Träningsmatcher (2023/24)

Övriga matcher
Träningsmatcher 3x20 23/24
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-08-20 20:00 119001006 IBK Luleå H3 Utveckling - Bergnäsets AIK/Alviks IK Hutv 8 - 7 Christoffer Flemström, Robin Aidanpää Kronanhallen
2023-08-24 19:00 119001011 Team Kalix IBK H2 - Haparanda AIK H2 12 - 4 Jörgen Eriksson, Gustaf Vallgren Sportcity Kalix
2023-08-26 17:30 119001014 Haparanda AIK H2 - SBT Tornio 5 - 13 Kristian Rossi, Sean Limnerius Idrottshuset Haparanda
2023-08-27 13:00 119001007 IBK Luleå JAS - Gamla Stan IBK/Skellefteå IBK 6 - 5 e.förl. Christoffer Flemström, Robin Aidanpää Kronanhallen
2023-08-29 20:15 119001009 Wibax IBF Piteå Utv - Bergnäsets AIK/Alviks IK Hutv 10 - 3 Per-Anders Blind, Gustaf Vallgren Norrmalmia Sph
2023-08-31 19:00 119001013 Haparanda AIK H2 - Team Kalix IBK H2 2 - 10 Gustaf Vallgren, Tobias Skogsberg Idrottshuset Haparanda
2023-09-02 13:00 119001004 IBK Luleå JAS - Wibax IBF Piteå Utv 7 - 1 Robin Aidanpää, Axel Wernqvist Kronanhallen
2023-09-03 14:30 119001015 IBK Boden D1 - Notvikens IK D1 0 - 3 Anton Backelind, Petter Lindkvist Boden Arena
2023-09-06 19:30 119001016 IBK Luleå JAS - Bergnäsets AIK H1 7 - 8 Anton Backelind, Victor Hansson Kronanhallen
2023-09-07 18:40 119001020 IBK Luleå P12 - Råneå BK 6 - 2 Anton Backelind, Viktor Kemi Örnäsets Sp
2023-09-07 20:00 119001012 K 4 IF H 2 - Wibax IBF Piteå Utv 10 - 6 Gustaf Vallgren, Per-Anders Blind Camp Gielas
2023-09-09 11:00 119001017 Öjebyns IBF Akademi - Skellefteå IBS Herrar div 2 7 - 7 e.förl. Tobias Skogsberg, Victor Hansson Norrmalmia Sph
2023-09-16 12:45 119001022 IBK Luleå Utveckling - Skellefteå IBK F08 1 - 2 Petter Lindkvist, Miroslav Hochel Kronanhallen
2023-09-17 15:00 119001018 Öjebyns IBF Herr A - Bergnäsets AIK H1 8 - 4 Sean Limnerius, Christoffer Flemström Norrmalmia Sph
2023-09-27 18:45 119001024 Gammelstads IF P08/09/10 - Luleå SK P10 6 - 5 Olivia Vikström, Elin Karlmats Gammelstad Sp
2023-10-03 19:30 119001025 Alviks IK /BAIK P07-11 - Gammelstads IF P08/09/10 4 - 10 Kristian Rossi, Edward Alatalo Bergskolan
2023-10-28 10:00 119001026 IBK Luleå P12 - Gammelstads IF P13 2 - 5 Viktor Kemi, Johan Kemi Kronanhallen
2023-11-05 11:00 119001027 IBF Argentum 91 H2 - Norrbottens IBF P16 3 - 4 Oscar Sundbaum, Victor Hansson Arjeplog Sporthall
2023-11-05 13:30 119001028 IBF Argentum 91/K4 IF - Norrbottens IBF F16 0 - 5 Oscar Sundbaum, Victor Hansson Arjeplog Sporthall
2023-11-25 11:30 119001029 Gammelstads IF P13 - Bergnäsets AIK P11/12 6 - 5 Edward Alatalo, Jan-Erik Karlsson Sunderby Sp
2023-12-09 11:00 119001030 Norrbottens IBF F16 - Team Kalix IBK D1 2 - 10 Sean Limnerius, Axel Wernqvist Hortlax Sp
2023-12-10 13:00 119001031 Norrbottens IBF P16 - Öjebyns IBF Herr A 2 - 11 Axel Wernqvist, Sean Limnerius Hortlax Sp
2023-12-16 10:40 119001032 Gammelstads IF P13 - Bergnäsets AIK P11/12 9 - 4 Anton Backelind, Viktor Kemi Sunderby Sp
2023-12-17 10:30 119001033 Gammelstads IF P13 - Luleå SK P12/13 10 - 4 Sean Limnerius, Axel Wernqvist Sunderby Sp
2023-12-29 18:00 119001034 Haparanda AIK H2 - Karungin Katajat 11 - 2 Gustaf Vallgren, Conny Björnfot Idrottshuset Haparanda
2024-01-13 10:30 119001035 Gammelstads IF P13 - Bergnäsets AIK P11/12 3 - 4 Axel Wernqvist, Jörgen Eriksson Sunderby Sp
2024-01-23 19:30 119001037 IBK Luleå Utveckling Dam - Notvikens IK D1 0 - 6 Sean Limnerius, Kristian Rossi Hälsans hus
2024-01-28 10:20 119001036 Luleå SK P12/13 - Gammelstads IF P13 2 - 15 Jan-Erik Karlsson, Charlie Vedin Sunderby Sp
2024-02-04 14:00 119001038 Öjebyns IBF P2012 - Gammelstads IF P13 6 - 4 Linus Segerstedt, Jan-Erik Karlsson Hortlax Sp
2024-03-03 09:30 119001039 Gammelstads IF P13 - Bergnäsets AIK P11/12 5 - 8 Lucas Lindmark, Viktor Kemi Örnäsets Sp
2024-04-11 18:15 119001040 Notvikens IK Damer division 1 - IBK Luleå Utveckling Dam 8 - 1 Isac Lundqvist, Charlie Vedin Luleå Energi Arena B-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis