Träningsmatcher - GIBF 2020-2021 (2020/21)

Övriga matcher
Träningsmatcher - GIBF 2020-2021
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-08-09 14:00 059999001 IBK Runsten A-lag - Wallviks IK H1 16 - 4 Jonas Tidsjö, Jakob Westerlund Alfahallen - Gavlehov
2020-08-09 16:30 059999002 IBK Runsten A-lag - Södra Tolvfors IF 12 - 4 Marcus Svedinger, Richard Öhneskog Alfahallen - Gavlehov
2020-08-16 14:00 059999004 IBK Runsten A-lag - FBC Bollnäs H1 9 - 4 Jonas Tidsjö, Jakob Westerlund Alfahallen - Gavlehov
2020-08-16 15:00 059999003 Sandvikens AIK H2 - Wallviks IK H1 13 - 4 Roger Collin, Henrik Hultin-Öberg Arena Jernvallen
2020-08-20 18:00 059999026 Strömsbro IF - Strömsbro IF 0 - 0 Oliver Parment, Gustav Johansson Testebo Arena
2020-08-22 11:00 059999006 IK Sätra A-lag - Bele Barkarby IF IBF 5 - 9 Roger Collin, Jakob Westerlund Alfahallen - Gavlehov
2020-08-22 15:00 059999005 Gävle GIK Allsvenskan - Bele Barkarby IF IBF 5 - 3 Roger Collin, Jakob Westerlund Alfahallen - Gavlehov
2020-08-23 15:30 059999009 Sandvikens AIK DJ - Strömsbro IF DJ17 6 - 2 Alfons Eriksson, Gustav Johansson Arena Jernvallen
2020-08-28 059999008 Sandvikens AIK H2 - IBK Uppsala Teknologer Arena Jernvallen
2020-08-29 13:30 059999019 Gävle GIK Akademi - Strömsbro IF 7 - 10 Emil Sanderfors, Sean Norouz Alfahallen - Gavlehov
2020-08-29 14:00 059999012 Strömsbro IF DJ17 - Björklinge BK DJ Oliver Parment, Gustav Johansson Testebo Arena
2020-08-29 15:00 059999015 Valbo IBF F06 - Täby FC F06 Gribby M Pär Hedlund, Torbjörn Ström Ludvigbergsskolan
2020-08-30 13:30 059999010 Gävle GIK Div 1 - Alunda IBF Dam 3 - 10 Pontus Grönberg, Erik Lindberg Novahallen - Gavlehov
2020-08-30 14:00 059999013 Strömsbro IF DJ17 - Valbo IBF DJ Pär Hedlund, Johan Andersson Testebo Arena
2020-08-30 14:30 059999011 Storviks IF Dam - IK Sätra Dam 1 - 10 Emil Sanderfors, Sean Norouz Arena Jernvallen
2020-08-30 15:00 059999016 Valbo IBF F06 - Täby FC F06 Gribby M Torbjörn Ström, Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
2020-08-30 15:45 059999029 IBK Runsten P07 - Andersbergs IBK P06 6 - 12 Pontus Grönberg, Erik Lindberg Novahallen - Gavlehov
2020-08-30 16:30 059999007 IK Sätra A-lag - IBF Borlänge H2 GUD 10 - 7 Richard Öhneskog, Marcus Svedinger Alfahallen - Gavlehov
2020-09-05 09:00 059999048 Temakurs Sala - VAKANT , Ej offentliggjord Andersbergs Sporthall
2020-09-05 15:00 059999023 Sandvikens AIK H2 - Håsta IBK H1 5 - 7 Richard Öhneskog, Marcus Svedinger Arena Jernvallen
2020-09-05 15:15 059999033 IBK Runsten P07 - Björklinge BK P06/07 0 - 0 Daniel Ahlin, Torbjörn Ström Alfahallen - Gavlehov
2020-09-05 15:30 059999028 IBK Runsten HJ17 - Gävle GIK P04 5 - 6 Anders Löfgren, Mats Fernlund Novahallen - Gavlehov
2020-09-11 19:00 059999030 IK Sätra DJ - Valbo IBF DJ 5 - 3 Emil Sanderfors, Sean Norouz Träffen Arena
2020-09-11 19:30 059999024 Sandvikens AIK H2 - Alunda IBF Herr 4 - 4 Erik Lindberg, Jakob Westerlund Arena Jernvallen
2020-09-12 15:30 059999043 IBK Runsten P04 - Skutskärs IBK Div1 Röd P03/04 5 - 7 Markus Renström, Alfons Eriksson Novahallen - Gavlehov
2020-09-13 13:00 059999044 IBK Runsten P04 - Gävle GIK P04 7 - 8 Torbjörn Ström, Markus Renström Novahallen - Gavlehov
2020-09-13 16:00 059999046 Sandvikens AIK HJ17 - IBF Falun Utveckling H-JAS 10 - 9 Pär Hedlund, Johan Andersson Arena Jernvallen
2020-09-17 20:30 059999020 Gävle GIK Akademi - Skutskärs IBK H3 Uppland 7 - 2 Jonas Tidsjö, Sean Norouz Alfahallen - Gavlehov
2020-09-18 18:30 059999034 IK Sätra F16 (fd F0405) - LI20 16 GUD 2 - 5 Mats Fernlund, Sean Norouz Träffen Arena
2020-09-18 19:30 059999036 Sandvikens AIK H2 - Wallviks IK H1 8 - 1 Henrik Hultin-Öberg, Erik Lindberg Arena Jernvallen
2020-09-19 059999017 Storviks IF Dam - Sala Silverstaden IBK WO (5 - 0) Erik Lindberg, Andreas Sjöberg Parkhallen
2020-09-19 11:30 059999035 Strömsbro IF - Södra Tolvfors IF 5 - 4 Henrik Hultin-Öberg, Roger Collin Testebo Arena
2020-09-19 14:00 059999014 Strömsbro IF DJ17 - IBF Borlänge DJ GUD 2 - 4 Imre Mattsson-Åkerlund, Markus Renström Testebo Arena
2020-09-20 12:00 059999042 Hofors IBK Herr - Hosjö IBK 10 - 9 Pär Hedlund, Johan Andersson Hoforshallen
2020-09-20 14:00 059999032 IK Sätra Dam - Hudik/Björkberg IBK Dam div 1 9 - 3 Pontus Grönberg, Erik Lindberg Träffen Arena
2020-09-20 15:00 059999018 Storviks IF Dam - IBF Hedemora D1 6 - 6 Pär Hedlund, Sean Norouz Parkhallen
2020-09-20 16:00 059999025 Sandvikens AIK H2 - Forsbacka IK Div.3 Arena Jernvallen
2020-09-20 16:45 059999045 Andersbergs IBK P06 - Gävle GIK P06 10 - 9 Imre Mattsson-Åkerlund, Alfons Eriksson Alfahallen - Gavlehov
2020-09-21 19:45 059999049 Forsbacka IK Div.3 - Skutskärs IBK H3 Uppland 14 - 8 Emil Sanderfors, Sean Norouz Forsbackahallen
2020-09-23 18:00 059999057 Forsbacka IK -04 - Gävle GIK P05 Röd Pär Hedlund, Magnus Undén Forsbackahallen
2020-09-24 17:15 059999056 Gävle GIK Parasport - Gästriklands MIBF Oliver Parment, Gustav Johansson Kunskapsskolans Sporthall
2020-09-24 18:20 059999055 Andersbergs IBK F07-08 - Gävle GIK F07 4 - 6 Alfons Eriksson, Anton Rapp Andersbergs Sporthall
2020-09-25 18:30 059999052 Gävle GIK F07 - Sandvikens AIK F06/07 0 - 13 Gabriel Hermansson, Anton Rapp Novahallen - Gavlehov
2020-09-25 19:00 059999051 Sandvikens AIK DJ - IBF Falun Ungdom 2 - 4 Pär Hedlund, Johan Andersson Arena Jernvallen
2020-09-25 19:30 059999021 Strömsbro IF DJ17 - IK Sätra DJ 4 - 2 Imre Mattsson-Åkerlund, Markus Renström Testebo Arena
2020-09-27 16:15 059999054 IBK Runsten P07 - Gävle GIK P06 5 - 12 Gabriel Hermansson, Imre Mattsson-Åkerlund Novahallen - Gavlehov
2020-09-27 17:00 059999053 Strömsbro IF P06 - Valbo AIF 06 7 - 4 Mats Fernlund, Mattias Dahlqvist Testebo Arena
2020-09-27 17:00 059999037 Sandvikens AIK DJ - IK Sirius IBK DJ Inst. Alfons Eriksson, Sean Norouz Arena Jernvallen
2020-09-29 18:00 059999038 Valbo AIF 06 - Sandvikens AIK P06 5 - 7 Imre Mattsson-Åkerlund, Celine Pettersson Valbo Sportcenter
2020-09-29 18:15 059999060 Strömsbro IF F06 - Strömsbro IF F05 Gabriel Hermansson, Ida Markusson Testebo Arena
2020-10-02 18:00 059999062 IBK Runsten HJ17 - Skutskärs IBK Div 1 Röd P03 Torbjörn Ström, Celine Pettersson Nynäshallen
2020-10-03 11:30 059999059 Gävle GIK F06 - Tierp IBK F06-07 8 - 1 Alfons Eriksson, Celine Pettersson Novahallen - Gavlehov
2020-10-03 13:30 059999050 Strömsbro IF P-03 - Gävle GIK P04 3 - 6 Ida Markusson, Celine Pettersson Testebo Arena
2020-10-04 11:30 059999039 Gävle GIK F06 - Storvreta IBK F06 1 - 4 Gabriel Hermansson, Alfons Eriksson Kunskapsskolans Sporthall
2020-10-04 13:30 059999061 FBC Bollnäs P05-06 - Högbo AIK P05 2 - 5 Leif Sundberg, Jimmy Löfgren Bollnäs Sporthall A
2020-10-04 14:00 059999058 IK Sätra P08-09 - Storviks IF P08/09 0 - 0 Ida Markusson, Celine Pettersson Träffen Arena
2020-10-08 17:30 059999063 Gävle GIK Parasport - Vakant Magnus Undén, Gustav Johansson Kunskapsskolans Sporthall
2020-10-15 17:15 059999064 Gävle GIK Parasport - Gävle GIK Parasport Reine Schröder, Torbjörn Ström Kunskapsskolans Sporthall
2020-10-22 17:30 059999065 Gävle GIK Parasport - OBM-Gruppen lag 1 Torbjörn Ström, Alfons Eriksson Kunskapsskolans Sporthall
2020-10-29 17:30 059999066 Gävle GIK Parasport - OBM-Gruppen lag 1 Rikard Karlsson, Torbjörn Ström Kunskapsskolans Sporthall
2021-02-13 10:00 059999068 Gävle GIK F11 Röd - IK Sätra F10-12 14 - 1 Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Vallbackskolan
2021-02-13 11:30 059999067 Andersbergs IBK P06 - IBK Runsten P07 7 - 3 Anders Löfgren, Benny Grönblad Novahallen - Gavlehov
2021-02-13 12:30 059999069 Gävle GIK F11 Blå - IK Sätra F10-12 8 - 5 Celine Pettersson, Melinda Pettersson Vallbackskolan
2021-02-14 11:30 059999071 IBK Runsten P08 - Gävle GIK P08 11 - 14 Torbjörn Ström, Ida Markusson Novahallen - Gavlehov
2021-02-18 19:00 059999070 Sandvikens AIK P06 - Valbo AIF 06 Inst. Bessemerhallen
2021-02-20 10:00 059999076 Gävle GIK F10 - Valbo IBF F10-11 17 - 6 Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Kunskapsskolans Sporthall
2021-02-20 10:00 059999080 Skutskärs IBK P09-10 - Älvkarleby IK 10-11 6 - 8 , Conny Carlsson Rotskärs sporthall
2021-02-20 10:00 059999074 Strömsbro IF F07 - Gävle GIK F07 2 - 2 Imre Mattsson-Åkerlund, Mattias Dahlqvist Testebo Arena
2021-02-20 10:00 059999075 Valbo IBF F16 - IK Sätra F16 (fd F0405) Benny Grönblad, Ida Markusson Valbo Sportcenter
2021-02-20 11:00 059999079 Sandvikens AIK P11 - Storviks IF P10/11 0 - 0 Astrid Haglund, Linnea Höcke Blomquist Parkhallen
2021-02-20 11:00 059999073 Gävle GIK P06 - Andersbergs IBK P06 12 - 3 Reine Schröder, Anders Löfgren Alfahallen - Gavlehov
2021-02-20 12:00 059999081 Skutskärs IBK P09-10 - Andersbergs IBK P10 -1 - -1 , Conny Carlsson Rotskärs sporthall
2021-02-20 13:00 059999083 Strömsbro IF F06 - Valbo IBF F06 3 - 4 Magnus Undén, Gustav Johansson Testebo Arena
2021-02-21 11:00 059999078 Gävle GIK P07 - Valbo AIF 07 6 - 9 Torbjörn Ström, Markus Renström Nynäshallen
2021-02-21 11:00 059999077 Gävle GIK P05 Röd - Strömsbro IF P05 7 - 4 Marcus Svedinger, Sean Norouz Novahallen - Gavlehov
2021-02-21 11:30 059999082 IBK Runsten P08 - Andersbergs IBK P08 Inst. Alfahallen - Gavlehov
2021-02-21 14:30 059999084 IBK Runsten P07 - Strömsbro IF P06 8 - 9 Mats Fernlund, Imre Mattsson-Åkerlund Novahallen - Gavlehov
2021-03-14 16:15 059999085 Sandvikens AIK P12/13 - Högbo AIK P/F13 Arena Jernvallen 4 - 3vs3
2021-03-14 16:30 059999086 Sandvikens AIK P12/13 - Högbo AIK P/F13 Arena Jernvallen 5 - 3vs3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis