Pojkar 5-7 (2015/16)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Klass 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-10 09:00 211013003 Dingtuna GIF (2) - Västerås IBS Ung (9) 5 - 13 Råbyhallen
2015-10-10 12:00 211013002 IBK Sala Silver (4) - Surahammars IBF (6) 2 - 12 Sala Idrottshall
2015-10-11 10:00 211013001 Skogsgymnastikens IBS (2) - Västerås IBS Ung (10) 4 - 5 Klackbergsgården
2015-10-18 09:30 211013004 IBK Köping Ung (5) - IFK Arboga IBK (5) 5 - 12 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2015-10-24 09:00 211013005 Surahammars IBF (6) - Skogsgymnastikens IBS (2) 2 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-10-24 15:30 211013006 Västerås IBS Ung (9) - Västerås IBS Ung (10) 5 - 2 Klövernhallen Plan 1
2015-10-25 09:00 211013008 IBK Köping Ung (5) - Dingtuna GIF (2) 1 - 4 Ullvihallen
2015-10-25 12:15 211013007 IFK Arboga IBK (5) - IBK Sala Silver (4) 12 - 7 Vasahallen
2015-11-07 11:45 211013012 IBK Sala Silver (4) - Dingtuna GIF (2) 8 - 3 Sala Idrottshall
2015-11-07 12:00 211013010 Surahammars IBF (6) - IFK Arboga IBK (5) 9 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-11-08 12:00 211013009 Skogsgymnastikens IBS (2) - Västerås IBS Ung (9) 0 - 6 Klackbergsgården
2015-11-08 15:30 211013011 Västerås IBS Ung (10) - IBK Köping Ung (5) 10 - 2 Klövernhallen Plan 1
2015-11-14 11:30 211013015 Dingtuna GIF (2) - Surahammars IBF (6) 4 - 6 Råbyhallen
2015-11-14 12:45 211013014 IBK Köping Ung (5) - Västerås IBS Ung (9) 2 - 9 Ullvihallen
2015-11-14 13:30 211013013 IFK Arboga IBK (5) - Skogsgymnastikens IBS (2) 3 - 4 Vasahallen
2015-11-14 17:30 211013016 IBK Sala Silver (4) - Västerås IBS Ung (10) 6 - 6 Sala Idrottshall
2015-11-21 09:00 211013019 Västerås IBS Ung (9) - IBK Sala Silver (4) 7 - 8 Klövernhallen Plan 1
2015-11-22 12:00 211013017 Skogsgymnastikens IBS (2) - IBK Köping Ung (5) 3 - 2 Klackbergsgården
2015-11-22 12:00 211013020 Surahammars IBF (6) - Västerås IBS Ung (10) 4 - 7 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-11-22 17:20 211013018 IFK Arboga IBK (5) - Dingtuna GIF (2) 5 - 4 Vasahallen
2015-11-28 14:30 211013021 Dingtuna GIF (2) - Skogsgymnastikens IBS (2) 4 - 1 Råbyhallen
2015-11-29 11:15 211013022 IBK Sala Silver (4) - IBK Köping Ung (5) 4 - 4 Sala Idrottshall
2015-11-29 12:00 211013024 Surahammars IBF (6) - Västerås IBS Ung (9) 2 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-11-29 15:30 211013023 Västerås IBS Ung (10) - IFK Arboga IBK (5) 5 - 6 Klövernhallen Plan 1
2015-12-05 09:15 211013026 Dingtuna GIF (2) - Västerås IBS Ung (10) 3 - 5 Råbyhallen
2015-12-05 11:00 211013027 IBK Köping Ung (5) - Surahammars IBF (6) 8 - 5 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2015-12-06 12:00 211013025 Skogsgymnastikens IBS (2) - IBK Sala Silver (4) 4 - 2 Klackbergsgården
2015-12-06 12:15 211013028 IFK Arboga IBK (5) - Västerås IBS Ung (9) 5 - 10 Vasahallen
2015-12-12 14:00 211013030 Surahammars IBF (6) - IBK Sala Silver (4) 9 - 1 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-12-13 11:15 211013032 IFK Arboga IBK (5) - IBK Köping Ung (5) 2 - 5 Vasahallen
2015-12-13 12:30 211013031 Västerås IBS Ung (9) - Dingtuna GIF (2) 6 - 2 Klövernhallen Plan 1
2015-12-13 15:30 211013029 Västerås IBS Ung (10) - Skogsgymnastikens IBS (2) 5 - 2 Klövernhallen Plan 1
2015-12-14 18:30 211013033 Skogsgymnastikens IBS (2) - Surahammars IBF (6) 3 - 7 Klackbergsgården
2015-12-14 18:30 211013036 Dingtuna GIF (2) - IBK Köping Ung (5) 4 - 2 Råbyhallen
2015-12-15 18:30 211013034 Västerås IBS Ung (10) - Västerås IBS Ung (9) 7 - 4 Klövernhallen Plan 1
2015-12-20 09:30 211013035 IBK Sala Silver (4) - IFK Arboga IBK (5) 9 - 7 Sala Idrottshall
2015-12-19 11:30 211013037 Västerås IBS Ung (9) - Skogsgymnastikens IBS (2) 7 - 1 Klövernhallen Plan 1
2015-12-19 14:30 211013040 Dingtuna GIF (2) - IBK Sala Silver (4) 16 - 2 Råbyhallen
2015-12-19 17:45 211013038 IFK Arboga IBK (5) - Surahammars IBF (6) 10 - 2 Vasahallen
2015-12-20 10:30 211013039 IBK Köping Ung (5) - Västerås IBS Ung (10) 11 - 9 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-01-09 10:30 211013042 Västerås IBS Ung (9) - IBK Köping Ung (5) 7 - 3 Klövernhallen Plan 1
2016-01-09 14:00 211013043 Surahammars IBF (6) - Dingtuna GIF (2) 3 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-01-10 12:00 211013041 Skogsgymnastikens IBS (2) - IFK Arboga IBK (5) 8 - 3 Klackbergsgården
2016-01-10 14:00 211013044 Västerås IBS Ung (10) - IBK Sala Silver (4) 5 - 3 Klövernhallen Plan 1
2016-01-16 10:00 211013046 Dingtuna GIF (2) - IFK Arboga IBK (5) 0 - 7 Råbyhallen
2016-01-17 09:00 211013047 IBK Sala Silver (4) - Västerås IBS Ung (9) 3 - 6 Sala Idrottshall
2016-01-17 11:30 211013045 IBK Köping Ung (5) - Skogsgymnastikens IBS (2) 4 - 7 Ullvihallen
2016-01-17 15:30 211013048 Västerås IBS Ung (10) - Surahammars IBF (6) 9 - 1 Klövernhallen Plan 1
2016-01-23 10:30 211013052 Västerås IBS Ung (9) - Surahammars IBF (6) 6 - 1 Klövernhallen Plan 1
2016-01-24 12:00 211013049 Skogsgymnastikens IBS (2) - Dingtuna GIF (2) 5 - 2 Klackbergsgården
2016-01-24 17:30 211013051 IFK Arboga IBK (5) - Västerås IBS Ung (10) 13 - 10 Vasahallen
2016-03-20 11:30 211013050 IBK Köping Ung (5) - IBK Sala Silver (4) WO (5 - 0) Ullvihallen
2016-01-30 10:00 211013055 Surahammars IBF (6) - IBK Köping Ung (5) 4 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-01-30 11:30 211013053 IBK Sala Silver (4) - Skogsgymnastikens IBS (2) 11 - 3 Sala Idrottshall
2016-01-31 11:00 211013056 Västerås IBS Ung (9) - IFK Arboga IBK (5) 4 - 3 Klövernhallen Plan 1
2016-01-31 15:30 211013054 Västerås IBS Ung (10) - Dingtuna GIF (2) 5 - 0 Klövernhallen Plan 1
2016-02-06 10:30 211013058 IBK Sala Silver (4) - Surahammars IBF (6) 3 - 3 Sala Idrottshall
2016-02-06 14:15 211013059 Dingtuna GIF (2) - Västerås IBS Ung (9) 3 - 5 Råbyhallen
2016-02-07 10:00 211013057 Skogsgymnastikens IBS (2) - Västerås IBS Ung (10) 9 - 6 Klackbergsgården
2016-02-27 11:30 211013060 IBK Köping Ung (5) - IFK Arboga IBK (5) 6 - 1 Ullvihallen
2016-02-13 10:00 211013061 Surahammars IBF (6) - Skogsgymnastikens IBS (2) 2 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-02-13 10:30 211013062 Västerås IBS Ung (9) - Västerås IBS Ung (10) 7 - 3 Klövernhallen Plan 1
2016-02-14 11:30 211013064 IBK Köping Ung (5) - Dingtuna GIF (2) 3 - 9 Ullvihallen
2016-02-14 12:30 211013063 IFK Arboga IBK (5) - IBK Sala Silver (4) 4 - 6 Vasahallen
2016-02-20 09:30 211013066 Surahammars IBF (6) - IFK Arboga IBK (5) 4 - 5 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-02-20 10:30 211013067 Västerås IBS Ung (10) - IBK Köping Ung (5) 6 - 2 Klövernhallen Plan 1
2016-02-20 10:30 211013068 IBK Sala Silver (4) - Dingtuna GIF (2) 3 - 3 Sala Idrottshall
2016-02-21 16:00 211013065 Skogsgymnastikens IBS (2) - Västerås IBS Ung (9) 2 - 4 Klackbergsgården
2016-02-27 10:00 211013072 IBK Sala Silver (4) - Västerås IBS Ung (10) 4 - 4 Sala Idrottshall
2016-02-27 14:30 211013071 Dingtuna GIF (2) - Surahammars IBF (6) 4 - 1 Råbyhallen
2016-02-28 10:00 211013070 IBK Köping Ung (5) - Västerås IBS Ung (9) 2 - 12 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-02-28 11:15 211013069 IFK Arboga IBK (5) - Skogsgymnastikens IBS (2) 8 - 3 Vasahallen
2016-03-12 10:00 211013076 Surahammars IBF (6) - Västerås IBS Ung (10) 5 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-03-12 11:00 211013075 Västerås IBS Ung (9) - IBK Sala Silver (4) 5 - 3 Klövernhallen Plan 1
2016-03-12 12:15 211013074 IFK Arboga IBK (5) - Dingtuna GIF (2) 10 - 1 Vasahallen
2016-03-13 14:00 211013073 Skogsgymnastikens IBS (2) - IBK Köping Ung (5) 5 - 7 Klackbergsgården
2016-03-19 09:30 211013077 Dingtuna GIF (2) - Skogsgymnastikens IBS (2) 3 - 3 Råbyhallen
2016-03-19 12:00 211013078 IBK Sala Silver (4) - IBK Köping Ung (5) WO (5 - 0) Sala Idrottshall
2016-03-20 15:30 211013079 Västerås IBS Ung (10) - IFK Arboga IBK (5) 4 - 8 Klövernhallen Plan 1
2016-03-22 19:00 211013080 Surahammars IBF (6) - Västerås IBS Ung (9) 3 - 6 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-03-23 18:30 211013084 IFK Arboga IBK (5) - Västerås IBS Ung (9) 1 - 8 Vasahallen
2016-03-23 19:15 211013082 Dingtuna GIF (2) - Västerås IBS Ung (10) 2 - 4 Råbyhallen
2016-03-24 17:30 211013083 IBK Köping Ung (5) - Surahammars IBF (6) 11 - 3 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-03-27 14:30 211013081 Skogsgymnastikens IBS (2) - IBK Sala Silver (4) 5 - 4 Klackbergsgården
Pantamera Pojkar Klass 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-10 10:30 211014006 IBK Sala Silver (5) - IFK Arboga IBK (6) 11 - 7 Sala Idrottshall
2015-10-10 11:00 211014003 Surahammars IBF (4) - Knäppmora AIK (3) 2 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-10-10 12:30 211014005 Tillberga IK Ung (5) - Västerås IBS Ungdom (11) 7 - 8 Tillberga Sporthall
2015-10-11 09:45 211014004 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - Västerås IBS Ungdom (12) 9 - 7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-10-11 12:00 Orsak: 
Eniga: Ja
Godkanner: Jag har tagit del av ovanstående information och godkänner villkoren för matchändring
211014008 MIK Västerås (5) - Dingtuna GIF (3) 12 - 1 Wenströmska Skolan
2015-10-11 15:15 211014001 Rönnby SK (2) Orange - Skälby IBK (4) 7 - 8 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-10-24 09:00 211014015 Dingtuna GIF (3) - IBK Sala Silver (5) 10 - 8 Råbyhallen
2015-10-24 10:30 211014014 IBK Köping Ung (6) - Tillberga IK Ung (5) 8 - 6 Ullvihallen
2015-10-24 11:00 211014009 Per-Ols IBF (3) - Rönnby SK (2) Orange 8 - 6 Fagerstahallen
2015-10-24 12:00 211014010 Knäppmora AIK (3) - Skälby IBK (4) 5 - 4 Skinnskattebergs Sporthall
2015-10-25 11:00 211014013 IFK Arboga IBK (6) - Romfartuna Gymnastik O IF (2) 2 - 10 Vasahallen
2015-10-25 15:30 211014012 Västerås IBS Ungdom (11) - Surahammars IBF (4) 13 - 3 Klövernhallen Plan 1
2015-11-07 10:00 211014021 Surahammars IBF (4) - IBK Köping Ung (6) 3 - 10 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-11-07 12:00 211014018 Per-Ols IBF (3) - Västerås IBS Ungdom (12) 2 - 5 Fagerstahallen
2015-11-07 12:30 211014023 Tillberga IK Ung (5) - MIK Västerås (5) 7 - 10 Tillberga Sporthall
2015-11-07 13:00 211014019 Skälby IBK (4) - Västerås IBS Ungdom (11) 6 - 14 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-11-08 10:15 211014022 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - Dingtuna GIF (3) 4 - 4 Wenströmska Skolan
2015-11-08 16:30 211014017 Rönnby SK (2) Orange - Knäppmora AIK (3) 9 - 4 Kristiansborgshallen
2015-11-14 11:00 211014026 Västerås IBS Ungdom (11) - Knäppmora AIK (3) 8 - 4 Klövernhallen Plan 1
2015-11-14 12:15 211014027 IFK Arboga IBK (6) - Per-Ols IBF (3) 9 - 9 Vasahallen
2015-11-14 12:30 211014025 Västerås IBS Ungdom (12) - Rönnby SK (2) Orange 4 - 1 Klövernhallen Plan 1
2015-11-14 14:15 211014028 IBK Köping Ung (6) - Skälby IBK (4) 6 - 3 Ullvihallen
2015-11-15 11:45 211014030 MIK Västerås (5) - Surahammars IBF (4) 8 - 4 Wenströmska Skolan
2015-11-15 12:00 211014032 IBK Sala Silver (5) - Tillberga IK Ung (5) 4 - 15 Sala Idrottshall
2015-11-16 18:00 211014033 Rönnby SK (2) Orange - Västerås IBS Ungdom (11) 1 - 2 Önsta Skolan
2015-11-17 18:00 211014036 Per-Ols IBF (3) - Dingtuna GIF (3) 3 - 3 Fagerstahallen
2015-11-17 18:15 211014037 Skälby IBK (4) - MIK Västerås (5) 5 - 12 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-11-17 18:30 211014040 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - Tillberga IK Ung (5) 5 - 4 Wenströmska Skolan
2015-11-17 19:00 211014035 Knäppmora AIK (3) - IBK Köping Ung (6) 2 - 2 Skinnskattebergs Sporthall
2015-11-18 18:00 211014039 Surahammars IBF (4) - IBK Sala Silver (5) 4 - 8 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-11-18 18:30 211014034 Västerås IBS Ungdom (12) - IFK Arboga IBK (6) 14 - 2 Klövernhallen Plan 1
2015-11-20 17:15 211014048 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - Surahammars IBF (4) 5 - 7 Önsta Skolan
2015-11-21 09:30 211014046 IBK Sala Silver (5) - Skälby IBK (4) 7 - 5 Sala Idrottshall
2015-11-21 14:15 211014043 Dingtuna GIF (3) - Västerås IBS Ungdom (12) 8 - 9 Råbyhallen
2015-11-22 11:15 211014041 IFK Arboga IBK (6) - Rönnby SK (2) Orange 1 - 14 Vasahallen
2015-11-22 11:45 211014044 MIK Västerås (5) - Knäppmora AIK (3) 16 - 5 Wenströmska Skolan
2015-11-22 13:30 211014042 IBK Köping Ung (6) - Västerås IBS Ungdom (11) 3 - 8 Ullvihallen
2015-11-28 10:00 211014054 Per-Ols IBF (3) - Tillberga IK Ung (5) 5 - 5 Fagerstahallen
2015-11-28 12:45 211014055 Skälby IBK (4) - Romfartuna Gymnastik O IF (2) 5 - 7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-11-28 13:00 211014053 Knäppmora AIK (3) - IBK Sala Silver (5) 5 - 2 Skinnskattebergs Sporthall
2015-11-29 09:45 211014049 Rönnby SK (2) Orange - IBK Köping Ung (6) 8 - 2 Kristiansborgshallen
2015-11-29 11:15 211014050 IFK Arboga IBK (6) - Dingtuna GIF (3) 0 - 6 Vasahallen
2015-11-29 14:00 211014051 Västerås IBS Ungdom (11) - MIK Västerås (5) 5 - 10 Klövernhallen Plan 1
2015-12-05 09:00 211014063 Surahammars IBF (4) - Per-Ols IBF (3) 2 - 8 Mälarenergi Arena Surahammar
2015-12-05 10:30 211014057 Dingtuna GIF (3) - Rönnby SK (2) Orange 5 - 10 Råbyhallen
2015-12-05 11:00 211014060 IBK Sala Silver (5) - Västerås IBS Ungdom (11) 2 - 11 Sala Idrottshall
2015-12-05 11:15 211014062 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - Knäppmora AIK (3) 7 - 7 Bäckbyskolan
2015-12-05 12:30 211014061 Tillberga IK Ung (5) - Västerås IBS Ungdom (12) 4 - 6 Tillberga Sporthall
2015-12-05 16:15 211014058 MIK Västerås (5) - IBK Köping Ung (6) 8 - 6 Kristiansborgshallen
2015-12-12 09:30 211014072 Per-Ols IBF (3) - Skälby IBK (4) 5 - 7 Fagerstahallen
2015-12-12 10:30 211014067 IBK Köping Ung (6) - IBK Sala Silver (5) 8 - 4 Ullvihallen
2015-12-12 14:45 211014065 Rönnby SK (2) Orange - MIK Västerås (5) 3 - 15 Kristiansborgshallen
2015-12-13 11:00 211014070 Västerås IBS Ungdom (12) - Surahammars IBF (4) 13 - 1 Klövernhallen Plan 1
2015-12-13 12:30 211014068 IFK Arboga IBK (6) - Tillberga IK Ung (5) 1 - 10 Vasahallen
2015-12-13 14:00 211014069 Västerås IBS Ungdom (11) - Romfartuna Gymnastik O IF (2) 9 - 3 Klövernhallen Plan 1
2015-12-17 18:45 211014079 Skälby IBK (4) - Västerås IBS Ungdom (12) 2 - 4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2015-12-19 12:30 211014075 Tillberga IK Ung (5) - Dingtuna GIF (3) 7 - 6 Tillberga Sporthall
2015-12-19 15:15 211014076 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - IBK Köping Ung (6) 3 - 5 Wenströmska Skolan
2015-12-20 09:30 211014080 Per-Ols IBF (3) - Knäppmora AIK (3) 3 - 2 Fagerstahallen
2015-12-20 11:00 211014074 IBK Sala Silver (5) - MIK Västerås (5) 5 - 10 Sala Idrottshall
2015-12-20 12:00 211014077 Surahammars IBF (4) - IFK Arboga IBK (6) 7 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-01-09 09:00 211014081 Rönnby SK (2) Orange - IBK Sala Silver (5) 10 - 3 Kristiansborgshallen
2016-01-09 09:00 211014083 MIK Västerås (5) - Romfartuna Gymnastik O IF (2) 6 - 2 Wenströmska Skolan
2016-01-09 10:00 211014084 Dingtuna GIF (3) - Surahammars IBF (4) 5 - 4 Råbyhallen
2016-01-10 11:15 211014086 IFK Arboga IBK (6) - Skälby IBK (4) 4 - 4 Vasahallen
2016-01-10 12:30 211014088 Västerås IBS Ungdom (12) - Knäppmora AIK (3) 11 - 3 Klövernhallen Plan 1
2016-01-10 15:30 211014087 Västerås IBS Ungdom (11) - Per-Ols IBF (3) 5 - 7 Klövernhallen Plan 1
2016-01-16 09:00 211014094 Per-Ols IBF (3) - IBK Köping Ung (6) 2 - 9 Fagerstahallen
2016-01-16 12:00 211014095 Knäppmora AIK (3) - IFK Arboga IBK (6) 6 - 3 Skinnskattebergs Sporthall
2016-01-16 12:30 211014089 Tillberga IK Ung (5) - Rönnby SK (2) Orange 7 - 9 Tillberga Sporthall
2016-01-16 12:45 211014093 Skälby IBK (4) - Dingtuna GIF (3) 3 - 7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-01-17 08:45 211014090 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - IBK Sala Silver (5) 6 - 0 Wenströmska Skolan
2016-01-17 14:00 211014096 Västerås IBS Ungdom (12) - Västerås IBS Ungdom (11) 3 - 8 Klövernhallen Plan 1
2016-01-23 09:45 211014101 MIK Västerås (5) - Per-Ols IBF (3) 5 - 3 Wenströmska Skolan
2016-01-23 11:50 211014102 Dingtuna GIF (3) - Knäppmora AIK (3) 14 - 1 Råbyhallen
2016-01-23 12:15 211014103 IBK Köping Ung (6) - Västerås IBS Ungdom (12) 4 - 5 Ullvihallen
2016-01-23 12:30 211014098 Tillberga IK Ung (5) - Surahammars IBF (4) 7 - 5 Tillberga Sporthall
2016-01-24 16:15 211014104 IFK Arboga IBK (6) - Västerås IBS Ungdom (11) 3 - 12 Vasahallen
2016-01-24 18:15 211014097 Rönnby SK (2) Orange - Romfartuna Gymnastik O IF (2) 7 - 6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-01-30 10:15 211014107 Skälby IBK (4) - Tillberga IK Ung (5) 6 - 10 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-01-30 12:00 211014105 Surahammars IBF (4) - Rönnby SK (2) Orange 6 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-01-31 09:30 211014108 Per-Ols IBF (3) - IBK Sala Silver (5) 7 - 1 Fagerstahallen
2016-01-31 09:30 211014110 Västerås IBS Ungdom (12) - MIK Västerås (5) 4 - 10 Klövernhallen Plan 1
2016-01-31 11:15 211014112 IFK Arboga IBK (6) - IBK Köping Ung (6) 3 - 9 Vasahallen
2016-01-31 14:00 211014111 Västerås IBS Ungdom (11) - Dingtuna GIF (3) 5 - 6 Klövernhallen Plan 1
2016-02-06 09:30 211014114 Surahammars IBF (4) - Skälby IBK (4) 7 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-02-06 12:00 211014117 IBK Sala Silver (5) - Västerås IBS Ungdom (12) 13 - 6 Sala Idrottshall
2016-02-06 12:30 211014116 Tillberga IK Ung (5) - Knäppmora AIK (3) 11 - 14 Tillberga Sporthall
2016-02-07 11:15 211014115 Romfartuna Gymnastik O IF (2) - Per-Ols IBF (3) 5 - 4 Wenströmska Skolan
2016-02-07 14:30 211014119 MIK Västerås (5) - IFK Arboga IBK (6) 23 - 3 Wenströmska Skolan
2016-02-08 18:30 211014120 Dingtuna GIF (3) - IBK Köping Ung (6) 0 - 8 Råbyhallen
Pantamera Pojkar Klass 7 Gul
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-02-13 14:00 211020001 Tillberga IK Ung - IFK Arboga IBK 20 - 0 Tillberga Sporthall
2016-02-13 16:00 211020003 Surahammars IBF - IBK Sala 4 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-02-18 18:15 211020002 Knäppmora AIK - Skälby IBK 6 - 12 Skinnskattebergs Sporthall
2016-02-20 15:30 211020004 IFK Arboga IBK - Per-Ols IBF 3 - 5 Vasahallen
2016-02-20 17:00 211020006 Surahammars IBF - Knäppmora AIK 3 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-02-21 18:45 211020005 IBK Sala - Tillberga IK Ung WO (5 - 0) Sala Idrottshall
2016-02-27 17:00 211020009 Tillberga IK Ung - Knäppmora AIK 8 - 2 Tillberga Sporthall
2016-02-27 17:15 211020008 IFK Arboga IBK - IBK Sala 6 - 5 Vasahallen
2016-02-28 18:30 211020007 Per-Ols IBF - Skälby IBK 1 - 3 Fagerstahallen
2016-03-05 11:00 211020012 Knäppmora AIK - IFK Arboga IBK 0 - 7 Skinnskattebergs Sporthall
2016-03-06 11:00 211020010 IBK Sala - Per-Ols IBF 10 - 1 Sala Idrottshall
2016-03-17 18:45 211020011 Surahammars IBF - Skälby IBK 10 - 4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-03-10 18:45 211020015 Skälby IBK - Tillberga IK Ung 2 - 9 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-03-11 19:15 211020013 Per-Ols IBF - Surahammars IBF 6 - 3 Fagerstahallen
2016-03-19 15:00 211020014 IBK Sala - Knäppmora AIK 16 - 3 Sala Idrottshall
2016-03-17 18:00 211020016 Knäppmora AIK - Per-Ols IBF 4 - 7 Skinnskattebergs Sporthall
2016-03-19 12:15 211020017 Tillberga IK Ung - Surahammars IBF 4 - 13 Tillberga Sporthall
2016-03-20 16:30 211020018 IFK Arboga IBK - Skälby IBK 6 - 8 Vasahallen
2016-03-24 17:45 211020019 Per-Ols IBF - Tillberga IK Ung 2 - 3 Fagerstahallen
2016-03-26 10:00 211020020 Surahammars IBF - IFK Arboga IBK 8 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2016-03-27 13:00 211020021 IBK Sala - Skälby IBK Sala Idrottshall
Pantamera Pojkar Klass 7 Svart
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-02-13 18:00 211019002 Västerås IBS Ungdom 12 - Romfartuna Gymnastik O IF 15 - 4 Klövernhallen Plan 1
2016-02-14 15:30 211019001 Västerås IBS Ungdom 11 - Dingtuna GIF 15 - 7 Klövernhallen Plan 1
2016-02-14 18:45 211019003 IBK Köping Ung 6 - Rönnby SK 10 - 4 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-02-19 18:45 211019005 Rönnby SK - Västerås IBS Ungdom 11 1 - 2 Kristiansborgshallen
2016-02-20 09:30 211019004 Dingtuna GIF - MIK Västerås 2 - 8 Råbyhallen
2016-02-20 09:30 211019006 IBK Köping Ung 6 - Västerås IBS Ungdom 12 4 - 6 Ullvihallen
2016-02-24 18:00 211019009 Västerås IBS Ungdom 11 - Västerås IBS Ungdom 12 11 - 3 Klövernhallen Plan 1
2016-02-27 09:30 211019008 Dingtuna GIF - Rönnby SK 6 - 2 Råbyhallen
2016-02-28 14:30 211019007 MIK Västerås - Romfartuna Gymnastik O IF 4 - 1 Wenströmska Skolan
2016-03-05 12:30 211019012 Västerås IBS Ungdom 12 - Dingtuna GIF 7 - 3 Klövernhallen Plan 1
2016-03-06 10:00 211019010 Rönnby SK - MIK Västerås 0 - 14 Kristiansborgshallen
2016-03-06 11:30 211019011 IBK Köping Ung 6 - Romfartuna Gymnastik O IF 2 - 3 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-03-13 10:30 211019014 Rönnby SK - Västerås IBS Ungdom 12 9 - 8 Kristiansborgshallen
2016-03-13 12:30 211019013 MIK Västerås - IBK Köping Ung 6 7 - 3 Wenströmska Skolan
2016-03-13 13:30 211019015 Romfartuna Gymnastik O IF - Västerås IBS Ungdom 11 8 - 9 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2016-03-19 10:30 211019017 Västerås IBS Ungdom 11 - IBK Köping Ung 6 3 - 4 Klövernhallen Plan 1
2016-03-19 12:00 211019016 Västerås IBS Ungdom 12 - MIK Västerås 7 - 7 Klövernhallen Plan 1
2016-03-19 15:30 211019018 Dingtuna GIF - Romfartuna Gymnastik O IF 5 - 3 Råbyhallen
2016-03-23 18:00 211019020 IBK Köping Ung 6 - Dingtuna GIF 4 - 4 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2016-03-24 18:15 211019019 MIK Västerås - Västerås IBS Ungdom 11 5 - 5 Wenströmska Skolan
2016-03-26 10:30 211019021 Rönnby SK - Romfartuna Gymnastik O IF 6 - 4 Kristiansborgshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis