Pantamera Pojkar 12 (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Pojkar 12 Mellersta
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 13:00 202001003 Vara IBK - IBK Vänersborg 4 - 9 Alléhallen, Vara
2019-10-20 13:15 202001002 Annelunds IF - Fagerhult Habo IBK 2 11 - 14 Mörlandahallen, Ljung
2019-10-20 18:00 202001001 IBK Alingsås 2 - Skara IBK 2 4 - 16 Stadsskogshallen, Alingsås
2019-10-20 18:20 202001004 IBK Elfhög - IBF Horsby 12 - 6 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-10-24 17:30 202001006 IBF Horsby - Vara IBK 6 - 2 Idrottshallen, Herrljunga
2019-10-26 13:00 202001007 IBK Vänersborg - Annelunds IF 12 - 7 Gymnasiehallen, Vänersborg
2019-10-26 14:45 202001005 Skara IBK 2 - IBK Elfhög 5 - 1 Vilanhallen, Skara
2019-10-27 14:30 202001008 Fagerhult Habo IBK 2 - IBK Alingsås 2 17 - 8 Habo Sporthall A-hall
2019-11-02 12:00 202001012 Fagerhult Habo IBK 2 - Skara IBK 2 14 - 4 Habo Sporthall A-hall
2019-11-03 10:45 202001010 Annelunds IF - IBF Horsby 6 - 9 Mörlandahallen, Ljung
2019-11-03 11:00 202001009 IBK Alingsås 2 - IBK Vänersborg 6 - 10 Stadsskogshallen, Alingsås
2019-11-14 19:00 202001011 Vara IBK - IBK Elfhög 10 - 7 Levene Arena, Stora Levene
2019-11-07 17:30 202001016 IBF Horsby - IBK Alingsås 2 10 - 3 Idrottshallen, Herrljunga
2019-11-10 10:45 202001015 IBK Elfhög - Annelunds IF 6 - 7 Älvhögsborg A, Trollhättan
2019-11-10 14:00 202001014 Skara IBK 2 - Vara IBK 3 - 4 Vilanhallen, Skara
2019-11-10 14:30 202001013 IBK Vänersborg - Fagerhult Habo IBK 2 11 - 4 Fyrkanten, Vargön
2019-11-19 17:15 202001018 Annelunds IF - Vara IBK 7 - 4 Mörlandahallen, Ljung
2019-11-24 09:30 202001019 IBK Vänersborg - Skara IBK 2 8 - 6 Idrottshuset, Vänersborg
2019-11-24 12:00 202001020 Fagerhult Habo IBK 2 - IBF Horsby 7 - 7 Habo Sporthall C
2020-01-11 16:00 202001017 IBK Alingsås 2 - IBK Elfhög 1 - 16 Östlyckehallen, Alingsås
2019-11-30 10:30 202001024 Vara IBK - IBK Alingsås 2 8 - 3 Alléhallen, Vara
2019-12-01 13:00 202001022 IBF Horsby - IBK Vänersborg 4 - 3 Idrottshallen, Herrljunga
2019-12-01 14:00 202001023 Skara IBK 2 - Annelunds IF 5 - 6 Vilanhallen, Skara
2019-12-01 16:00 202001021 IBK Elfhög - Fagerhult Habo IBK 2 7 - 13 Älvhögsborg, Entréhallen
2019-12-05 17:30 202001026 IBF Horsby - Skara IBK 2 6 - 1 Idrottshallen, Herrljunga
2019-12-07 10:00 202001027 IBK Vänersborg - IBK Elfhög 13 - 8 Idrottshuset, Vänersborg
2019-12-07 14:35 202001028 Fagerhult Habo IBK 2 - Vara IBK 14 - 2 Habo Sporthall C
2019-12-13 18:00 202001025 IBK Alingsås 2 - Annelunds IF 5 - 9 Stadsskogshallen, Alingsås
2019-12-14 13:00 202001030 Vara IBK - IBF Horsby 6 - 13 Alléhallen, Vara
2019-12-15 12:30 202001032 IBK Alingsås 2 - Fagerhult Habo IBK 2 6 - 22 Stadsskogshallen, Alingsås
2019-12-15 13:15 202001031 Annelunds IF - IBK Vänersborg 9 - 8 Mörlandahallen, Ljung
2019-12-15 13:30 202001029 IBK Elfhög - Skara IBK 2 10 - 4 Älvhögsborg, Entréhallen
2020-01-18 09:30 202001034 Fagerhult Habo IBK 2 - Annelunds IF 8 - 7 Habo Sporthall A-hall
2020-01-18 10:00 202001035 IBK Vänersborg - Vara IBK 17 - 7 Idrottshuset, Vänersborg
2020-01-19 14:00 202001033 Skara IBK 2 - IBK Alingsås 2 10 - 11 Vilanhallen, Skara
2020-01-30 18:15 202001036 IBF Horsby - IBK Elfhög 7 - 5 Idrottshallen, Herrljunga
2020-01-23 17:30 202001038 IBF Horsby - Annelunds IF 3 - 5 Idrottshallen, Herrljunga
2020-01-25 12:00 202001037 IBK Vänersborg - IBK Alingsås 2 14 - 7 Gymnasiehallen, Vänersborg
2020-01-25 15:30 202001039 IBK Elfhög - Vara IBK 12 - 6 Älvhögsborg, Entréhallen
2020-01-26 14:00 202001040 Skara IBK 2 - Fagerhult Habo IBK 2 6 - 7 Vilanhallen, Skara
2020-02-01 12:00 202001041 Fagerhult Habo IBK 2 - IBK Vänersborg 12 - 9 Habo Sporthall C
2020-02-01 13:00 202001042 Vara IBK - Skara IBK 2 6 - 4 Alléhallen, Vara
2020-02-02 13:00 202001044 IBK Alingsås 2 - IBF Horsby 7 - 8 Stadsskogshallen, Alingsås
2020-02-02 13:15 202001043 Annelunds IF - IBK Elfhög 6 - 6 Mörlandahallen, Ljung
2020-02-08 11:00 202001048 IBF Horsby - Fagerhult Habo IBK 2 3 - 9 Idrottshallen, Herrljunga
2020-02-08 13:00 202001046 Vara IBK - Annelunds IF 12 - 5 Alléhallen, Vara
2020-02-08 15:00 202001047 Skara IBK 2 - IBK Vänersborg 1 - 9 Vilanhallen, Skara
2020-02-09 12:15 202001045 IBK Elfhög - IBK Alingsås 2 Torsbohallen, Trollhättan
2020-02-22 13:00 202001049 Fagerhult Habo IBK 2 - IBK Elfhög WO (5 - 0) Habo Sporthall C
2020-02-22 15:30 202001050 IBK Vänersborg - IBF Horsby WO (5 - 0) Idrottshuset, Vänersborg
2020-02-23 11:30 202001052 IBK Alingsås 2 - Vara IBK 3 - 9 Stadsskogshallen, Alingsås
2020-02-23 13:15 202001051 Annelunds IF - Skara IBK 2 11 - 1 Mörlandahallen, Ljung
2020-02-29 10:30 202001056 Vara IBK - Fagerhult Habo IBK 2 4 - 5 Alléhallen, Vara
2020-02-29 17:00 202001054 Skara IBK 2 - IBF Horsby 1 - 4 Vilanhallen, Skara
2020-03-01 10:45 202001053 Annelunds IF - IBK Alingsås 2 9 - 5 Mörlandahallen, Ljung
2020-03-01 16:00 202001055 IBK Elfhög - IBK Vänersborg 13 - 4 Älvhögsborg, Entréhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Fagerhult Habo IBK 2 14 12 1 1 151-85 66 37
2. IBK Vänersborg 14 10 0 4 132-88 44 30
3. IBF Horsby 14 9 1 4 86-72 14 28
4. Annelunds IF 14 8 1 5 105-98 7 25
5. Vara IBK 14 6 0 8 84-108 -24 18
6. IBK Elfhög 13 5 1 7 103-87 16 16
7. Skara IBK 2 14 2 0 12 67-101 -34 6
8. IBK Alingsås 2 13 1 0 12 69-158 -89 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar 12 Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 10:30 202000004 BK Halna - Mullsjö AIS 5 - 13 Idrottshallen, Töreboda
2019-10-19 11:30 202000002 Fagerhult Habo IBK 1 - Fröjereds IF 4 - 11 Habo Sporthall A-hall
2019-10-19 17:30 202000003 Skara IBK 1 - IBK Lidköping 11 - 10 Vilanhallen, Skara
2019-12-21 10:00 202000001 Falköpings IBK - IBK Lockerud Mariestad 18 - 2 Frejahallen, Falköping
2019-10-26 10:00 202000005 IBK Lockerud Mariestad - BK Halna 1 - 12 LF-hallen, Mariestad
2019-10-26 10:00 202000008 Fröjereds IF - Falköpings IBK 23 - 6 Sparbankshallen, T-holm
2019-10-27 11:45 202000007 IBK Lidköping - Fagerhult Habo IBK 1 26 - 5 Idrottens hus T2, Lidköping
2020-01-25 12:45 202000006 Mullsjö AIS - Skara IBK 1 5 - 11 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-11-02 10:00 202000010 Fagerhult Habo IBK 1 - Mullsjö AIS 18 - 6 Habo Sporthall A-hall
2019-11-02 12:00 202000012 Fröjereds IF - IBK Lockerud Mariestad 35 - 1 Sparbankshallen, T-holm
2019-11-03 10:00 202000009 Falköpings IBK - IBK Lidköping 8 - 9 Frejahallen, Falköping
2019-11-03 11:15 202000011 Skara IBK 1 - BK Halna 8 - 7 Vilanhallen, Skara
2019-11-09 11:00 202000015 BK Halna - Fagerhult Habo IBK 1 5 - 13 Idrottshallen, Töreboda
2019-11-10 11:45 202000013 IBK Lidköping - Fröjereds IF 0 - 18 Idrottens hus T2, Lidköping
2019-11-10 14:00 202000014 IBK Lockerud Mariestad - Skara IBK 1 4 - 9 LF-hallen, Mariestad
2019-11-10 16:45 202000016 Mullsjö AIS - Falköpings IBK 31 - 4 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-11-23 09:00 202000020 Fröjereds IF - Mullsjö AIS 11 - 5 Sparbankshallen, T-holm
2019-11-24 10:00 202000017 Falköpings IBK - BK Halna 5 - 8 Odenhallen,Falköping
2019-11-24 10:00 202000018 Fagerhult Habo IBK 1 - Skara IBK 1 7 - 4 Habo Sporthall C
2019-11-24 10:45 202000019 IBK Lidköping - IBK Lockerud Mariestad 22 - 3 Idrottens hus T2, Lidköping
2019-11-30 10:00 202000023 IBK Lockerud Mariestad - Fagerhult Habo IBK 1 9 - 28 LF-hallen, Mariestad
2019-12-01 09:30 202000022 Mullsjö AIS - IBK Lidköping 6 - 6 Nyhemshallen - Mullsjö
2019-12-01 11:00 202000021 BK Halna - Fröjereds IF 3 - 15 Idrottshallen, Töreboda
2019-12-01 11:30 202000024 Skara IBK 1 - Falköpings IBK 9 - 2 Vilanhallen, Skara
2019-12-07 10:00 202000025 Falköpings IBK - Fagerhult Habo IBK 1 1 - 28 Ållebergshallen, Falköping
2019-12-07 13:30 202000028 Fröjereds IF - Skara IBK 1 10 - 1 Sparbankshallen, T-holm
2019-12-08 10:45 202000027 IBK Lidköping - BK Halna 4 - 7 Idrottens hus T2, Lidköping
2020-03-22 10:00 202000026 Mullsjö AIS - IBK Lockerud Mariestad Nyhemshallen - Mullsjö
2019-12-14 09:30 202000029 BK Halna - IBK Lockerud Mariestad 11 - 3 Idrottshallen, Töreboda
2019-12-14 10:00 202000031 Fagerhult Habo IBK 1 - IBK Lidköping 22 - 7 Habo Sporthall C
2019-12-15 10:00 202000032 Falköpings IBK - Fröjereds IF 4 - 24 Frejahallen, Falköping
2019-12-15 14:00 202000030 Skara IBK 1 - Mullsjö AIS 8 - 16 Vilanhallen, Skara
2020-01-12 09:30 202000036 Mullsjö AIS - BK Halna 8 - 3 Nyhemshallen - Mullsjö
2020-01-18 10:00 202000034 Fröjereds IF - Fagerhult Habo IBK 1 9 - 9 Sparbankshallen, T-holm
2020-01-19 10:00 202000033 IBK Lockerud Mariestad - Falköpings IBK 4 - 9 LF-hallen, Mariestad
2020-01-19 11:15 202000035 IBK Lidköping - Skara IBK 1 9 - 6 Idrottens hus T2, Lidköping
2020-01-25 09:15 202000037 IBK Lidköping - Falköpings IBK 2 - 5 Idrottens hus i Lidköping
2020-01-25 13:00 202000040 IBK Lockerud Mariestad - Fröjereds IF 2 - 26 LF-hallen, Mariestad
2020-01-26 09:30 202000038 Mullsjö AIS - Fagerhult Habo IBK 1 4 - 5 Nyhemshallen - Mullsjö
2020-01-26 09:30 202000039 BK Halna - Skara IBK 1 8 - 3 Idrottshallen, Töreboda
2020-02-01 10:00 202000043 Fagerhult Habo IBK 1 - BK Halna 6 - 7 Habo Sporthall A-hall
2020-02-01 10:00 202000044 Falköpings IBK - Mullsjö AIS 7 - 3 Ållebergshallen, Falköping
2020-02-01 11:00 202000041 Fröjereds IF - IBK Lidköping 17 - 6 Sparbankshallen, T-holm
2020-02-02 14:00 202000042 Skara IBK 1 - IBK Lockerud Mariestad 19 - 4 Vilanhallen, Skara
2020-02-08 10:00 202000047 IBK Lockerud Mariestad - IBK Lidköping LF-hallen, Mariestad
2020-02-08 12:30 202000045 BK Halna - Falköpings IBK 5 - 7 Idrottshallen, Töreboda
2020-02-09 12:00 202000046 Skara IBK 1 - Fagerhult Habo IBK 1 5 - 9 Vilanhallen, Skara
2020-03-15 16:45 202000048 Mullsjö AIS - Fröjereds IF Nyhemshallen - Mullsjö
2020-02-22 13:00 202000049 Fröjereds IF - BK Halna 16 - 3 Sparbankshallen, T-holm
2020-02-22 17:15 202000051 Fagerhult Habo IBK 1 - IBK Lockerud Mariestad WO (5 - 0) Habo Sporthall C
2020-02-23 10:00 202000052 Falköpings IBK - Skara IBK 1 11 - 4 Odenhallen,Falköping
2020-02-23 10:30 202000050 IBK Lidköping - Mullsjö AIS 7 - 17 Idrottens hus i Lidköping
2020-02-29 10:00 202000054 IBK Lockerud Mariestad - Mullsjö AIS LF-hallen, Mariestad
2020-02-29 12:30 202000056 Skara IBK 1 - Fröjereds IF 2 - 12 Vilanhallen, Skara
2020-03-01 10:30 202000053 Fagerhult Habo IBK 1 - Falköpings IBK 10 - 7 Habo Sporthall A-hall
2020-03-01 11:00 202000055 BK Halna - IBK Lidköping 7 - 5 Idrottshallen, Töreboda
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Fröjereds IF 13 12 1 0 227-46 181 37
2. Fagerhult Habo IBK 1 14 10 1 3 169-101 68 31
3. BK Halna 14 7 0 7 91-107 -16 21
4. Skara IBK 1 14 6 0 8 100-114 -14 18
5. Falköpings IBK 14 6 0 8 94-162 -68 18
6. Mullsjö AIS 11 5 1 5 114-85 29 16
7. IBK Lidköping 13 4 1 8 113-132 -19 13
8. IBK Lockerud Mariestad 11 0 0 11 33-194 -161 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar 12 Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 11:00 202002001 IBK Tygriket 99 - Sävens BK 4 - 5 Öxabäckshallen
2019-10-19 16:15 202002004 IBK Alingsås 1 - Rydboholms SK 4 - 7 Stadsskogshallen, Alingsås
2019-10-20 10:30 202002003 Kinna IBK - Sandareds IBS P07 9 - 1 Ängshallen, Skene
2019-10-20 11:00 202002002 Fristads GoIF - Tranemo IBK 1 - 24 Fristadhallen, Fristad
2019-10-26 13:30 202002008 Tranemo IBK - IBK Tygriket 99 9 - 3 Idrottshallen, Tranemo
2019-10-26 14:00 202002007 Sandareds IBS P07 - Fristads GoIF 8 - 11 Sandaredshallen
2019-10-27 16:00 202002005 Sävens BK - IBK Alingsås 1 8 - 2 Nårunga Sporthall, Vårgårda
2019-11-17 14:30 202002006 Rydboholms SK - Kinna IBK 8 - 1 Idrottshallen, Viskafors
2019-11-02 10:00 202002010 Fristads GoIF - Rydboholms SK 8 - 7 Fristadhallen, Fristad
2019-11-03 12:00 202002012 Tranemo IBK - Sävens BK 11 - 2 Idrottshallen, Tranemo
2019-11-03 13:30 202002009 IBK Tygriket 99 - Sandareds IBS P07 7 - 3 Öxabäckshallen
2020-01-12 10:30 202002011 Kinna IBK - IBK Alingsås 1 8 - 6 Ängshallen, Skene
2019-11-09 12:00 202002013 Sandareds IBS P07 - Tranemo IBK 3 - 6 Sandaredshallen
2019-11-10 09:30 202002015 IBK Alingsås 1 - Fristads GoIF 9 - 10 Stadsskogshallen, Alingsås
2019-11-10 16:00 202002014 Sävens BK - Kinna IBK 3 - 8 Nårunga Sporthall, Vårgårda
2019-11-10 16:00 202002016 Rydboholms SK - IBK Tygriket 99 7 - 7 Idrottshallen, Viskafors
2019-11-23 11:30 202002020 Tranemo IBK - Rydboholms SK 6 - 5 Idrottshallen, Tranemo
2019-11-23 12:00 202002019 Sandareds IBS P07 - Sävens BK 0 - 8 Sandaredshallen
2019-11-23 13:00 202002017 IBK Tygriket 99 - IBK Alingsås 1 6 - 6 Öxabäckshallen
2019-11-24 11:00 202002018 Fristads GoIF - Kinna IBK 5 - 5 Fristadhallen, Fristad
2019-11-30 10:00 202002022 Rydboholms SK - Sandareds IBS P07 8 - 11 Idrottshallen, Viskafors
2019-11-30 11:00 202002024 Kinna IBK - IBK Tygriket 99 8 - 5 Ängshallen, Skene
2019-12-01 13:00 202002021 IBK Alingsås 1 - Tranemo IBK 8 - 3 Stadsskogshallen, Alingsås
2019-12-01 16:00 202002023 Sävens BK - Fristads GoIF 7 - 6 Nårunga Sporthall, Vårgårda
2019-12-07 12:00 202002025 IBK Tygriket 99 - Fristads GoIF 3 - 2 Öxabäckshallen
2019-12-07 12:00 202002026 Rydboholms SK - Sävens BK 3 - 4 Idrottshallen, Viskafors
2019-12-07 12:00 202002028 Tranemo IBK - Kinna IBK 5 - 5 Idrottshallen, Tranemo
2019-12-08 14:00 202002027 Sandareds IBS P07 - IBK Alingsås 1 2 - 8 Sandaredshallen
2019-12-14 09:30 202002031 Fristads GoIF - Sandareds IBS P07 7 - 5 Fristadhallen, Fristad
2019-12-14 12:00 202002032 IBK Tygriket 99 - Tranemo IBK 5 - 4 Öxabäckshallen
2019-12-14 15:15 202002029 IBK Alingsås 1 - Sävens BK 9 - 5 Stadsskogshallen, Alingsås
2019-12-15 10:30 202002030 Kinna IBK - Rydboholms SK 8 - 3 Ängshallen, Skene
2020-01-18 10:00 202002036 Rydboholms SK - IBK Alingsås 1 11 - 4 Idrottshallen, Viskafors
2020-01-18 11:30 202002034 Tranemo IBK - Fristads GoIF 5 - 5 Idrottshallen, Tranemo
2020-01-18 15:30 202002035 Sandareds IBS P07 - Kinna IBK 2 - 4 Sandaredshallen
2020-01-19 16:00 202002033 Sävens BK - IBK Tygriket 99 4 - 7 Nårunga Sporthall, Vårgårda
2020-01-26 11:30 202002039 IBK Alingsås 1 - Kinna IBK 5 - 7 Stadsskogshallen, Alingsås
2020-01-26 16:00 202002040 Sävens BK - Tranemo IBK 3 - 8 Nårunga Sporthall, Vårgårda
2020-02-17 17:00 202002038 Rydboholms SK - Fristads GoIF 8 - 5 Idrottshallen, Viskafors
2020-03-22 11:00 202002037 Sandareds IBS P07 - IBK Tygriket 99 Sandaredshallen
2020-02-01 11:00 202002041 Tranemo IBK - Sandareds IBS P07 12 - 3 Idrottshallen, Tranemo
2020-02-01 11:00 202002043 Fristads GoIF - IBK Alingsås 1 4 - 4 Fristadhallen, Fristad
2020-02-01 15:30 202002042 Kinna IBK - Sävens BK 7 - 2 Ängshallen, Skene
2020-02-24 18:30 202002044 IBK Tygriket 99 - Rydboholms SK 4 - 6 Öxabäckshallen
2020-01-29 18:45 202002047 Sävens BK - Sandareds IBS P07 5 - 1 Nårunga Sporthall, Vårgårda
2020-02-05 18:00 202002046 Kinna IBK - Fristads GoIF 9 - 4 Ängshallen, Skene
2020-02-08 12:00 202002048 Rydboholms SK - Tranemo IBK 6 - 9 Idrottshallen, Viskafors
2020-03-28 15:30 202002045 IBK Alingsås 1 - IBK Tygriket 99 Stadsskogshallen, Alingsås
2020-02-22 10:00 202002051 Fristads GoIF - Sävens BK 3 - 6 Fristadhallen, Fristad
2020-02-22 11:00 202002052 IBK Tygriket 99 - Kinna IBK 3 - 4 Arenahallen i Skene
2020-02-22 16:00 202002050 Sandareds IBS P07 - Rydboholms SK 2 - 8 Sandaredshallen
2020-03-21 11:00 202002049 Tranemo IBK - IBK Alingsås 1 Idrottshallen, Tranemo
2020-02-29 10:00 202002056 Kinna IBK - Tranemo IBK 6 - 6 Ängshallen, Skene
2020-02-29 10:30 202002053 Fristads GoIF - IBK Tygriket 99 9 - 4 Fristadhallen, Fristad
2020-02-29 11:30 202002055 IBK Alingsås 1 - Sandareds IBS P07 13 - 4 Stadsskogshallen, Alingsås
2020-03-01 16:00 202002054 Sävens BK - Rydboholms SK 5 - 7 Nårunga Sporthall, Vårgårda
2020-03-07 11:00 202002060 Kinna IBK - Sandareds IBS P07 6 - 2 Ängshallen, Skene
2020-03-07 11:30 202002059 IBK Tygriket 99 - Sävens BK 6 - 5 Öxabäckshallen
2020-03-08 12:00 202002061 IBK Alingsås 1 - Rydboholms SK 5 - 7 Stadsskogshallen, Alingsås
2020-03-08 16:00 202002058 Fristads GoIF - Tranemo IBK 2 - 10 Fristadhallen, Fristad
2020-03-13 19:00 202002063 Sandareds IBS P07 - Fristads GoIF Sandaredshallen
2020-03-14 09:30 202002057 Tranemo IBK - IBK Tygriket 99 Idrottshallen, Tranemo
2020-03-14 16:00 202002064 Rydboholms SK - Kinna IBK Idrottshallen, Viskafors
2020-03-15 16:00 202002062 Sävens BK - IBK Alingsås 1 Nårunga Sporthall, Vårgårda
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kinna IBK 15 11 3 1 95-60 35 36
2. Tranemo IBK 14 9 3 2 118-57 61 30
3. Rydboholms SK 15 8 1 6 101-83 18 25
4. Sävens BK 15 7 0 8 72-82 -10 21
5. Fristads GoIF 15 5 3 7 82-114 -32 18
6. IBK Tygriket 99 13 5 2 6 64-72 -8 17
7. IBK Alingsås 1 13 4 2 7 83-82 1 14
8. Sandareds IBS P07 14 1 0 13 47-112 -65 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis