Spelprogram - Pantamera P N Blå Gr 1 (-06)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK P05 Daniel Johansson danieljohansson434@gmail.com 0709186981 Vitt/vitt/vitt
Bankeryds Skid o MK P06/1 Fredrik Kylberg kylberg40@gmail.com Blå/Blå/Blå
Hovslätts IK P05-07 Röd, Vit, Vit
Jönköpings IK P06/1 Lars-Erik Fast larserik.fast@frontautomation.se 076 - 7827201 Röd/röd/röd
KFUM Jönköping P06/1 Björn Erlén bjorn.erlen@gmail.com 0739378217 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Månsarps IBK P05-06/1 Tobias Philip tobiasphilip@hotmail.com 0707-580255 Lila/Vit/Vit
Nässjö IBF P06 Svart, Svart, Svart
Tenhults IF P06 Niclas Palm niclas.palm@gmail.com 0734188026 Svart/Svart/Svart
Värnamo IK P06 Johan Holmberg Johan.holmberg@edu.gnosjo.se 0703042232 VIT/SVART/VIT
Ölmstads IS P04-07 Blå, Vit, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 09:15 1 KFUM Jönköping P06/1 - Månsarps IBK P05-06/1 3 - 5 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-13 10:00 1 Aneby SK P05 - Ölmstads IS P04-07 11 - 4 FB-hallen
2018-10-13 14:30 1 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Värnamo IK P06 6 - 5 Torpshallen
2018-10-13 15:45 1 Jönköpings IK P06/1 - Nässjö IBF P06 5 - 16 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-10-14 08:30 1 Hovslätts IK P05-07 - Tenhults IF P06 6 - 2 Stadsgården, Råslätt
Omgång 2
2018-10-20 10:30 2 Tenhults IF P06 - Bankeryds Skid o MK P06/1 1 - 14 Tenhults Sporthall
2018-10-20 11:00 2 Värnamo IK P06 - Aneby SK P05 5 - 3 Östboskolan
2018-10-21 10:00 2 Ölmstads IS P04-07 - KFUM Jönköping P06/1 9 - 8 Ribbahallen A-hall 43
2018-10-21 13:00 2 Månsarps IBK P05-06/1 - Jönköpings IK P06/1 6 - 5 Norrahammars Sporthall
2018-10-21 15:30 2 Nässjö IBF P06 - Hovslätts IK P05-07 8 - 5 Jonas Säleby, Patrick Eberhardsson Nässjö Sporthall
Omgång 3
2018-10-27 09:15 3 KFUM Jönköping P06/1 - Jönköpings IK P06/1 8 - 3 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-27 16:00 3 Aneby SK P05 - Tenhults IF P06 15 - 2 FB-hallen
2018-10-27 18:00 3 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Nässjö IBF P06 5 - 7 Jona Mörtsell, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-10-28 10:15 3 Hovslätts IK P05-07 - Månsarps IBK P05-06/1 3 - 9 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2018-10-28 11:00 3 Ölmstads IS P04-07 - Värnamo IK P06 5 - 11 Ribbahallen A-hall
Omgång 4
2018-11-10 14:00 4 Jönköpings IK P06/1 - Värnamo IK P06 6 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-10 14:00 4 KFUM Jönköping P06/1 - Tenhults IF P06 5 - 0 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-11-10 18:30 4 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Ölmstads IS P04-07 9 - 1 , Ricky Karlquist Torpshallen
2018-11-11 12:00 4 Hovslätts IK P05-07 - Aneby SK P05 9 - 1 Hampus Abrahamsson, Filip Vristel Stadsgården, Råslätt
2018-11-11 15:00 4 Månsarps IBK P05-06/1 - Nässjö IBF P06 23 - 6 Norrahammars Sporthall
Omgång 5
2018-11-17 10:00 5 Aneby SK P05 - Bankeryds Skid o MK P06/1 8 - 6 FB-hallen
2018-11-17 11:00 5 Värnamo IK P06 - Hovslätts IK P05-07 5 - 5 Östboskolan
2018-11-17 13:15 5 Tenhults IF P06 - Jönköpings IK P06/1 2 - 11 , Thage Claesson Tenhults Sporthall
2018-11-18 09:45 5 Nässjö IBF P06 - KFUM Jönköping P06/1 10 - 8 Lars Östh, Oscar Tjärnström Nässjö Sporthall
2018-11-18 11:00 5 Ölmstads IS P04-07 - Månsarps IBK P05-06/1 4 - 8 Ribbahallen A-hall 43
Omgång 6
2018-11-24 08:30 6 Jönköpings IK P06/1 - Bankeryds Skid o MK P06/1 13 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-24 09:00 6 Nässjö IBF P06 - Tenhults IF P06 15 - 4 Filip Eriksson, Hugo Karvik Handskerydshallen
2018-11-24 11:00 6 KFUM Jönköping P06/1 - Aneby SK P05 10 - 5 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-11-25 10:15 6 Hovslätts IK P05-07 - Ölmstads IS P04-07 14 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2018-11-25 13:00 6 Månsarps IBK P05-06/1 - Värnamo IK P06 3 - 1 Norrahammars Sporthall
Omgång 7
2018-12-01 11:00 7 Värnamo IK P06 - KFUM Jönköping P06/1 1 - 5 Östboskolan
2018-12-01 12:00 7 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Hovslätts IK P05-07 17 - 5 Jona Mörtsell, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-12-01 15:00 7 Tenhults IF P06 - Månsarps IBK P05-06/1 2 - 11 Tenhults Sporthall
2018-12-02 11:00 7 Ölmstads IS P04-07 - Nässjö IBF P06 2 - 15 Ribbahallen A-hall 46
2018-12-02 13:00 7 Aneby SK P05 - Jönköpings IK P06/1 6 - 9 FB-hallen
Omgång 8
2018-12-08 09:15 8 KFUM Jönköping P06/1 - Hovslätts IK P05-07 8 - 7 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-08 09:30 8 Nässjö IBF P06 - Aneby SK P05 6 - 3 Patrick Eberhardsson, Jonas Säleby Handskerydshallen
2018-12-08 15:00 8 Tenhults IF P06 - Värnamo IK P06 4 - 9 Tenhults Sporthall
2018-12-08 15:45 8 Jönköpings IK P06/1 - Ölmstads IS P04-07 11 - 5 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-12-09 13:00 8 Månsarps IBK P05-06/1 - Bankeryds Skid o MK P06/1 12 - 6 Norrahammars Sporthall
Omgång 9
2018-12-15 08:30 9 Hovslätts IK P05-07 - Jönköpings IK P06/1 4 - 7 Filip Vristel, Olle Edlund Stadsgården, Råslätt
2018-12-15 10:00 9 Aneby SK P05 - Månsarps IBK P05-06/1 8 - 10 FB-hallen
2018-12-15 10:00 9 Bankeryds Skid o MK P06/1 - KFUM Jönköping P06/1 6 - 5 Björn Bergström, Ricky Karlquist Torpshallen
2018-12-16 10:00 9 Ölmstads IS P04-07 - Tenhults IF P06 6 - 6 Ribbahallen A-hall 48
2018-12-16 15:30 9 Värnamo IK P06 - Nässjö IBF P06 8 - 4 Östboskolan
Omgång 10
2019-01-12 11:00 10 Värnamo IK P06 - Bankeryds Skid o MK P06/1 6 - 2 Östboskolan
2019-01-12 15:00 10 Nässjö IBF P06 - Jönköpings IK P06/1 10 - 8 Hugo Axelsson, Filip Eriksson Nässjö Sporthall 80
2019-01-13 10:00 10 Ölmstads IS P04-07 - Aneby SK P05 4 - 14 Ribbahallen A-hall 45
2019-01-13 13:00 10 Månsarps IBK P05-06/1 - KFUM Jönköping P06/1 7 - 3 Norrahammars Sporthall
2019-01-13 15:30 10 Tenhults IF P06 - Hovslätts IK P05-07 0 - 4 , William Lundberg Tenhults Sporthall
Omgång 11
2019-01-19 09:15 11 KFUM Jönköping P06/1 - Ölmstads IS P04-07 14 - 1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-19 12:00 11 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Tenhults IF P06 3 - 4 Torpshallen
2019-01-19 14:00 11 Aneby SK P05 - Värnamo IK P06 2 - 8 FB-hallen
2019-01-19 14:00 11 Jönköpings IK P06/1 - Månsarps IBK P05-06/1 3 - 7 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-20 12:00 11 Hovslätts IK P05-07 - Nässjö IBF P06 3 - 6 Hampus Abrahamsson, Filip Vristel Stadsgården, Råslätt
Omgång 12
2019-01-26 15:30 12 Tenhults IF P06 - Aneby SK P05 3 - 7 Tenhults Sporthall
2019-01-27 08:30 12 Jönköpings IK P06/1 - KFUM Jönköping P06/1 3 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-27 11:00 12 Värnamo IK P06 - Ölmstads IS P04-07 20 - 6 Östboskolan
2019-01-27 13:00 12 Månsarps IBK P05-06/1 - Hovslätts IK P05-07 7 - 2 Norrahammars Sporthall
2019-01-27 13:30 12 Nässjö IBF P06 - Bankeryds Skid o MK P06/1 9 - 5 William Säleby, Patrick Eberhardsson Nässjö Sporthall
Omgång 13
2019-02-02 10:00 13 Nässjö IBF P06 - Månsarps IBK P05-06/1 2 - 2 Patrick Eberhardsson, Calle Sjövall Nässjö Sporthall
2019-02-02 10:00 13 Ölmstads IS P04-07 - Bankeryds Skid o MK P06/1 10 - 21 Ribbahallen A-hall 53
2019-02-02 11:00 13 Värnamo IK P06 - Jönköpings IK P06/1 2 - 9 Tinas Ö
2019-02-02 16:00 13 Aneby SK P05 - Hovslätts IK P05-07 5 - 6 FB-hallen
2019-02-03 10:30 13 Tenhults IF P06 - KFUM Jönköping P06/1 0 - 5 Tenhults Sporthall
Omgång 14
2019-02-07 18:10 14 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Aneby SK P05 4 - 5 Torpshallen
2019-02-09 08:30 14 Jönköpings IK P06/1 - Tenhults IF P06 6 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-02-10 12:00 14 Hovslätts IK P05-07 - Värnamo IK P06 6 - 6 Filip Vristel, Gustaf Gustafsson Stadsgården, Råslätt
2019-02-17 17:00 14 Månsarps IBK P05-06/1 - Ölmstads IS P04-07 WO (5 - 0) Norrahammars Sporthall
2019-03-08 18:15 14 KFUM Jönköping P06/1 - Nässjö IBF P06 9 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 15
2019-02-23 10:00 15 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Jönköpings IK P06/1 3 - 6 Torpshallen
2019-02-23 12:15 15 Tenhults IF P06 - Nässjö IBF P06 4 - 12 Tenhults Sporthall
2019-02-23 13:00 15 Värnamo IK P06 - Månsarps IBK P05-06/1 4 - 7 Östboskolan
2019-02-24 10:00 15 Ölmstads IS P04-07 - Hovslätts IK P05-07 6 - 14 Ribbahallen A-hall
2019-02-24 13:00 15 Aneby SK P05 - KFUM Jönköping P06/1 5 - 12 FB-hallen
Omgång 16
2019-03-02 08:30 16 Hovslätts IK P05-07 - Bankeryds Skid o MK P06/1 3 - 4 Lucas Lindberg, Hampus Abrahamsson Stadsgården, Råslätt
2019-03-02 10:30 16 Jönköpings IK P06/1 - Aneby SK P05 4 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-02 12:00 16 KFUM Jönköping P06/1 - Värnamo IK P06 9 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-02 12:00 16 Nässjö IBF P06 - Ölmstads IS P04-07 18 - 6 Hugo Axelsson, Oscar Tjärnström Nässjö Sporthall
2019-03-03 13:00 16 Månsarps IBK P05-06/1 - Tenhults IF P06 6 - 2 Norrahammars Sporthall
Omgång 17
2019-03-09 10:00 17 Ölmstads IS P04-07 - Jönköpings IK P06/1 0 - 12 Ribbahallen A-hall
2019-03-09 12:00 17 Bankeryds Skid o MK P06/1 - Månsarps IBK P05-06/1 0 - 8 Torpshallen
2019-03-09 16:00 17 Aneby SK P05 - Nässjö IBF P06 6 - 7 FB-hallen
2019-03-10 10:15 17 Hovslätts IK P05-07 - KFUM Jönköping P06/1 1 - 11 Gustaf Gustafsson, Lucas Lindberg Stadsgården, Råslätt
2019-03-10 11:00 17 Värnamo IK P06 - Tenhults IF P06 5 - 3 Östboskolan
Omgång 18
2019-03-16 11:45 18 Nässjö IBF P06 - Värnamo IK P06 5 - 5 Lars Östh, Oscar Tjärnström Nässjö Sporthall
2019-03-16 13:15 18 Tenhults IF P06 - Ölmstads IS P04-07 9 - 5 Tenhults Sporthall
2019-03-16 14:00 18 KFUM Jönköping P06/1 - Bankeryds Skid o MK P06/1 15 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-17 08:30 18 Jönköpings IK P06/1 - Hovslätts IK P05-07 11 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-17 13:00 18 Månsarps IBK P05-06/1 - Aneby SK P05 10 - 0 Norrahammars Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis