Oktober |
2023-10-01 16:00 |
Träningsmatcher Uppland |
Vaksala SK F 2011 - IBK Östhammar F11/12 |
13 - 4 |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
2023-10-07 10:00 |
Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 |
IBK Östhammar F11/12 - Tierp IBK F11/12 |
6 - 5 |
Frösåkersskolan |
2023-10-13 20:30 |
Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 |
IK Sirius IBK F11/12 - IBK Östhammar F11/12 |
3 - 3 |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
2023-10-28 12:15 |
Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 |
IBK Östhammar F11/12 - Alunda IBF F10-12 Blå |
4 - 1 |
Frösåkersskolan |
November |
2023-11-12 13:15 |
Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 |
Vaksala SK F 2012 3 - IBK Östhammar F11/12 |
4 - 1 |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
2023-11-19 15:00 |
Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 |
Storvreta Ungdom IBK F12 - IBK Östhammar F11/12 |
6 - 2 |
Ärentunaskolan |
2023-11-24 18:15 |
Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 |
IBK Östhammar F11/12 - Almunge IK F11/12 |
WO (5 - 0) |
Frösåkersskolan |
December |
2023-12-02 12:00 |
Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 |
IFK Dannemora/Ö F10-12 - IBK Östhammar F11/12 |
11 - 3 |
Österby Sim o Sporthall |
2023-12-09 11:30 |
Pantamera Flickor röd div 5 grupp 2 |
IBK Östhammar F11/12 - Örsundsbro IF F10/11 |
3 - 3 |
Frösåkersskolan |
Januari |
2024-01-14 16:45 |
Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 |
Hagunda IF F11/F12 - IBK Östhammar F11/12 |
3 - 6 |
IFU Arena Gibon |
2024-01-20 14:45 |
Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 |
Örsundsbro IF F10/11 - IBK Östhammar F11/12 |
5 - 3 |
Örsundsbro Sporthall |
2024-01-27 11:15 |
Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 |
IBK Östhammar F11/12 - Enköpings IBK F10/11 |
0 - 5 |
Frösåkersskolan |
Februari |
2024-02-03 18:15 |
Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 |
IBK Östhammar F11/12 - Björklinge BK F12 |
5 - 6 |
Frösåkersskolan |
2024-02-09 19:00 |
Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 |
IK Sirius IBK F11/12 - IBK Östhammar F11/12 |
6 - 4 |
IFU Arena A |
Mars |
2024-03-03 09:00 |
Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 |
Vaksala SK F 2012 2 - IBK Östhammar F11/12 |
1 - 1 |
IFU Arena Gibon |
2024-03-08 18:15 |
Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 |
Alunda IBF F10-12 Blå - IBK Östhammar F11/12 |
2 - 0 |
Olandshallen |
2024-03-09 15:15 |
Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 |
IBK Östhammar F11/12 - Tierp IBK F11/12 |
2 - 3 |
Frösåkersskolan |
2024-03-22 18:00 |
Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 |
IBK Östhammar F11/12 - Almunge IK F11/12 |
4 - 1 |
Frösåkersskolan |
2024-03-26 18:15 |
Pantamera Flickor röd div 5 slutspelsgrupp 2 |
Örsundsbro IF F-12/13 - IBK Östhammar F11/12 |
5 - 4 |
Örsundsbro Sporthall |