Spelprogram - Pantamera P N Röd Gr 6 (-06)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK P06 Fredrik Kylberg kylberg40@gmail.com Blå/Blå/Blå
Forserums IF P06 Roger Tilstam 0708161579@telia.com 0708161579 Grön, Vit, Grön/Vit
Jönköpings IK Ungdom P06/2 Lars-Erik Fast larserik.fast@frontautomation.se 076 - 7827201 Rött/Rött/Rött
Jönköpings IK Ungdom P07 Vit Björn Andersson bjorn.ba.andersson@gmail.com 0702612950 Röd/Röd/Röd
Nässjö IBF P06 Svart, Svart, Svart
Skillingaryds IK P05-07 Bobby Sandahl info@bobbysab.se 0704-254019 Röd/Svart/Svart
Tenhults IF P06 Niclas Palm niclas.palm@gmail.com 0734188026 Svart, Svart, Svart
Vimmerby IBK P06 Rickard Slotthed Slotthed@hotmail.se 0739589915 Vit, Svart, Vit
Ölmstads IS P05-06 Blå, Vit, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 11:00 1 Vimmerby IBK P06 - Tenhults IF P06 8 - 3 Vimmerby Sporthall
2019-10-12 11:30 1 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Skillingaryds IK P05-07 1 - 6 Jönköpings Idrottshus B-hall 27
2019-10-12 12:30 1 Bankeryds Skid o MK P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 5 - 5 Torpshallen
2019-10-13 16:00 1 Nässjö IBF P06 - Ölmstads IS P05-06 13 - 7 Patrick Eberhardsson, Jonas Säleby Nässjö Sporthall
Omgång 2
2019-10-19 12:00 2 Skillingaryds IK P05-07 - Vimmerby IBK P06 Skillingaryds Arena
2019-10-20 10:00 2 Ölmstads IS P05-06 - Bankeryds Skid o MK P06 Ribbahallen A-hall
2019-10-20 10:30 2 Tenhults IF P06 - Nässjö IBF P06 Tenhults Sporthall
2019-10-20 15:30 2 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Forserums IF P06 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 3
2019-10-26 12:00 3 Forserums IF P06 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit Forserums Sporthall
2019-10-27 15:30 3 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Ölmstads IS P05-06 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-27 16:15 3 Bankeryds Skid o MK P06 - Tenhults IF P06 Torpshallen
2019-10-27 17:30 3 Nässjö IBF P06 - Skillingaryds IK P05-07 Nässjö Sporthall
Omgång 4
2019-11-09 10:00 4 Forserums IF P06 - Tenhults IF P06 Forserums Sporthall
2019-11-09 15:00 4 Nässjö IBF P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 Handskerydshallen
2019-11-09 16:30 4 Vimmerby IBK P06 - Bankeryds Skid o MK P06 Vimmerby Sporthall
2019-11-10 13:30 4 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Ölmstads IS P05-06 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 5
2019-11-15 19:15 5 Bankeryds Skid o MK P06 - Nässjö IBF P06 Torpshallen
2019-11-16 11:00 5 Tenhults IF P06 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit Tenhults Sporthall
2019-11-16 12:00 5 Skillingaryds IK P05-07 - Forserums IF P06 Skillingaryds Arena
2019-11-17 14:00 5 Ölmstads IS P05-06 - Vimmerby IBK P06 Ribbahallen A-hall
Omgång 6
2019-11-23 10:00 6 Skillingaryds IK P05-07 - Tenhults IF P06 Skillingaryds Arena
2019-11-24 10:00 6 Forserums IF P06 - Bankeryds Skid o MK P06 Forserums Sporthall
2019-11-24 14:00 6 Vimmerby IBK P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 Vimmerby Sporthall
2019-11-24 15:30 6 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Nässjö IBF P06 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 7
2019-11-30 10:00 7 Ölmstads IS P05-06 - Forserums IF P06 Ribbahallen A-hall
2019-11-30 17:45 7 Bankeryds Skid o MK P06 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit Torpshallen
2019-12-01 14:00 7 Nässjö IBF P06 - Vimmerby IBK P06 Nässjö Sporthall
2019-12-01 15:30 7 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Skillingaryds IK P05-07 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 8
2019-12-07 10:00 8 Forserums IF P06 - Vimmerby IBK P06 Forserums Sporthall
2019-12-07 17:30 8 Tenhults IF P06 - Ölmstads IS P05-06 Tenhults Sporthall
2019-12-08 08:30 8 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Jönköpings IK Ungdom P06/2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-08 14:00 8 Skillingaryds IK P05-07 - Bankeryds Skid o MK P06 Skillingaryds Arena
Omgång 9
2019-12-14 10:00 9 Ölmstads IS P05-06 - Skillingaryds IK P05-07 Ribbahallen A-hall
2019-12-15 11:00 9 Vimmerby IBK P06 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit Vimmerby Sporthall
2019-12-15 15:30 9 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Tenhults IF P06 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-15 15:45 9 Nässjö IBF P06 - Forserums IF P06 Nässjö Sporthall
Omgång 10
2019-12-21 13:30 10 Tenhults IF P06 - Vimmerby IBK P06 Tenhults Sporthall
2019-12-21 15:30 10 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Bankeryds Skid o MK P06 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-22 10:00 10 Ölmstads IS P05-06 - Nässjö IBF P06 Ribbahallen A-hall
2019-12-22 11:00 10 Skillingaryds IK P05-07 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit Skillingaryds Arena
Omgång 11
2020-01-11 09:45 11 Nässjö IBF P06 - Tenhults IF P06 Handskerydshallen
2020-01-11 12:00 11 Forserums IF P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 Forserums Sporthall
2020-01-11 13:00 11 Vimmerby IBK P06 - Skillingaryds IK P05-07 Vimmerby Sporthall
2020-01-12 16:30 11 Bankeryds Skid o MK P06 - Ölmstads IS P05-06 Torpshallen
Omgång 12
2020-01-18 11:00 12 Tenhults IF P06 - Bankeryds Skid o MK P06 Tenhults Sporthall
2020-01-18 12:00 12 Skillingaryds IK P05-07 - Nässjö IBF P06 Skillingaryds Arena
2020-01-19 10:00 12 Ölmstads IS P05-06 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 Ribbahallen A-hall
2020-01-19 12:30 12 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Forserums IF P06 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 13
2020-01-25 13:30 13 Tenhults IF P06 - Forserums IF P06 Tenhults Sporthall
2020-01-26 12:00 13 Bankeryds Skid o MK P06 - Vimmerby IBK P06 Torpshallen
2020-01-26 12:00 13 Ölmstads IS P05-06 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit Ribbahallen A-hall
2020-01-26 14:30 13 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Nässjö IBF P06 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 14
2020-02-01 10:30 14 Forserums IF P06 - Skillingaryds IK P05-07 Forserums Sporthall
2020-02-01 11:00 14 Vimmerby IBK P06 - Ölmstads IS P05-06 Vimmerby Sporthall
2020-02-02 08:30 14 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Tenhults IF P06 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-02 14:00 14 Nässjö IBF P06 - Bankeryds Skid o MK P06 Nässjö Sporthall
Omgång 15
2020-02-08 12:30 15 Bankeryds Skid o MK P06 - Forserums IF P06 Torpshallen
2020-02-08 15:00 15 Tenhults IF P06 - Skillingaryds IK P05-07 Tenhults Sporthall
2020-02-09 12:30 15 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Vimmerby IBK P06 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-09 16:00 15 Nässjö IBF P06 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit Nässjö Sporthall
Omgång 16
2020-02-22 10:00 16 Forserums IF P06 - Ölmstads IS P05-06 Forserums Sporthall
2020-02-22 14:00 16 Skillingaryds IK P05-07 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 Skillingaryds Arena
2020-02-23 10:00 16 Vimmerby IBK P06 - Nässjö IBF P06 Vimmerby Sporthall
2020-02-23 12:30 16 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Bankeryds Skid o MK P06 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 17
2020-02-29 10:00 17 Vimmerby IBK P06 - Forserums IF P06 Vimmerby Sporthall
2020-02-29 16:30 17 Bankeryds Skid o MK P06 - Skillingaryds IK P05-07 Torpshallen
2020-03-01 10:00 17 Ölmstads IS P05-06 - Tenhults IF P06 Ribbahallen A-hall
2020-03-01 10:30 17 Jönköpings IK Ungdom P06/2 - Jönköpings IK Ungdom P07 Vit Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 18
2020-03-07 12:00 18 Skillingaryds IK P05-07 - Ölmstads IS P05-06 Skillingaryds Arena
2020-03-07 17:30 18 Jönköpings IK Ungdom P07 Vit - Vimmerby IBK P06 Jönköpings Idrottshus B-hall
2020-03-08 08:30 18 Tenhults IF P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/2 Tenhults Sporthall
2020-03-08 10:00 18 Forserums IF P06 - Nässjö IBF P06 Forserums Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis