Pantamera Pojkar 13 (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Pojkar 13 Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 13:30 201900004 Stöpens IBK - Fagerhult Habo IBK 1 0 - 16 Stöpenhallen, Skövde
2019-09-28 16:45 201900003 IBK Elfhög 1 - Wårgårda IBK 9 - 10 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-10-06 12:30 201900005 Skövde IBF 2 - IBK Lockerud Mariestad 8 - 8 Kavelbro Arena, Skövde
2019-10-06 17:00 201900001 Falköpings IBK - IBK Vänersborg 7 - 5 Frejahallen, Falköping
2019-12-21 11:00 201900002 Mullsjö AIS - Skövde IBF 1 6 - 3 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-10-12 10:30 201900008 Wårgårda IBK - Stöpens IBK 16 - 4 Sporthallen, Vårgårda
2019-10-12 12:00 201900009 Skövde IBF 1 - IBK Elfhög 1 7 - 8 Kavelbro Arena, Skövde
2019-10-12 12:00 201900010 IBK Vänersborg - Mullsjö AIS 4 - 3 Idrottshuset, Vänersborg
2019-10-12 13:15 201900006 IBK Lidköping 1 - Falköpings IBK 14 - 8 Idrottens hus T2, Lidköping
2019-10-13 14:30 201900007 Fagerhult Habo IBK 1 - Skövde IBF 2 11 - 3 Habo Sporthall C
2019-10-19 11:00 201900014 Skövde IBF 2 - Wårgårda IBK 7 - 8 Kavelbro Arena, Skövde
2019-10-19 12:30 201900011 Mullsjö AIS - IBK Lidköping 1 11 - 3 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-10-19 17:15 201900015 IBK Lockerud Mariestad - Fagerhult Habo IBK 1 4 - 7 UW-Elasthallen, Mariestad
2019-10-20 12:00 201900013 Stöpens IBK - Skövde IBF 1 6 - 11 Stöpenhallen, Skövde
2019-10-20 16:00 201900012 IBK Elfhög 1 - IBK Vänersborg 11 - 11 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-10-26 10:30 201900018 Wårgårda IBK - IBK Lockerud Mariestad 6 - 8 Sporthallen, Vårgårda
2019-10-26 11:00 201900020 IBK Vänersborg - Stöpens IBK 10 - 5 Gymnasiehallen, Vänersborg
2019-10-26 12:00 201900017 Falköpings IBK - Mullsjö AIS 4 - 4 Odenhallen,Falköping
2019-10-27 12:00 201900016 IBK Lidköping 1 - IBK Elfhög 1 4 - 9 Idrottens hus i Lidköping
2019-10-27 12:00 201900019 Skövde IBF 1 - Skövde IBF 2 6 - 4 Kavelbro Arena, Skövde
2019-10-31 18:30 201900022 Stöpens IBK - IBK Lidköping 1 2 - 10 Kavelbrohallen, Skövde
2019-11-02 10:00 201900024 IBK Lockerud Mariestad - Skövde IBF 1 8 - 6 LF-hallen, Mariestad
2019-11-02 12:30 201900021 IBK Elfhög 1 - Falköpings IBK 5 - 4 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-11-10 11:30 201900025 Fagerhult Habo IBK 1 - Wårgårda IBK 8 - 4 Habo Sporthall C
2019-12-28 11:00 201900023 Skövde IBF 2 - IBK Vänersborg 9 - 5 Kavelbro Arena, Skövde
2019-11-09 10:00 201900027 Falköpings IBK - Stöpens IBK 10 - 1 Odenhallen,Falköping
2019-11-09 12:30 201900030 IBK Vänersborg - IBK Lockerud Mariestad 6 - 5 Fyrkanten, Vargön
2019-11-09 16:00 201900029 Skövde IBF 1 - Fagerhult Habo IBK 1 0 - 12 Kavelbro Arena, Skövde
2019-11-09 18:15 201900028 Mullsjö AIS - IBK Elfhög 1 3 - 4 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-11-10 11:30 201900026 IBK Lidköping 1 - Skövde IBF 2 4 - 6 Idrottens hus i Lidköping
2019-11-15 19:00 201900035 Wårgårda IBK - Skövde IBF 1 8 - 5 Sporthallen, Vårgårda
2019-11-15 19:30 201900033 IBK Lockerud Mariestad - IBK Lidköping 1 7 - 3 LF-hallen, Mariestad
2019-11-16 09:30 201900032 Skövde IBF 2 - Falköpings IBK 8 - 5 Kavelbro Arena, Skövde
2019-11-16 14:10 201900034 Fagerhult Habo IBK 1 - IBK Vänersborg 11 - 6 Habo Sporthall C
2019-11-17 14:00 201900031 Stöpens IBK - Mullsjö AIS 3 - 9 Stöpenhallen, Skövde
2019-11-24 12:00 201900037 Falköpings IBK - IBK Lockerud Mariestad 5 - 4 Odenhallen,Falköping
2019-11-24 12:15 201900038 Mullsjö AIS - Skövde IBF 2 6 - 7 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-11-24 12:30 201900036 IBK Lidköping 1 - Fagerhult Habo IBK 1 5 - 11 Idrottens hus T2, Lidköping
2019-11-24 13:30 201900039 IBK Elfhög 1 - Stöpens IBK 8 - 9 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-11-24 14:30 201900040 IBK Vänersborg - Wårgårda IBK 8 - 9 Fyrkanten, Vargön
2019-11-30 10:30 201900044 Wårgårda IBK - IBK Lidköping 1 15 - 3 Sporthallen, Vårgårda
2019-11-30 10:45 201900043 Fagerhult Habo IBK 1 - Falköpings IBK 13 - 2 Habo Sporthall C
2019-11-30 12:00 201900045 Skövde IBF 1 - IBK Vänersborg 14 - 10 Kavelbro Arena, Skövde
2019-11-30 14:30 201900041 Skövde IBF 2 - IBK Elfhög 1 15 - 6 Kavelbro Arena, Skövde
2019-12-01 14:00 201900042 IBK Lockerud Mariestad - Mullsjö AIS 13 - 7 LF-hallen, Mariestad
2019-12-07 12:00 201900047 Falköpings IBK - Wårgårda IBK 3 - 6 Ållebergshallen, Falköping
2019-12-07 12:30 201900048 Mullsjö AIS - Fagerhult Habo IBK 1 2 - 23 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-12-07 12:30 201900049 IBK Elfhög 1 - IBK Lockerud Mariestad 12 - 6 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-12-07 13:30 201900046 IBK Lidköping 1 - Skövde IBF 1 8 - 4 Idrottens hus T2, Lidköping
2019-12-07 19:00 201900050 Stöpens IBK - Skövde IBF 2 3 - 9 Stöpenhallen, Skövde
2019-12-08 12:30 201900053 Wårgårda IBK - Mullsjö AIS 6 - 2 Sporthallen, Vårgårda
2019-12-14 09:30 201900054 Skövde IBF 1 - Falköpings IBK 8 - 4 Kavelbro Arena, Skövde
2019-12-14 11:30 201900055 IBK Vänersborg - IBK Lidköping 1 9 - 6 Idrottshuset, Vänersborg
2019-12-14 16:00 201900052 Fagerhult Habo IBK 1 - IBK Elfhög 1 9 - 3 Habo Sporthall C
2019-12-15 14:00 201900051 IBK Lockerud Mariestad - Stöpens IBK 17 - 3 LF-hallen, Mariestad
2020-01-11 11:00 201900057 Skövde IBF 2 - Fagerhult Habo IBK 1 1 - 13 Kavelbro Arena, Skövde
2020-01-11 12:30 201900060 Mullsjö AIS - IBK Vänersborg 6 - 7 Nyhemshallen - Mullsjö
2020-01-12 13:30 201900056 Falköpings IBK - IBK Lidköping 1 3 - 5 Odenhallen,Falköping
2020-01-12 14:00 201900058 Stöpens IBK - Wårgårda IBK 2 - 13 Stöpenhallen, Skövde
2020-01-12 16:00 201900059 IBK Elfhög 1 - Skövde IBF 1 6 - 6 Älvhögsborg, Entréhallen
2020-01-18 10:00 201900065 IBK Lockerud Mariestad - Skövde IBF 2 12 - 6 LF-hallen, Mariestad
2020-01-18 11:30 201900064 Fagerhult Habo IBK 1 - Stöpens IBK 21 - 4 Habo Sporthall A-hall
2020-01-19 10:00 201900061 IBK Vänersborg - Falköpings IBK 6 - 3 Idrottshuset, Vänersborg
2020-01-19 12:00 201900062 Skövde IBF 1 - Mullsjö AIS 6 - 4 Kavelbro Arena, Skövde
2020-01-19 12:30 201900063 Wårgårda IBK - IBK Elfhög 1 8 - 6 Sporthallen, Vårgårda
2020-01-25 09:30 201900069 Wårgårda IBK - Skövde IBF 2 4 - 6 Sporthallen, Vårgårda
2020-01-25 10:00 201900067 IBK Vänersborg - IBK Elfhög 1 9 - 9 Gymnasiehallen, Vänersborg
2020-01-25 12:00 201900068 Skövde IBF 1 - Stöpens IBK 5 - 4 Kavelbro Arena, Skövde
2020-01-26 13:45 201900066 IBK Lidköping 1 - Mullsjö AIS 5 - 8 Idrottens hus T2, Lidköping
2020-02-08 12:00 201900070 Fagerhult Habo IBK 1 - IBK Lockerud Mariestad 6 - 6 Habo Sporthall C
2020-02-01 12:00 201900074 Skövde IBF 2 - Skövde IBF 1 6 - 2 Kavelbro Arena, Skövde
2020-02-02 14:00 201900073 IBK Lockerud Mariestad - Wårgårda IBK 5 - 6 LF-hallen, Mariestad
2020-02-02 14:00 201900075 Stöpens IBK - IBK Vänersborg 4 - 12 Stöpenhallen, Skövde
2020-02-02 16:00 201900071 IBK Elfhög 1 - IBK Lidköping 1 6 - 3 Älvhögsborg, Entréhallen
2020-02-02 18:15 201900072 Mullsjö AIS - Falköpings IBK 4 - 11 Nyhemshallen - Mullsjö
2020-02-05 19:00 201900076 Falköpings IBK - IBK Elfhög 1 8 - 6 Ållebergshallen, Falköping
2020-02-07 19:30 201900080 Wårgårda IBK - Fagerhult Habo IBK 1 3 - 12 Sporthallen, Vårgårda
2020-02-08 13:30 201900078 IBK Vänersborg - Skövde IBF 2 5 - 6 Idrottshuset, Vänersborg
2020-02-09 11:00 201900079 Skövde IBF 1 - IBK Lockerud Mariestad 5 - 7 Kavelbro Arena, Skövde
2020-02-09 14:15 201900077 IBK Lidköping 1 - Stöpens IBK 9 - 7 Idrottens hus T2, Lidköping
2020-02-19 18:00 201900082 Stöpens IBK - Falköpings IBK 6 - 6 Stöpenhallen, Skövde
2020-02-22 11:00 201900084 Fagerhult Habo IBK 1 - Skövde IBF 1 14 - 4 Habo Sporthall C
2020-02-22 16:30 201900081 Skövde IBF 2 - IBK Lidköping 1 7 - 4 Kavelbro Arena, Skövde
2020-02-23 16:00 201900083 IBK Elfhög 1 - Mullsjö AIS 6 - 3 Älvhögsborg, Entréhallen
2020-03-01 17:00 201900085 IBK Lockerud Mariestad - IBK Vänersborg 6 - 19 LF-hallen, Mariestad
2020-02-29 11:00 201900090 Skövde IBF 1 - Wårgårda IBK 3 - 7 Kavelbro Arena, Skövde
2020-02-29 12:00 201900089 IBK Vänersborg - Fagerhult Habo IBK 1 4 - 6 Idrottshuset, Vänersborg
2020-02-29 13:30 201900086 Mullsjö AIS - Stöpens IBK 7 - 15 Nyhemshallen - Mullsjö
2020-02-29 14:45 201900088 IBK Lidköping 1 - IBK Lockerud Mariestad 11 - 9 Idrottens hus T2, Lidköping
2020-03-01 15:45 201900087 Falköpings IBK - Skövde IBF 2 6 - 5 Ållebergshallen, Falköping
2020-03-06 19:00 201900095 Wårgårda IBK - IBK Vänersborg 10 - 4 Sporthallen, Vårgårda
2020-03-07 10:30 201900093 Skövde IBF 2 - Mullsjö AIS 3 - 7 Kavelbro Arena, Skövde
2020-03-08 12:30 201900092 IBK Lockerud Mariestad - Falköpings IBK 7 - 8 LF-hallen, Mariestad
2020-03-08 13:00 201900091 Fagerhult Habo IBK 1 - IBK Lidköping 1 10 - 3 Habo Sporthall C
2020-03-08 14:00 201900094 Stöpens IBK - IBK Elfhög 1 9 - 6 Stöpenhallen, Skövde
2020-03-14 13:15 201900099 IBK Lidköping 1 - Wårgårda IBK Idrottens hus T2, Lidköping
2020-03-14 13:30 201900097 Mullsjö AIS - IBK Lockerud Mariestad Nyhemshallen - Mullsjö
2020-03-14 14:30 201900100 IBK Vänersborg - Skövde IBF 1 Idrottshuset, Vänersborg
2020-03-15 10:00 201900098 Falköpings IBK - Fagerhult Habo IBK 1 Odenhallen,Falköping
2020-03-15 15:30 201900096 IBK Elfhög 1 - Skövde IBF 2 Älvhögsborg, Entréhallen
2020-03-13 18:30 201900103 Fagerhult Habo IBK 1 - Mullsjö AIS Alléhallen, Habo
2020-03-21 09:30 201900105 Skövde IBF 2 - Stöpens IBK Kavelbro Arena, Skövde
2020-03-21 10:30 201900102 Wårgårda IBK - Falköpings IBK Sporthallen, Vårgårda
2020-03-21 12:00 201900101 Skövde IBF 1 - IBK Lidköping 1 Kavelbro Arena, Skövde
2020-03-22 12:30 201900104 IBK Lockerud Mariestad - IBK Elfhög 1 LF-hallen, Mariestad
2020-03-01 18:00 201900107 IBK Elfhög 1 - Fagerhult Habo IBK 1 5 - 14 Älvhögsborg, Entréhallen
2020-03-28 12:15 201900108 Mullsjö AIS - Wårgårda IBK Nyhemshallen - Mullsjö
2020-03-28 13:15 201900110 IBK Lidköping 1 - IBK Vänersborg Idrottens hus i Lidköping
2020-03-29 10:00 201900109 Falköpings IBK - Skövde IBF 1 Odenhallen,Falköping
2020-03-29 14:00 201900106 Stöpens IBK - IBK Lockerud Mariestad Stöpenhallen, Skövde
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Fagerhult Habo IBK 1 18 17 1 0 217-59 158 52
2. Wårgårda IBK 17 13 0 4 139-95 44 39
3. Skövde IBF 2 18 10 1 7 116-115 1 31
4. IBK Vänersborg 18 8 2 8 140-130 10 26
5. IBK Elfhög 1 18 7 3 8 125-138 -13 24
6. IBK Lockerud Mariestad 17 7 2 8 132-124 8 23
7. Falköpings IBK 17 7 2 8 97-107 -10 23
8. Skövde IBF 1 17 6 1 10 95-122 -27 19
9. IBK Lidköping 1 17 6 0 11 100-132 -32 18
10. Mullsjö AIS 17 5 1 11 92-123 -31 16
11. Stöpens IBK 18 3 1 14 87-195 -108 10
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar 13 Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 11:00 201901001 Hestrafors IF - Sandareds IBS 6 - 4 Bollebygdskolans Idrottshall
2019-09-28 11:00 201901002 Svenljunga IBK - Kinna IBK 3 - 6 Mogahallen, Svenljunga
2019-09-28 11:00 201901005 Rydboholms SK - Fagerhult Habo IBK 2 1 - 14 Idrottshallen, Viskafors
2019-09-29 09:30 201901006 IBK Lidköping 2 - IBK Elfhög 2 9 - 12 Idrottens hus i Lidköping
2019-10-06 15:00 201901003 Södra Vings IF P0506 - Fritsla IF 2 - 4 Södra Vingshallen, Hökerum
2019-10-12 11:00 201901010 Fritsla IF - Svenljunga IBK 6 - 2 Kungabergshallen, Fritsla
2019-10-12 14:00 201901012 Sandareds IBS - IBK Lidköping 2 3 - 24 Sandaredshallen
2019-10-12 15:30 201901009 Fristads GoIF - Södra Vings IF P0506 5 - 4 Fristadhallen, Fristad
2019-10-12 15:30 201901011 Kinna IBK - Hestrafors IF 11 - 1 Ängshallen, Skene
2019-10-13 13:30 201901007 IBK Elfhög 2 - Rydboholms SK 11 - 6 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-10-18 19:00 201901014 Svenljunga IBK - Fristads GoIF 1 - 6 Mogahallen, Svenljunga
2019-10-19 11:00 201901013 Hestrafors IF - Fritsla IF 3 - 5 Bollebygdskolans Idrottshall
2019-10-19 11:00 201901015 Södra Vings IF P0506 - Fagerhult Habo IBK 2 1 - 16 Södra Vingshallen, Hökerum
2019-10-19 11:00 201901017 Rydboholms SK - IBK Lidköping 2 4 - 10 Idrottshallen, Viskafors
2019-10-20 12:30 201901018 Kinna IBK - Sandareds IBS 1 - 10 Ängshallen, Skene
2019-10-24 19:00 201901023 Fritsla IF - Kinna IBK 6 - 4 Kungabergshallen, Fritsla
2019-10-25 19:15 201901024 Sandareds IBS - Rydboholms SK 4 - 5 Sandaredshallen
2019-10-27 13:30 201901020 IBK Elfhög 2 - Södra Vings IF P0506 19 - 1 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-10-27 16:00 201901022 Fristads GoIF - Hestrafors IF 7 - 4 Fristadhallen, Fristad
2020-01-19 10:30 201901021 Fagerhult Habo IBK 2 - Svenljunga IBK 14 - 4 Habo Sporthall C
2019-11-02 11:00 201901025 Hestrafors IF - Fagerhult Habo IBK 2 1 - 9 Bollebygdskolans Idrottshall
2019-11-02 11:00 201901027 Södra Vings IF P0506 - IBK Lidköping 2 3 - 10 Södra Vingshallen, Hökerum
2019-11-02 13:00 201901030 Kinna IBK - Fristads GoIF 5 - 4 Ängshallen, Skene
2019-11-03 14:00 201901029 Fritsla IF - Sandareds IBS 9 - 3 Kungabergshallen, Fritsla
2020-01-24 19:00 201901026 Svenljunga IBK - IBK Elfhög 2 1 - 8 Mogahallen, Svenljunga
2019-11-09 11:30 201901034 Fagerhult Habo IBK 2 - Kinna IBK 11 - 1 Habo Sporthall A-hall
2019-11-10 13:30 201901032 IBK Lidköping 2 - Svenljunga IBK 16 - 1 Idrottens hus T2, Lidköping
2019-11-10 18:00 201901031 Rydboholms SK - Södra Vings IF P0506 5 - 7 Idrottshallen, Viskafors
2019-11-30 15:00 201901033 IBK Elfhög 2 - Hestrafors IF 23 - 1 Älvhögsborg, Entréhallen
2020-02-22 15:40 201901035 Fristads GoIF - Fritsla IF 3 - 3 Fristadhallen, Fristad
2019-11-16 11:00 201901037 Hestrafors IF - IBK Lidköping 2 4 - 23 Bollebygdskolans Idrottshall
2019-11-16 11:00 201901042 Kinna IBK - IBK Elfhög 2 6 - 9 Ängshallen, Skene
2019-11-16 13:00 201901038 Svenljunga IBK - Rydboholms SK 6 - 4 Mogahallen, Svenljunga
2019-11-16 18:00 201901040 Fristads GoIF - Sandareds IBS 9 - 2 Fristadhallen, Fristad
2019-11-17 11:00 201901041 Fritsla IF - Fagerhult Habo IBK 2 1 - 4 Kungabergshallen, Fritsla
2019-11-23 11:00 201901044 Rydboholms SK - Hestrafors IF 8 - 5 Idrottshallen, Viskafors
2019-11-23 13:00 201901047 Fagerhult Habo IBK 2 - Fristads GoIF 2 - 3 Habo Sporthall C
2019-11-23 14:00 201901048 Sandareds IBS - Södra Vings IF P0506 7 - 14 Sandaredshallen
2019-11-24 14:15 201901045 IBK Lidköping 2 - Kinna IBK 6 - 6 Idrottens hus T2, Lidköping
2019-11-24 16:00 201901046 IBK Elfhög 2 - Fritsla IF 3 - 4 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-11-30 13:00 201901050 Svenljunga IBK - Södra Vings IF P0506 2 - 4 Mogahallen, Svenljunga
2019-11-30 13:00 201901054 Kinna IBK - Rydboholms SK 13 - 6 Ängshallen, Skene
2019-11-30 14:00 201901053 Fritsla IF - IBK Lidköping 2 6 - 6 Kungabergshallen, Fritsla
2019-12-01 10:30 201901051 Fagerhult Habo IBK 2 - Sandareds IBS 19 - 2 Habo Sporthall A-hall
2019-12-01 13:00 201901052 Fristads GoIF - IBK Elfhög 2 8 - 13 Fristadhallen, Fristad
2019-12-07 10:00 201901057 Rydboholms SK - Fritsla IF 1 - 6 Idrottshallen, Viskafors
2019-12-07 11:45 201901058 IBK Lidköping 2 - Fristads GoIF 15 - 3 Idrottens hus T2, Lidköping
2019-12-07 15:00 201901059 IBK Elfhög 2 - Fagerhult Habo IBK 2 6 - 5 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-12-08 12:00 201901060 Sandareds IBS - Svenljunga IBK 9 - 9 Sandaredshallen
2019-12-08 16:00 201901055 Södra Vings IF P0506 - Hestrafors IF 3 - 5 Södra Vingshallen, Hökerum
2019-12-14 11:00 201901061 Hestrafors IF - Svenljunga IBK 10 - 5 Bollebygdskolans Idrottshall
2019-12-14 12:30 201901062 IBK Elfhög 2 - Sandareds IBS 16 - 2 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-12-14 14:00 201901063 Fagerhult Habo IBK 2 - IBK Lidköping 2 10 - 2 Habo Sporthall C
2019-12-14 16:30 201901064 Fristads GoIF - Rydboholms SK 7 - 1 Fristadhallen, Fristad
2019-12-15 12:30 201901066 Kinna IBK - Södra Vings IF P0506 10 - 5 Ängshallen, Skene
2020-01-10 18:30 201901067 Sandareds IBS - Hestrafors IF 6 - 10 Sandaredshallen
2020-01-11 12:30 201901071 Fagerhult Habo IBK 2 - Rydboholms SK 7 - 4 Habo Sporthall C
2020-01-12 12:30 201901068 Kinna IBK - Svenljunga IBK 3 - 8 Ängshallen, Skene
2020-01-12 13:30 201901069 Fritsla IF - Södra Vings IF P0506 9 - 2 Kungabergshallen, Fritsla
2020-01-12 18:20 201901072 IBK Elfhög 2 - IBK Lidköping 2 15 - 6 Älvhögsborg, Entréhallen
2020-01-17 19:00 201901076 Svenljunga IBK - Fritsla IF 2 - 5 Mogahallen, Svenljunga
2020-01-18 11:00 201901075 Södra Vings IF P0506 - Fristads GoIF 9 - 3 Södra Vingshallen, Hökerum
2020-01-18 11:00 201901077 Hestrafors IF - Kinna IBK 4 - 3 Bollebygdskolans Idrottshall
2020-01-18 11:15 201901078 IBK Lidköping 2 - Sandareds IBS 17 - 0 Idrottens hus T2, Lidköping
2020-01-18 12:00 201901073 Rydboholms SK - IBK Elfhög 2 2 - 9 Idrottshallen, Viskafors
2020-01-22 19:00 201901079 Fritsla IF - Hestrafors IF 10 - 0 Kungabergshallen, Fritsla
2020-01-24 19:00 201901084 Sandareds IBS - Kinna IBK 7 - 6 Sandaredshallen
2020-01-25 12:00 201901081 Fagerhult Habo IBK 2 - Södra Vings IF P0506 10 - 4 Alléhallen, Habo
2020-01-25 15:30 201901080 Fristads GoIF - Svenljunga IBK 5 - 4 Fristadhallen, Fristad
2020-01-26 12:00 201901083 IBK Lidköping 2 - Rydboholms SK 9 - 4 Idrottens hus T2, Lidköping
2020-01-31 19:00 201901087 Svenljunga IBK - Fagerhult Habo IBK 2 0 - 6 Mogahallen, Svenljunga
2020-01-31 19:00 201901090 Rydboholms SK - Sandareds IBS 6 - 9 Idrottshallen, Viskafors
2020-02-01 11:00 201901086 Södra Vings IF P0506 - IBK Elfhög 2 1 - 10 Södra Vingshallen, Hökerum
2020-02-01 11:00 201901088 Hestrafors IF - Fristads GoIF 2 - 15 Bollebygdskolans Idrottshall
2020-02-01 11:00 201901089 Kinna IBK - Fritsla IF 5 - 7 Arenahallen i Skene
2020-02-06 19:00 201901095 Sandareds IBS - Fritsla IF 3 - 11 Sandaredshallen
2020-02-07 19:00 201901096 Fristads GoIF - Kinna IBK 5 - 6 Fristadhallen, Fristad
2020-02-09 11:00 201901091 Fagerhult Habo IBK 2 - Hestrafors IF 21 - 2 Habo Sporthall A-hall
2020-02-09 12:30 201901093 IBK Lidköping 2 - Södra Vings IF P0506 7 - 2 Idrottens hus T2, Lidköping
2020-03-27 18:00 201901092 IBK Elfhög 2 - Svenljunga IBK Älvhögsborg A, Trollhättan
2019-11-09 11:00 201901101 Fritsla IF - Fristads GoIF 4 - 8 Kungabergshallen, Fritsla
2020-02-22 11:00 201901097 Södra Vings IF P0506 - Rydboholms SK 5 - 7 Södra Vingshallen, Hökerum
2020-02-23 15:30 201901100 Kinna IBK - Fagerhult Habo IBK 2 4 - 6 Ängshallen, Skene
2020-03-14 18:00 201901099 Hestrafors IF - IBK Elfhög 2 Bollebygdskolans Idrottshall
2020-03-21 11:00 201901098 Svenljunga IBK - IBK Lidköping 2 Mogahallen, Svenljunga
2020-02-29 10:00 201901104 Rydboholms SK - Svenljunga IBK 9 - 3 Idrottshallen, Viskafors
2020-02-29 11:15 201901103 IBK Lidköping 2 - Hestrafors IF 22 - 2 Idrottens hus T2, Lidköping
2020-03-01 13:30 201901108 IBK Elfhög 2 - Kinna IBK 11 - 4 Älvhögsborg, Entréhallen
2020-03-01 14:30 201901107 Fagerhult Habo IBK 2 - Fritsla IF 7 - 4 Habo Sporthall A-hall
2020-03-01 15:00 201901106 Sandareds IBS - Fristads GoIF 3 - 13 Sandaredshallen
2020-03-07 11:00 201901110 Hestrafors IF - Rydboholms SK 1 - 10 Bollebygdskolans Idrottshall
2020-03-07 11:00 201901113 Fristads GoIF - Fagerhult Habo IBK 2 2 - 8 Fristadhallen, Fristad
2020-03-07 13:00 201901111 Kinna IBK - IBK Lidköping 2 6 - 12 Ängshallen, Skene
2020-03-08 11:00 201901114 Södra Vings IF P0506 - Sandareds IBS 8 - 4 Södra Vingshallen, Hökerum
2020-03-11 19:00 201901112 Fritsla IF - IBK Elfhög 2 6 - 6 Kungabergshallen, Fritsla
2020-03-14 10:00 201901120 Rydboholms SK - Kinna IBK Idrottshallen, Viskafors
2020-03-14 12:30 201901117 Sandareds IBS - Fagerhult Habo IBK 2 Sandaredshallen
2020-03-15 11:00 201901116 Södra Vings IF P0506 - Svenljunga IBK Södra Vingshallen, Hökerum
2020-03-15 12:15 201901119 IBK Lidköping 2 - Fritsla IF Idrottens hus i Lidköping
2020-03-15 13:30 201901118 IBK Elfhög 2 - Fristads GoIF Älvhögsborg, Entréhallen
2020-03-20 19:00 201901126 Svenljunga IBK - Sandareds IBS Mogahallen, Svenljunga
2020-03-21 09:30 201901121 Hestrafors IF - Södra Vings IF P0506 Bollebygdskolans Idrottshall
2020-03-21 12:30 201901125 Fagerhult Habo IBK 2 - IBK Elfhög 2 Habo Sporthall C
2020-03-22 13:30 201901123 Fritsla IF - Rydboholms SK Kungabergshallen, Fritsla
2020-03-22 16:00 201901124 Fristads GoIF - IBK Lidköping 2 Fristadhallen, Fristad
2020-03-28 10:00 201901130 Rydboholms SK - Fristads GoIF Idrottshallen, Viskafors
2020-03-28 11:00 201901132 Södra Vings IF P0506 - Kinna IBK Södra Vingshallen, Hökerum
2020-03-28 12:30 201901128 Sandareds IBS - IBK Elfhög 2 Sandaredshallen
2020-03-28 13:00 201901127 Svenljunga IBK - Hestrafors IF Mogahallen, Svenljunga
2020-03-28 15:15 201901129 IBK Lidköping 2 - Fagerhult Habo IBK 2 Idrottens hus i Lidköping
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Fagerhult Habo IBK 2 17 15 0 2 169-42 127 45
2. IBK Elfhög 2 15 13 1 1 171-62 109 40
3. Fritsla IF 18 12 3 3 106-64 42 39
4. IBK Lidköping 2 16 11 2 3 194-81 113 35
5. Fristads GoIF 17 10 1 6 106-86 20 31
6. Kinna IBK 18 6 1 11 100-121 -21 19
7. Rydboholms SK 17 5 0 12 83-126 -43 15
8. Södra Vings IF P0506 17 5 0 12 75-133 -58 15
9. Hestrafors IF 17 5 0 12 61-185 -124 15
10. Sandareds IBS 17 3 1 13 78-183 -105 10
11. Svenljunga IBK 15 2 1 12 51-111 -60 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis