Spelprogram - Pantamera Pojkar D (P06) Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Båstads GIF P06 Fredrik Bergman fredcbergh@hotmail.com 070-271392 Svart,Vit Randig/Svart/Vit
FC Helsingborg P06-Svart Helen Adenholm helen.adenholm1@gmail.com Blå/Svart/Svart/Svart
Frosta IBF P06/07 Karl Olofsson erikalle@telia.com 0725-184050 Röd/Röd/Röd
Höganäs IBF P06/07 Fredrik Philipsson Fredrik.Philipson@resurs.se 0736 44 33 36 Röd/Blå/Vit
IBK Osby Mathias Johansson matte70king@icloud.com 072-3535369 Svart/Svart/Svart
Lönsboda IBK P07 Mattias Vennum tizza@telia.com 0708270468 Röd/Svart/Svart
Munka Ljungby IBK Akademi Martin Envall martin.envall@ixx.se 0709-518123 blå/blå/blå
Röke IBK Magnus Johansson magnus@mjskadekonsult.se 0708-199165 Vinrött/Svart/Svart
VV-84 SK Bjuv Peter Vilkman peter.vilkman@hotmail.com Röd/Vit/Röd
Åstorp/Kvidinge IBS P07 Kalle Rasmusson kalle.rasmusson@gmail.com 073-642 61 21 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 10:00 1 VV-84 SK Bjuv - Höganäs IBF P06/07 3 - 3 Brogårdaskolan
2019-10-12 12:00 1 Frosta IBF P06/07 - Lönsboda IBK P07 1 - 19 Höörs Idrottshall
2019-10-12 14:00 1 Båstads GIF P06 - Röke IBK 3 - 3 Strandängsskolan
2019-10-13 12:30 1 FC Helsingborg P06-Svart - IBK Osby 8 - 2 Helsingborg Arena C
2019-10-13 16:30 1 Munka Ljungby IBK Akademi - Åstorp/Kvidinge IBS P07 6 - 5 Munkahallen
Omgång 2
2019-10-19 12:00 2 Lönsboda IBK P07 - FC Helsingborg P06-Svart Lönsboda Sporthall
2019-10-20 09:30 2 Höganäs IBF P06/07 - Frosta IBF P06/07 Höganäs Sportcenter B
2019-10-20 11:00 2 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Båstads GIF P06 Åstorps Sporthall
2019-10-20 16:00 2 Röke IBK - VV-84 SK Bjuv T4 Sporthall
2019-10-20 17:00 2 IBK Osby - Munka Ljungby IBK Akademi Osby Sporthall
Omgång 3
2019-10-22 18:30 3 VV-84 SK Bjuv - Åstorp/Kvidinge IBS P07 Brogårdaskolan
2019-10-26 10:30 3 FC Helsingborg P06-Svart - Höganäs IBF P06/07 Helsingborg Arena B
2019-10-26 13:00 3 Munka Ljungby IBK Akademi - Båstads GIF P06 Munkahallen
2019-10-27 12:00 3 Frosta IBF P06/07 - Röke IBK Höörs Idrottshall
2019-10-27 17:00 3 IBK Osby - Lönsboda IBK P07 Osby Sporthall
Omgång 4
2019-11-09 11:00 4 VV-84 SK Bjuv - FC Helsingborg P06-Svart Brogårdaskolan
2019-11-09 12:00 4 Frosta IBF P06/07 - IBK Osby Höörs Idrottshall
2019-11-09 14:45 4 Munka Ljungby IBK Akademi - Höganäs IBF P06/07 Munkahallen
2019-11-10 14:00 4 Båstads GIF P06 - Lönsboda IBK P07 Strandängsskolan
2019-11-10 15:30 4 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Röke IBK Åstorps Sporthall
Omgång 5
2019-11-14 19:00 5 Höganäs IBF P06/07 - Båstads GIF P06 Höganäs Sportcenter B
2019-11-16 10:45 5 Lönsboda IBK P07 - VV-84 SK Bjuv Lönsboda Sporthall
2019-11-16 12:00 5 Röke IBK - Munka Ljungby IBK Akademi T4 Sporthall
2019-11-16 15:30 5 IBK Osby - Åstorp/Kvidinge IBS P07 Osby Sporthall
2019-11-17 14:30 5 FC Helsingborg P06-Svart - Frosta IBF P06/07 Mariahallen
Omgång 6
2019-11-23 10:30 6 VV-84 SK Bjuv - IBK Osby Brogårdaskolan
2019-11-24 13:30 6 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Lönsboda IBK P07 Kvidinge Sporthall
2019-11-24 14:00 6 Båstads GIF P06 - Frosta IBF P06/07 Strandängsskolan
2019-11-24 17:00 6 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg P06-Svart Munkahallen
2019-11-24 17:00 6 Röke IBK - Höganäs IBF P06/07 T4 Sporthall
Omgång 7
2019-11-30 09:00 7 Lönsboda IBK P07 - Munka Ljungby IBK Akademi Lönsboda Sporthall
2019-11-30 11:00 7 Frosta IBF P06/07 - VV-84 SK Bjuv Höörs Idrottshall
2019-12-01 09:30 7 Höganäs IBF P06/07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07 Höganäs Sportcenter B
2019-12-01 16:00 7 FC Helsingborg P06-Svart - Båstads GIF P06 Helsingborg Arena C
2019-12-01 17:00 7 IBK Osby - Röke IBK Osby Sporthall
Omgång 8
2019-12-07 12:00 8 Höganäs IBF P06/07 - Lönsboda IBK P07 Höganäs Sportcenter B
2019-12-08 11:00 8 Röke IBK - FC Helsingborg P06-Svart T4 Sporthall
2019-12-08 12:00 8 Båstads GIF P06 - IBK Osby Strandängsskolan
2019-12-08 12:45 8 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Frosta IBF P06/07 Åstorps Sporthall
2019-12-08 13:30 8 Munka Ljungby IBK Akademi - VV-84 SK Bjuv Munkahallen
Omgång 9
2019-12-12 19:30 9 IBK Osby - Höganäs IBF P06/07 Osby Sporthall
2019-12-14 09:00 9 Lönsboda IBK P07 - Röke IBK Lönsboda Sporthall
2019-12-14 11:00 9 Frosta IBF P06/07 - Munka Ljungby IBK Akademi Höörs Idrottshall
2019-12-14 12:15 9 VV-84 SK Bjuv - Båstads GIF P06 Brogårdaskolan
2019-12-15 09:30 9 FC Helsingborg P06-Svart - Åstorp/Kvidinge IBS P07 Helsingborg Arena C
Omgång 10
2020-01-10 19:00 10 IBK Osby - FC Helsingborg P06-Svart Osby Sporthall
2020-01-11 10:00 10 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Munka Ljungby IBK Akademi Åstorps Sporthall
2020-01-11 11:00 10 Höganäs IBF P06/07 - VV-84 SK Bjuv Höganäs Sportcenter B
2020-01-12 11:00 10 Lönsboda IBK P07 - Frosta IBF P06/07 Lönsboda Sporthall
2020-01-12 14:00 10 Röke IBK - Båstads GIF P06 T4 Sporthall
Omgång 11
2020-01-18 11:30 11 VV-84 SK Bjuv - Röke IBK Brogårdaskolan
2020-01-18 12:00 11 Frosta IBF P06/07 - Höganäs IBF P06/07 Höörs Idrottshall
2020-01-18 13:00 11 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Osby Munkahallen
2020-01-19 12:00 11 Båstads GIF P06 - Åstorp/Kvidinge IBS P07 Strandängsskolan
2020-01-19 15:30 11 FC Helsingborg P06-Svart - Lönsboda IBK P07 Högastenshallen
Omgång 12
2020-01-21 19:00 12 Höganäs IBF P06/07 - FC Helsingborg P06-Svart Höganäs Sportcenter B
2020-01-25 10:00 12 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - VV-84 SK Bjuv Åstorps Sporthall
2020-01-25 13:00 12 Lönsboda IBK P07 - IBK Osby Lönsboda Sporthall
2020-01-26 14:00 12 Röke IBK - Frosta IBF P06/07 T4 Sporthall
2020-01-26 14:00 12 Båstads GIF P06 - Munka Ljungby IBK Akademi Strandängsskolan
Omgång 13
2020-02-01 13:00 13 Lönsboda IBK P07 - Båstads GIF P06 Lönsboda Sporthall
2020-02-02 09:00 13 FC Helsingborg P06-Svart - VV-84 SK Bjuv Helsingborg Arena B
2020-02-02 14:00 13 Röke IBK - Åstorp/Kvidinge IBS P07 T4 Sporthall
2020-02-02 14:15 13 Höganäs IBF P06/07 - Munka Ljungby IBK Akademi Höganäs Sportcenter B
2020-02-02 17:00 13 IBK Osby - Frosta IBF P06/07 Osby Sporthall
Omgång 14
2020-02-04 19:30 14 VV-84 SK Bjuv - Lönsboda IBK P07 Brogårdaskolan
2020-02-08 12:45 14 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - IBK Osby Åstorps Sporthall
2020-02-08 13:00 14 Frosta IBF P06/07 - FC Helsingborg P06-Svart Höörs Idrottshall
2020-02-09 12:00 14 Munka Ljungby IBK Akademi - Röke IBK Munkahallen
2020-02-09 14:00 14 Båstads GIF P06 - Höganäs IBF P06/07 Strandängsskolan
Omgång 15
2020-02-29 15:00 15 Höganäs IBF P06/07 - Röke IBK Höganäs Sportcenter B
2020-02-29 15:30 15 IBK Osby - VV-84 SK Bjuv Osby Sporthall
2020-02-29 16:00 15 Lönsboda IBK P07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07 Lönsboda Sporthall
2020-03-01 15 Frosta IBF P06/07 - Båstads GIF P06 Höörs Idrottshall
2020-03-01 12:30 15 FC Helsingborg P06-Svart - Munka Ljungby IBK Akademi Helsingborg Arena C
Omgång 16
2020-03-07 09:00 16 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Höganäs IBF P06/07 Åstorps Sporthall
2020-03-07 10:30 16 VV-84 SK Bjuv - Frosta IBF P06/07 Brogårdaskolan
2020-03-08 14:00 16 Båstads GIF P06 - FC Helsingborg P06-Svart Strandängsskolan
2020-03-08 16:30 16 Munka Ljungby IBK Akademi - Lönsboda IBK P07 Munkahallen
2020-03-08 17:00 16 Röke IBK - IBK Osby T4 Sporthall
Omgång 17
2020-03-14 11:00 17 VV-84 SK Bjuv - Munka Ljungby IBK Akademi Brogårdaskolan
2020-03-14 14:25 17 FC Helsingborg P06-Svart - Röke IBK Västergårdshallen
2020-03-14 15:00 17 Lönsboda IBK P07 - Höganäs IBF P06/07 Lönsboda Sporthall
2020-03-14 15:30 17 IBK Osby - Båstads GIF P06 Osby Sporthall
2020-03-14 18:00 17 Frosta IBF P06/07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07 Höörs Idrottshall
Omgång 18
2020-03-21 13:00 18 Munka Ljungby IBK Akademi - Frosta IBF P06/07 Munkahallen
2020-03-22 10:00 18 Höganäs IBF P06/07 - IBK Osby Höganäs Sportcenter B
2020-03-22 12:00 18 Båstads GIF P06 - VV-84 SK Bjuv Strandängsskolan
2020-03-22 14:00 18 Röke IBK - Lönsboda IBK P07 T4 Sporthall
2020-03-22 14:45 18 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - FC Helsingborg P06-Svart Åstorps Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis