Spelprogram - Pantamera P V Blå Gr 1 (-06)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK P06 Lisbeth Johansson lisbeth.johansson@smalandsidrotten.se 070-4505429 röd/svart/svart
Braås GoIF P06 Röd, Röd, Röd
Carlshamns IBK P06 Christian Hillermark Gard christian.gard@projektbyggaren.se 0708669092 Röd-svart/Svart/Svart
FBC Karlskrona P06/1 Lars Öhman larohm13@gmail.com 070-8370780 Orange/Svart/Orange
KaRo IBF P05-06 Rickard Lövdahl rickard.lovdahl@karoibf.nu 0709-10 59 30 röd/svart/svart
Rottne IF P05-06 Stefan Magnusson st.magnusson@telia.com 070-5893909 Blå/Blå/Blå
Väckelsångs IK P05-06 Mikael Jonsson micke@mixmovie.se 0733-449575 Grön/Svart randig/Svart/Svart
Växjö IBK U P06/2 Fredric Fagerberg fredric.fagerberg@ackurat.se 0708-293899 Mörkblå/Mörkblålå/Mörkblå
Öjaby Sport IBK P06-07/1 Mattias Henriksson Mattias.henriksson@lnu.se 070-6180102 Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 11:00 1 Braås GoIF P06 - Växjö IBK U P06/2 7 - 4 Braås Sporthall
2018-10-13 11:00 1 FBC Karlskrona P06/1 - Rottne IF P05-06 5 - 7 Jonas Nilsson, Michéll Borgström Vedeby Sporthall B
2018-10-13 14:00 1 Alvesta IBK P06 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 2 - 11 Alvesta Sporthall
2018-10-13 17:30 1 Carlshamns IBK P06 - Väckelsångs IK P05-06 7 - 2 Sparbanken Arena
Omgång 2
2018-10-20 11:00 2 Rottne IF P05-06 - Carlshamns IBK P06 2 - 6 Rottne Sporthall
2018-10-20 12:00 2 KaRo IBF P05-06 - FBC Karlskrona P06/1 9 - 5 Kallinge Sporthall
2018-10-20 12:00 2 Växjö IBK U P06/2 - Alvesta IBK P06 16 - 3 Fortnox Arena B-hall
2018-10-21 11:00 2 Väckelsångs IK P05-06 - Braås GoIF P06 3 - 7 Väckelsångs Idrottshall 60
Omgång 3
2018-10-27 13:00 3 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - Växjö IBK U P06/2 3 - 3 Pär Lagerkvistskolan
2018-10-28 09:30 3 Alvesta IBK P06 - Väckelsångs IK P05-06 13 - 2 Alvesta Sporthall
2018-10-28 11:00 3 Braås GoIF P06 - Rottne IF P05-06 8 - 5 Braås Sporthall
2018-10-28 18:15 3 Carlshamns IBK P06 - KaRo IBF P05-06 0 - 10 Sparbanken Arena
Omgång 4
2018-11-10 11:00 4 KaRo IBF P05-06 - Rottne IF P05-06 11 - 8 Kallinge Sporthall
2018-11-10 14:00 4 Carlshamns IBK P06 - Alvesta IBK P06 2 - 3 Sparbanken Arena
2018-11-11 11:00 4 Braås GoIF P06 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 1 - 15 Braås Sporthall
2018-11-11 11:00 4 FBC Karlskrona P06/1 - Växjö IBK U P06/2 5 - 8 Nellie Skarpsvärd, Annie Sköldin Vedeby Sporthall A
Omgång 5
2018-11-17 10:00 5 Alvesta IBK P06 - Braås GoIF P06 5 - 5 Alvesta Sporthall
2018-11-17 12:00 5 Väckelsångs IK P05-06 - FBC Karlskrona P06/1 1 - 6 Väckelsångs Idrottshall
2018-11-17 12:30 5 Växjö IBK U P06/2 - Carlshamns IBK P06 6 - 5 Fagrabäcksskolan
2018-11-18 14:00 5 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - KaRo IBF P05-06 9 - 2 Pär Lagerkvistskolan
Omgång 6
2018-11-24 11:00 6 Rottne IF P05-06 - Väckelsångs IK P05-06 11 - 1 Rottne Sporthall
2018-11-24 16:00 6 Carlshamns IBK P06 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 7 - 3 Sparbanken Arena
2018-11-25 14:00 6 KaRo IBF P05-06 - Växjö IBK U P06/2 10 - 5 Kallinge Sporthall
2018-11-25 15:00 6 FBC Karlskrona P06/1 - Braås GoIF P06 11 - 7 Andreas Lönn, Melvin Stenström Vedeby Sporthall B
Omgång 7
2018-12-01 11:00 7 Väckelsångs IK P05-06 - KaRo IBF P05-06 2 - 13 Väckelsångs Idrottshall
2018-12-01 12:00 7 Alvesta IBK P06 - FBC Karlskrona P06/1 5 - 2 Alvesta Sporthall
2018-12-01 13:00 7 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - Rottne IF P05-06 12 - 3 Öjabyskolan
2018-12-02 11:00 7 Braås GoIF P06 - Carlshamns IBK P06 5 - 7 Braås Sporthall
Omgång 8
2018-12-08 11:00 8 FBC Karlskrona P06/1 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 7 - 9 Axel Carlsson, Linus Gustafsson Vedeby Sporthall B
2018-12-08 11:00 8 Rottne IF P05-06 - Alvesta IBK P06 9 - 6 Rottne Sporthall
2018-12-08 11:00 8 Väckelsångs IK P05-06 - Växjö IBK U P06/2 0 - 19 Väckelsångs Idrottshall
2019-03-12 07:00 8 KaRo IBF P05-06 - Braås GoIF P06 8 - 7 Kallinge Sporthall
Omgång 9
2018-12-15 13:00 9 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - Väckelsångs IK P05-06 6 - 7 Pär Lagerkvistskolan
2018-12-15 14:00 9 Alvesta IBK P06 - KaRo IBF P05-06 3 - 3 Alvesta Sporthall
2018-12-15 17:30 9 Växjö IBK U P06/2 - Rottne IF P05-06 11 - 3 Fortnox Arena B-hall
2018-12-17 18:15 9 Carlshamns IBK P06 - FBC Karlskrona P06/1 6 - 4 Väggahallen
Omgång 10
2019-01-12 11:00 10 Rottne IF P05-06 - FBC Karlskrona P06/1 3 - 9 Rottne Sporthall
2019-01-13 11:00 10 Väckelsångs IK P05-06 - Carlshamns IBK P06 5 - 8 Väckelsångs Idrottshall
2019-01-13 13:30 10 Växjö IBK U P06/2 - Braås GoIF P06 1 - 3 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-01-13 14:00 10 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - Alvesta IBK P06 10 - 3 Pär Lagerkvistskolan
Omgång 11
2019-01-19 10:00 11 Alvesta IBK P06 - Växjö IBK U P06/2 2 - 16 Alvesta Sporthall
2019-01-19 11:00 11 FBC Karlskrona P06/1 - KaRo IBF P05-06 4 - 3 Loke Berg, Oliver Petersson Vedeby Sporthall B
2019-01-19 13:30 11 Carlshamns IBK P06 - Rottne IF P05-06 4 - 5 Sparbanken Arena
2019-01-20 11:00 11 Braås GoIF P06 - Väckelsångs IK P05-06 10 - 2 Braås Sporthall
Omgång 12
2019-01-26 11:00 12 Rottne IF P05-06 - Braås GoIF P06 4 - 4 Rottne Sporthall
2019-01-26 11:00 12 Väckelsångs IK P05-06 - Alvesta IBK P06 2 - 6 Leffe Henryson, Rolf Vatvedt Väckelsångs Idrottshall
2019-01-26 14:00 12 KaRo IBF P05-06 - Carlshamns IBK P06 12 - 4 Kallinge Sporthall
2019-01-27 17:30 12 Växjö IBK U P06/2 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 4 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 13
2019-02-02 11:00 13 Rottne IF P05-06 - KaRo IBF P05-06 4 - 7 Rottne Sporthall
2019-02-02 12:00 13 Alvesta IBK P06 - Carlshamns IBK P06 3 - 5 Alvesta Sporthall
2019-02-02 13:15 13 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - Braås GoIF P06 10 - 1 Pär Lagerkvistskolan
2019-02-03 12:00 13 Växjö IBK U P06/2 - FBC Karlskrona P06/1 5 - 2 Arabypark Arena
Omgång 14
2019-02-09 15:30 14 Carlshamns IBK P06 - Växjö IBK U P06/2 2 - 6 Sparbanken Arena
2019-02-10 12:30 14 Braås GoIF P06 - Alvesta IBK P06 12 - 4 Braås Sporthall
2019-02-10 13:00 14 FBC Karlskrona P06/1 - Väckelsångs IK P05-06 15 - 5 Linus Gustafsson, Malte Lennartsson Vedeby Sporthall A
2019-02-10 14:00 14 KaRo IBF P05-06 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 3 - 14 Kallinge Sporthall
Omgång 15
2019-02-23 12:30 15 Växjö IBK U P06/2 - KaRo IBF P05-06 9 - 0 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-02-23 13:00 15 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - Carlshamns IBK P06 8 - 4 Pär Lagerkvistskolan
2019-02-24 11:00 15 Braås GoIF P06 - FBC Karlskrona P06/1 5 - 4 Braås Sporthall
2019-02-27 18:45 15 Väckelsångs IK P05-06 - Rottne IF P05-06 4 - 6 Väckelsångs Idrottshall
Omgång 16
2019-03-02 11:00 16 Rottne IF P05-06 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 1 - 11 Rottne Sporthall
2019-03-03 11:00 16 FBC Karlskrona P06/1 - Alvesta IBK P06 2 - 10 Linus Gustafsson, Axel Carlsson Vedeby Sporthall A
2019-03-03 16:00 16 KaRo IBF P05-06 - Väckelsångs IK P05-06 14 - 2 Kallinge Sporthall
2019-03-03 18:15 16 Carlshamns IBK P06 - Braås GoIF P06 3 - 4 Sparbanken Arena
Omgång 17
2019-03-09 13:15 17 Öjaby Sport IBK P06-07/1 - FBC Karlskrona P06/1 6 - 2 Pär Lagerkvistskolan
2019-03-10 09:00 17 Växjö IBK U P06/2 - Väckelsångs IK P05-06 13 - 1 Fortnox Arena B-hall
2019-03-10 10:00 17 Alvesta IBK P06 - Rottne IF P05-06 9 - 4 Alvesta Sporthall
2019-03-10 11:00 17 Braås GoIF P06 - KaRo IBF P05-06 5 - 5 Braås Sporthall
Omgång 18
2019-03-16 11:00 18 Rottne IF P05-06 - Växjö IBK U P06/2 2 - 8 Rottne Sporthall
2019-03-16 11:00 18 Väckelsångs IK P05-06 - Öjaby Sport IBK P06-07/1 2 - 7 Väckelsångs Idrottshall
2019-03-17 13:00 18 KaRo IBF P05-06 - Alvesta IBK P06 9 - 0 Kallinge Sporthall
2019-03-17 13:15 18 FBC Karlskrona P06/1 - Carlshamns IBK P06 4 - 6 Axel Branje, Linus Gustafsson Vedeby Sporthall A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis