Pantamera Pojkar Division 7 (2014/15)

Gruppspel
Pojkar Division 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-18 09:45 248071001 Ankarsvik BK 03 Svart - BK Sundsvall 03 Väst Jan Lindberg, Albin Skoglund Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-18 10:30 248071002 Granlo BK 03-04 Röd - Vattjoms IK 03-04 Vit Alexander Ångman, Hugo Wallman Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-18 11:15 248071003 Ankarsvik BK 04 A - Klockarbergets BK 03 Jan Lindberg, Hugo Wallman Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-18 12:00 248071004 Ankarsvik BK 03 Svart - Vattjoms IK 03-04 Vit Alexander Ångman, Albin Skoglund Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-18 12:45 248071005 Granlo BK 03-04 Röd - Klockarbergets BK 03 Jan Lindberg, Alexander Ångman Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-18 13:30 248071006 Ankarsvik BK 04 A - BK Sundsvall 03 Väst Hugo Wallman, Albin Skoglund Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-18 14:15 248071007 Ankarsvik BK 03 Svart - Klockarbergets BK 03 Jan Lindberg, Albin Skoglund Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-18 15:00 248071008 Granlo BK 03-04 Röd - BK Sundsvall 03 Väst Alexander Ångman, Hugo Wallman Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-18 15:45 248071009 Ankarsvik BK 04 A - Vattjoms IK 03-04 Vit Jan Lindberg, Albin Skoglund Vibacke Alnö Sundsvall
2014-10-11 10:15 248071010 Timrå IBC 04 Svart - Ankarsvik BK 03 Svart Arvid Larsson, Pontus Markström Timrå Sporthall
2014-10-11 11:00 248071012 Timrå IBC 04 Röd - Ankarsvik BK 04 A Arvid Larsson, Pontus Markström Timrå Sporthall
2014-10-11 12:30 248071014 Timrå IBC 04 Röd - Granlo BK 03-04 Röd Patrik Bäckman, Hugo Wallman Timrå Sporthall
2014-10-11 13:15 248071015 Timrå IBC 04 Svart - Ankarsvik BK 04 A Patrik Bäckman, Hugo Wallman Timrå Sporthall
2014-10-11 14:00 248071016 Timrå IBC 04 Röd - Ankarsvik BK 03 Svart Javier Castro, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2014-10-11 14:45 248071017 Timrå IBC 04 Svart - Granlo BK 03-04 Röd Javier Castro, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2014-11-16 09:15 248071019 Timrå IBC 04 Svart - BK Sundsvall 03 Väst Yngwe Lindström, Samuel Lindfors Timrå Sporthall
2014-11-16 10:00 248071021 Timrå IBC 04 Röd - Klockarbergets BK 03 Yngwe Lindström, Tom Hessling Timrå Sporthall
2014-11-16 10:45 248071022 Timrå IBC 04 Svart - Vattjoms IK 03-04 Vit Samuel Lindfors, Tom Hessling Timrå Sporthall
2014-11-16 11:30 248071024 Timrå IBC 04 Röd - BK Sundsvall 03 Väst Yngwe Lindström, Samuel Lindfors Timrå Sporthall
2014-11-16 12:15 248071025 Timrå IBC 04 Svart - Klockarbergets BK 03 Yngwe Lindström, Tom Hessling Timrå Sporthall
2014-11-16 13:00 248071027 Timrå IBC 04 Röd - Vattjoms IK 03-04 Vit Samuel Lindfors, Tom Hessling Timrå Sporthall
248071034 Timrå IBC 04 Röd - Timrå IBC 04 Svart
2014-11-22 10:30 248071032 Ankarsvik BK 04 A - Ankarsvik BK 03 Svart Karl Bäckström, Anton Ellsén Hagahallen
2014-11-22 11:15 248071033 Klockarbergets BK 03 - BK Sundsvall 03 Väst Karl Bäckström, Anton Ellsén Hagahallen
2014-11-22 12:00 248071028 Ankarsvik BK 03 Svart - Granlo BK 03-04 Röd Karl Bäckström, Anton Ellsén Hagahallen
2014-11-22 12:45 248071029 BK Sundsvall 03 Väst - Vattjoms IK 03-04 Vit Oskar Nilsefur, Peterson Lugero Hagahallen
2014-11-22 13:30 248071030 Granlo BK 03-04 Röd - Ankarsvik BK 04 A Oskar Nilsefur, Peterson Lugero Hagahallen
2014-11-22 14:15 248071031 Vattjoms IK 03-04 Vit - Klockarbergets BK 03 Oskar Nilsefur, Peterson Lugero Hagahallen
2014-11-29 09:45 248071035 BK Sundsvall 03 Väst - Ankarsvik BK 03 Svart Yngwe Lindström, Oskar Nilsefur Hagahallen
2014-11-29 10:30 248071036 Vattjoms IK 03-04 Vit - Granlo BK 03-04 Röd Yngwe Lindström, Erik Dahlqvist Hagahallen
2014-11-29 11:15 248071037 Klockarbergets BK 03 - Ankarsvik BK 04 A Oskar Nilsefur, Erik Dahlqvist Hagahallen
2014-11-29 12:00 248071038 Vattjoms IK 03-04 Vit - Ankarsvik BK 03 Svart Yngwe Lindström, Oskar Nilsefur Hagahallen
2014-11-29 12:45 248071039 Klockarbergets BK 03 - Granlo BK 03-04 Röd Yngwe Lindström, Erik Dahlqvist Hagahallen
2014-11-29 13:30 248071040 BK Sundsvall 03 Väst - Ankarsvik BK 04 A Oskar Nilsefur, Erik Dahlqvist Hagahallen
2014-11-29 14:15 248071041 Klockarbergets BK 03 - Ankarsvik BK 03 Svart Yngwe Lindström Hagahallen
2014-11-29 15:00 248071042 BK Sundsvall 03 Väst - Granlo BK 03-04 Röd Yngwe Lindström, David Lundgren Hagahallen
2014-11-29 15:45 248071043 Vattjoms IK 03-04 Vit - Ankarsvik BK 04 A , David Lundgren Hagahallen
2014-12-14 09:30 248071044 Ankarsvik BK 03 Svart - Timrå IBC 04 Svart Oskar Nilsefur, Erik Dahlqvist Timrå Sporthall
2014-12-14 11:00 248071046 Ankarsvik BK 04 A - Timrå IBC 04 Röd Oskar Nilsefur, Erik Dahlqvist Timrå Sporthall
2014-12-14 12:30 248071048 Granlo BK 03-04 Röd - Timrå IBC 04 Röd , Javier Castro Timrå Sporthall
2014-12-14 13:15 248071049 Ankarsvik BK 04 A - Timrå IBC 04 Svart , Javier Castro Timrå Sporthall
2014-12-14 14:00 248071050 Ankarsvik BK 03 Svart - Timrå IBC 04 Röd Peterson Lugero, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2014-12-14 14:45 248071051 Granlo BK 03-04 Röd - Timrå IBC 04 Svart Peterson Lugero, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2014-12-21 09:45 248071056 Vattjoms IK 03-04 Vit - Timrå IBC 04 Svart Hugo Lindahl, Hampus Hernell Matfors Sporthall
2014-12-21 10:30 248071055 Klockarbergets BK 03 - Timrå IBC 04 Röd Yngwe Lindström, Hampus Hernell Matfors Sporthall
2014-12-21 11:15 248071053 BK Sundsvall 03 Väst - Timrå IBC 04 Svart Yngwe Lindström, Hugo Lindahl Matfors Sporthall
2014-12-21 12:00 248071061 Vattjoms IK 03-04 Vit - Timrå IBC 04 Röd Hugo Lindahl, Hampus Hernell Matfors Sporthall
2014-12-21 12:45 248071059 Klockarbergets BK 03 - Timrå IBC 04 Svart Yngwe Lindström, Hampus Hernell Matfors Sporthall
2014-12-21 13:30 248071058 BK Sundsvall 03 Väst - Timrå IBC 04 Röd Yngwe Lindström, Hugo Lindahl Matfors Sporthall
2015-01-17 00:00 248071071 Timrå IBC 04 Röd - Timrå IBC 04 Svart
2015-01-17 08:30 248071063 Ankarsvik BK 03 Svart - Granlo BK 03-04 Röd Yngwe Lindström, Anton Ellsén Sundsvalls Sporthall B-hall
2015-01-17 09:15 248071064 BK Sundsvall 03 Väst - Vattjoms IK 03-04 Vit Yngwe Lindström, Andreas Bjurman Sundsvalls Sporthall B-hall
2015-01-17 10:00 248071066 Granlo BK 03-04 Röd - Ankarsvik BK 04 A Anton Ellsén, Andreas Bjurman Sundsvalls Sporthall B-hall
2015-01-17 10:45 248071067 Vattjoms IK 03-04 Vit - Klockarbergets BK 03 Yngwe Lindström, Anton Ellsén Sundsvalls Sporthall B-hall
2015-01-17 11:30 248071069 Ankarsvik BK 04 A - Ankarsvik BK 03 Svart Yngwe Lindström, Andreas Bjurman Sundsvalls Sporthall B-hall
2015-01-17 12:15 248071070 Klockarbergets BK 03 - BK Sundsvall 03 Väst Anton Ellsén, Andreas Bjurman Sundsvalls Sporthall B-hall
2015-01-25 09:45 248071072 BK Sundsvall 03 Väst - Ankarsvik BK 03 Svart , Jon Lundgren Njurundahallen
2015-01-25 10:30 248071073 Vattjoms IK 03-04 Vit - Granlo BK 03-04 Röd Jon Lundgren, Ej offentliggjord Njurundahallen
2015-01-25 11:15 248071074 Klockarbergets BK 03 - Ankarsvik BK 04 A , Ej offentliggjord Njurundahallen
2015-01-25 12:00 248071075 Vattjoms IK 03-04 Vit - Ankarsvik BK 03 Svart Jon Lundgren Njurundahallen
2015-01-25 12:45 248071076 Klockarbergets BK 03 - Granlo BK 03-04 Röd Ej offentliggjord, Jon Lundgren Njurundahallen
2015-01-25 13:30 248071077 BK Sundsvall 03 Väst - Ankarsvik BK 04 A , Ej offentliggjord Njurundahallen
2015-01-25 14:15 248071078 Klockarbergets BK 03 - Ankarsvik BK 03 Svart Jon Lundgren, William Engström Njurundahallen
2015-01-25 15:00 248071079 BK Sundsvall 03 Väst - Granlo BK 03-04 Röd Jon Lundgren, Leo Torell Hagström Njurundahallen
2015-01-25 15:45 248071080 Vattjoms IK 03-04 Vit - Ankarsvik BK 04 A William Engström, Leo Torell Hagström Njurundahallen
2015-02-28 09:30 248071081 Ankarsvik BK 03 Svart - Timrå IBC 04 Svart Samuel Lindfors, Yngwe Lindström Skönsbergshallen
2015-02-28 10:15 248071083 Ankarsvik BK 04 A - Timrå IBC 04 Röd Andreas Bjurman, Yngwe Lindström Skönsbergshallen
2015-02-28 11:00 248071088 Granlo BK 03-04 Röd - Timrå IBC 04 Svart Samuel Lindfors, Andreas Bjurman Skönsbergshallen
2015-02-28 11:45 248071087 Ankarsvik BK 03 Svart - Timrå IBC 04 Röd Samuel Lindfors, Yngwe Lindström Skönsbergshallen
2015-02-28 12:30 248071086 Ankarsvik BK 04 A - Timrå IBC 04 Svart Andreas Bjurman, Yngwe Lindström Skönsbergshallen
2015-02-28 13:15 248071085 Granlo BK 03-04 Röd - Timrå IBC 04 Röd Anders Johansson, Patrick Cederblad Skönsbergshallen
2015-01-31 09:30 248071090 BK Sundsvall 03 Väst - Timrå IBC 04 Svart Yngwe Lindström, Hampus Hernell Njurundahallen
2015-01-31 10:15 248071092 Klockarbergets BK 03 - Timrå IBC 04 Röd Hugo Lindahl, Yngwe Lindström Njurundahallen
2015-01-31 11:00 248071093 Vattjoms IK 03-04 Vit - Timrå IBC 04 Svart Hugo Lindahl, Hampus Hernell Njurundahallen
2015-01-31 11:45 248071095 BK Sundsvall 03 Väst - Timrå IBC 04 Röd Yngwe Lindström, Hampus Hernell Njurundahallen
2015-01-31 12:30 248071096 Klockarbergets BK 03 - Timrå IBC 04 Svart Hugo Lindahl, Yngwe Lindström Njurundahallen
2015-01-31 13:15 248071098 Vattjoms IK 03-04 Vit - Timrå IBC 04 Röd Hugo Lindahl, Hampus Hernell Njurundahallen
2015-03-29 00:00 248071108 Timrå IBC 04 Svart - Timrå IBC 04 Röd
2015-03-29 09:30 248071099 Granlo BK 03-04 Röd - Ankarsvik BK 03 Svart Robin Palander, Andreas Selin Skönsbergshallen
2015-03-29 10:15 248071100 Vattjoms IK 03-04 Vit - BK Sundsvall 03 Väst Robin Palander, Andreas Selin Skönsbergshallen
2015-03-29 11:00 248071102 Ankarsvik BK 04 A - Granlo BK 03-04 Röd Robin Palander, Andreas Selin Skönsbergshallen
2015-03-29 11:45 248071104 Klockarbergets BK 03 - Vattjoms IK 03-04 Vit Erik Dahlqvist, Oskar Nilsefur Skönsbergshallen
2015-03-29 12:30 248071106 Ankarsvik BK 03 Svart - Ankarsvik BK 04 A Erik Dahlqvist, Oskar Nilsefur Skönsbergshallen
2015-03-29 13:15 248071107 BK Sundsvall 03 Väst - Klockarbergets BK 03 Erik Dahlqvist, Oskar Nilsefur Skönsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis