Träningsmatcher Herr (2019/20)

Övriga matcher
Träningsmatcher Dam
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-08-24 15:00 245001002 Västernorrland F16 - Västernorrland F16 Isak Solnevik, Mattias Karlsson Sundsvalls Sporthall-A
2019-08-25 10:00 245001003 Sundsvalls IBF D1 - Västernorrland F16 Alexander Bergman, Per Pålsson Sundsvalls Sporthall-A
2019-09-06 19:15 245001001 Klockarberget - Hudik/Björkberg IBK 9 - 2 Anders Johansson, Peter Palander Skönsbergshallen
2019-09-07 11:30 245001006 Sundsvalls IBF D1 - Jemtland IB Peter Palander, Josephine Eriksson Sundsvalls Sporthall-A
2019-09-07 14:00 245001007 Sundsvall IBF Allsv - Hudik/Björkberg IBK Anders Johansson, Thomas Berglund Sundsvalls Sporthall-A
2019-09-15 14:30 245001004 Västernorrland F16 - IBK Härnösand Maria Dahlin, Stefan Nyberg Öbacka SC
2019-09-21 11:30 245001008 Fränsta IK - Jemtland IB 6 - 5 Minervahallen
2019-09-21 14:00 245001005 Timrå IBC - IBK Härnösand Javier Castro, Arvid Larsson Timrå Sporthall
2019-10-03 19:40 245001010 Fränsta IK - Vattjoms IK 4 - 1 Kent Jansson, Mattias Karlsson Fränsta Sporthall
2019-10-07 20:15 245001009 Vattjoms IK - Timrå IBC Jan Öberg, Thomas Eriksson Matfors Sporthall
Träningsmatcher Herr
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-08-13 18:00 245000002 Sundsvall FBC - Timrå IBC 11 - 3 Robin Palander, Peter Palander Sundsvalls Sporthall-A
2019-08-17 12:00 245000006 Fränsta IK - Vattjoms IK 12 - 4 Anders Johansson, Patrick Cederblad Fränsta Sporthall
2019-08-23 19:15 245000008 Fränsta IK - SKB Sundsvall 9 - 6 Patrick Cederblad, Anders Johansson Fränsta Sporthall
2019-08-25 10:00 245000009 Fränsta IK - Sundsvall FBC JAS 6 - 6 Thomas Eriksson, Jan Öberg Fränsta Sporthall
2019-08-25 13:00 245000003 Sundsvall FBC - FBC Bollnäs Thomas Berglund, Peter Palander Sundsvalls Sporthall-A
2019-09-08 12:00 245000005 S-vall City - Håsta IBK 3 - 5 Patrik Sjöberg, Peter Palander Höglunda
2019-09-14 14:30 245000004 Sundsvall FBC - Hudik/Björkberg IBK 3 - 4 Robin Palander, Peter Palander Sundsvalls Sporthall-A
2019-09-15 15:00 245000001 S-vall City - FBC Lo 11 - 6 Josephine Eriksson, Arvid Larsson Höglunda
2019-09-21 17:30 245000010 FBC Nordic - S-vall City 4 - 1 Josephine Eriksson, Peter Palander Sundsvalls Sporthall-A
2019-09-22 13:00 245000007 FBC Lo - IBK Härnösand H2 7 - 4 Bollstahallen
2019-09-25 20:00 245000011 S-vall City IBC Utv - Klockarberget P02-04 Markus Helsing, Javier Castro Höglunda
2019-10-09 19:45 245000012 Vattjoms IK Utv - Fränsta IK Utv 7 - 5 Robert Lundqvist, Kent Jansson Matfors Sporthall
2019-12-18 20:15 245000013 S-vall City IBC Utv - Västernorrland P16 , Thomas Berglund Höglunda
2019-12-30 12:30 245000014 Västernorrland P16 - SKB Sundsvall Kent Jansson, Javier Castro Sundsvalls Sporthall-A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis