Flickor E Höst (2021/22)

Gruppspel
Pantamera Flickor E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-16 12:00 132024005 IK Stanstad F08/09 - Malmhaug IBF F09-10 4 - 0 Nils Rickard, Elin Martinsson Bråhögshallen
2021-10-16 12:45 132024004 IBK Landskrona F09/10 svart - FBC Engelholm F08/09 2 - 9 Landskrona Idrottshall
2021-10-16 13:30 132024003 Lomma FBC F08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 8 - 2 Slättängshallen
2021-10-17 09:30 132024001 IBK Lund F08 SÖ-2 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 7 - 1 Lerbäckshallen A
2021-10-17 13:00 132024002 Gantofta IBK F09 - Malmö FBC F09-10 Magenta 9 - 3 Norrehedshallen
2021-10-23 12:00 132024007 Malmhaug IBF F09-10 - IBK Landskrona F09/10 svart 1 - 8 Kulladals Sporthall
2021-10-23 14:00 132024008 FBC Engelholm F08/09 - Lomma FBC F08/09 2 - 5 Ängelholms Idrottshall
2021-10-24 10:00 132024009 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Gantofta IBK F09 1 - 6 Åstorps Sporthall
2021-10-24 13:00 132024010 Malmö FBC F09-10 Magenta - IBK Lund F08 SÖ-2 0 - 8 Erik Landin, Oliver Eriksson Toftanäs Sporthall
2021-10-24 14:00 132024006 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - IK Stanstad F08/09 3 - 9 Killebäckshallen
2021-10-26 19:45 132024014 Lomma FBC F08/09 - Malmhaug IBF F09-10 5 - 1 Slättängshallen
2021-10-29 18:45 132024011 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - Malmö FBC F09-10 Magenta 3 - 2 Killebäckshallen
2021-10-31 13:00 132024013 Gantofta IBK F09 - FBC Engelholm F08/09 3 - 9 Norrehedshallen
2021-10-31 13:30 132024012 IBK Lund F08 SÖ-2 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 3 - 2 Lerbäckshallen A
2021-12-05 16:00 132024015 IK Stanstad F08/09 - IBK Landskrona F09/10 svart 5 - 0 Cevin Ivarsson, Lina Lilja Bråhögshallen
2021-11-13 11:00 132024018 IBK Landskrona F09/10 svart - Malmö FBC F09-10 Magenta 7 - 3 Borstahusens Idrottshall
2021-11-13 12:00 132024019 IK Stanstad F08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 2 - 6 Hannes Holmberg, Elin Martinsson Bråhögshallen
2021-11-13 12:30 132024016 Gantofta IBK F09 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 5 - 4 Norrehedshallen
2021-11-13 13:00 132024017 Lomma FBC F08/09 - IBK Lund F08 SÖ-2 4 - 3 Slättängshallen
2021-11-14 12:15 132024020 Malmhaug IBF F09-10 - FBC Engelholm F08/09 0 - 6 Kulladals Sporthall
2021-11-20 12:00 132024023 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - IBK Landskrona F09/10 svart 4 - 3 Åstorps Sporthall
2021-11-20 14:00 132024022 FBC Engelholm F08/09 - IK Stanstad F08/09 5 - 5 Ängelholms Idrottshall
2021-11-20 17:15 132024021 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - Malmhaug IBF F09-10 3 - 1 Vipeholmshallen
2021-11-21 09:30 132024025 IBK Lund F08 SÖ-2 - Gantofta IBK F09 7 - 2 Lerbäckshallen A
2021-11-21 12:30 132024024 Malmö FBC F09-10 Magenta - Lomma FBC F08/09 1 - 3 Linus Törnebladh, Oliver Eriksson Toftanäs Sporthall
2021-11-18 17:30 132024026 Lomma FBC F08/09 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 4 - 1 Slättängshallen
2021-11-27 11:30 132024027 IBK Landskrona F09/10 svart - Gantofta IBK F09 1 - 3 Landskrona Idrottshall
2021-11-27 12:00 132024028 IK Stanstad F08/09 - IBK Lund F08 SÖ-2 2 - 2 Elin Martinsson, Cevin Ivarsson Bråhögshallen
2021-11-27 14:00 132024030 FBC Engelholm F08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 11 - 3 Ängelholms Idrottshall
2021-11-28 12:15 132024029 Malmhaug IBF F09-10 - Malmö FBC F09-10 Magenta 1 - 5 Kulladals Sporthall
2021-12-03 19:00 132024033 Malmö FBC F09-10 Magenta - IK Stanstad F08/09 3 - 4 Gabriel Guzmán-Holst, Linus Törnebladh Toftanäs Sporthall
2021-12-04 12:45 132024032 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Malmhaug IBF F09-10 8 - 5 Åstorps Sporthall
2021-12-04 13:00 132024035 Gantofta IBK F09 - Lomma FBC F08/09 3 - 7 Norrehedshallen
2021-12-04 13:30 132024034 IBK Lund F08 SÖ-2 - IBK Landskrona F09/10 svart 8 - 1 Lerbäckshallen A
2021-12-05 15:30 132024031 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - FBC Engelholm F08/09 2 - 2 Killebäckshallen
2021-12-11 12:45 132024040 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Malmö FBC F09-10 Magenta 7 - 3 Åstorps Sporthall
2021-12-11 14:00 132024039 FBC Engelholm F08/09 - IBK Lund F08 SÖ-2 1 - 9 Ängelholms Idrottshall
2021-12-12 11:00 132024036 IBK Landskrona F09/10 svart - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 3 - 1 Borstahusens Idrottshall
2021-12-12 12:15 132024038 Malmhaug IBF F09-10 - Gantofta IBK F09 1 - 8 Kulladals Sporthall
2021-12-12 13:30 132024037 IK Stanstad F08/09 - Lomma FBC F08/09 2 - 10 Nils Rickard, Elin Martinsson Bråhögshallen
2021-12-18 11:15 132024042 Malmö FBC F09-10 Magenta - FBC Engelholm F08/09 4 - 7 Erik Landin, Marcus Rundström Toftanäs Sporthall
2021-12-18 12:30 132024043 IBK Lund F08 SÖ-2 - Malmhaug IBF F09-10 4 - 1 Vipeholmshallen
2021-12-18 13:30 132024045 Lomma FBC F08/09 - IBK Landskrona F09/10 svart 9 - 1 Slättängshallen
2021-12-19 13:00 132024044 Gantofta IBK F09 - IK Stanstad F08/09 2 - 8 Bella Edvardsson, Mikael Karlsson Norrehedshallen
2021-12-19 17:00 132024041 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 2 - 8 Killebäckshallen
2022-01-15 14:00 132024048 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Lomma FBC F08/09 0 - 3 Åstorps Sporthall
2022-01-16 11:30 132024047 Malmö FBC F09-10 Magenta - Gantofta IBK F09 4 - 10 Alvin Stålbrand, William Nilsson Toftanäs Sporthall
2022-01-16 11:45 132024050 Malmhaug IBF F09-10 - IK Stanstad F08/09 2 - 1 Kulladals Sporthall
2022-03-01 18:45 132024049 FBC Engelholm F08/09 - IBK Landskrona F09/10 svart 11 - 3 Ängelholms Idrottshall
2022-04-29 17:45 132024046 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - IBK Lund F08 SÖ-2 0 - 4 Lerbäckshallen A
2022-01-22 11:00 132024052 IBK Landskrona F09/10 svart - Malmhaug IBF F09-10 3 - 3 Borstahusens Idrottshall
2022-01-22 13:00 132024054 Gantofta IBK F09 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 3 - 3 Björn Zorec, Bella Edvardsson Norrehedshallen
2022-01-22 16:45 132024055 IBK Lund F08 SÖ-2 - Malmö FBC F09-10 Magenta 7 - 1 Vipeholmshallen
2022-02-15 18:30 132024053 Lomma FBC F08/09 - FBC Engelholm F08/09 6 - 4 Slättängshallen
2022-03-15 18:15 132024051 IK Stanstad F08/09 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 4 - 2 Elin Martinsson, Cevin Ivarsson Bråhögshallen
2022-01-29 11:00 132024060 IBK Landskrona F09/10 svart - IK Stanstad F08/09 3 - 3 Borstahusens Idrottshall
2022-01-29 11:45 132024057 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - IBK Lund F08 SÖ-2 2 - 9 Åstorps Sporthall
2022-01-29 16:15 132024056 Malmö FBC F09-10 Magenta - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 4 - 0 Linus Törnebladh, Erik Landin Toftanäs Sporthall
2022-02-09 18:15 132024059 Malmhaug IBF F09-10 - Lomma FBC F08/09 0 - 3 Magnus Svensson, Claus Pettersson Gottorpshallen
2022-03-08 18:45 132024058 FBC Engelholm F08/09 - Gantofta IBK F09 6 - 5 Ängelholms Idrottshall
2022-02-05 11:00 132024064 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - IK Stanstad F08/09 3 - 2 Åstorps Sporthall
2022-02-05 12:30 132024065 FBC Engelholm F08/09 - Malmhaug IBF F09-10 4 - 2 Ängelholms Idrottshall
2022-02-05 13:30 132024063 Malmö FBC F09-10 Magenta - IBK Landskrona F09/10 svart 3 - 4 , Erik Syrén Toftanäs Sporthall
2022-02-05 17:30 132024062 IBK Lund F08 SÖ-2 - Lomma FBC F08/09 5 - 1 Nyvångsskolan
2022-02-06 13:00 132024061 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - Gantofta IBK F09 1 - 6 Killebäckshallen
2022-02-12 11:00 132024068 IBK Landskrona F09/10 svart - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 3 - 6 Borstahusens Idrottshall
2022-02-12 13:00 132024070 Gantofta IBK F09 - IBK Lund F08 SÖ-2 4 - 6 Björn Zorec, Maja Karlsson Norrehedshallen
2022-02-12 13:30 132024069 Lomma FBC F08/09 - Malmö FBC F09-10 Magenta 2 - 1 Slättängshallen
2022-02-13 10:00 132024066 Malmhaug IBF F09-10 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 2 - 0 Kulladals Sporthall
2022-02-13 12:00 132024067 IK Stanstad F08/09 - FBC Engelholm F08/09 0 - 1 Cevin Ivarsson, Elin Martinsson Bråhögshallen
2022-02-14 19:00 132024072 Gantofta IBK F09 - IBK Landskrona F09/10 svart 2 - 4 , Bella Edvardsson Påarps Sporthall
2022-02-19 11:00 132024075 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - FBC Engelholm F08/09 4 - 4 Åstorps Sporthall
2022-02-20 14:30 132024073 IBK Lund F08 SÖ-2 - IK Stanstad F08/09 4 - 3 Vipeholmshallen
2022-03-08 18:45 132024074 Malmö FBC F09-10 Magenta - Malmhaug IBF F09-10 1 - 2 Bengt Syrén, Erik Syrén Toftanäs Sporthall
2022-04-19 18:30 132024071 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - Lomma FBC F08/09 3 - 10 Killebäckshallen
2022-03-05 12:00 132024078 IK Stanstad F08/09 - Malmö FBC F09-10 Magenta 5 - 1 Axel Hartwig, Claes Lind Bråhögshallen
2022-03-05 13:00 132024079 IBK Landskrona F09/10 svart - IBK Lund F08 SÖ-2 2 - 8 Landskrona Idrottshall
2022-03-06 12:00 132024077 Malmhaug IBF F09-10 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 1 - 2 Kulladals Sporthall
2022-03-15 18:30 132024080 Lomma FBC F08/09 - Gantofta IBK F09 5 - 5 Slättängshallen
2022-04-24 12:30 132024076 FBC Engelholm F08/09 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 3 - 4 Ängelholms Idrottshall
2022-03-12 12:30 132024084 IBK Lund F08 SÖ-2 - FBC Engelholm F08/09 5 - 2 Lerbäckshallen A
2022-03-12 12:45 132024083 Gantofta IBK F09 - Malmhaug IBF F09-10 1 - 3 Björn Zorec, Maja Karlsson Norrehedshallen
2022-03-12 13:30 132024082 Lomma FBC F08/09 - IK Stanstad F08/09 4 - 2 Slättängshallen
2022-03-12 13:30 132024085 Malmö FBC F09-10 Magenta - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 4 - 8 Isabel Jägerdén, Alvin Stålbrand Toftanäs Sporthall
2022-03-13 14:30 132024081 IBK Lund F 10/11 Sandby Svart - IBK Landskrona F09/10 svart 0 - 8 Killebäckshallen
2022-03-19 10:00 132024086 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - IBK Lund F 10/11 Sandby Svart 4 - 2 Åstorps Sporthall
2022-03-19 14:00 132024087 FBC Engelholm F08/09 - Malmö FBC F09-10 Magenta 6 - 3 Ängelholms Idrottshall
2022-03-20 12:00 132024089 IK Stanstad F08/09 - Gantofta IBK F09 3 - 2 Elin Martinsson, Cevin Ivarsson Bråhögshallen
2022-03-20 13:00 132024088 Malmhaug IBF F09-10 - IBK Lund F08 SÖ-2 1 - 9 Kulladals Sporthall
2022-03-20 14:00 132024090 IBK Landskrona F09/10 svart - Lomma FBC F08/09 5 - 7 Borstahusens Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Lund F08 SÖ-2 18 16 1 1 108-30 78 49
2. Lomma FBC F08/ 09 18 16 1 1 96-41 55 49
3. FBC Engelholm F08/ 09 18 10 3 5 93-65 28 33
4. Åstorp/ Kvidinge IBS F09/ 10 18 10 2 6 73-74 -1 32
5. IK Stanstad F08/ 09 18 8 3 7 64-53 11 27
6. Gantofta IBK F09 18 7 2 9 79-76 3 23
7. IBK Landskrona F09/ 10 svart 18 6 2 10 61-86 -25 20
8. Malmhaug IBF F09-10 18 4 1 13 27-75 -48 13
9. IBK Lund F 10/ 11 Sandby Svart 18 3 1 14 32-86 -54 10
10. Malmö FBC F09-10 Magenta 18 2 0 16 46-93 -47 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis