Röd Flickor (2019/20)

Gruppspel
Pantamera DJ18/Flickor Röd 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-27 19:45 110400002 IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 - Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 5 - 3 Axel Wernqvist, Sean Limnerius Örnäsets Sp
2019-10-13 10:30 110400003 Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 - Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 6 - 5 Tobias Fahlman, Mattis Stanzé Norrmalmia Sph
2020-01-31 19:00 110400005 Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 - IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 3 - 6 Christoffer Flemström, Oscar Sundbaum Sportcity Kalix
2019-11-08 20:00 110400008 Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 - IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 4 - 9 Erik Hansson, Christoffer Flemström Björklunda Sp
2019-11-24 10:30 110400009 Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 - Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 3 - 4 Henrik Aasa, Christoffer Flemström Sportcity Kalix
2019-12-20 19:45 110400011 IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 - Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 5 - 2 Miroslav Hochel, Christer Uggla Kronanhallen
2020-01-17 19:45 110400014 IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 - Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 9 - 5 Christoffer Flemström, Liam Rylander Kronanhallen
2020-03-15 18:00 110400015 Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 - Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 Mattis Stanzé, Sean Limnerius Norrmalmia Sph
2020-02-28 19:30 110400017 Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 - IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 Christoffer Flemström, Christer Uggla Sportcity Kalix
2020-03-13 19:30 110400020 Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 - IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 Christoffer Flemström, Anton Backelind Hortlax Sp
2020-03-27 19:30 110400021 Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 - Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 Johan Kemi, Christoffer Flemström Sportcity Kalix
2020-03-21 15:00 110400023 IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 - Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 Lars-Johan Rylander, Liam Rylander Gammelstad Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Luleå Flickor DJ18/ Fröd 1/ 2 5 5 0 (0) 0 34-17 17 15
2. Öjebyns IBF DJ18/ Fröd 1/ 2 5 2 0 (0) 3 22-31 -9 6
3. Team Kalix IBK DJ18/ Fröd 1/ 2 4 0 0 (0) 4 13-21 -8 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-04 19:30 110401002 Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 - Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 9 - 6 Christer Uggla, Johan Kemi Sportcity Kalix
2019-10-04 19:45 110401001 IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 - Luleå SK Fröd 2/3 1 - 2 Anton Backelind, Liam Rylander Kronanhallen
2019-10-18 19:00 110401004 IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 - Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 3 - 3 Anton Backelind, Axel Wernqvist Örnäsets Sp
2019-11-13 20:30 110401003 Luleå SK Fröd 2/3 - Sunderby SK Fröd 2/3 6 - 2 Sam Ehlin, Axel Wernqvist Hälsans hus
2019-11-04 18:45 110401005 Sunderby SK Fröd 2/3 - Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 2 - 10 Robin Aidanpää, Victor Lindqvist Sunderby Sp
2019-11-17 17:00 110401006 Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 - Luleå SK Fröd 2/3 4 - 2 Johan Kemi, Axel Wernqvist Sportcity Kalix
2019-11-30 15:00 110401008 IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 - Sunderby SK Fröd 2/3 9 - 1 Henrik Aasa, Liam Rylander Kronanhallen
2019-12-01 11:30 110401007 Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 - Luleå SK Fröd 2/3 9 - 6 Martin Viklund, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2019-12-14 12:30 110401009 IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 - Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 3 - 3 Anton Backelind, Christoffer Flemström Kronanhallen
2019-12-15 11:45 110401010 Sunderby SK Fröd 2/3 - Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 3 - 3 Henrik Aasa, Anton Backelind Sunderby Sp
2020-01-10 19:30 110401012 Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 - Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 3 - 2 Tobias Fahlman, Erik Hansson Björklunda Sp
2020-01-12 20:00 110401011 Luleå SK Fröd 2/3 - IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 4 - 1 Valdemar Tieva, Christoffer Flemström Kronanhallen
2020-01-22 20:30 110401013 Sunderby SK Fröd 2/3 - Luleå SK Fröd 2/3 5 - 4 Johan Kemi, Christer Uggla Sunderby Sp
2020-01-24 19:30 110401014 Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 - IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 4 - 3 Johan Kemi, Christer Uggla Sportcity Kalix
2020-02-04 20:15 110401015 Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 - Sunderby SK Fröd 2/3 10 - 6 Martin Viklund, Tobias Fahlman Björklunda Sp
2020-02-09 18:30 110401016 Luleå SK Fröd 2/3 - Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 7 - 0 Anton Backelind, Johan Kemi Kronanhallen
2020-02-02 20:00 110401017 Luleå SK Fröd 2/3 - Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 0 - 4 Lars-Johan Rylander, Petter Lindkvist Kronanhallen
2020-02-24 18:45 110401018 Sunderby SK Fröd 2/3 - IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 Annie Ehlin, David Ehlin Sunderby Sp
2020-03-17 20:15 110401019 Öjebyns IBF DJ18/Fröd 1/2 - IBK Luleå Flickor DJ18/Fröd 1/2 Anton Backelind, Christoffer Flemström Norrmalmia Sph
2020-03-20 19:30 110401020 Team Kalix IBK DJ18/Fröd 1/2 - Sunderby SK Fröd 2/3 Johan Kemi, Liam Rylander Sportcity Kalix
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Öjebyns IBF DJ18/ Fröd 1/ 2 7 5 1 1 45-28 17 16
2. Luleå SK Fröd 2/ 3 8 4 0 4 31-26 5 12
3. Team Kalix IBK DJ18/ Fröd 1/ 2 7 3 2 2 25-27 -2 11
4. IBK Luleå Flickor DJ18/ Fröd 1/ 2 6 1 2 3 20-17 3 5
5. Sunderby SK Fröd 2/ 3 6 1 1 4 19-42 -23 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 12:00 110402001 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 3/4 1 - 4 Tobias Fahlman, Martin Viklund Björklunda Sp
2019-10-06 20:00 110402002 Luleå SK Fröd 2/3 - Sunderby SK Fröd 2/3 6 - 3 Christer Uggla, Valdemar Tieva Kronanhallen
2019-10-12 10:30 110402003 Team Kalix IBK Fröd 3/4 - Luleå SK Fröd 3/4 1 - 3 Christoffer Flemström, Victor Hansson Sportcity Kalix
2019-11-03 10:00 110402004 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Luleå SK Fröd 2/3 2 - 4 Mattis Stanzé, Erik Hansson Björklunda Sp
2019-10-26 12:00 110402005 Luleå SK Fröd 3/4 - Sunderby SK Fröd 2/3 5 - 2 My Mörtling, Victor Lindqvist Hertsö Sp
2019-12-08 18:30 110402006 Luleå SK Fröd 2/3 - Team Kalix IBK Fröd 3/4 3 - 2 Victor Hansson, David Ehlin Kronanhallen
2019-11-08 18:00 110402008 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Luleå SK Fröd 3/4 2 - 6 Erik Hansson, Christoffer Flemström Björklunda Sp
2019-11-10 11:45 110402007 Sunderby SK Fröd 2/3 - Team Kalix IBK Fröd 3/4 3 - 8 David Ehlin, Annie Ehlin Sunderby Sp
2019-09-01 00:00 110402010 Luleå SK Fröd 3/4 - Luleå SK Fröd 2/3 Hertsö Sp
2019-11-22 20:00 110402009 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Sunderby SK Fröd 2/3 3 - 1 Miroslav Hochel, Anton Backelind Björklunda Sp
2019-12-20 19:30 110402011 Team Kalix IBK Fröd 3/4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 4 - 5 Henrik Aasa, Anton Backelind Sportcity Kalix
2019-12-20 19:45 110402012 Sunderby SK Fröd 2/3 - Luleå SK Fröd 2/3 2 - 4 Liam Rylander, Petter Lindkvist Sunderby Sp
2020-01-15 20:30 110402014 Luleå SK Fröd 2/3 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 9 - 2 Annie Ehlin, Sam Ehlin Hälsans hus
2020-01-18 12:00 110402013 Luleå SK Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 3/4 2 - 2 Christer Uggla, Anton Backelind Hertsö Sp
2020-02-15 17:00 110402016 Team Kalix IBK Fröd 3/4 - Luleå SK Fröd 2/3 7 - 1 Julia Brandt, Annie Fredriksson Sportcity Kalix
2020-02-16 11:45 110402015 Sunderby SK Fröd 2/3 - Luleå SK Fröd 3/4 4 - 6 My Mörtling, Anton Backelind Sunderby Sp
2020-02-28 17:30 110402018 Luleå SK Fröd 3/4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 My Mörtling, Valdemar Tieva Hertsö Sp
2020-03-01 12:15 110402017 Team Kalix IBK Fröd 3/4 - Sunderby SK Fröd 2/3 Victor Hansson, Christer Uggla Sportcity Kalix
2019-09-01 00:00 110402020 Luleå SK Fröd 2/3 - Luleå SK Fröd 3/4 Hertsö Sp
2020-03-13 19:45 110402019 Sunderby SK Fröd 2/3 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 Robin Aidanpää, Victor Hansson Sunderby Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Luleå SK Fröd 2/ 3 6 5 0 1 27-18 9 15
2. Luleå SK Fröd 3/ 4 5 4 1 0 22-11 11 13
3. Team Kalix IBK Fröd 3/ 4 7 3 1 3 28-18 10 10
4. Öjebyns IBF Fröd 3/ 4 6 2 0 4 15-28 -13 6
5. Sunderby SK Fröd 2/ 3 6 0 0 6 15-32 -17 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-29 11:00 110403001 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Sunderby SK Fröd 4 4 - 11 Erik Hansson, Mattis Stanzé Björklunda Sp
2019-10-05 13:00 110403002 Team Kalix IBK Fröd 3/4 - Långskatans IF Fröd 4/5 2 - 2 Mattis Stanzé, Miroslav Hochel Sportcity Kalix
2019-11-16 14:30 110403003 Luleå SK Fröd 3/4 - IBF Argentum 91 Fröd 4/5 7 - 1 My Mörtling, Charlie Vedin Hertsö Sp
2019-10-19 11:00 110403005 IBF Argentum 91 Fröd 4/5 - Sunderby SK Fröd 4 8 - 4 Christoffer Flemström, Oscar Sundbaum Arjeplog Sporthall
2019-11-23 11:30 110403006 Luleå SK Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 3/4 5 - 1 Miroslav Hochel, Robin Aidanpää Hertsö Sp
2019-12-08 11:30 110403004 Långskatans IF Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 3 - 1 David Ehlin, Victor Hansson Norrmalmia Sph
2019-10-13 13:45 110403007 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBF Argentum 91 Fröd 4/5 3 - 4 Martin Viklund, Erik Hansson Björklunda Sp
2019-11-15 19:00 110403008 Långskatans IF Fröd 4/5 - Luleå SK Fröd 3/4 2 - 2 Tobias Fahlman, Mattis Stanzé Norrmalmia Sph
2019-11-17 14:00 110403009 Sunderby SK Fröd 4 - Team Kalix IBK Fröd 3/4 3 - 3 Sam Ehlin, Annie Ehlin Sunderby Sp
2019-11-03 11:00 110403011 Team Kalix IBK Fröd 3/4 - IBF Argentum 91 Fröd 4/5 4 - 2 Anton Backelind, Lars-Johan Rylander Sportcity Kalix
2019-11-29 17:30 110403010 Luleå SK Fröd 3/4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 5 - 3 Charlie Vedin, Victor Hansson Hertsö Sp
2019-11-29 19:45 110403012 Sunderby SK Fröd 4 - Långskatans IF Fröd 4/5 4 - 1 Liam Rylander, Anton Backelind Sunderby Sp
2019-12-13 19:00 110403013 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 3/4 1 - 6 Erik Hansson, Martin Viklund Björklunda Sp
2019-12-18 20:30 110403014 Luleå SK Fröd 3/4 - Sunderby SK Fröd 4 2 - 6 Victor Hansson, David Ehlin Hälsans hus
2020-01-18 10:30 110403015 IBF Argentum 91 Fröd 4/5 - Långskatans IF Fröd 4/5 2 - 2 Johan Nyström, Christoffer Flemström Arjeplog Sporthall
110403018 IBF Argentum 91 Fröd 4/5 - Luleå SK Fröd 3/4 Arjeplog Sporthall
2020-01-10 19:30 110403017 Långskatans IF Fröd 4/5 - Team Kalix IBK Fröd 3/4 2 - 2 Johan Kemi, Christer Uggla Hortlax Sp
2020-01-10 19:45 110403016 Sunderby SK Fröd 4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 2 - 3 Anton Backelind, Robin Aidanpää Sunderby Sp
2020-01-25 09:30 110403021 Team Kalix IBK Fröd 3/4 - Luleå SK Fröd 3/4 4 - 4 Johan Kemi, Christer Uggla Sportcity Kalix
2020-01-25 10:00 110403019 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Långskatans IF Fröd 4/5 4 - 1 Miroslav Hochel, Martin Viklund Björklunda Sp
2020-01-25 11:45 110403020 Sunderby SK Fröd 4 - IBF Argentum 91 Fröd 4/5 5 - 2 Anton Backelind, Charlie Vedin Sunderby Sp
110403024 Team Kalix IBK Fröd 3/4 - Sunderby SK Fröd 4 Sportcity Kalix
2020-02-07 18:00 110403023 Luleå SK Fröd 3/4 - Långskatans IF Fröd 4/5 3 - 2 Charlie Vedin, Valdemar Tieva Hertsö Sp
2020-02-09 13:30 110403022 IBF Argentum 91 Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 3 - 3 Gustaf Vallgren, Johan Krispinsson Arjeplog Sporthall
110403027 Långskatans IF Fröd 4/5 - Sunderby SK Fröd 4 Norrmalmia Sph
2019-09-28 12:00 110403026 IBF Argentum 91 Fröd 4/5 - Team Kalix IBK Fröd 3/4 3 - 1 Axel Wernqvist, Petter Lindkvist Arjeplog Sporthall
2020-02-21 19:30 110403025 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Luleå SK Fröd 3/4 1 - 1 Axel Wernqvist, Christer Uggla Björklunda Sp
2019-11-09 14:30 110403030 Långskatans IF Fröd 4/5 - IBF Argentum 91 Fröd 4/5 2 - 4 Martin Viklund, Robin Aidanpää Hortlax Sp
2020-03-16 18:30 110403029 Sunderby SK Fröd 4 - Luleå SK Fröd 3/4 Charlie Vedin, Victor Hansson Sunderby Sp
2020-03-22 14:30 110403028 Team Kalix IBK Fröd 3/4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 Sean Limnerius, Valdemar Tieva Sportcity Kalix
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Luleå SK Fröd 3/ 4 8 4 3 1 29-20 9 15
2. IBF Argentum 91 Fröd 4/ 5 9 4 2 3 29-31 -2 14
3. Sunderby SK Fröd 4 7 4 1 2 35-23 12 13
4. Team Kalix IBK Fröd 3/ 4 8 2 4 2 23-22 1 10
5. Öjebyns IBF Fröd 3/ 4 9 2 2 5 23-36 -13 8
6. Långskatans IF Fröd 4/ 5 9 1 4 4 17-24 -7 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-25 19:00 110404001 Långskatans IF Fröd 4/5 - K 4 IF Fröd 5/6 13 - 0 Anton Backelind, Victor Lindqvist Hortlax Sp
2019-10-26 14:00 110404002 IBF Argentum 91 Fröd 4/5 - Kiruna AIF Fröd 5/6 13 - 0 Liam Rylander, Lars-Johan Rylander Arjeplog Sporthall
2019-11-09 10:30 110404004 Långskatans IF Fröd 4/5 - IBF Argentum 91 Fröd 4/5 1 - 4 Martin Viklund, Robin Aidanpää Hortlax Sp
2019-11-09 12:00 110404003 K 4 IF Fröd 5/6 - Kiruna AIF Fröd 5/6 2 - 0 Lars-Johan Rylander, Liam Rylander ND Hallen
2019-11-22 19:30 110404005 IBF Argentum 91 Fröd 4/5 - K 4 IF Fröd 5/6 9 - 2 Martin Viklund, Mattis Stanzé Arjeplog Sporthall
2019-11-23 15:00 110404006 Kiruna AIF Fröd 5/6 - Långskatans IF Fröd 4/5 0 - 6 Tommy Vasara-Hammare, Gustav Vasara Hammare Rakethallen Kiruna
2019-12-14 14:30 110404008 Kiruna AIF Fröd 5/6 - IBF Argentum 91 Fröd 4/5 3 - 4 Johan Kemi, Christer Uggla Rakethallen Kiruna
2019-12-21 14:00 110404007 K 4 IF Fröd 5/6 - Långskatans IF Fröd 4/5 0 - 2 Sean Limnerius, Petter Lindkvist ND Hallen
2020-01-18 16:00 110404010 IBF Argentum 91 Fröd 4/5 - Långskatans IF Fröd 4/5 5 - 5 Johan Nyström, Christoffer Flemström Arjeplog Sporthall
2020-02-08 12:00 110404009 Kiruna AIF Fröd 5/6 - K 4 IF Fröd 5/6 3 - 6 Oscar Sundbaum, Axel Wernqvist Rakethallen Kiruna
2020-02-13 19:30 110404011 K 4 IF Fröd 5/6 - IBF Argentum 91 Fröd 4/5 1 - 6 Anton Backelind, Sean Limnerius ND Hallen
2020-02-15 12:30 110404012 Långskatans IF Fröd 4/5 - Kiruna AIF Fröd 5/6 10 - 2 Lars-Johan Rylander, Tobias Fahlman Hortlax Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Argentum 91 Fröd 4/ 5 6 5 1 0 41-12 29 16
2. Långskatans IF Fröd 4/ 5 6 4 1 1 37-11 26 13
3. K 4 IF Fröd 5/ 6 6 2 0 4 11-33 -22 6
4. Kiruna AIF Fröd 5/ 6 6 0 0 6 8-41 -33 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 12:00 110405001 K 4 IF Fröd 5/6 - IBK Luleå Fröd 5/6 2 - 1 Lars-Johan Rylander, Liam Rylander ND Hallen
2019-10-05 10:00 110405002 IBK Luleå Fröd 5/6 - Kiruna AIF Fröd 5/6 2 - 1 Anton Backelind, Valdemar Tieva Kronanhallen
2020-02-08 15:00 110405003 Kiruna AIF Fröd 5/6 - K 4 IF Fröd 5/6 Oscar Sundbaum, Axel Wernqvist Rakethallen Kiruna
2019-11-17 11:45 110405004 IBK Luleå Fröd 5/6 - K 4 IF Fröd 5/6 4 - 2 Valdemar Tieva, Victor Hansson Gammelstad Sp
2019-11-30 10:30 110405005 Kiruna AIF Fröd 5/6 - IBK Luleå Fröd 5/6 3 - 2 Johan Kemi, Christer Uggla Rakethallen Kiruna
2019-11-09 15:00 110405006 K 4 IF Fröd 5/6 - Kiruna AIF Fröd 5/6 5 - 2 Lars-Johan Rylander, Liam Rylander ND Hallen
2020-03-14 13:00 110405007 K 4 IF Fröd 5/6 - IBK Luleå Fröd 5/6 , Christer Uggla ND Hallen
2019-10-05 16:00 110405008 IBK Luleå Fröd 5/6 - Kiruna AIF Fröd 5/6 4 - 3 Sam Ehlin, Annie Ehlin Kronanhallen
2020-02-08 15:00 110405009 Kiruna AIF Fröd 5/6 - K 4 IF Fröd 5/6 5 - 5 Rakethallen Kiruna
2020-02-22 10:00 110405010 IBK Luleå Fröd 5/6 - K 4 IF Fröd 5/6 2 - 9 Charlie Vedin, Valdemar Tieva Kronanhallen
2019-11-30 14:00 110405011 Kiruna AIF Fröd 5/6 - IBK Luleå Fröd 5/6 6 - 1 Johan Kemi, Christer Uggla Rakethallen Kiruna
2019-11-09 15:00 110405012 K 4 IF Fröd 5/6 - Kiruna AIF Fröd 5/6 Lars-Johan Rylander, Liam Rylander ND Hallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. K 4 IF Fröd 5/ 6 5 3 1 1 23-14 9 10
2. IBK Luleå Fröd 5/ 6 7 3 0 4 16-26 -10 9
3. Kiruna AIF Fröd 5/ 6 6 2 1 3 20-19 1 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis