Spelprogram - Pantamera Pojkar D (P06) Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Båstads GIF P06 Fredrik Bergman fredcbergh@hotmail.com 070-7271392 Svart,Vit Randig/Svart/Vit
FC Helsingborg P06-Svart Helen Adenholm helen.adenholm1@gmail.com Blå/Svart/Svart/Svart
Frosta IBF P06/07 Karl Olofsson erikalle@telia.com 0725-184050 Röd/Röd/Röd
Höganäs IBF P06/07 Fredrik Philipsson Fredrik.Philipson@resurs.se 0736 44 33 36 Röd/Blå/Vit
IBK Osby Mathias Johansson matte70king@icloud.com 072-3535369 Svart/Svart/Svart
Lönsboda IBK P07 Mattias Vennum tizza@telia.com 0708270468 Röd/Svart/Svart
Munka Ljungby IBK Akademi Martin Envall martin.envall@ixx.se 0709-518123 blå/blå/blå
Röke IBK Magnus Johansson mjoh@live.se 0708-199165 Vinrött/Svart/Svart
VV-84 SK Bjuv Peter Vilkman peter.vilkman@hotmail.com Röd/Vit/Röd
Åstorp/Kvidinge IBS P07 Kalle Rasmusson kalle.rasmusson@gmail.com 073-642 61 21 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 10:00 1 VV-84 SK Bjuv - Höganäs IBF P06/07 3 - 3 Brogårdaskolan
2019-10-12 12:00 1 Frosta IBF P06/07 - Lönsboda IBK P07 1 - 19 Höörs Idrottshall
2019-10-12 14:00 1 Båstads GIF P06 - Röke IBK 3 - 3 Strandängsskolan
2019-10-13 12:30 1 FC Helsingborg P06-Svart - IBK Osby 8 - 2 Helsingborg Arena C
2019-10-13 16:30 1 Munka Ljungby IBK Akademi - Åstorp/Kvidinge IBS P07 6 - 5 Munkahallen
Omgång 2
2019-10-19 12:00 2 Lönsboda IBK P07 - FC Helsingborg P06-Svart 5 - 1 Lönsboda Sporthall
2019-10-20 09:30 2 Höganäs IBF P06/07 - Frosta IBF P06/07 10 - 3 Höganäs Sportcenter B
2019-10-20 11:00 2 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Båstads GIF P06 4 - 3 Åstorps Sporthall
2019-10-20 16:00 2 Röke IBK - VV-84 SK Bjuv 17 - 4 T4 Sporthall 64
2019-10-20 17:00 2 IBK Osby - Munka Ljungby IBK Akademi 1 - 4 Osby Sporthall
Omgång 3
2019-10-22 18:30 3 VV-84 SK Bjuv - Åstorp/Kvidinge IBS P07 7 - 7 Brogårdaskolan
2019-10-26 10:30 3 FC Helsingborg P06-Svart - Höganäs IBF P06/07 4 - 3 Helsingborg Arena B
2019-10-26 13:00 3 Munka Ljungby IBK Akademi - Båstads GIF P06 2 - 0 Munkahallen
2019-10-27 12:00 3 Frosta IBF P06/07 - Röke IBK 4 - 9 Höörs Idrottshall
2019-10-27 17:00 3 IBK Osby - Lönsboda IBK P07 4 - 7 Osby Sporthall
Omgång 4
2019-11-08 19:15 4 Munka Ljungby IBK Akademi - Höganäs IBF P06/07 3 - 7 Munkahallen
2019-11-09 11:00 4 VV-84 SK Bjuv - FC Helsingborg P06-Svart 2 - 3 Brogårdaskolan
2019-11-09 12:00 4 Frosta IBF P06/07 - IBK Osby 1 - 5 Höörs Idrottshall
2019-11-09 15:00 4 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Röke IBK 9 - 8 Kvidinge Sporthall
2019-11-10 14:00 4 Båstads GIF P06 - Lönsboda IBK P07 6 - 4 Strandängsskolan
Omgång 5
2019-11-14 19:00 5 Höganäs IBF P06/07 - Båstads GIF P06 1 - 6 Höganäs Sportcenter B
2019-11-16 10:45 5 Lönsboda IBK P07 - VV-84 SK Bjuv 7 - 3 Lönsboda Sporthall
2019-11-16 12:00 5 Röke IBK - Munka Ljungby IBK Akademi 6 - 1 T4 Sporthall
2019-11-16 15:30 5 IBK Osby - Åstorp/Kvidinge IBS P07 7 - 7 Osby Sporthall 35
2019-11-17 14:30 5 FC Helsingborg P06-Svart - Frosta IBF P06/07 11 - 2 Mariahallen
Omgång 6
2019-11-23 10:30 6 VV-84 SK Bjuv - IBK Osby 7 - 3 Brogårdaskolan
2019-11-23 11:00 6 Röke IBK - Höganäs IBF P06/07 9 - 3 T4 Sporthall
2019-11-24 13:30 6 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Lönsboda IBK P07 3 - 5 Kvidinge Sporthall
2019-11-24 17:00 6 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg P06-Svart 7 - 1 Munkahallen
2019-12-04 00:00 6 Båstads GIF P06 - Frosta IBF P06/07 WO (5 - 0)
Omgång 7
2019-11-30 09:00 7 Lönsboda IBK P07 - Munka Ljungby IBK Akademi 8 - 4 Lönsboda Sporthall 40
2019-11-30 11:00 7 Frosta IBF P06/07 - VV-84 SK Bjuv 5 - 2 Höörs Idrottshall
2019-12-01 09:30 7 Höganäs IBF P06/07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07 3 - 4 Höganäs Sportcenter B
2019-12-01 16:00 7 FC Helsingborg P06-Svart - Båstads GIF P06 5 - 6 Helsingborg Arena C
2019-12-01 17:00 7 IBK Osby - Röke IBK 6 - 15 Osby Sporthall
Omgång 8
2019-12-08 11:00 8 Röke IBK - FC Helsingborg P06-Svart 6 - 5 T4 Sporthall
2019-12-08 12:00 8 Båstads GIF P06 - IBK Osby 12 - 3 Strandängsskolan
2019-12-08 13:30 8 Munka Ljungby IBK Akademi - VV-84 SK Bjuv 5 - 7 Munkahallen
2019-12-15 13:30 8 Höganäs IBF P06/07 - Lönsboda IBK P07 6 - 7 Höganäs Sportcenter B
2020-02-15 12:00 8 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Frosta IBF P06/07 WO (5 - 0) Åstorps Sporthall
Omgång 9
2019-12-12 19:30 9 IBK Osby - Höganäs IBF P06/07 9 - 3 Osby Sporthall
2019-12-14 09:00 9 Lönsboda IBK P07 - Röke IBK 5 - 10 Lönsboda Sporthall
2019-12-14 11:00 9 Frosta IBF P06/07 - Munka Ljungby IBK Akademi 2 - 9 Höörs Idrottshall
2019-12-14 12:15 9 VV-84 SK Bjuv - Båstads GIF P06 6 - 8 Brogårdaskolan
2019-12-15 09:30 9 FC Helsingborg P06-Svart - Åstorp/Kvidinge IBS P07 3 - 4 Helsingborg Arena C
Omgång 10
2020-01-10 19:00 10 IBK Osby - FC Helsingborg P06-Svart 4 - 8 Osby Sporthall
2020-01-11 10:00 10 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Munka Ljungby IBK Akademi 2 - 1 Åstorps Sporthall
2020-01-12 11:00 10 Lönsboda IBK P07 - Frosta IBF P06/07 10 - 2 Lönsboda Sporthall
2020-01-12 14:00 10 Röke IBK - Båstads GIF P06 3 - 4 T4 Sporthall 58
2020-01-27 19:00 10 Höganäs IBF P06/07 - VV-84 SK Bjuv 7 - 9 Höganäs Sportcenter B
Omgång 11
2020-01-18 11:30 11 VV-84 SK Bjuv - Röke IBK 7 - 15 Brogårdaskolan
2020-01-18 12:00 11 Frosta IBF P06/07 - Höganäs IBF P06/07 1 - 11 Höörs Idrottshall
2020-01-18 13:00 11 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Osby 8 - 7 Munkahallen
2020-01-19 12:00 11 Båstads GIF P06 - Åstorp/Kvidinge IBS P07 5 - 0 Strandängsskolan 75
2020-01-19 15:30 11 FC Helsingborg P06-Svart - Lönsboda IBK P07 6 - 3 Högastenshallen
Omgång 12
2020-01-21 19:00 12 Höganäs IBF P06/07 - FC Helsingborg P06-Svart 5 - 7 Höganäs Sportcenter B
2020-01-25 10:00 12 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - VV-84 SK Bjuv 6 - 4 Åstorps Sporthall
2020-01-25 13:00 12 Lönsboda IBK P07 - IBK Osby 8 - 2 Lönsboda Sporthall
2020-01-26 14:00 12 Röke IBK - Frosta IBF P06/07 21 - 4 T4 Sporthall 71
2020-01-26 14:00 12 Båstads GIF P06 - Munka Ljungby IBK Akademi 4 - 2 Strandängsskolan
Omgång 13
2020-02-01 13:00 13 Lönsboda IBK P07 - Båstads GIF P06 8 - 1 Lönsboda Sporthall 30
2020-02-02 09:00 13 FC Helsingborg P06-Svart - VV-84 SK Bjuv 9 - 3 Helsingborg Arena B
2020-02-02 14:15 13 Höganäs IBF P06/07 - Munka Ljungby IBK Akademi 4 - 2 Höganäs Sportcenter B
2020-02-02 17:00 13 IBK Osby - Frosta IBF P06/07 5 - 4 Osby Sporthall
2020-03-02 19:00 13 Röke IBK - Åstorp/Kvidinge IBS P07 T4 Sporthall
Omgång 14
2020-02-08 12:45 14 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - IBK Osby 10 - 6 Åstorps Sporthall
2020-02-08 13:00 14 Frosta IBF P06/07 - FC Helsingborg P06-Svart 2 - 13 Höörs Idrottshall
2020-02-09 12:00 14 Munka Ljungby IBK Akademi - Röke IBK 10 - 9 Munkahallen 98
2020-02-09 14:00 14 Båstads GIF P06 - Höganäs IBF P06/07 7 - 7 Strandängsskolan
2020-02-16 13:00 14 VV-84 SK Bjuv - Lönsboda IBK P07 1 - 4 Brogårdaskolan
Omgång 15
2020-02-29 15:00 15 Höganäs IBF P06/07 - Röke IBK Höganäs Sportcenter B
2020-02-29 15:30 15 IBK Osby - VV-84 SK Bjuv Osby Sporthall
2020-02-29 16:00 15 Lönsboda IBK P07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07 Lönsboda Sporthall
2020-03-01 12:30 15 FC Helsingborg P06-Svart - Munka Ljungby IBK Akademi Helsingborg Arena C
2020-03-20 19:00 15 Frosta IBF P06/07 - Båstads GIF P06 Höörs Idrottshall
Omgång 16
2020-03-07 09:00 16 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Höganäs IBF P06/07 Åstorps Sporthall
2020-03-07 10:30 16 VV-84 SK Bjuv - Frosta IBF P06/07 Brogårdaskolan
2020-03-08 14:00 16 Båstads GIF P06 - FC Helsingborg P06-Svart Strandängsskolan
2020-03-08 16:30 16 Munka Ljungby IBK Akademi - Lönsboda IBK P07 Munkahallen
2020-03-08 17:00 16 Röke IBK - IBK Osby T4 Sporthall
Omgång 17
2020-03-14 11:00 17 VV-84 SK Bjuv - Munka Ljungby IBK Akademi Brogårdaskolan
2020-03-14 15:00 17 Lönsboda IBK P07 - Höganäs IBF P06/07 Lönsboda Sporthall
2020-03-14 15:30 17 IBK Osby - Båstads GIF P06 Osby Sporthall
2020-03-14 18:00 17 Frosta IBF P06/07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07 Höörs Idrottshall
2020-03-15 11:30 17 FC Helsingborg P06-Svart - Röke IBK Toftahallen
Omgång 18
2020-03-21 13:00 18 Munka Ljungby IBK Akademi - Frosta IBF P06/07 Munkahallen
2020-03-22 10:00 18 Höganäs IBF P06/07 - IBK Osby Höganäs Sportcenter B
2020-03-22 12:00 18 Båstads GIF P06 - VV-84 SK Bjuv Strandängsskolan
2020-03-22 14:00 18 Röke IBK - Lönsboda IBK P07 T4 Sporthall
2020-03-22 14:45 18 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - FC Helsingborg P06-Svart Åstorps Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis