 7 Fliseryds IBK P05-06 - CL98IC P05-06 8 - 9 Fliseryds Sporthall 40
2018-12-08 12:30 7 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - Sandbäckshults IBK P04-05 14 - 4 Färjehallen
2018-12-09 11:00 7 Nybro IBK P05 - CL98IC P05/2 6 - 2 OG-Hallen
2018-12-09 13:00 7 FBC Karlskrona P05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 2 - 8 Axel Branje, Malte Lennartsson Vedeby Sporthall A
Omgång 8
2018-12-11 19:00 8 Fliseryds IBK P05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 4 - 5 Fliseryds Sporthall 40
2018-12-16 11:30 8 FBC Karlskrona P05 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 3 - 4 , Peter Stridmark Vedeby Sporthall A
2018-12-16 12:30 8 Sandbäckshults IBK P04-05 - CL98IC P05/2 2 - 15 Krungårdshallen
2018-12-16 13:00 8 Nybro IBK P05 - CL98IC P05-06 6 - 4 OG-Hallen
Omgång 9
2019-01-12 10:30 9 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - Nybro IBK P05 5 - 5 Oskarshamns Sporthall A-hall 45
2019-01-17 19:15 9 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - Fliseryds IBK P05-06 8 - 3 Färjehallen 37
2019-01-22 17:30 9 CL98IC P05-06 - CL98IC P05/2 8 - 8 Falkenbergshallen 86
2019-03-16 13:00 9 FBC Karlskrona P05 - Sandbäckshults IBK P04-05 18 - 3 Rolf Vatvedt, Michéll Borgström Vedeby Sporthall B 17
Omgång 10
2019-01-26 14:00 10 Fliseryds IBK P05-06 - FBC Karlskrona P05 10 - 7 Fliseryds Sporthall 50
2019-01-27 10:30 10 CL98IC P05/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 4 - 8 Falkenbergshallen
2019-01-27 17:00 10 Nybro IBK P05 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 4 - 6 OG-Hallen
2019-02-14 19:00 10 Sandbäckshults IBK P04-05 - CL98IC P05-06 6 - 7 Krungårdshallen
Omgång 11
2019-02-01 19:00 11 Fliseryds IBK P05-06 - Sandbäckshults IBK P04-05 17 - 2 Fliseryds Sporthall 50
2019-02-02 14:15 11 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - CL98IC P05/2 1 - 3 Färjehallen 107
2019-02-03 10:00 11 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - CL98IC P05-06 9 - 6 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-02-03 11:00 11 FBC Karlskrona P05 - Nybro IBK P05 3 - 6 Linus Gustafsson, Axel Carlsson Vedeby Sporthall A
Omgång 12
2019-02-09 12:00 12 Nybro IBK P05 - Fliseryds IBK P05-06 8 - 3 OG-Hallen
2019-02-09 12:30 12 CL98IC P05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 7 - 7 Kalmar Sporthall A-hall
2019-02-09 16:30 12 CL98IC P05/2 - FBC Karlskrona P05 5 - 5 Falkenbergshallen
2019-02-10 12:30 12 Sandbäckshults IBK P04-05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 1 - 25 Mönsterås Sporthall B-hall
Omgång 13
2019-02-13 18:30 13 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 3 - 5 Färjehallen 54
2019-03-02 11:00 13 Fliseryds IBK P05-06 - CL98IC P05/2 9 - 5 Fliseryds Sporthall 60
2019-03-02 17:15 13 FBC Karlskrona P05 - CL98IC P05-06 3 - 10 Loke Berg, Malte Lennartsson Vedeby Sporthall A
2019-03-03 13:00 13 Nybro IBK P05 - Sandbäckshults IBK P04-05 10 - 1 OG-Hallen
Omgång 14
2019-03-09 14:30 14 Sandbäckshults IBK P04-05 - FBC Kalmarsund Ungdom P05 2 - 27 Krungårdshallen
2019-03-09 16:30 14 CL98IC P05/2 - Nybro IBK P05 2 - 8 Falkenbergshallen
2019-03-10 15:00 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P05 - FBC Karlskrona P05 10 - 2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-03-10 16:30 14 CL98IC P05-06 - Fliseryds IBK P05-06 8 - 5 Falkenbergshallen 58

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis