Pojkar Blå 9-12 år (2019/20)

Gruppspel
Pojkar Blå Div.1 (08-09)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
053943002 Forsbacka IK -08/09 - Gävle GIK P09 Blå Forsbackahallen
2019-10-13 10:00 053943003 Gävle GIK P08 - Valbo AIF P08 Benny Grönblad, Robin Andersson Alfahallen - Gavlehov
2019-10-13 11:30 053943006 Sandvikens AIK P08 - Skutskärs IBK 07/08 Nicoline David-Engbrink, Arvid Sågström Bessemerhallen
2019-10-13 13:00 053943004 Hofors IBK P07-08 - Strömsbro IF P08 Martin Brolin, Almedina Sörell Hoforshallen
2019-10-19 11:00 053943007 Gävle GIK P09 Blå - Andersbergs IBK P08 Mats Fernlund, Mattias Dahlqvist Alfahallen - Gavlehov
2019-10-20 09:00 053943009 Strömsbro IF P08 - Forsbacka IK -08/09 Hampus Andersson, Mattias Dahlqvist Alfahallen - Gavlehov
2019-10-20 10:00 053943011 Skutskärs IBK 07/08 - Hofors IBK P07-08 , Conny Carlsson Rotskärsskolans Sporthall
2019-10-20 12:30 053943012 Sandvikens AIK P08 - IBK Runsten P08 Nicoline David-Engbrink, Arvid Sågström Bessemerhallen
2019-10-26 18:00 053943014 Gävle GIK P09 Blå - Strömsbro IF P08 Melvin Larsson, Allan Lind Alfahallen - Gavlehov
2019-10-27 09:30 053943013 Andersbergs IBK P08 - Valbo AIF P08 Jaad Abou Chaaya, Imre Mattsson-Åkerlund Andersbergs Sporthall
2019-10-27 10:00 053943017 Gävle GIK P08 - Sandvikens AIK P08 Alfons Eriksson, Tuva Andersson Alfahallen - Gavlehov
2019-10-27 13:15 053943016 Forsbacka IK -08/09 - Skutskärs IBK 07/08 Albin Norring, Emil Tolppanen Forsbackahallen
2019-10-27 14:00 053943018 Hofors IBK P07-08 - IBK Runsten P08 Nicoline David-Engbrink, Andreas Sjöberg Hoforshallen
2019-11-03 09:00 053943023 IBK Runsten P08 - Forsbacka IK -08/09 Mats Fernlund, Roger Morin Nynäshallen
2019-11-03 10:00 053943021 Skutskärs IBK 07/08 - Gävle GIK P09 Blå Jaad Abou Chaaya, Conny Carlsson Rotskärsskolans Sporthall
2019-11-03 16:00 053943024 Hofors IBK P07-08 - Gävle GIK P08 Anton Hanstorp, Johan Andersson Hoforshallen
2019-11-03 16:30 053943019 Strömsbro IF P08 - Andersbergs IBK P08 Mattias Dahlqvist, Anders Löfgren Alfahallen - Gavlehov
2019-11-09 16:45 053943028 Gävle GIK P09 Blå - IBK Runsten P08 Hampus Andersson, Mattias Dahlqvist Alfahallen - Gavlehov
2019-11-10 13:15 053943030 Forsbacka IK -08/09 - Gävle GIK P08 Emil Tolppanen, Ida Markusson Forsbackahallen
2019-11-10 13:45 053943027 Valbo AIF P08 - Sandvikens AIK P08 Torbjörn Ström, Kjell Mogren Ludvigbergsskolan
2019-11-10 16:45 053943026 Strömsbro IF P08 - Skutskärs IBK 07/08 Torbjörn Ström, Jaad Abou Chaaya Träffen Arena
2019-11-16 10:45 053943035 Gävle GIK P08 - Gävle GIK P09 Blå Kevin Wijk, Anton Rapp Novahallen - Gavlehov
2019-11-17 10:00 053943031 Skutskärs IBK 07/08 - Andersbergs IBK P08 Melinda Pettersson, Celine Pettersson Rotskärsskolans Sporthall
2019-11-17 11:30 053943033 IBK Runsten P08 - Strömsbro IF P08 Elias Parment, Isak Johansson Nynäshallen
2019-11-17 12:00 053943034 Hofors IBK P07-08 - Valbo AIF P08 Pär Hedlund, Anton Hanstorp Hoforshallen
2019-11-22 17:45 053943038 Skutskärs IBK 07/08 - IBK Runsten P08 Sean Norouz, Emil Sanderfors Rotskärsskolans Sporthall
2019-11-24 09:30 053943037 Andersbergs IBK P08 - Sandvikens AIK P08 Elias Parment, Christoffer Nordqvist Andersbergs Sporthall
2019-11-24 13:15 053943040 Strömsbro IF P08 - Gävle GIK P08 Faraz Arabshoorabi, Elias Parment Vallbackskolan
2019-11-24 17:15 053943041 Valbo AIF P08 - Forsbacka IK -08/09 Tuva Andersson, Celine Pettersson Ludvigbergsskolan
2019-11-30 00:00 053943045 Gävle GIK P08 - Skutskärs IBK 07/08 Alfahallen - Gavlehov
2019-11-30 15:45 053943048 Gävle GIK P09 Blå - Valbo AIF P08 Mats Fernlund, Imre Mattsson-Åkerlund Nynäshallen
2019-12-01 14:00 053943044 Hofors IBK P07-08 - Sandvikens AIK P08 Anton Hanstorp, Imre Mattsson-Åkerlund Hoforshallen
2019-12-01 15:15 053943043 IBK Runsten P08 - Andersbergs IBK P08 , Sean Norouz Testebo Arena
2019-12-08 09:00 053943050 IBK Runsten P08 - Gävle GIK P08 Imre Mattsson-Åkerlund, Elias Parment Nynäshallen
2019-12-08 14:15 053943049 Andersbergs IBK P08 - Hofors IBK P07-08 Thomas Sterner, Anders Löfgren Andersbergs Sporthall
2019-12-08 15:00 053943051 Sandvikens AIK P08 - Forsbacka IK -08/09 Sebastian Söderström, Roger Morin Bessemerhallen
2019-12-08 17:00 053943054 Strömsbro IF P08 - Valbo AIF P08 Robin Andersson, Benny Grönblad Testebo Arena
2019-12-14 15:15 053943058 Gävle GIK P09 Blå - Sandvikens AIK P08 Melinda Pettersson, Celine Pettersson Träffen Arena
2019-12-14 15:15 053943059 Valbo AIF P08 - Skutskärs IBK 07/08 Emil Tolppanen, Ludvig Hermansson Ludvigbergsskolan
2019-12-15 10:00 053943055 Gävle GIK P08 - Andersbergs IBK P08 Oliver Parment, Gustav Johansson Novahallen - Gavlehov
2019-12-15 14:00 053943056 Forsbacka IK -08/09 - Hofors IBK P07-08 Johan Andersson, Mattias Dahlqvist Forsbackahallen
2019-11-24 16:30 053943063 Hofors IBK P07-08 - Gävle GIK P09 Blå , Erik Lindberg Hoforshallen
2019-12-22 11:00 053943061 Andersbergs IBK P08 - Forsbacka IK -08/09 Robin Andersson, Hugo Jonsson Andersbergs Sporthall
2019-12-22 12:30 053943064 IBK Runsten P08 - Valbo AIF P08 Gabriel Hermansson, Mattias Dahlqvist Nynäshallen
2019-12-22 14:00 053943065 Sandvikens AIK P08 - Strömsbro IF P08 Arvid Sågström, Sebastian Söderström Bessemerhallen
2020-01-11 16:15 053943068 Gävle GIK P09 Blå - Forsbacka IK -08/09 Elias Parment, Isak Johansson Alfahallen - Gavlehov
2020-01-12 10:15 053943070 Strömsbro IF P08 - Hofors IBK P07-08 Ida Markusson, Albin Norring Testebo Arena
2020-01-12 11:20 053943072 Skutskärs IBK 07/08 - Sandvikens AIK P08 Karim Boudiaf, Conny Carlsson Rotskärsskolans Sporthall
2020-01-12 13:00 053943069 Valbo AIF P08 - Gävle GIK P08 Daniel Ahlin, Imre Mattsson-Åkerlund Valbo Sportcenter
2020-01-18 12:15 053943073 Andersbergs IBK P08 - Gävle GIK P09 Blå Torbjörn Ström, Christoffer Nordqvist Andersbergs Sporthall
2020-01-19 09:45 053943078 IBK Runsten P08 - Sandvikens AIK P08 Imre Mattsson-Åkerlund, Gustav Johansson Nynäshallen
2020-01-19 12:30 053943077 Hofors IBK P07-08 - Skutskärs IBK 07/08 Astrid Haglund, Sebastian Söderström Hoforshallen
2020-01-19 13:30 053943075 Forsbacka IK -08/09 - Strömsbro IF P08 Hugo Jonsson, Alfons Eriksson Forsbackahallen
2020-01-25 16:30 053943080 Strömsbro IF P08 - Gävle GIK P09 Blå Albin Norring, Daniel Ahlin Testebo Arena
2020-01-26 09:30 053943082 Skutskärs IBK 07/08 - Forsbacka IK -08/09 Conny Carlsson, Anders Löfgren Rotskärsskolans Sporthall
2020-01-26 13:30 053943083 Sandvikens AIK P08 - Gävle GIK P08 Alfons Eriksson, Hugo Jonsson Bessemerhallen
2020-01-26 14:30 053943079 Valbo AIF P08 - Andersbergs IBK P08 Kevin Wijk, Anton Rapp Valbo Sportcenter
2020-01-26 15:30 053943084 IBK Runsten P08 - Hofors IBK P07-08 Torbjörn Ström, Celine Pettersson Nynäshallen
2020-02-01 09:30 053943087 Gävle GIK P09 Blå - Skutskärs IBK 07/08 Ludvig Hermansson, Gabriel Hermansson Alfahallen - Gavlehov
2020-02-02 10:00 053943085 Andersbergs IBK P08 - Strömsbro IF P08 Thomas Sterner, Anders Löfgren Hedviglundshallen
2020-02-02 11:30 053943089 Forsbacka IK -08/09 - IBK Runsten P08 , Sean Norouz Forsbackahallen
2020-02-02 12:30 053943090 Gävle GIK P08 - Hofors IBK P07-08 Celine Pettersson, Mattias Dahlqvist Nynäshallen
2020-02-08 09:30 053943093 Sandvikens AIK P08 - Valbo AIF P08 Karim Boudiaf, Roger Morin Bessemerhallen
2020-02-08 11:00 053943094 IBK Runsten P08 - Gävle GIK P09 Blå Mats Fernlund, Mattias Dahlqvist Träffen Arena
2020-02-09 11:00 053943096 Gävle GIK P08 - Forsbacka IK -08/09 , Mattias Dahlqvist Alfahallen - Gavlehov
2020-02-09 12:00 053943092 Skutskärs IBK 07/08 - Strömsbro IF P08 Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Rotskärsskolans Sporthall
2020-02-15 17:15 053943101 Gävle GIK P09 Blå - Gävle GIK P08 , Mattias Dahlqvist Vallbackskolan
2020-02-16 10:00 053943097 Andersbergs IBK P08 - Skutskärs IBK 07/08 Christoffer Nordqvist, Mattias Dahlqvist Hedviglundshallen
2020-02-16 10:30 053943099 Strömsbro IF P08 - IBK Runsten P08 Hannes Norén, Benny Grönblad Testebo Arena
2020-02-16 14:30 053943100 Valbo AIF P08 - Hofors IBK P07-08 Thomas Sterner, Anders Löfgren Valbo Sportcenter
2020-02-22 13:00 053943107 Forsbacka IK -08/09 - Valbo AIF P08 Anton Hanstorp, Emil Tolppanen Forsbackahallen
2020-02-23 09:30 053943103 Sandvikens AIK P08 - Andersbergs IBK P08 Hugo Jonsson, Alfons Eriksson Bessemerhallen
2020-02-23 09:30 053943104 IBK Runsten P08 - Skutskärs IBK 07/08 Mats Fernlund, Mattias Dahlqvist Nynäshallen
2020-02-23 13:30 053943106 Gävle GIK P08 - Strömsbro IF P08 Mats Fernlund, Mattias Dahlqvist Nynäshallen
2020-02-29 12:00 053943114 Valbo AIF P08 - Gävle GIK P09 Blå , Imre Mattsson-Åkerlund Valbo Sportcenter
2020-03-01 10:00 053943109 Andersbergs IBK P08 - IBK Runsten P08 Torbjörn Ström, Mattias Dahlqvist Hedviglundshallen
2020-03-01 10:00 053943111 Skutskärs IBK 07/08 - Gävle GIK P08 , Conny Carlsson Rotskärsskolans Sporthall
2020-03-01 13:30 053943110 Sandvikens AIK P08 - Hofors IBK P07-08 , Erik Lindberg Bessemerhallen
2020-03-08 12:00 053943116 Gävle GIK P08 - IBK Runsten P08 Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Alfahallen - Gavlehov
2020-03-08 12:30 053943120 Valbo AIF P08 - Strömsbro IF P08 Anton Hanstorp, Magnus Undén Valbo Sportcenter
2020-03-08 13:30 053943117 Forsbacka IK -08/09 - Sandvikens AIK P08 Benny Grönblad, Thomas Sterner Forsbackahallen
2020-03-08 14:00 053943115 Hofors IBK P07-08 - Andersbergs IBK P08 Sebastian Söderström, Astrid Haglund Hoforshallen
2020-02-22 16:30 053943124 Sandvikens AIK P08 - Gävle GIK P09 Blå Arvid Sågström, Anton Hanstorp Arena Jernvallen
2020-03-15 10:00 053943121 Andersbergs IBK P08 - Gävle GIK P08 Hedviglundshallen
2020-03-15 10:00 053943122 Hofors IBK P07-08 - Forsbacka IK -08/09 Hoforshallen
2020-03-15 11:00 053943125 Skutskärs IBK 07/08 - Valbo AIF P08 Rotskärsskolans Sporthall
2020-03-27 18:30 053943127 Forsbacka IK -08/09 - Andersbergs IBK P08 Forsbackahallen
2020-03-28 09:45 053943129 Gävle GIK P09 Blå - Hofors IBK P07-08 Nynäshallen
2020-03-29 10:30 053943130 Valbo AIF P08 - IBK Runsten P08 Valbo Sportcenter
2020-03-29 12:45 053943131 Strömsbro IF P08 - Sandvikens AIK P08 Testebo Arena
Pojkar Blå Div.2 A (09-10)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 12:00 053944002 IBK Runsten P09 - Valbo AIF 09 Grön , Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
2019-10-12 14:00 053944085 Storviks IF P/F-08-09 - Strömsbro IF P09 Elias Parment, Oliver Parment Parkhallen
2019-10-12 17:40 053944001 Gävle GIK P09 Röd - Älvkarleby IK 08-09 Celine Pettersson, Mats Fernlund Alfahallen - Gavlehov
2019-10-13 16:00 053944004 Sandvikens AIK P2010 Svart - Skutskärs IBK 09/10 Blå Ida Markusson, Arvid Sågström Bessemerhallen
2019-10-19 10:00 053944007 Skutskärs IBK 09/10 Blå - IBK Runsten P09 , Conny Carlsson Rotskärsskolans Sporthall
2019-10-19 12:30 053944006 Strömsbro IF P09 - Älvkarleby IK 08-09 Gabriel Hermansson, Ludvig Hermansson Testebo Arena
2019-10-19 16:00 053944086 Valbo AIF 09 Grön - Storviks IF P/F-08-09 Anton Hanstorp, Anton Rapp Ludvigbergsskolan
2019-10-20 09:30 053944008 Sandvikens AIK P2010 Svart - IK Sätra P08-09 Nicoline David-Engbrink, Arvid Sågström Bessemerhallen
2019-10-26 11:45 053944087 Storviks IF P/F-08-09 - IBK Runsten P09 , Andreas Sjöberg Parkhallen
2019-10-26 13:00 053944010 Valbo AIF 09 Grön - Skutskärs IBK 09/10 Blå Elias Parment, Oliver Parment Ludvigbergsskolan
2019-10-26 16:30 053944009 Gävle GIK P09 Röd - Strömsbro IF P09 Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Vallbackskolan
2019-10-27 10:40 053944011 Älvkarleby IK 08-09 - Sandvikens AIK P2010 Svart Conny Carlsson, Robin Andersson Sörgärdets Sporthall
2019-11-02 10:00 053944013 Skutskärs IBK 09/10 Blå - Gävle GIK P09 Röd Conny Carlsson, Emil Sanderfors Rotskärsskolans Sporthall
2019-11-02 12:00 053944016 IBK Runsten P09 - Älvkarleby IK 08-09 Gabriel Hermansson, Melinda Pettersson Sjöängsskolan
2019-11-02 16:00 053944088 IK Sätra P08-09 - Storviks IF P/F-08-09 Torbjörn Ström, Anton Rapp Träffen Arena
2019-11-03 12:45 053944014 Sandvikens AIK P2010 Svart - Strömsbro IF P09 Nicoline David-Engbrink, Arvid Sågström Arena Jernvallen
2019-11-09 00:00 053944019 Strömsbro IF P09 - IBK Runsten P09 Nynäshallen
2019-11-09 11:45 053944089 Storviks IF P/F-08-09 - Gävle GIK P09 Röd Anton Hanstorp, Daniel Ahlin Parkhallen
2019-11-09 13:00 053944018 Skutskärs IBK 09/10 Blå - IK Sätra P08-09 Conny Carlsson, Mattias Dahlqvist Rotskärsskolans Sporthall
2019-11-09 13:30 053944020 Valbo AIF 09 Grön - Älvkarleby IK 08-09 Allan Lind, Hampus Andersson Ludvigbergsskolan
2019-11-16 09:15 053944021 IK Sätra P08-09 - Gävle GIK P09 Röd Anders Löfgren, Thomas Sterner Alfahallen - Gavlehov
2019-11-16 09:30 053944023 Älvkarleby IK 08-09 - Skutskärs IBK 09/10 Blå , Conny Carlsson Sörgärdets Sporthall
2019-11-16 10:00 053944090 Sandvikens AIK P2010 Svart - Storviks IF P/F-08-09 Alfons Eriksson, Kjell Mogren Bessemerhallen
2019-11-16 17:00 053944024 Valbo AIF 09 Grön - Strömsbro IF P09 Ida Markusson, Tuva Andersson Ludvigbergsskolan
2019-11-23 10:00 053944028 Skutskärs IBK 09/10 Blå - Strömsbro IF P09 , Conny Carlsson Rotskärsskolans Sporthall
2019-11-23 10:30 053944091 Älvkarleby IK 08-09 - Storviks IF P/F-08-09 , Mattias Dahlqvist Sörgärdets Sporthall
2019-11-23 18:00 053944025 Gävle GIK P09 Röd - IBK Runsten P09 Mats Fernlund, Mattias Dahlqvist Nynäshallen
2019-11-24 10:45 053944027 Sandvikens AIK P2010 Svart - Valbo AIF 09 Grön Arvid Sågström, Mattias Dahlqvist Bessemerhallen
2019-11-30 10:30 053944029 Älvkarleby IK 08-09 - Gävle GIK P09 Röd Conny Carlsson, Mattias Dahlqvist Sörgärdets Sporthall
2019-11-30 12:00 053944032 Skutskärs IBK 09/10 Blå - Sandvikens AIK P2010 Svart Conny Carlsson, Mattias Dahlqvist Rotskärsskolans Sporthall
2019-11-30 12:45 053944030 Valbo AIF 09 Grön - IBK Runsten P09 Isak Johansson, Gustav Johansson Ludvigbergsskolan
2019-11-30 17:15 053944092 Strömsbro IF P09 - Storviks IF P/F-08-09 Mats Fernlund, Imre Mattsson-Åkerlund Nynäshallen
2019-12-05 18:00 053944106 IK Sätra P08-09 - Strömsbro IF P09 Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Träffen Arena
2019-12-07 11:30 053944035 IBK Runsten P09 - Skutskärs IBK 09/10 Blå Elias Parment, Isak Johansson Sjöängsskolan
2019-12-07 11:45 053944093 Storviks IF P/F-08-09 - Valbo AIF 09 Grön , Gustav Johansson Parkhallen
2019-12-07 13:00 053944034 Älvkarleby IK 08-09 - Strömsbro IF P09 Isak Frej, Anton Rapp Sörgärdets Sporthall
2019-12-08 16:30 053944036 IK Sätra P08-09 - Sandvikens AIK P2010 Svart Jaad Abou Chaaya, Mattias Dahlqvist Träffen Arena
2019-12-14 10:00 053944038 Skutskärs IBK 09/10 Blå - Valbo AIF 09 Grön , Anton Hanstorp Rotskärsskolans Sporthall
2019-12-14 11:15 053944094 IBK Runsten P09 - Storviks IF P/F-08-09 Elias Parment, Mattias Dahlqvist Nynäshallen
2019-12-14 17:00 053944037 Strömsbro IF P09 - Gävle GIK P09 Röd Melinda Pettersson, Celine Pettersson Träffen Arena
2019-12-15 13:00 053944039 Sandvikens AIK P2010 Svart - Älvkarleby IK 08-09 Arvid Sågström, Imre Mattsson-Åkerlund Bessemerhallen
2020-02-01 08:45 053944107 IBK Runsten P09 - IK Sätra P08-09 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord, Jaad Abou Chaaya, Mattias Dahlqvist Sjöängsskolan
2019-12-20 18:45 053944042 Strömsbro IF P09 - Sandvikens AIK P2010 Svart Sebastian Söderström, Pär Hedlund Arena Jernvallen
2019-12-20 19:30 053944108 IK Sätra P08-09 - Valbo AIF 09 Grön Isak Johansson, Mattias Dahlqvist Träffen Arena
2019-12-21 10:30 053944044 Älvkarleby IK 08-09 - IBK Runsten P09 Alexander Larsson, Isak Frej Sörgärdets Sporthall
2019-12-21 11:15 053944041 Gävle GIK P09 Röd - Skutskärs IBK 09/10 Blå Mattias Dahlqvist, Roger Morin Nynäshallen
2019-12-21 12:00 053944095 Storviks IF P/F-08-09 - IK Sätra P08-09 Pär Hedlund, Johan Andersson Parkhallen
2020-01-11 10:30 053944048 Älvkarleby IK 08-09 - Valbo AIF 09 Grön , Conny Carlsson Sörgärdets Sporthall
2020-01-11 11:15 053944046 IK Sätra P08-09 - Skutskärs IBK 09/10 Blå Gabriel Hermansson, Ludvig Hermansson Alfahallen - Gavlehov
2020-01-11 13:00 053944047 IBK Runsten P09 - Strömsbro IF P09 Celine Pettersson, Imre Mattsson-Åkerlund Sjöängsskolan
2020-01-12 09:00 053944096 Gävle GIK P09 Röd - Storviks IF P/F-08-09 Vincent Lietoff, Gustav Johansson Nynäshallen
2020-01-18 09:45 053944049 Gävle GIK P09 Röd - IK Sätra P08-09 Elias Parment, Gustav Johansson Nynäshallen
2020-01-18 11:45 053944097 Storviks IF P/F-08-09 - Sandvikens AIK P2010 Svart Daniel Ahlin, Sebastian Söderström Parkhallen
2020-01-18 13:30 053944051 Skutskärs IBK 09/10 Blå - Älvkarleby IK 08-09 Karim Boudiaf, Conny Carlsson Rotskärsskolans Sporthall
2020-01-18 16:30 053944052 Strömsbro IF P09 - Valbo AIF 09 Grön Elias Parment, Albin Norring Alfahallen - Gavlehov
2020-01-25 00:00 053944098 Storviks IF P/F-08-09 - Älvkarleby IK 08-09 Parkhallen
2020-01-25 11:30 053944053 IBK Runsten P09 - Gävle GIK P09 Röd Celine Pettersson, Melinda Pettersson Sjöängsskolan
2020-01-25 14:15 053944056 Strömsbro IF P09 - Skutskärs IBK 09/10 Blå Gabriel Hermansson, Ludvig Hermansson Testebo Arena
2020-02-21 19:15 053944055 Valbo AIF 09 Grön - Sandvikens AIK P2010 Svart , Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
2020-02-01 11:00 053944057 Gävle GIK P09 Röd - Älvkarleby IK 08-09 Torbjörn Ström, Celine Pettersson Nynäshallen
2020-02-01 13:00 053944058 IBK Runsten P09 - Valbo AIF 09 Grön , Mattias Dahlqvist Sjöängsskolan
2020-02-01 15:30 053944099 Storviks IF P/F-08-09 - Strömsbro IF P09 , Pär Hedlund Parkhallen
2020-02-02 11:45 053944060 Sandvikens AIK P2010 Svart - Skutskärs IBK 09/10 Blå , Albin Norring Bessemerhallen
2020-02-08 09:00 053944062 Strömsbro IF P09 - Älvkarleby IK 08-09 Gabriel Hermansson, Celine Pettersson Testebo Arena
2020-02-08 10:00 053944063 Skutskärs IBK 09/10 Blå - IBK Runsten P09 , Anton Hanstorp Rotskärsskolans Sporthall
2020-02-09 09:30 053944064 Sandvikens AIK P2010 Svart - IK Sätra P08-09 Pär Hedlund, Arvid Sågström Bessemerhallen
2020-02-09 13:30 053944100 Valbo AIF 09 Grön - Storviks IF P/F-08-09 Rasmus Löfqvist, Ida Markusson Ludvigbergsskolan
2020-02-15 11:00 053944065 Gävle GIK P09 Röd - Strömsbro IF P09 Isak Johansson, Gustav Johansson Nynäshallen
2020-02-15 14:00 053944101 Storviks IF P/F-08-09 - IBK Runsten P09 , Sebastian Söderström Parkhallen
2020-02-15 14:30 053944066 Valbo AIF 09 Grön - Skutskärs IBK 09/10 Blå Alfons Eriksson, Hugo Jonsson Ludvigbergsskolan
2020-02-16 13:00 053944067 Älvkarleby IK 08-09 - Sandvikens AIK P2010 Svart , Pontus Grönberg Sörgärdets Sporthall
2020-02-22 10:00 053944069 Skutskärs IBK 09/10 Blå - Gävle GIK P09 Röd Ej offentliggjord, Conny Carlsson Rotskärsskolans Sporthall
2020-02-22 11:30 053944072 IBK Runsten P09 - Älvkarleby IK 08-09 , Imre Mattsson-Åkerlund Sjöängsskolan
2020-02-22 15:45 053944102 IK Sätra P08-09 - Storviks IF P/F-08-09 Gabriel Hermansson, Ludvig Hermansson Träffen Arena
2020-02-23 13:15 053944070 Sandvikens AIK P2010 Svart - Strömsbro IF P09 Alfons Eriksson, Hugo Jonsson Bessemerhallen
2020-02-29 11:30 053944103 Storviks IF P/F-08-09 - Gävle GIK P09 Röd , Erik Lindberg Parkhallen
2020-02-29 12:45 053944074 Skutskärs IBK 09/10 Blå - IK Sätra P08-09 , Conny Carlsson Rotskärsskolans Sporthall
2020-02-29 13:30 053944076 Valbo AIF 09 Grön - Älvkarleby IK 08-09 Erik Lindberg, Johan Andersson Ludvigbergsskolan
2020-03-01 16:30 053944075 Strömsbro IF P09 - IBK Runsten P09 Benny Grönblad, Thomas Sterner Testebo Arena
2020-03-07 10:30 053944079 Älvkarleby IK 08-09 - Skutskärs IBK 09/10 Blå Ej offentliggjord Sörgärdets Sporthall
2020-03-07 12:30 053944080 Valbo AIF 09 Grön - Strömsbro IF P09 Vincent Lietoff, Elias Parment Ludvigbergsskolan
2020-03-07 12:45 053944077 IK Sätra P08-09 - Gävle GIK P09 Röd Allan Lind, Melvin Larsson Träffen Arena
2020-03-08 11:30 053944104 Sandvikens AIK P2010 Svart - Storviks IF P/F-08-09 Arvid Sågström, Elias Parment Bessemerhallen
2020-03-14 10:30 053944105 Älvkarleby IK 08-09 - Storviks IF P/F-08-09 Sörgärdets Sporthall
2020-03-14 10:45 053944081 Gävle GIK P09 Röd - IBK Runsten P09 Alfahallen - Gavlehov
2020-03-14 11:15 053944084 Skutskärs IBK 09/10 Blå - Strömsbro IF P09 Rotskärsskolans Sporthall
2020-03-15 12:30 053944083 Sandvikens AIK P2010 Svart - Valbo AIF 09 Grön Bessemerhallen
Pojkar Blå Div.2 B (09-10)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
053945003 Sandvikens AIK P09 - Strömsbro IF P10 Blå Sörgärdets Sporthall
2019-10-12 14:00 053945001 Hofors IBK P09-10 - Gävle GIK P10 Blå Johan Andersson, Almedina Sörell Hoforshallen
2019-10-13 14:15 053945004 Andersberg IBK P10 - Strömsbro IF P10 Orange Hampus Andersson, Reine Schröder Andersbergs Sporthall
2019-10-13 16:30 053945002 IBK Runsten P10 - Valbo AIF P10 Hampus Andersson, Mattias Dahlqvist Novahallen - Gavlehov
2019-10-20 10:30 053945006 Strömsbro IF P10 Blå - Hofors IBK P09-10 Hampus Andersson, Mattias Dahlqvist Alfahallen - Gavlehov
2019-10-20 11:00 053945008 Andersberg IBK P10 - Sandvikens AIK P09 Allan Lind, Hannes Norén Andersbergs Sporthall
2019-10-20 12:00 053945007 Strömsbro IF P10 Orange - IBK Runsten P10 Hampus Andersson, Mattias Dahlqvist Alfahallen - Gavlehov
2019-10-20 14:30 053945005 Gävle GIK P10 Blå - Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 Oliver Parment, Elias Parment Nynäshallen
2019-10-27 09:00 053945009 Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 - Valbo AIF P10 Conny Carlsson, Robin Andersson Rotskärsskolans Sporthall
2019-10-27 10:30 053945011 Hofors IBK P09-10 - Andersberg IBK P10 Nicoline David-Engbrink, Andreas Sjöberg Hoforshallen
2019-10-27 16:15 053945010 Gävle GIK P10 Blå - Strömsbro IF P10 Blå Ludvig Hermansson, Gabriel Hermansson Nynäshallen
2019-10-27 16:30 053945012 IBK Runsten P10 - Sandvikens AIK P09 Daniel Ahlin, Mattias Dahlqvist Novahallen - Gavlehov
2019-11-02 10:00 053945015 Andersberg IBK P10 - Gävle GIK P10 Blå Elias Kedling, Filip Kedling Andersbergs Sporthall
2019-11-03 11:30 053945016 IBK Runsten P10 - Hofors IBK P09-10 Reine Schröder, Martin Stenberg Alfahallen - Gavlehov
2019-11-03 11:45 053945013 Strömsbro IF P10 Blå - Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 Melinda Pettersson, Alfons Eriksson Novahallen - Gavlehov
2019-11-03 16:15 053945014 Strömsbro IF P10 Orange - Valbo AIF P10 Mats Fernlund, Roger Morin Nynäshallen
2019-11-09 11:30 053945017 Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 - Strömsbro IF P10 Orange Conny Carlsson, Mattias Dahlqvist Rotskärsskolans Sporthall
2019-11-10 13:15 053945018 Strömsbro IF P10 Blå - Andersberg IBK P10 Hampus Andersson, Mattias Dahlqvist Vallbackskolan
2019-11-10 15:45 053945019 Valbo AIF P10 - Sandvikens AIK P09 , Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
2019-11-10 17:30 053945020 Gävle GIK P10 Blå - IBK Runsten P10 Celine Pettersson, Hannes Norén Nynäshallen
2019-11-17 09:45 053945023 IBK Runsten P10 - Strömsbro IF P10 Blå Isak Johansson, Elias Parment Nynäshallen
2019-11-17 10:30 053945024 Hofors IBK P09-10 - Valbo AIF P10 Anton Hanstorp, Pär Hedlund Hoforshallen
2019-11-17 11:00 053945021 Andersberg IBK P10 - Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 Mats Fernlund, Mattias Dahlqvist Andersbergs Sporthall
2019-11-17 16:15 053945022 Sandvikens AIK P09 - Strömsbro IF P10 Orange Mattias Dahlqvist, Kjell Mogren Bessemerhallen
2019-11-23 11:30 053945025 Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 - Sandvikens AIK P09 , Conny Carlsson Rotskärsskolans Sporthall
2019-11-24 00:00 053945026 Andersberg IBK P10 - IBK Runsten P10 Andersbergs Sporthall
2019-11-24 12:00 053945027 Strömsbro IF P10 Orange - Hofors IBK P09-10 , Emil Sanderfors Testebo Arena
2019-11-24 12:15 053945028 Valbo AIF P10 - Gävle GIK P10 Blå Celine Pettersson, Tuva Andersson Ludvigbergsskolan
2019-12-01 10:30 053945032 Valbo AIF P10 - Strömsbro IF P10 Blå Christoffer Nordqvist, Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
2019-12-01 12:00 053945030 Hofors IBK P09-10 - Sandvikens AIK P09 Imre Mattsson-Åkerlund, Anton Hanstorp Hoforshallen
2019-12-01 13:15 053945031 Gävle GIK P10 Blå - Strömsbro IF P10 Orange Karim Boudiaf, Mattias Dahlqvist Vallbackskolan
2019-12-01 18:20 053945029 IBK Runsten P10 - Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 Allan Lind, Anders Löfgren Novahallen - Gavlehov
2019-12-08 00:00 053945036 Strömsbro IF P10 Orange - Strömsbro IF P10 Blå Vallbackskolan
2019-12-08 10:00 053945035 Andersberg IBK P10 - Valbo AIF P10 Anders Löfgren, Thomas Sterner Andersbergs Sporthall
2019-12-08 12:15 053945033 Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 - Hofors IBK P09-10 Hannes Norén, Celine Pettersson Rotskärsskolans Sporthall
2019-12-08 13:15 053945034 Sandvikens AIK P09 - Gävle GIK P10 Blå Magnus Undén, Roger Morin Bessemerhallen
2019-12-14 10:15 053945039 Strömsbro IF P10 Blå - Sandvikens AIK P09 Jasmine Chienh, Astrid Haglund Träffen Arena
2019-12-14 13:30 053945038 Valbo AIF P10 - IBK Runsten P10 Emil Tolppanen, Ludvig Hermansson Ludvigbergsskolan
2019-12-14 17:00 053945037 Gävle GIK P10 Blå - Hofors IBK P09-10 Kevin Wijk, Anton Rapp Nynäshallen
2019-12-15 13:15 053945040 Strömsbro IF P10 Orange - Andersberg IBK P10 , Gabriel Hermansson Vallbackskolan
2020-01-11 09:00 053945041 Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 - Gävle GIK P10 Blå , Conny Carlsson Rotskärsskolans Sporthall
2020-01-11 16:45 053945044 Sandvikens AIK P09 - Andersberg IBK P10 Kevin Wijk, Anton Rapp Bessemerhallen
2020-01-12 11:30 053945043 IBK Runsten P10 - Strömsbro IF P10 Orange Vincent Lietoff, Gustav Johansson Nynäshallen
2020-01-12 12:00 053945042 Hofors IBK P09-10 - Strömsbro IF P10 Blå , Sebastian Söderström Hoforshallen
2020-01-19 08:30 053945048 Sandvikens AIK P09 - IBK Runsten P10 Hugo Jonsson, Alfons Eriksson Arena Jernvallen
2020-01-19 11:00 053945047 Andersberg IBK P10 - Hofors IBK P09-10 Elias Parment, Gabriel Hermansson Andersbergs Sporthall
2020-01-19 13:00 053945045 Valbo AIF P10 - Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 Ida Markusson, Tuva Andersson Ludvigbergsskolan
2020-01-19 17:00 053945046 Strömsbro IF P10 Blå - Gävle GIK P10 Blå Alfons Eriksson, Roger Morin Testebo Arena
2020-01-25 00:00 053945049 Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 - Strömsbro IF P10 Blå , Isak Frej Rotskärsskolans Sporthall
2020-01-25 14:00 053945050 Valbo AIF P10 - Strömsbro IF P10 Orange Daniel Ahlin, Hugo Jonsson Ludvigbergsskolan
2020-01-26 00:00 053945052 Hofors IBK P09-10 - IBK Runsten P10 Jasmine Chienh, Astrid Haglund Hoforshallen
2020-01-26 09:30 053945051 Gävle GIK P10 Blå - Andersberg IBK P10 Benny Grönblad, Thomas Sterner Nynäshallen
2020-02-01 10:00 053945054 Andersberg IBK P10 - Strömsbro IF P10 Blå Isak Johansson, Mats Fernlund Hedviglundshallen
2020-02-01 13:45 053945055 Sandvikens AIK P09 - Valbo AIF P10 , Arvid Sågström Bessemerhallen
2020-02-02 09:30 053945053 Strömsbro IF P10 Orange - Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 Jaad Abou Chaaya, Mattias Dahlqvist Alfahallen - Gavlehov
2020-02-02 14:00 053945056 IBK Runsten P10 - Gävle GIK P10 Blå Celine Pettersson, Mattias Dahlqvist Nynäshallen
2020-02-08 11:30 053945057 Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 - Andersberg IBK P10 , Anton Hanstorp Rotskärsskolans Sporthall
2020-02-09 10:30 053945059 Strömsbro IF P10 Blå - IBK Runsten P10 Christoffer Nordqvist, Elias Parment Testebo Arena
2020-02-09 10:30 053945060 Valbo AIF P10 - Hofors IBK P09-10 Rasmus Löfqvist, Ida Markusson Ludvigbergsskolan
2020-02-09 17:00 053945058 Strömsbro IF P10 Orange - Sandvikens AIK P09 Imre Mattsson-Åkerlund, Celine Pettersson Testebo Arena
2020-02-16 08:45 053945061 Sandvikens AIK P09 - Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 , Daniel Ahlin Arena Jernvallen
2020-02-16 09:30 053945064 Gävle GIK P10 Blå - Valbo AIF P10 , Hugo Jonsson Nynäshallen
2020-02-16 12:00 053945063 Hofors IBK P09-10 - Strömsbro IF P10 Orange , Astrid Haglund Hoforshallen
2020-02-16 13:30 053945062 IBK Runsten P10 - Andersberg IBK P10 Anton Berggren, Anton Hanstorp Nynäshallen
2020-02-22 00:00 053945065 Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 - IBK Runsten P10 Rotskärsskolans Sporthall
2020-02-23 11:15 053945068 Strömsbro IF P10 Blå - Valbo AIF P10 Jaad Abou Chaaya, Ludvig Hermansson Testebo Arena
2020-02-23 13:15 053945066 Sandvikens AIK P09 - Hofors IBK P09-10 , Arvid Sågström Arena Jernvallen
2020-02-23 13:15 053945067 Strömsbro IF P10 Orange - Gävle GIK P10 Blå Jaad Abou Chaaya, Ludvig Hermansson Testebo Arena
2020-03-01 00:00 053945072 Strömsbro IF P10 Blå - Strömsbro IF P10 Orange Testebo Arena
2020-03-01 10:00 053945069 Hofors IBK P09-10 - Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 , Sebastian Söderström Hoforshallen
2020-03-01 11:15 053945070 Gävle GIK P10 Blå - Sandvikens AIK P09 Ludvig Hermansson, Gabriel Hermansson Novahallen - Gavlehov
2020-03-01 14:30 053945071 Valbo AIF P10 - Andersberg IBK P10 Isak Johansson, Vincent Lietoff Ludvigbergsskolan
2020-03-08 10:00 053945074 IBK Runsten P10 - Valbo AIF P10 , Anton Rapp Nynäshallen
2020-03-08 10:30 053945073 Hofors IBK P09-10 - Gävle GIK P10 Blå Astrid Haglund, Sebastian Söderström Hoforshallen
2020-03-08 11:00 053945076 Andersberg IBK P10 - Strömsbro IF P10 Orange , Christoffer Nordqvist Hedviglundshallen
2020-03-08 13:15 053945075 Sandvikens AIK P09 - Strömsbro IF P10 Blå Arvid Sågström, Elias Parment Bessemerhallen
2020-03-15 09:00 053945077 Gävle GIK P10 Blå - Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10 Nynäshallen
2020-03-15 11:15 053945078 Strömsbro IF P10 Blå - Hofors IBK P09-10 Testebo Arena
2020-03-15 12:00 053945080 Andersberg IBK P10 - Sandvikens AIK P09 Hedviglundshallen
2020-03-15 12:45 053945079 Strömsbro IF P10 Orange - IBK Runsten P10 Testebo Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis