Spelprogram - Pantamera P N Röd Gr 2 (-04)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK P03-04 Peter Ekwall ekwall38@gmail.com 070-3209287 Blått, blått, blått
Bankeryds Skid o MK P03-04/2 Nicklas Pehrsson nicklas.pehrsson@gmail.com 0763198072 Blå, Blå, Blå
Forserums IF P04-05 Ulrik Thyrén Ulrik.thyren@fkm.se 070/2154463 Grön/grön/vit
Gränna AIS P03-05 Ronney Kaindl ronney@kaindl.se 070-5900123 Röda tröjor med inslag av vitt, röda byxor och strumpor.
Husqvarna IK P04 Johan Klingståhl johan_klingstahl@hotmail.com 0705680990 Svart/svart/svart
IBF Tranås P03-04 Johan Fång johan.fang@gmail.com 070-534 43 43 Svart/Svart/Svart
IBK Husar P03-05 Thomas Atting toa1628@gmail.com 0733-846866 Blå, Svart, Blå
Jönköpings IK Ungdom P04/2 Christian Berggren christian@npprod.se 0708-661611 RÖD/RÖD/RÖD
Nässjö IBF P04 Niclas Rehn niclas.rehn@outlook.com 070-847 11 42 Svart/svart/svart
Westbo IBK P04-05 Melker Andersson melker.andersson@se.relacom.com 0705-133637 (Gul/Svart/Svart)
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 10:00 1 Nässjö IBF P04 - IBK Husar P03-05 7 - 1 Josef Albertsson, Hampus Abrahamsson Handskerydshallen
2019-10-12 10:30 1 Gränna AIS P03-05 - IBF Tranås P03-04 8 - 5 Claes Axelsson, Ricky Karlquist Ribbahallen A-hall
2019-10-12 12:00 1 Aneby SK P03-04 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 2 - 2 Lucas Rosén, Adam Rydholm FB-hallen 45
2019-10-12 13:30 1 Husqvarna IK P04 - Westbo IBK P04-05 13 - 3 Nicklas Bard, Daniel Pettersson Huskvarna Sporthall A 47
2019-10-12 13:30 1 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Forserums IF P04-05 13 - 0 Daniel Persson, Emil Lindén Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 2
2019-10-19 13:30 2 IBF Tranås P03-04 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 Kim Bjurek, Simon Fennsjö Tranås Idrottshall
2019-10-19 17:00 2 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Gränna AIS P03-05 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Torpshallen
2019-10-20 11:00 2 Forserums IF P04-05 - Husqvarna IK P04 Claes Axelsson, Alvin Almberg Forserums Sporthall
2019-10-20 13:30 2 Westbo IBK P04-05 - Nässjö IBF P04 Kim Bjurek, Simon Fennsjö Gislaveds Sporthall A/B-hall
2019-10-20 14:00 2 IBK Husar P03-05 - Aneby SK P03-04 Adam Rydholm, Michael Hellqvist Olsbergs Arena
Omgång 3
2019-10-26 10:30 3 Gränna AIS P03-05 - IBK Husar P03-05 Nicklas Bard, Daniel Persson Ribbahallen A-hall
2019-10-26 15:00 3 Aneby SK P03-04 - Westbo IBK P04-05 Suvad Kaltak, Mattias Tokic FB-hallen
2019-10-27 08:30 3 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Husqvarna IK P04 Jonny Nilsson, Peter Nykvist Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-27 09:30 3 Nässjö IBF P04 - Forserums IF P04-05 Lucas Rosén, Adam Rydholm Nässjö Sporthall
2019-10-27 10:00 3 IBF Tranås P03-04 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 Johnny Edh, Daniel Pettersson Tranås Idrottshall
Omgång 4
2019-11-09 10:00 4 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - IBK Husar P03-05 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-09 12:00 4 Aneby SK P03-04 - IBF Tranås P03-04 FB-hallen
2019-11-09 12:00 4 Forserums IF P04-05 - Westbo IBK P04-05 Forserums Sporthall
2019-11-10 13:30 4 Husqvarna IK P04 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 Huskvarna Sporthall A
2019-11-10 17:45 4 Nässjö IBF P04 - Gränna AIS P03-05 Nässjö Sporthall
Omgång 5
2019-11-16 09:30 5 Gränna AIS P03-05 - Aneby SK P03-04 Ribbahallen A-hall
2019-11-16 12:30 5 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Nässjö IBF P04 Torpshallen
2019-11-16 13:30 5 Westbo IBK P04-05 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2019-11-16 16:00 5 IBK Husar P03-05 - Husqvarna IK P04 Prästängshallen
2019-11-17 15:15 5 IBF Tranås P03-04 - Forserums IF P04-05 Tranås Idrottshall
Omgång 6
2019-11-23 09:30 6 Husqvarna IK P04 - Aneby SK P03-04 Huskvarna Sporthall A
2019-11-23 10:00 6 Nässjö IBF P04 - IBF Tranås P03-04 Nässjö Sporthall
2019-11-23 10:00 6 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Gränna AIS P03-05 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-24 12:00 6 Forserums IF P04-05 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 Forserums Sporthall
2019-11-24 13:30 6 Westbo IBK P04-05 - IBK Husar P03-05 Gislaveds Sporthall A/B-hall
Omgång 7
2019-11-30 12:00 7 Aneby SK P03-04 - Nässjö IBF P04 FB-hallen
2019-11-30 12:30 7 Gränna AIS P03-05 - Husqvarna IK P04 Ribbahallen A-hall
2019-11-30 12:30 7 IBK Husar P03-05 - Forserums IF P04-05 Olsbergs Arena
2019-11-30 13:15 7 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 Torpshallen
2019-12-01 12:15 7 IBF Tranås P03-04 - Westbo IBK P04-05 Tranås Idrottshall
Omgång 8
2019-12-07 10:00 8 IBK Husar P03-05 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 Prästängshallen
2019-12-07 10:30 8 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Nässjö IBF P04 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-07 12:00 8 Forserums IF P04-05 - Aneby SK P03-04 Forserums Sporthall
2019-12-08 11:30 8 Husqvarna IK P04 - IBF Tranås P03-04 Huskvarna Sporthall A
2019-12-08 13:30 8 Westbo IBK P04-05 - Gränna AIS P03-05 Gislaveds Sporthall A/B-hall
Omgång 9
2019-12-14 10:00 9 Aneby SK P03-04 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 FB-hallen
2019-12-14 12:30 9 Gränna AIS P03-05 - Forserums IF P04-05 Ribbahallen A-hall
2019-12-15 11:15 9 IBF Tranås P03-04 - IBK Husar P03-05 Tranås Idrottshall
2019-12-15 12:30 9 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Westbo IBK P04-05 Torpshallen
2019-12-15 17:45 9 Nässjö IBF P04 - Husqvarna IK P04 Nässjö Sporthall
Omgång 10
2019-12-21 10:00 10 IBK Husar P03-05 - Nässjö IBF P04 Olsbergs Arena
2019-12-21 11:00 10 Westbo IBK P04-05 - Husqvarna IK P04 Smålandsstenars Sporthall
2019-12-21 12:00 10 Forserums IF P04-05 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 Forserums Sporthall
2019-12-21 16:30 10 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Aneby SK P03-04 Torpshallen
2019-12-22 10:30 10 IBF Tranås P03-04 - Gränna AIS P03-05 Tranås Idrottshall
Omgång 11
11 Husqvarna IK P04 - Forserums IF P04-05 Huskvarna Sporthall A
2020-01-10 19:00 11 Gränna AIS P03-05 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 Ribbahallen A-hall
2020-01-11 09:30 11 Aneby SK P03-04 - IBK Husar P03-05 FB-hallen
2020-01-11 10:30 11 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - IBF Tranås P03-04 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-11 16:00 11 Nässjö IBF P04 - Westbo IBK P04-05 Handskerydshallen
Omgång 12
2020-01-18 10:00 12 IBK Husar P03-05 - Gränna AIS P03-05 Olsbergs Arena
2020-01-18 14:30 12 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - IBF Tranås P03-04 Torpshallen
2020-01-19 10:00 12 Forserums IF P04-05 - Nässjö IBF P04 Forserums Sporthall
2020-01-19 11:45 12 Westbo IBK P04-05 - Aneby SK P03-04 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2020-01-19 16:00 12 Husqvarna IK P04 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 Huskvarna Sporthall A
Omgång 13
2020-01-25 10:30 13 Gränna AIS P03-05 - Nässjö IBF P04 Ribbahallen A-hall
2020-01-25 11:45 13 IBF Tranås P03-04 - Aneby SK P03-04 Tranås Idrottshall
2020-01-25 18:30 13 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Husqvarna IK P04 Torpshallen
2020-01-26 12:00 13 IBK Husar P03-05 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 Olsbergs Arena
2020-01-26 16:00 13 Westbo IBK P04-05 - Forserums IF P04-05 Gislaveds Sporthall A/B-hall
Omgång 14
2020-02-01 12:30 14 Forserums IF P04-05 - IBF Tranås P03-04 Forserums Sporthall
2020-02-01 15:00 14 Aneby SK P03-04 - Gränna AIS P03-05 FB-hallen
2020-02-01 15:00 14 Husqvarna IK P04 - IBK Husar P03-05 Huskvarna Sporthall A
2020-02-02 14:30 14 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Westbo IBK P04-05 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-02 18:00 14 Nässjö IBF P04 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 Nässjö Sporthall
Omgång 15
2020-02-05 20:00 15 Gränna AIS P03-05 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 Ribbahallen A-hall
2020-02-08 14:30 15 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Forserums IF P04-05 Torpshallen
2020-02-08 16:00 15 Aneby SK P03-04 - Husqvarna IK P04 FB-hallen
2020-02-09 10:00 15 IBF Tranås P03-04 - Nässjö IBF P04 Tranås Idrottshall
2020-02-09 13:00 15 IBK Husar P03-05 - Westbo IBK P04-05 Olsbergs Arena
Omgång 16
2020-02-22 11:00 16 Nässjö IBF P04 - Aneby SK P03-04 Nässjö Sporthall
2020-02-22 12:00 16 Forserums IF P04-05 - IBK Husar P03-05 Forserums Sporthall
2020-02-22 13:30 16 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2020-02-22 15:00 16 Husqvarna IK P04 - Gränna AIS P03-05 Huskvarna Sporthall A
2020-02-23 11:00 16 Westbo IBK P04-05 - IBF Tranås P03-04 Gislaveds Sporthall A/B-hall
Omgång 17
2020-02-29 10:30 17 Gränna AIS P03-05 - Westbo IBK P04-05 Ribbahallen A-hall
2020-02-29 12:30 17 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - IBK Husar P03-05 Torpshallen
2020-02-29 15:00 17 Aneby SK P03-04 - Forserums IF P04-05 FB-hallen
2020-02-29 17:00 17 Nässjö IBF P04 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 Handskerydshallen
2020-03-01 12:45 17 IBF Tranås P03-04 - Husqvarna IK P04 Tranås Idrottshall
Omgång 18
2020-03-07 15:30 18 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Aneby SK P03-04 Jönköpings Idrottshus B-hall
2020-03-07 17:00 18 Husqvarna IK P04 - Nässjö IBF P04 Huskvarna Sporthall A
2020-03-08 11:00 18 IBK Husar P03-05 - IBF Tranås P03-04 Olsbergs Arena
2020-03-08 12:00 18 Forserums IF P04-05 - Gränna AIS P03-05 Forserums Sporthall
2020-03-08 16:00 18 Westbo IBK P04-05 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 Gislaveds Sporthall A/B-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis